Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİZCE TARAFTAR NASIL OLMALI????
Alt 08.06.2010, 13:35   #21
çelenk
YASAKLI ÜYE

39 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 çelenk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİZCE TARAFTAR NASIL OLMALI????

Seyirci,taraftar bu sene ve sonrasında ortaya çıkar.
Allahtan eskisi gibi değil,fotoğraflarla belgelendi herşey.
Ben zaten Sivas'ı tutmuyordum kardeşim diyen Sivaslılara stadyumda formayla çekilmiş fotoğrafının surata yapıştırılma ihtimali var.
çelenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2010, 22:09   #22
adalı
Acemi Yiğido

33 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 adalı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben yigido gençlik taraftar gurubundan olarak şunu söylemek istiyorum genç nesil cafelerde çay ocaklarında oturuyorlar banene sivastan diyorlar 4 büyük taraftar gruplarının yalakalıklarını yapıyorlar istanbuldan taraftar grupları geldigi zaman agırlamayı biliyorlar yalakalıkla bu işler olmuyor sivasspor diye bagırıyor fenerin maçinda sivasspora küfür söylüyorlar erkek adam tek takım tutar ekmegini yedigi şehre ihanet etmez o yalakalık yapanları tüm sivas biliyor mümkünse o şahıslar stada girmesin milletin ganına girmesin en büyük taraftar grubu yigido gençlik kralıda biziz biz çaburcuları desteklemeyiz
adalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2010, 22:11   #23
adalı
Acemi Yiğido

33 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 adalı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

canı gönülden 90 dk susmadan takımının yanında durmalı kalleşlik etmemeli alemin kralı her zaman biziz hep seninleyiz çünkü biz yigido gençligiz
adalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2010, 22:22   #24
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt

en büyük taraftar bizim taraftar.Ne güzel ayaga kalkmaz bagırmaz ayaga kalkana otur der bagırana sus der bir de cok güzel cekirdek yer.Acıkcası bu sene bu tip yavsakların yuzunden başim belaya gidecekti cogu macta karsılastım boyle olayla kombınem vardı.kalkma sus bagırma v.s bu tip dingiller maça gelecegine hiç gelmesin.Ben taraftarım ve 90 dakika hiç oturmam bagırırım sesim 1 haftadan fazla kısılır.cekırdek yıyıp basımızı belaya sokacak dıngıller gelmesın maca tv den seyretsinler.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MySouL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.06.2010, 22:39   #25
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bunun çok kısa bir cevabı var sivas taraftarı olmak için önce kalbinde sivasspor sevadı olacak ondan sonra gerisi gelir.
bir insanda takım aşkın olsun bak bakalım çekirdek yiyor mu rahat rahat oturuyor mu?orjinal ürün dışında ürün kullanabiliyor mu?gurbette ise dijitürke abone oluyor mu oolmuyor mu?bir taraftar olarak tribün showlara katılıyor mu katılmıyor mu?
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2010, 23:00   #26
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

arkadaş ben sivas alacahana yakında gittim.haksızlık etmek gibi olmasın koskoca belde de sivas maçına düzenli giden 7 kişi var.adamlar antebe de gitmiş kayseriye de.diğerleri hala fener-galatasara davasında.
bu bizim sivasın adamı gerçekten ilginç insanları bir acayip olmuş o kadar garip ve ilginçlerki anlatamam.yahu arkadaş bu sivas bizim ortak değerimiz ÜST kimliğimiz.SİVASLIKLIK denilince aklımıza SİVASSPORLULUK gelmeli.
yani açıkcası onların sivas taraftarı da olmasını istemem.çünkü ne 5 tlye kıyarlar kıysalarda çekirdekçi olurlar.
facebook sayfamada 50 ye yakın sivaslı arkadaşım var.bunlardan sadec 6 sı sivasspor facebook a üye.hepsini de davet ettim.üye sayımız orada 64.773 kadar.
1.galatasary= 3.500.000
2.fenerbahçe=2.750.00
3.beşiktaş=1.350.000
4.bursa=302.000
5.trabzon=252.000
6.göztepe=102.500
7..eskişehir=102.000
8.ankaragücü=80.000
9.sivas=64.773
10.karşıyaka=63.656
ama bu rakamlar bu takımların tam kapasiteye yakını gs ve fb nin sahip olduğu rakamın içinde toplam 100.000 sivaslı vardır.
fb ve gs üyesi olan benim sivaslı arkadaşlarım var söylesn sözde destekliyorlar.
DESENKİ BEN SİVASI DESTEKLİYORUM ADAMLAR AVAL AVAL BAKIYORLAR.hala bir insanın sivas taraftarı olabileceğine inanmıyorlar.

bir diğer konu başta fb liler olamk üzere gs liler ve diğer takımların taraftarları serbest serbest geziyorlar.atatürk de istasyonda.biz trabzonu beğenmiyoruz ama üç büyükler oarad forma giyipo gezemiyor.üniversite öğrencilerine sorun.sivas deplasmanınad takımlara psikolojik baskı yok.dövelim küfür edelim demiyorum.ama psikolojik baskı kurmamız gerekiyor.
bir de dikkatimi çekti sivasdan ekmek yiyen firmalardan takıma faydası olamayanlar var.onalarada kırmızı-beyaz formaya faydaları olmazas burada onlara soğuk davranmalıyız.en basiti otobüs firmaları.
Alt 08.06.2010, 23:06   #27
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

en önemli konulardan biride sivasda futboldan her anlamda anlayan taraftar profili gerçekten zayıf.ne sivasspor konusunda ne futbol konusunda hiçbir bilgisi yok.kulaktan dolam dyumlarla eleştiri yapıyor.takıma sahip çıkmayı bilmiyor.bülençiler ve düşmaları bu kategoriye giriyor.adamlar hala adam gitmiş küfür ediyorlar.
unutmayalım ki arkadaşlar bu takım bizim bu takımın sahibi biz yiğidolar.kim ne derse desin bizim kat edecek daha çok uzun yoollarımız var.ama olsun biz kara verdik o yolda yürüyeceğiz.henüz yeniyiz.ilerde tribünlerimizde çok güzel olacak.marşlarımız sloğanlarımız da.
Alt 08.06.2010, 23:40   #28
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Ben İst. da oturuyorum her sene ŞARKIŞLA ya gidiyorum.ŞARKIŞLA da birgün fb-SİVASSPOR maçı var kahveye gittim,inanın koca kahvede 3-5 kişi var SİVASSPOR u destekleyen utandım SİVASLI lığımdan utandım.İlk önce şu iki takım tutma olayını bırakacağız.SİVAS lının tek takımı vardır oda SİVASSPOR dur o kadar.Biz şampiyonluğa oynadığımız zaman bile büyük maçlar hariç stadı dolduramadık ki.Arkadaşlar şunu unutmayalım futbol sadece futbol maçından ibaret değildir.Takım ne kadar başarılı olursa şehirin gelirleri tanınırlığı ve ekonomisi o kadar artar.BİZİM DİĞER İLLER GİBİ SİYASETÇİMİZ YOK.MAFYAMIZ YOK.EKONOMİMİZ YOK.ŞUNU ASLA VE ASLA UNUTMAYALIM SİVASSPOR OLMAZSA İNANIN SİVASI KİMSE HATIRLAMAZ
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
nasil, olmali, sİzce, taraftar

Seçenekler Arama
Stil