Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Protesto Ediyoruz
Alt 27.09.2012, 08:37   #31
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Protesto Ediyoruz

Yalanın batsın A haber!

Sivasspor’un bugün Trabzon’da oynayacağı Trabzon Kanunu Futbol Kulübü kupa maçını ne yazık ki yayın kuruluş A Haber vermiyor. Dün bu konuda çok sayıda tepki telefonu ve mesajı aldım. Bunun üzerine A Haber’i arayıp bize gelen tepkileri ve neden bu maçı yayınlamadıklarını sordum. Kupa maçlarından yetkili olduğunu söyleyen Selin isimli bayan önce,maç nakli proğramına bu maçı almadıklarını ifade etti,sonrada gerekçe olarak maçın oynanacağı stadın altyapısının maç yayınlamak için uygun olmadığını söyledi.Selin hanıma,1461 Trabzon takımının maçlarını aynı staddan TRT’nin defalarca yayınladığını hatırlattım, Hatta kendisine birde tavsiyede bulunup,bu işe arz-talep meselesi,dolayısıyla da ticari açıdan da bakmak gerektiğini söyledim. Ankara Demirspor-Elazığspor maçını izleme oranıyla Trabzon takımıyla Sivasspor’un oynayacağı maçı izleme oranlarının çok farklı olacağını ifade ettim . Hanımefendi,bu saatten sonra maçı yayınlamalarının mümkün olmayacağını,ancak bundan sonraki maçlarda bu durumu göz önüne alacaklarını söyledi.Maçı yayınlamamlarının nedenini stadın fiziki şartlarının uygun olmadığı söylediğinde bana inandırıcı gelmemişti zaten. O staddan sadece TRT canlı yayınlar yapmadı,Karadeniz bölgesindeki bir televizyon maç verdi.Yayıncı kuruluş kupa maçlarını Lig tv ile paylaşmışlar,bu nedenlede “ Biz yayınlamayacağız ama isterse lig tv yayınlar” dediler. Yani Şansal Büyüka istesin bugünkü maçı lig tv yayınlar,tabi isterse! İsteyeceğini sanmıyorum,o zaten lig maçlarında elinden gelse Sivasspor’un görüntülerini vermeyecek(!)Sivas’ta uzun yıllar kaldığı için işine geldiği zaman “ Bende Sivaslıyım” diyen Şansal böyle durumlarda Sivas’ı tanımaz bile! Tepkimi sadece telefon açıp konuşarak değil, “www.ahaber.com.tr” adrese mail göndererekte bildirdim, Bu arada “Sivasspor.com”ada teşekkür etmek gerekir. Zira en kapsamlı ve erken tepkiyi onlar verdiler...

Abdullah YİĞİT
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2012, 08:44   #32
izmirliyigido
Gast

Madem vermiyorlar, turu geçtiğimizde (ki, inşallah bir aksilik olmazsa geçeriz) eğer yayın için "a haber" bozuntusu yandaş medya Sivas'a yayın yapmaya gelirse, bizim taraftarımızda tepkisini göstersin. Engel olsun, yuhalasın, vs vs vs yayın seçen tv'ye bizde seçici olduğumuzu gösterelim.

Lig Tv'nin verme ihtimali azda olsa var ama hiç ümidim yok benim Abdullah Yiğit beyin söylediği nedenlerden dolayı.

.
Alt 27.09.2012, 12:49   #33
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

YALANINI YESİNLER SENİN EY A HABER, ŞİDDETLE KINIYORUM A HABERİ. BİRDE UTANMADAN YALAN KONUŞUYORLAR YOK NEYMİŞ EFENDİM YAYINA UYGUN DEĞİLMİŞ TRABZONDAKİ STAT, O STADDA TRT O ZAMAN NASIL YAYINLIYOR 1461 TRABZON MAÇLARINI.
Alt 27.09.2012, 13:21   #34
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Protesto Ediyoruz.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Özetini yayınlarken kamerayı nereye dikeceksin demedinmi gardaşlık... Hiç işte laf olsun torba dolsun, birilerini atlatalım da bunlar azınlıktır nede olsa bir kaç telefon maille sustururuz.

Mantığa bak...
abi bana canlı yayın yapmak için müsait olmadığını söyledi. kameralarımız maçı çekecek özetini paylaşacağız dedi...
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2012, 15:02   #35
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neresi Müsait değilmiş saçmalamışlar Sivasspor Değersizmiki SbElazığdan yazık Diyecek söz bulamıyorum protesto ediyorum ve ayrıca bu ayrımcılıktan dolayı kınıyorum
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2012, 22:55   #36
HOZAT58
Yeni Yiğido

2 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HOZAT58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

SELAM ARKADAŞLAR ASIL SORUNU SORARSANIZ BEN HERGUN HABERTÜRK GAZETESİ ALIYORUM SPOR SAYFASI ÜÇ BÜYÜKLER DİYE TABIR EDILEN KULUBLER VE TRABZON UZERINE KURULMUŞ GAZETEDEKİ SPOR YARUMLARINI OKUYUN BULENT YAVUZ DIYE BIR HEKEM EMEKLISI VAR BIR NUMARALI SİVASSPOR DÜŞMANI HER HAFTA YAZILARINI OKUYUN BU KADAR SİVAS DÜŞMANLIĞI OLMAZ KASIMPAŞA MAÇINDAKI YORUMLARI OKUYUN INANIN ORTA HAKEMI YERDEN YERE VURUYOR BU HAFTA MAÇTA VERMEDILER SANIRIM O HAKEME ( BUTUN MAÇ YORUMLARI BOYLE ) FEDERASYON UZERINDE ETKISI BUYUK SANIRIM BU KONU UZERINE SAYFA ACARSANIZ TEPKIMIZI DILE GETIRELIM SIVAS VE SIVASSPOR HIÇ BIR ZAMAN SAHIPSIZ DEGIL
HOZAT58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2012, 23:04   #37
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
HOZAT58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SELAM ARKADAŞLAR ASIL SORUNU SORARSANIZ BEN HERGUN HABERTÜRK GAZETESİ ALIYORUM SPOR SAYFASI ÜÇ BÜYÜKLER DİYE TABIR EDILEN KULUBLER VE TRABZON UZERINE KURULMUŞ GAZETEDEKİ SPOR YARUMLARINI OKUYUN BULENT YAVUZ DIYE BIR HEKEM EMEKLISI VAR BIR NUMARALI SİVASSPOR DÜŞMANI HER HAFTA YAZILARINI OKUYUN BU KADAR SİVAS DÜŞMANLIĞI OLMAZ KASIMPAŞA MAÇINDAKI YORUMLARI OKUYUN INANIN ORTA HAKEMI YERDEN YERE VURUYOR BU HAFTA MAÇTA VERMEDILER SANIRIM O HAKEME ( BUTUN MAÇ YORUMLARI BOYLE ) FEDERASYON UZERINDE ETKISI BUYUK SANIRIM BU KONU UZERINE SAYFA ACARSANIZ TEPKIMIZI DILE GETIRELIM SIVAS VE SIVASSPOR HIÇ BIR ZAMAN SAHIPSIZ DEGIL
Maden olumsuz seyler yaziyorlar üstüne Sivassporun hakkini yemeye calisiyorlar,sende Habertürk Gazetesini aliyorsun. Madem öyle niye Gazeteye para veriyorsun!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ediyoruz, protesto

Seçenekler Arama
Stil