Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

3 Puan Taraftara
Alt 02.03.2011, 09:38   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart 3 Puan Taraftara

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Pazar günü tribünlere gelerek takımlarına destek veren Yiğidolara teşekkür etti. Çalımbay, Manisa karşısında aldığımız galibiyetimizde yiğidoların payı büyük. Onlar hep böyle destek versinler bizde onları mutlu edelim dedi.
4-2’lik Manisa maçı galibiyeti kırmızı-beyazlı camianın yüzünü güldürdü.Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ikinci yarıda çok mücadeleci bir futbol sergileyen ekip olduk. Manisaspor maçına kadar iyi futbolumuzun karşılığını alamamıştık. İşte gerçek Sivasspor bu.”dedi.

MEHMET’İ DİNLENDİRDİM.
Çalımbay, Mehmet’in bu takıma yıllardır verdiği katkısı tartışılmaz.Takımı sahiplenen liderlik özelliği olan bir futbolcu .Mehmet Yıldız’ın yedek olarak sahaya çıkması başka bir yere çekilmesin.Onu oyuna sonradan aldım.Kenarda oturduğu anda, kale arakasında ısınırken bile hep yüreği arkadaşlarıyla idi.Oyuna ikinci yarıda aldım.Elinden geleni yaptı.Mehmet’ dinlendirdim.Hepsi bu.”dedi.

HAYRETTİN HER YERDE OYNAR.
Hayretin’in sağ bekte oynamasının bir sorun olup olamayacağı sorusuna ise Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ,” hayır olamaz.Hayrettin stoper dahi bir çok mevkide oynamış bir futbolcu.Stoper oynayan bir futbolcu sağ bekte oynar.”dedi.

ŞİMDİ ONUN ZAMANI DEĞİL.
Bu maçta da rakibe 4 gol atmanıza rağmen şahsi hatalara sonucu 2 gol yenildi. “Amatör gol yeme sorunu ne zaman aşılacak “sorusuna ise Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay kısa ve net cevap verdi.Şu an Amatör gol yemişiz.Atmışız.Bununla uğraşacak zamanımız yok.Biz sadece Gaziantepsor maçından nasıl 3 puan alırız.Onun hesabını yapıyoruz.”dedi.

KAMANER HAZIRIM DEDİ.OYNATTIM.
Kaleci Kamaner’ın yediği goller ve yapılan eleştiriler hakkında görüşleri sorulan Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Kamaner takımla ilk kez oynadı.Hafta içi kaleci hocamla görüştüm.Kamaner’a hazır olup olmadığını sordum.Kaleciyi oynatmaya bir günde karar vermedik.bana ısrarla hocam oynamak istiyorum.”dedi.Yapılan hatalarını elbette normal karşılamıyorum.Ancak ilk kez takımla oynamasına ve dil bilmemesine bağlıyorum.”dedi.

KAMİL SİVASSPOR’UN EN BÜYÜK YATIRIMI
Kamil Grosicki’nin gelecekte çok önemli yerlere geleceğini bildiğini ifade eden Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Biz onu Sivasspor’a faydası olsun diye aldık.Şu an %40’lık bir kapasiteyle oynuyor.Kamil’in Sivasspor’un geleceği için önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.Sivasspor ileriki dönemde Kamilden büyük kazançlar elde edecek.”dedi.

DÖRT EYLÜLSPOR’LA OYNAYACAĞIZ.
Gaziantespor maçının hazırlıklarına hiç ara vermeden başladıklarını belirten Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, hafta sonuna kadar burada çalışacağız.Bugün 3. ligdeki takımımız Dört Eylül Belediyespor ile bir hazırlık maçı oynayacağız.Takımda pek fazla forma şansı bulmayan futbolcularımı bugün oynatacağım.Kaleci Kamenar bu maçta forma giyecek.”dedi.

