Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Neler Oluyor ?
Alt 18.03.2014, 18:50   #31
mustiiic
Acemi Yiğido

mustiiic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustiiic isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Neler Oluyor ?

[QUOTE=yigido yakup;903662]O Kadar mesele varken Abdurrahman Dereli nerde diye sormak özelliklede bunu 2-3 sekilde hatta Carlos un oyunculuk dönemine dahi gitmek nedir?

oyunculuk dönemine demekki futbolu yeniden hatırlasın diye gidilmiş . unuttuklarını hatırlasın.
Alt 18.03.2014, 23:21   #32
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
mustiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Tümer Metin'in sivasspor'a bu hale getiren sebepler ne? bunu araştıracağım dediğinde, araştırma sonucunda nelere ulaşacağını merak ediyorum. umarım bu sözünden vazgeçmez ve araştırır. pedro lar aykutların bu takıma alınması ne acaba. neden transferler adam gibi adam değil. merak ediyorum. erciyes maçında da yenildik şimdiden. umarım evimizdeki maçta puan alırız. yani 2 hafta sonra. bence maç biletleri alınsın. maça gidilmesin. yönetime, teknik heyet ve futbolculara tepki olarak
bu nasıl bir düşünce? Allahdan böyle yanlış düşünenler az.şimdi ne yaparsan yap,sadece sivasspora zararı olur beyfendi!sonra bu nebiçim sivasspor taraftarlığıdırki sivasspordan 8-10 gerideki bir takıma "kesin yeniliriz" diyorsun o kadar biliyor ve garanti veriyorsan iddia oynasana?
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Neler Oluyor ?
Alt 18.03.2014, 23:33   #33
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
HababamHa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Taraftara teneke diyen şahıs nedense yerinde yapılmayan tranferlere çılız eleştiriler verip geçti.

Taraftar burada bas bas bağırırken hiç sesi çıkmadı şimdide ben forvet alın demedimmi deyip duruyor...enteresan
aptullah abiyi savununca avukatımı diyorsunuz. sabaha kadar diyin umrumda değil.fakat apo abiyi eleştirmek için eleştirenlri görünce dayanamıyorum.biri yönetimi eleştirmediği söylüyor,diğeri cılız eleştiriyor diyor. sizi bilmem amma ben daha ara transferi bitmeden eleştirdiği prorğmanı seyrettim,trnsfer bittikten sonrada her hafta eleştirdi.önyargılı eleştiri yapmayı çamur atmayı ne kadar seviyorsunuz.onun içinde bizim taraftardan bir cacık olmuyor. neyi eleştireceğinizi bilmiyorsunuz
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
neler, oluyor

Seçenekler Arama
Stil