Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hayrettin Yerlikaya
Alt 13.09.2013, 01:06   #461
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hayrettin Yerlikaya

Hayrettin'e saldıranlara, haksızlık yapanlara geçmişte en çok mesaj yazanlardan biriydim. Ama ne kadar yazsan da olay karşındakinin anlama kapasitesiyle sınırlı maalesef. O nedenle topa girmedim bu son durumda.
Yine de şunu belirtmeden edemeyeceğim. Geçmişte Hayrettin'e söylenenler, dikkat ederseniz biraz formsuz oynayınca Ziya için de ufaktan mırıldanılmaya başlandı. Kendi insanına sahip çıkamayan bana göre Sivassporluyum dememelidir.
Hayrettin'e gelince. Ben Mecnun başkan ve yönetimin takımı gençleştirme ve yenileştirme adına mecburen Hayrettinle yolları ayırmak zorunda kaldığına, ama ilk fırsatta ona şayet futbolu bırakacaksa jübile yapılacağına, futbolun içinde kalmak istiyorsa da kulübümüzün ona çeşitli kurslara gönderdikten sonra ilerde teknik heyette ya da kulüpte bir görev vereceğine gönülden inanıyorum.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2013, 09:14   #462
yiğido şahin
Yiğido

54 Mesajına 92 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 yiğido şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi sakin ol Heycan şeytme

Hayrettin mevzusunu neden sadece bir kaç kişi dillendiriyor enteresan bir durum. Bir zamanlar Sayın Abdullah Bey çok fazla üzerine gidiyordu. Sonra ağzı burnu kırıldı gariban Hayrettinin biraz sesi kesilmişti Sayın Abdullah beyin, Sonra bizlerinde eleştirdiği gibi Hayrettin kötü oynadı yine Sayın Abdullah Bey ağır eleştiriye başladı. Sivasın bu çocuğu toparladı milli takıma yükseldi Sayın Abdullah Yiğit bey eleştirilere tekaüt yaptı erteledi. Adeta pusuya yattı ve o gün geldi. Hayrettin yine kötü oynamaya başladı bizler yine kendi içimizde eleştirdik o ise hakaretlere varıncaya dek vurdu vurdu. Taaki yerdeki topa kafa atana kadar. Sonra sayın Abdullah Bey yine ''perde'' dedi... Libero oynadı sol açık oynadı kötü oynadı vasat oynadı mastika oynadı çiftetelli oynadı ama bir türlü Abdullah Beyin dilinden kurtulamadı. Deniz kenarına gitmedi, üstsüz kızlarla paparazzi olmadı, köyüne gitti istasyon caddesinde gezdi yine yaranamadı bu garip... Rıza hoca kucak açtı, Mecnun başkan kucak açtı ama sayın Abdullah bey yine devam etti vurmaya. Sonunda yaşı oldu 30 küsür yeter dediler Hayrettine oda bu kadar darbeye rağmen darıldı hiç bir takıma gitmedi. Düğünü adeta zehir oldu. Şimdi ortalıkda görünmüyor. Sayın Abdullah Yiğit de görünmüyor. Ama onun yerine Sivasspor.comda mutlaka birileri çıkıp ''merak etmeyin sayın Abdullah Yiğiti biz aratmayız'' yine ağır eleştiriyorlar vuruyorlar. Yahu ben dahil madem eleştirdik, bari yerdeki adama vurmayın yahu... Yakışırmı. Kalas dedik, kazma dedik, mal dedik, ama İNSAN demedik... Bırakın artık da adamcağız küskünlüğünü dargınlığını kendi içinde yaşasın. Bizde onun taa 3. ligden beri süregelen serüvenlerini anlatıp yadedelim. Nasıl yerdeki topa kafa atılır onu öğrenelim. Nasıl profesyonel amatör olunur onun sırrını çözelim.

Çünkü başka HAYRETTİN YERLİKAYA yok
zamanında kuyruğuna çok basmış demekki karın ağrısı ordan geliyormuş
yiğido şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2013, 11:56   #463
HAMDİ DUMAN
Acemi Yiğido

HAMDİ DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 HAMDİ DUMAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayrettin bu takımda yıllarca ne söylendiyse yaptı ziyanın çıkışı ile kızağa çekildi ama takıma küsmedi yönetimin takımdan göndermesine sözüm yok ama jubile yapmak hayrettinin hakkıydı
Alt 13.09.2013, 16:46   #464
FALÇATA 58
Tecrübeli Yiğido

FALÇATA 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

146 Mesajına 209 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 FALÇATA 58 COK SEVILEN BIR KISIFALÇATA 58 COK SEVILEN BIR KISIFALÇATA 58 COK SEVILEN BIR KISI

son yıllarda istenileni verememiş olabilir ama hayrettin sivasın gülüdür gülü
Alt 13.09.2013, 17:49   #465
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim oğlum hep hayrettin yerlikayaya özenerek büyüdü onun ismini formasına yazdırmamı istedi.
hayrettin sivassporda futbol oynadığı sürece bir çocuğa bile sivasspor aşkını aşıladıysa helal olsun.
ben sivas insanını çok iyi bilirim önceleri niyaziye,apdullaha,gültekine,y üksele ilhamiye. küfür ederlerdi,
sonra sivas taraftarı murat polata küfür etmeye başladı murat polat sivas seyircisi yüzünden futboldan uzaklaştı.
sonra hayrettin yerlikayaya sıra geldi çocuk sivas sevgisi yüzünden bir yere gitmedi burda kazandı burda yatırım yaptı sivasın gariban insanlarına ekmek veriyor.
ama birileri bu ekmeğe kan doğruyor ayıptır bu sivasspora nokta kadar menfaati dokunmadan milyarları götürenler var bir hayrettininkimi batıyor.
hayrettinde bizim taraftar yüzünden futbola küsdü şimdi sıra ziyaya geldi aha buraya yazıyorum bu sene bak ziyaya demedikleri kalacakmı.
iyi biliyorum bu memleketin çocuğu birilerine batıyor.bu memleket kadir kıymet bilseydi muhsin yazıcıoğluyla,apdüllatif şenerin kıymetini bilirdi.
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2013, 20:51   #466
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

sivas halkı olarak dışardan gelen insanı baş tacı yaparız kendi memleketimizin evladını yerden yere vururuz sonra hayıflanırız sivas neden gelişmiyor diye herkes tekkesini önüne koyup düşünmeli nerde hata yapıyoruz diye
Alt 27.09.2013, 21:55   #467
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivassporu son 1 2 yıldır tanıyıp,bilenler ,sevenler hayrettini tam olarak bilmeyebilir,son oynadığı birkaç talihsiz maça göre değerlendirebilir,sivasın ve dolayısıyla sivassporun fetret devri dediğimiz zamanlarda 2.lig b kategorisinde şampiyon olmamızda ve 2.lig a kategorisine yükselmemizde ve ligde tutunmamızda ,ve a kategorisinde şampiyon olmamızda,süperligde düşmemeye oynadığımız zamanlarda ve şampiyonluğa oynadığımız sezonlarda hayrettinin çok büyük emeği vardır, 15 yaşından beri 58 nolu formayı serefle tasıyan bir oyuncuya saygı duymak gerekirdi diye düşünüyorum ,elbetteki futbolda belli zaman sonra ayrılık olabiliyor,ancak ona küfrederek,ana bacı sayarak,ağlatarak olmamalıydı bu ayrılık,bundan sonraki hayatında basarılar diliyorum,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hayrettin, yerlikaya

Seçenekler Arama
Stil