Sivaspostası

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: 3 Puan Taraftara
Alt 02.03.2011, 09:42   #2
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: 3 Puan Taraftara

Aslan`ım Mehmet be.Başkası olsa yedek kaldı diye takımdan ayrılır.
Sivasspor taraftarı seninle gurur duyuyor Mehmet Yıldız.!
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
'Sıfırdan başlasak ligde kalırız'
Alt 02.03.2011, 09:47   #3
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart 'Sıfırdan başlasak ligde kalırız'

Teknik direktör Rıza Çalımbay, Manisa karşısında aldıkları 3 puanın önemli olduğunu belirtip, “Sivasspor, Avrupa görmüş Avrupa takımlarını evine getirmiş, taraftarı ve şehri ile hedefli bir kulüp. Ben de buralıyım, daha büyük bir hazla çalışıyorum. Aldığımız yabancıların tek başına maç kazanan kalitede olmasını istedik ve öyle oldu. İşte Grosicki’nin yaptıkları ortada. Sıfırdan bile başlasak, ligde kalırız. Futbolumuzu sonuca endekslersek Sivas için bu sezon sorun olmaz” dedi.
Alt 02.03.2011, 10:04   #4
Rallim58
Gast

Manisaaspor karşısında oynanan oyunun karşılığını alan "yiğidoları" tebrik ediyorum. Sesimizin kısılana kadar verdiğimiz desteğin karşılığı 3 puan alınması, insanı ne kadar mutlu ettiği tarif edilmez yaşanır.

Tebrikler, Sivassporum, tebriklerin en büyüğü ise bu hafta stadyumu doldurarak desteğini esirgemeyen "gerçek yiğidolara"dır.

Sen hep böyle olmalısın Sivassporum, yiğidom...
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2011, 10:22   #5
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Insallah sivassporumuz daha iyi olacak... Bu takim boyle oynadiktan sonra, defans, kalecide basit hatalar yapmazsa hic bir sorun olmaz insallah...

Sivassporumuz ligde kalacaaakk, o kadaarrr..!!
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58hsn58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2011, 10:41   #6
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

4 Eylülü dolduran fedakar taraftarlara helal olsun.

Tv den takip ettim muhteşemdiler ıslıklamalarda yerinde ve güzeldi.

Kayseri maçı haftaya pazar günü yine 16:00 da imiş hazırlanın Yiğidolar bu maçta çok önemli...
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2011, 10:48   #7
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
4 Eylülü dolduran fedakar taraftarlara helal olsun.

Tv den takip ettim muhteşemdiler ıslıklamalarda yerinde ve güzeldi.

Kayseri maçı haftaya pazar günü yine 16:00 da imiş hazırlanın Yiğidolar bu maçta çok önemli...
Seni de bekleriz dayı, Cley'i yanlız gönderme
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2011, 10:58   #8
Salim58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Seni de bekleriz dayı, Cley'i yanlız gönderme
Cley gitti daha ona Sivas yok. Sıra bizde bakalım o güne çıkarsak,Bu maça gelmek için A planımız devreye girdi,Aksilik olursa B ve C planlarını devreye sokacağız artık.
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.03.2011, 11:04   #9
Rallim58
Gast

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cley gitti daha ona Sivas yok. Sıra bizde bakalım o güne çıkarsak,Bu maça gelmek için A planımız devreye girdi,Aksilik olursa B ve C planlarını devreye sokacağız artık.
Dayı Cley'i göndermemmmmmmm

Manisa maçında dizimin dibinden ayırmadım

Uğurlu geldiği için daha göndermem...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2011, 11:08   #10
Salim58
Usta Yiğido

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dayı Cley'i göndermemmmmmmm

Manisa maçında dizimin dibinden ayırmadım

Uğurlu geldiği için daha göndermem...
Hele bi gelsinde tekrar getiririm belki.

Bu hafta sonu katmerli çörekli çay toplantımız var üç gün sonra burada.
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
başlasak, kalırız, ligde, puan, taraftara, ıfırdan

Seçenekler Arama
Stil