Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Çılgınlar 58 Grubu

Çılgınlar 58 Grubu Çılgınlar 58 Grubu

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: LÜTFEN DİKKATE ALINIZ VE OKUYUNUZ!!!
Alt 18.02.2009, 15:39   #21
halis585858
Acemi Yiğido

halis585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 halis585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: LÜTFEN DİKKATE ALINIZ VE OKUYUNUZ!!!

KARDEŞLERİM SİZ ANASAYFADAKİ ÇILGIBLAR 58 BÖLÜMÜNE GİRİN BAKIN Bİ
ES ES MAÇIYLA GERİ DÖNÜŞ KARARI ALMIŞLAR
halis585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.02.2009, 18:48   #22
CoLbee
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 CoLbee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bir es es formunda eseslinin birinin yazdığı cevaba bakın ondan sonra düşünün ne yapıp yapmayaacagımıza benım cok zoruma gitti....

"büyük taraftarımızın iyi bir organize olarak 3000 kişinin sıvasa gidip şampiyon olmayı arzulayan o gariplere tezahurat öğretmek lazım bugün bursa spor maçına bakın kaç tane sıvas sporun taraftarı gelmiş maça çok yazık"
CoLbee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.02.2009, 18:52   #23
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok doğru yazmışsın ama bizimkiler hısım akrabalarını toplayıp ayrı bir gurup kurmaya, ayrıksı olmaya bayılır...mantık "küçük olsun, benim olsun"dur...15-20 kişi topladın mı gurup kurduk sanırlar...ne çektiysek bu kafadan çekmişizdir...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.02.2009, 19:00   #24
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

TEK SES- TEK GRUP- TEK TAKIM PAROLA BUDURRRRR
Alt 18.02.2009, 19:13   #25
hırçın58
Yeni Yiğido

hırçın58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 hırçın58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Unglücklich Cevap: LÜTFEN DİKKATE ALINIZ VE OKUYUNUZ!!!

Alıntı:
Apocalyptica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birleselım Birleselım Birleselım Anca burda yazıyorsunuz Burda. Maca surda 4 gun kaldı Artık bısıler yapmak lasım Es-Es lilerin foruma gırınde bı okuyun, Sivasa 70 80 kısı gıtsek yeter dıor adamlar sivas tarftarı saten destek vermıyor bız orda stadı inletırız dıyorlar. . Sadece Es-es forumu dııl butun anadolu takımların sitelerınde alay konusu olduk. Su an sivasspor takımının en zor günleri çok zor maclarımız başlıyor. TAkımın yanından olmamız ve 90 dk susmadan destek vermemız gerekıor. Gerekirse afiş bastıralım yapıstıralım her yerlere Ama yeterkı eskişehir macında Stadı full doldurup inletelim! Artık acılen bişeyler yapılması lazım Daha bu tur konular da acmayın forumda Rakip tarftarlar siteye girdikce kendımızı iyice rezil ediyoruz saten..
aynen kardeşim katılıyorum taraftar gruplarımızn birleşmesi şart takımımız şampiyonluk için oynuyor
hırçın58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.02.2009, 19:43   #26
yigido0058
Acemi Yiğido

yigido0058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 yigido0058 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

arkadaşlar boşuna çene yormayın birleşme asla olmaz neden diye sorarsanız birleşmemelerinin tek sebebi var her grup ve grubun başındaki liderlerin ön plana çıkmak istemesidir bu nedenden dolayı birleşme meydana gelmiyor ne zaman grup liderleri ön plana çıkmak yerine takımı için çaba göstermeyi candan isterlerse işte o zaman birleşme kendiliğinden gerçekleşecektir zaten sivaslının karakterinde vardır bu birbirini çekememek birlikte iş yapmamak sivas neden gelişmiyor tutkunluk olmadığı için neden bence bu....
yigido0058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigido0058'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2009, 20:08   #27
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch Cevap: LÜTFEN DİKKATE ALINIZ VE OKUYUNUZ!!!

Alıntı:
halis585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BURAYA YAZDIKLARIMI NE OLUR YANLIŞ ANLAMAYIN .
TAMAM ÇILGINLAR 58 TARAFTAR GRUBU OLARAK TAKIMLARINI İYİ DESTEKLIYORLAR ELERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR AMA ARKASINDAKI TARAFTAR SAYISI 100 ' Ü YA BULUYOR YADA BULMUYOR.

GAR TARAFINDA İSE YİĞİDO GENÇLİK BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR NE KADAR BAŞARILI OLDUĞU AŞİKAR.

TABİKİ ÇILGINLAR 58 GRUBU OLARAK BUNU DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZDÜR AMA
BEN ACİZANE BİR KERE DAHA ÇAĞRI YAPMAK İSTEDİM

GELİN DİĞER GRUPLARLA BİRLEŞİN TAKIMI 100 KİŞİNİN DESTEKLEMESİMİ DAHA ETKILI YOKSA 10.000 KİŞİNİN DESTEKLEMESİ?
MİSAL OLARAK 100 KİŞİNİN STADIN HER TARAFINI ETKILEMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR AMA BİRLEŞİLMESİ DURUMUN DA DAHA ETKILI DAHA ATEŞLİ BIR TARAFTAR GRUBU OLURUZ.

