Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Benim güzel Spor Toto Süper Lig’im
Alt 15.02.2014, 22:30   #1
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Benim güzel Spor Toto Süper Lig’im

Benim güzel Spor Toto Süper Lig’im

Prof Dr Eser Karakaş/Star

Başlıkta kullandığım ifade asla ve asla bir alay küçümseme içermiyor, tam aksine.

Senelerdir futbolü Türkiye’de ve dünyada izlerim.

Bu seneki kadar güzel top oynayan bu kadar sayıda takımı bizim liglerde hiç görmemiş idim.

FB, GS, BJK ve Trabzon’u geçiyorum, onlar artık dört büyükler liginde.

Ama bu dört takım dışında Spor Toto Lig’inde çok ama çok iyi top oynayan çok sayıda takım var.

Geçen hafta Fenerbahçe’ye büyük haksızlık yapılmış olabilir, bir bariz penaltımız verilmedi, Egemen’e gösterilen sarı kart sarı kart falan değildi, bütün bunlar doğru olabilir ama bu doğrular Sivasspor’un çok ama çok iyi bir performans sergilediği gerçeğini değiştirmiyor.

Sivasspor, muhtemelen bir brezilyalının yönetimi sayesinde ve doğrultusunda göze çok hoş gelen bir futbol oynuyor.

Lig’deki dördüncülüğü de zaten bu iyi futbolün bir sonucu; iç saha maçlarında da, maç fazlasıyla lider durumda, bunu da görelim. Sivasspor dışında, bence çok iyi top oynayan dört takım daha var Lig’de.

Kardemir Karabükspor, Akhisar Belediye, Kasımpaşa ve Eskişehirspor birinci sınıf top oynuyorlar.

Ne Galatasaray’ın, ne Fenerbahçe’in bu takımlarla, iç sahada ya da deplasmanda, oynarken sahaya favori çıkmaları artık hiç mümkün değil.

Eskişehirspor’un maçlarını artık hiç kaçırmak istemiyorum, sadece Erkan Zengin’i seyretmek bile büyük bir futbol temaşa keyfi. İyi ve mücadeleci futbol sadece bu saydığım takımlarla da sınırlı değil.

Bursa, Konya, Gaziantep ve diğerleri çok ama çok iyi takımlar.

Türkiye futbolu Aziz Yıldırım’larla, Yıldırım Demirören’lerle bir yere gelmeyecek, gelemez de zaten.

Türkiye futbolunu dünya skalasına taşıyacak dinamikler, inanıyorum, Eskişehir’den, Sivas’dan, Gaziantep’den, vs. geçecek. Roberto Carlos’u takımın başına, risk de alarak, geçiren zihniyetten geçecek.

Bu Lig gerçekten Süper sıfatını hakketmeye başladı yavaş yavaş.

Kaynak: http://haber.stargazete.com/yazar/be...im/yazi-843604
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Benim güzel Spor Toto Süper Lig’im
Alt 15.02.2014, 22:33   #2
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Benim güzel Spor Toto Süper Lig’im

carlos'un sivasspor'da sınırlı kaynaklara rağmen uyguladığı sistem ve oynattığı futbol tüm türkiye'nin dikkatini çekiyor. bu süreçte mecnun başkan'ın emeği ve katkısı da unutulmamalı tabii ki.

bu yıl yakaladığımız ivmenin sürdürülmesi ve önümüzdeki birkaç yıl içerisinde bir kupa ile taçlandırılması için carlos'un sözleşmesi uzatılmalı. yeni stadyumumuzda hem şampiyonluk hem avrupa'da başarı peşinde koşan bir sivasspor oluşturulmalı.

bugün bu ışık var!!! bu fırsat her zaman yakalanmayabilir.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2014, 22:41   #3
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Aynı yazıyı ben de okudum ben de gazetede.Aklımdan geçti sitede bahsetsem diye siz tafsilatlıca linki ile beraber koydunuz,sağolun.Eser KARAKAŞ hoca güzelce anlatmış Sivasspor yönetimini akıllı politikaları sebebiyle birkez daha kutlarım.Geçen sezon 3 pas üstüste yapamayan takımın yerine şiir gibi oynayan takım oluşturan Carlos hocaya teşekkürler.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2014, 23:00   #4
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Gecikmiş bir övgü ama onlar yazsa da yazmasa da önemli değil önemli olan bizim başarımız biz başarılı olduktan sonra onlar istese de istemese de bahsetmek zorunda kalacaklar.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2014, 23:04   #5
metee58
Yiğido

73 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 406 metee58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sonunda birisi güzel birşey yazmış helal olsun.Takımda emeği geçen malzemecisinden yöneticisine kadar tebrik etmek lazım.
Alt 16.02.2014, 00:25   #6
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

anadolu takımlarının önünü kesmezlerse dahada süper olur güzel yazı
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
benim, gÜzel, lig’im, spor, süper, toto

Seçenekler Arama
Stil