Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Desteğe ihtiyacımız var
Alt 06.08.2013, 11:14   #61
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Desteğe ihtiyacımız var

biz buradan bir futbolcuda bizden kampanyası başlatalım diye başlık attık ama birileri bizi küçümsedi. olmadık laflar yedik. oysa iyi takım parayla olurdu. bakınız herkes iyi takım beklerken futbolcular alındı ama ellerini cebe sokan hiç yok kayboldu herkes ortadan. iki milyondan fazla Sivaslının yaşadığı bir dünyada adam başı on lira verilse sorun kalmaz iş adamları ellerini ceplerine soksa sorun halledilir. yahu bakınız deplasmana gelen taraftarla nerde ne yiyor ne içiyor nerelerde yatıyor. kardeşim bu şehir için sivasspor bir velinimet. gurbetçi kardeşlerimiz geldiler sivasspor store dediğimiz yerde herşeyi bulabiliyorlarmı. onları da işin içine çekmek lazım.

sevgili mecnun başkana mektup
başkanım sivasspor ürünlerinin satıldığı meydandaki ve stadın ordaki mağazalar yetersiz elemanlar bu işe uygun değil. bu mağazalarla ilgilenen ynetimdeki görevli işini yapmıyor. ya mağazalar kapalı oluyor yada istenen hiç bir ürün bulunmuyor. görevli alıyorsan al almıyorsan defol git pozlarında. sanki orada silah zoruyla kalıyorlarmış gibiler. bişeyler satmak için değil emanetçi gibi duruyorlar mağazalarda. daha güler yüzlü daha müşteriyle ilgilenen biten yada eksik olan çeşitleri anında hemen bulmaya buldurmaya çalışan titiz elemanlar olmalı. aynı zamanda bu mağazaların internetten alış veriş yapılmasını sağlayan elemanları olmalı. herşey oluruna bırakılmış iş olsun diye yapılıyor sanki. eğer bu işleri organize edecek kişiler yoksa söyleyin ben adam bulayım size. herşey gönlünüzce olsun başarılarınızın devamını diliyorum. saygılarımla.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2013, 03:00   #62
sivasacangurban
Yeni Yiğido

5 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasacangurban FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bugün Yimpaşın Altındaki bir spor mağzasına girip Sivasspor orjinal ürün alayım dedim. gelin görünki lisanslı olan bir tek ürünümüz küçük hentbol topu şeklindeki toplardı. biz Sivasımıza hentbol topuylamı destek olacagız magaza sahibi abimle yaklasık onbes yırmı dakıkalık bı sohbetımız oldu baya da bu durumlardan rahatsız oldugunu dıle getırdı gelen gurbetcılerımızden bırının dukkana gelıp Sivasspora yardımı olacak lısanslı hangı urun var dedıgını ve hentbol topundan baska bırsey olmadıgını soyledıgınde adamın o toplardan bıle 4 tane alarak bı faydam dokunsun dedıgını ılettı. bizde ınsanlar almak Sivasspora yardımcı olmak ıstıyor lakın elde ürün yok başkanım nasıl bi destek olalım ben il dışında okuyorum kombine almam bana ağır gelir lakin bi forma tşört bilekli veya herhangi bir hem benım hem Sivassporumun işine yarayacak ürün beni zorlamaz. daha cok model daha cok cesit istiyoruz yapın korkmayın herkes almak istiyor ama şu var yapacaksanız da ZAMANINDA YAPIN. bi anlam veremedıgım olay daha yasandı onuda anlatayım bırcogumuzun bıldıgı birşey aslında o gecen gunkı duzenlenen binlerce insan tek sofra etkınlıgınde sivasstore kapalıydı arkadasım bu nasıl zıhnıyet bınlerce belkı onbınlerce ınsanın oldugu yerde sen nasıl acmassın orayı buna anlam veremedım ? Bence bizim yönetim taraftardan para kazanmak istemıyor gıdıp mılletten ıstemek daha cazip geliyor. unutmayın biz siz milletten para ıstemeyın dıye varız !
Alt 13.08.2013, 09:32   #63
superglam
Tecrübeli Yiğido

superglam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 superglam FAZLA SÖZE GEREK YOKsuperglam FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hala sponsor bulunamadı mı?? Bulunsada şu formalar çıksa artık.. lig başlıyor forma belli değil..!
superglam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2013, 10:31   #64
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sivasacangurban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bugün Yimpaşın Altındaki bir spor mağzasına girip Sivasspor orjinal ürün alayım dedim. gelin görünki lisanslı olan bir tek ürünümüz küçük hentbol topu şeklindeki toplardı. biz Sivasımıza hentbol topuylamı destek olacagız magaza sahibi abimle yaklasık onbes yırmı dakıkalık bı sohbetımız oldu baya da bu durumlardan rahatsız oldugunu dıle getırdı gelen gurbetcılerımızden bırının dukkana gelıp Sivasspora yardımı olacak lısanslı hangı urun var dedıgını ve hentbol topundan baska bırsey olmadıgını soyledıgınde adamın o toplardan bıle 4 tane alarak bı faydam dokunsun dedıgını ılettı. bizde ınsanlar almak Sivasspora yardımcı olmak ıstıyor lakın elde ürün yok başkanım nasıl bi destek olalım ben il dışında okuyorum kombine almam bana ağır gelir lakin bi forma tşört bilekli veya herhangi bir hem benım hem Sivassporumun işine yarayacak ürün beni zorlamaz. daha cok model daha cok cesit istiyoruz yapın korkmayın herkes almak istiyor ama şu var yapacaksanız da ZAMANINDA YAPIN. bi anlam veremedıgım olay daha yasandı onuda anlatayım bırcogumuzun bıldıgı birşey aslında o gecen gunkı duzenlenen binlerce insan tek sofra etkınlıgınde sivasstore kapalıydı arkadasım bu nasıl zıhnıyet bınlerce belkı onbınlerce ınsanın oldugu yerde sen nasıl acmassın orayı buna anlam veremedım ? Bence bizim yönetim taraftardan para kazanmak istemıyor gıdıp mılletten ıstemek daha cazip geliyor. unutmayın biz siz milletten para ıstemeyın dıye varız !
İstanbul Belediye maçına gittiğim zaman stadın ordaki mağazadan arkadaşıma hediye forma aldım.Beden uymazsa değiştirir misiniz diye sordum tabii dediler.Bayramda gittiğimde lisenin ordaki bayan görevli bende çubuklu forma yok dedi,halbuki vitrinde vardı.Neyse stadın oraya kaç sefer gittiysem kapalıydı.Olsun dedim arkadaşa bir tane midyum beden alır elimdekini ben kullanırım dedim.Lisenin oraya tekrar gitim bende midyum beden yok dedi.Durum bundan ibaret.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
desteĞe, ihtiyacımız, otyakmaz, var

Seçenekler Arama
Stil