GENÇLERİ MAÇA ÇAĞIRALIM ONLARI TEŞVİK EDELİM RAKİP TAKIM TARAFTARLARI ORTALAMA YAŞLARI BİZİMKİNDEN ÇOK GENÇ OLDUĞU İÇİN SESLERİ DAHA ÇOK ÇIKIYOR.
AMA BİZİM TAKIM TARAFTARLARIMIZIN BUYUK BIR KISMINI EMEKLI KESİM OLUŞTURUYOR ONLARIN NE KADAR BAĞIRA BİLECEĞİNİ YİNE HEPİMİZ BİLİYORUZ .

TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM BİRLEŞMEK GEREKLİ. TAKIMA DESTEK GEREKLI . SONUÇ NE OLURSA OLSUN BAĞIRMAK GEREKLI.

DİKKATE ALACAĞINIZI UMARAK YAZDIM DAHA KONUŞULACAK ÇOK MESELE VAR AMA BU KONU BENCE İLK SIRADA BU KONUYU NETİCELENDİRELİM .
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Bak kardeş çok haklısın ama birşeyi unutuyorsun Yiğido gençlik zaten çılgınlar grubundan ayrılma yani Yiğido gençliğin lideri Mesut başkan zaten çılgınlar grubundandı ben hep birleşme derim ama ayrılık oluyor

Gerçek olan tek şey bu takımın lakabı YİĞİDO ve YİĞİDO GENÇLİK adına birleşme olabilir bu benim acizane fikrim birlik olan yıkılmaz bölünenler yok olur bu gerçek saygılarımla

ÇIKAR İÇİN BİRLEŞMEYENLER BİRGÜN ÇIKARINIZ İÇİN BİRLEŞİRSENİZ
O ZAMAN YAZIKLAR OLSUN BU TAKIM
SİVASDA SAĞLAM TÜRBÜN BEKLİYOR GEÇ OLMADAN BİRLEŞİN
Alt 18.02.2009, 20:39   #28
Birtanemsin
Yeni Yiğido

Birtanemsin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Birtanemsin isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bnce bi sözü geçen abimiz grup liderlerini çagırsın yanına bu konuyu görüşsün...
Birtanemsin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.02.2009, 20:59   #29
cemal58yiğido
Usta Yiğido

cemal58yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

85 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 cemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
halis585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BURAYA YAZDIKLARIMI NE OLUR YANLIŞ ANLAMAYIN .
TAMAM ÇILGINLAR 58 TARAFTAR GRUBU OLARAK TAKIMLARINI İYİ DESTEKLIYORLAR ELERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR AMA ARKASINDAKI TARAFTAR SAYISI 100 ' Ü YA BULUYOR YADA BULMUYOR.

GAR TARAFINDA İSE YİĞİDO GENÇLİK BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR NE KADAR BAŞARILI OLDUĞU AŞİKAR.

TABİKİ ÇILGINLAR 58 GRUBU OLARAK BUNU DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZDÜR AMA
BEN ACİZANE BİR KERE DAHA ÇAĞRI YAPMAK İSTEDİM

GELİN DİĞER GRUPLARLA BİRLEŞİN TAKIMI 100 KİŞİNİN DESTEKLEMESİMİ DAHA ETKILI YOKSA 10.000 KİŞİNİN DESTEKLEMESİ?
MİSAL OLARAK 100 KİŞİNİN STADIN HER TARAFINI ETKILEMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR AMA BİRLEŞİLMESİ DURUMUN DA DAHA ETKILI DAHA ATEŞLİ BIR TARAFTAR GRUBU OLURUZ.

GENÇLERİ MAÇA ÇAĞIRALIM ONLARI TEŞVİK EDELİM RAKİP TAKIM TARAFTARLARI ORTALAMA YAŞLARI BİZİMKİNDEN ÇOK GENÇ OLDUĞU İÇİN SESLERİ DAHA ÇOK ÇIKIYOR.
AMA BİZİM TAKIM TARAFTARLARIMIZIN BUYUK BIR KISMINI EMEKLI KESİM OLUŞTURUYOR ONLARIN NE KADAR BAĞIRA BİLECEĞİNİ YİNE HEPİMİZ BİLİYORUZ .

TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM BİRLEŞMEK GEREKLİ. TAKIMA DESTEK GEREKLI . SONUÇ NE OLURSA OLSUN BAĞIRMAK GEREKLI.

DİKKATE ALACAĞINIZI UMARAK YAZDIM DAHA KONUŞULACAK ÇOK MESELE VAR AMA BU KONU BENCE İLK SIRADA BU KONUYU NETİCELENDİRELİM .
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

aynen katılıyorum kardeş çok doğru bütün taraftar grupları bişleşmeli veya birleştirilmelibu konunun dikkate alınacağına eminim
cemal58yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 01:15   #30
tribünbrothers
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 tribünbrothers FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
babysever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya arkadaşlar ben anlatamıyorum herhalde.Çılgınlar58 diye bir grup kalmadı.Şuan sadece Kale Arkası Gar Tribününde Yiğido Gençlik Maratonda da 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği var.
Arkadasım sen kımsın yaa macta benı bulda yanıma gelsene bırak sanane kım var kım yok sen ne karısıyorsun yhaa mıllet ıstedıgını yapar sanane cılgınlardan genclıkten nerede takılıyorsan orda kall...!
tribünbrothers isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
aliniz, dİkkate, lütfen, okuyunuz

Seçenekler Arama
Stil