Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

En önemli ve en zor maçımız...
Alt 29.04.2015, 12:05   #1
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart En önemli ve en zor maçımız...

Tarihimizde iki defa oynadığımız Kupa yarı finali için takımımız yarın galatasaray'ın karşısına çıkacak. Bu maç klubümüz içinde Sergen Yalçın içinde bu sezon oynadığımız en kritik maç olacak. Bu maçtan avantajlı bir skorla dönmemiz halinde ikinci maçı ne yapıp edip geçip Finale adımızı yazdıracağımızı düşünüyorum.
Maç öncesinde Sergen Yalçın'ın GS'yı çok iyi etüd ettiğini düşünüyorum. Sneijder'ı Adem-Kadir ikisinden birisi ile kilitlemeli, cezasahası dışında topla buluşmasına, şut atmasına müsaade etmemeliyiz. Hamza Hamzaoğlunun önceliğimiz Lig açıklaması bizi rehavete sevketmemeli. Ben bu maça önceki Kupa maçlarında olduğu gibi Pandev'le başlamayacağını Umut-Burak ikilisiyle başlayacağını düşünüyorum. Burak Yılmaz bize karşı oynadığı maçlarda hep sorun olmuştur, savunmanın arkasına atılan toplara yaptığı koşularla gol bulmuştur. Bunu önlemek içinde savunmanın ortasında oynayan ikilinin bu koşulara dikkat etmesi gerekir. Bana göre GS'nin parlayan yıldızı Yasin Öztekin, sürpriz çıkışları oluyor.
Görüldüğü üzere adamların çıkış yapabileceği futbolcu sayısı çok fazla. Fakat unutmamak ta gerekirki bu takım Anteb'i zor bela yendi. Bu maçta GS'in performansı kadar bizim takımın gününde olması önemli. Mersin maçındaki Sivasspor 4 yiyip gelirse kimse şaşırmaz. Eskişehir maçındaki Sivasspor'da deplasmanda GS'yi 2-1 yenip dönebilir.
Peki takımdaki sorun ne? Neden istikrar sağlanamıyor. Bana göre Sivassporun büyüsü bozuluyor. Takım içi disiplinde sorun var. Eskişehir galibiyetiyle rahatlayan puan durumu neticesinde herkes kendine oynamaya başladı... Aatıf kendine oynuyor, Batuhan kendine oynuyor, Burhan kendine oynuyor... Özellikle Aatıf'ın kulağı çekilmeli. Ondan gol değil asist beklenildiği belli edilmeli. Bencil bir Aatıf bu sezon 12 gol attı 1 asist yaptı doğru, bencil olmayan takım için oynayan Aatıf 7 gol atardı 15 asist yapardı. Batuhan'ın son bir kaç maçtaki gücü ve tekniği beni şaşırtıyor. Nasıl çalışıyor bilmiyorum ama 1 sene bu şekilde çalışsa Milli takım'a kadar yükselebilir. Burhana gelince azmine hayranım, iyi niyetine hayranım. Cicinho'daki oyun görüşünün dörtte birine sahip olsa neler olurdu tahmin bile edemiyorum. Ama yok işte, rakip baskı kurmuş top çalıyoruz, top Burhan'da bir kişiyi geçiyor ikiyide geçiyor. Sağdan soldan koşan futbolcularımız var. at artık kır rakibin belini diye bekliyoruz Burhan 3.yü çalımlaya çalışıyor o arada dördüncü geliyor Burhan aralarına giriyor, kör dövüşü yapıyor. Yapma kardeşim birini geçtin mi kaldır kafanı iki adım sonrasını hesapla. Çıkar ayağından topu...

benim muhtemel 11'im

Ertuğrul

Cicinho - DaCosta - Ümit - Fatih

Adem Mehdi Kadir

Burhan Aatıf

Batuhan

* Ümit'ten sol bek olmadı. İleri çıkışlarda tereddüt etti.
* Hakan takımda iyi niyetli koşan adam rolünden çıkamadı. İşe yaramadı
* Mehdi forvet arkası gibi değil ama Kadir ve Adem kadarda defansif olmasın
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: En önemli ve en zor maçımız...
Alt 29.04.2015, 14:01   #2
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: En önemli ve en zor maçımız...

Goruslerinize katilmakla birlikte costanin yerine ibrahim ozturk ve mehdinin yerinei de utakanin oynamasini dusunuyorum. Mersinden yedigimiz ikinci golde costa cok hatali ayrica utaka solda iken hem kendi iyi hem de aatif serbest oluyor. İnsallah avantajli donecegiz
Alt 29.04.2015, 14:28   #3
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Benim Kupa maci icin ilk 11 söyle:

-------------------------Ertugrul Taskiran----------------------------

Cicinho --------- Ibrahim Öztürk ----- Ümit Kurt--------Fatih Ciplak

--------------------------- Manuel Da Costa-------------------------------

----------------------- Adem Kocak -------- Mehdi -------------------

-----------Musa Sinan ------------Batuhan -----------------Aatif

4 - 1 - 2 -3 Sisteminde Defansif özellikli hem ataklari Musa Sinan ve Aatif ile yapabilecegimiz güzel bir Kadro kurdum , Da Costa 'yi savunma dörtlüsünün önüne cektim. Sol bekede Fatih Ciplak 'i koydum. Ayrica kurdugum ilk 11'de Aatif ile Musa istedikleri zaman yer degesebilir.

Yedekler:

Deniz Öksüz
Abdurrahman Dereli
Kadir Bekmezci
Hakan Arslan
Ibrahim Akin
Aydin Karabulut
John Utaka

'Ilerleyen dakikalar veya ikinci devre icin , oyunun gidisatina göre John Utaka , Ibrahim Akin , performansinda sorun yoksa Aydin Karabulut oyuna girebilir. Stoperde bir sakatlik olursa Da Costa Stoper'e gecip , oyuna Kadir'i monte edebilirsiniz.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: En önemli ve en zor maçımız...
Alt 29.04.2015, 14:42   #4
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Fifa 15 görsel olarak !

Not: Hakan Arslan cikardim yedeklerden ve Burhan Eser'i koydum.

ilk 11:

ve Yedekler:

Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
maçımız, zor, önemli

Seçenekler Arama
Stil