Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay; "Devre arası göndereceğiz"
Alt 13.11.2012, 08:39   #21
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay; "Devre arası göndereceğiz"

Yorumlara bakıyorum da;
Futbolcusunu, antrenörünü anlamsızca, içi boş eleştirilerle yeren taraftar topluluğu takımını uzun süre Süper Lig de göremez!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2012, 08:43   #22
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Doğa'nın 11de oynamaması gerekiyordu ama bu böyle olmamalıydı bir iki taraftarın yanlışını çok büyük bir durum haline getirdiler.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2012, 08:47   #23
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

beyler lütfen sıvasa yakışmayan şeyler sıvaslıya yakışmayan şeyler istemesen yollarsın biter ama küfür olmaz deli kanlıyı bozar
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tekdoktirin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.11.2012, 09:07   #24
izmirliyigido
Gast

Eleştirilerimiz yalnış anlaşılmasın. "Eleştiri olmazsa, bir işe muhalefet olmasa hatalar görülmez derler" büyüklerimiz. Eleştireceğiz ki doğruyu bulalım, hatamızı görelim. Küfüre ve şiddete, hakarete hayır.

Eleştiriyoruz diye Rıza hocayı sevmiyoruz değiliz, değilim. Gerçekten seviyoruz. Ama hocamızda bazı hatalarından dönsün. Taraftar bile görüyor, hangi futbolcu oynamıyor, hangisi verimli, hangisi değil. O da mutlaka görüyordur. Ama hem kendini, hem takımı yakmak uğruna inatla revizyon yapmıyor.

Hocam sizden ABDÜLKADİR'e 4-4-2 sisteminde şans vermenizi İSTİYORUZ !.. Bu taraftar sizi gerçekten seviyor ama ne olur sizde bizi üzmeyin, sevindirin.

.
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 10:39   #25
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

doğa kaRDEşimizin sivasspora alınması baştan hataydı kendisi çok iyi insan olabilir futbolculuk kapasitesini yetersiz buluyorum rıza hocanın sivasa transfer kazıklarından biridir gönderilecek olması hem kendinin hemde sivassporun menfatinedir abdulkadir kardeşimize ilk alındığında ses etmedim çünkü gerçekten uzaktan sert şutları serbest vuruş becerisiolan golü koklayan zor pozisyonlarda gol atabilen oyuncuydu bana göre gereğinden fazla para ödendi kendini geliştiremedi busatten sonra ondanda hayır beklemiyorum ona verilecek parayla rizedeki kalu uche gibi birini alsak daha faydalı olurdu neticede sivassporun hastalığı bellidir ön bölgemiz iş yapamıyor 1 gol atmak için adeta topa kurşun atıyoruz erman pedriel eneramo groseçki hatta atıf gol yapamıyor antalyaya bakın gecen sezon bizim sayemizde ligde kaldılar adamlar 2 yerli 3 yabancı transfer yaptılar zirvedeler diarra assati isacc yetiyor fark burda
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2012, 11:35   #26
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
doğa kaRDEşimizin sivasspora alınması baştan hataydı kendisi çok iyi insan olabilir futbolculuk kapasitesini yetersiz buluyorum rıza hocanın sivasa transfer kazıklarından biridir gönderilecek olması hem kendinin hemde sivassporun menfatinedir abdulkadir kardeşimize ilk alındığında ses etmedim çünkü gerçekten uzaktan sert şutları serbest vuruş becerisiolan golü koklayan zor pozisyonlarda gol atabilen oyuncuydu bana göre gereğinden fazla para ödendi kendini geliştiremedi busatten sonra ondanda hayır beklemiyorum ona verilecek parayla rizedeki kalu uche gibi birini alsak daha faydalı olurdu neticede sivassporun hastalığı bellidir ön bölgemiz iş yapamıyor 1 gol atmak için adeta topa kurşun atıyoruz erman pedriel eneramo groseçki hatta atıf gol yapamıyor antalyaya bakın gecen sezon bizim sayemizde ligde kaldılar adamlar 2 yerli 3 yabancı transfer yaptılar zirvedeler diarra assati isacc yetiyor fark burda
Tamamda kardesim neden Abdulkadir´den hayir beklemiyorsun? Sanki ona dogru dürüst sansmi verildi? Riza hoca´nin idmanlari kaldiramiyor palavrasina inanmayin. Riza hoca diger oyuncular konusunda oldugu gibi Abdulkadir´e haksizlik yapiyor olamazmi? Riza Calimbay´in her verdigi kararin dogru oldugunu sanmayin. Cok gördük oyuncular hakkinda yanlis düsündügünü (kasitli veya kasitsiz). Kendi almadigi oyuncuyu oynatmak istemiyor iste hocamiz.

Riza hoca bizde kalacaksa Abdulkadir gönderilsin diyorum zira hoca´nin Abdulkadir´e sans verecegini zannetmiyorum. Oynatsa bile Abdul´un pozisyonu olmayan sacma sapan pozisyonda oynatir Güngören macinda oldugu gibi. Halbuki 4-4-2 sisteminde Eneramoyla yada Pedrielle oynasa ben bu cocugun cok iyi isler yapacagindan eminim. Gol atamadigi maclarda en azindan asist yapar yada olumlu isler yapar. Eneramo´nun kac tane asistini gördük?
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 12:22   #27
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Hocam sizden ABDÜLKADİR'e 4-4-2 sisteminde şans vermenizi İSTİYORUZ !.. Bu taraftar sizi gerçekten seviyor ama ne olur sizde bizi üzmeyin, sevindirin.

.
Katiliyorum mutlaka ve mutlaka 4-4-2 oynamaliyiz !! Eskiden Mehmet-Tum ikilisi vardi artik Eneramo-Abdülkadir veya Pedrielden olusan forvet hattini görmek istiyoruz!
Dikkatimi ceken bir sey daha var; Eskisehir maciydi galiba Riza Hoca mac öncesi aciklamalar yaparken ''Pedrieli forvette oynatamayiz, Abdülkadir istedigimiz seviyede degil ve Bednar ülkesine gitti elimizde Eneramodan baska forvet yok'' demisti. Ben suna takildim, neden Pedrieli forvet oynatamaz? Ilk geldigi zamanlar forvetteydi ama son 1 sezondur hep kanatta. Önde oynayip top indirebilir cünkü hava hakimiyeti mükemmel ve Eneramoya yardimci olsa Eneramo o kadar top ezmez..
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Doğa Gidiyor
Alt 13.11.2012, 12:39   #28
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: Doğa Gidiyor

sahte Sivassporluların isteği olmuştur umarım.
Alt 13.11.2012, 12:45   #29
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1026 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

doğaya gösterdiği tahammülü Abdülkadir'e göstermeyi denese bence daha anlamlı olurdu...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Doğa Gidiyor
Alt 13.11.2012, 12:48   #30
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bugün aldığım engüz haber bu olsa gerek.
Doğa'nin kötü oldunu oynamadığını sağır Sultan duydu
Bir sen duymamıştım nihayet sende fark ettin şükür
Zararın neresinden dönersen kardır.

Birde Abdülkadir'i görüp şans versen Enaroma'dan daha yeteneği olabilir

Sadece bir iki mac şans versen ne olur Rıza hocam ama 89 san sonra degil

Etiketler
Çalımbay, devre arası göndereceğiz, doğa, gidiyor