Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Kaptanlığın Alınmasına Üzüldüm
Alt 15.04.2014, 16:59   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Kaptanlığın Alınmasına Üzüldüm

Sivasspor'un tecrübeli isimlerinden Kadir Bekmezci, Galatasaray maçını kazanmalarının tesadüf olmadığını belirtti, "Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz" dedi.

Geçen hafta cumartesi akşamı Galatasaray'ı sahalarında 2-1 yendikleri galibiyetin çok önemli solduğunu vurgulayan orta saha oyuncusu Kadir Bekmezci, şunları söyledi:

"Galatasaray karşılaşmasına hafta için çok iyi konsantre olduk. Takım olarak galibiyet için çok istekliydik. Seyircimize güzel bir karşılaşma izlettik. Bizim hedeflerimiz var. Mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Bunu da başardık. Herkes Galatasaray'a karşı olunca farklı görüyor. Galatasaray büyük bir takım. Ama biz kendi sahamızda büyük küçük takım demeyip kendi oyunumuzu oynadık. Bizim neler yapabileceğimiz önemli, rakip önemli değil. Biz Sivasspor olarak bu sene güzel futbol oynuyoruz. Her zaman kazanmayı düşünüyoruz. Bunu da bu hafta gösterdik. Güzel bir sonuçla galip geldik."

DEVİR DEĞİŞTİ

Önceden hep 4 büyüklerin konuşulduğunu ama artık bunun değişmeye başladığını da diles getiren Kadir Bekmezci, şöyle devam etti:

"Onlara karşı oynayacak takımlar 1-0 mağlup başlıyordu. Ama artık bu bitti. Her takım artık kazanmak için oynuyor. Büyük takımlara karşı oynayınca cesaretli olmak gerekiyor. Bence bu çok önemli. Büyük takıma saygımız var ama maç onbire onbir oynanıyor. Hangi takım iyi motive olursa o kazanıyor. Her takım her takımı yenebiliyor. Bunun bir çok örneğini gördük. Artık Anadolu takımları da güçlendi."

HER MAÇ ÖNEMLİ

Hafta sonunda deplasmanda oynaşacakları Medical Park Antalyaspor maçını da kazanmak istediklerini belirten Kadir Bekmezci, şunları söyledi:

"Galatasaray galibiyetinden sonra herkes mutlu ve sevinçli. Ama artık bu karşılaşmayı unutup bu haftayı düşünmeliyiz. Çünkü biz bu yıl Avrupa kupalarına gitmeyi istiyoruz. Onun için her maç bizim için çok önemli. Çünkü rakiplerimiz ile bir birimize çok yakınız. Aramızda bir iki puan oynuyor. Bunun için puan kayıp etmemeliyiz. Medical Park Antalyaspor karşılaşması bizim için çok önemli. İyi futbol oynayıp galibiyetle dönmek istiyoruz."

'KAPTANLIĞIMIN ALINMASI BENİ ÜZDÜ'

İçeride oynanan Gaziantepspor maçında oyundan çıktıktan sonra teknik direktör Roberto Carlos'la yaşadığı sorun sonrası kaptanlığı alınan Kadir Pekmezci, bundan dolayı da üzgün olduğunu söyledi. Carlos'un kararına saygı duyduğunu belirten Kadir Pekmekci, şöyle konuştu:
"Sivasspor'un takım kaptanı, sezon başında belirlendi. Bende 5 sezondur burada olduğum için bu görevi bana verdiler. Bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Halen de yapıyorum. Son 2 maçtır teknik direktörümüz kaptanlığı Adem'e veriyor. Gaziantepspor karşılaşmasında beni oyundan çıkarınca, (Neden hep beni çıkarıyorsun) diye biraz sitemde bulundum. Ufak bir gerginlik oldu. O olaydan sonra böyle bir karar aldı. Saygı ile karşılıyorum ama bunlar güzel olaylar değil. Bunu da atlatırız. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Haftaya belki tekrar değişir. Biz konuştuk. Bu olayı kapatalım, dedik. Bursaspor karşılaşmasında başladı. Haberim yoktu soyunma odasına girdim. Kaptanlık bazubandını Adem'e verdi. Çok fazla uzatmaya gerek yok. Yine de insanı ister istemez üzüyor. Ben işime devam ediyorum. Moralimi bozmak da istemiyorum. Benim için önemli olan Sivasspor'un başarısıdır. Biz takımı Avrupa kupalarına götürmek istiyoruz. Tek hedefimiz bu."

Halife Yalçınkaya / DHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Kaptanlığın alınması beni üzdü
Alt 15.04.2014, 17:19   #2
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kaptanlığın alınması beni üzdü

selam sevgili kadir anlayisli oldugun icin sana tesekkürler biz sivas halki olarak seni cok seviyoruz evet kaptanlik sana da ademe de yakisiyor mühüm degil sen yine kaptansin sen takimin abisisin sana yakisan da bu sen elinden gelenin en iyisini yapmaya devam et. biz de seni bu HIRSINLA hep destekliyelim seni hep basarili olarak görmek istiyoruz gs.macinda seni cok begendik helal olsun sana
Alt 15.04.2014, 17:22   #3
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadir'i ben onemli olarak goruyorum ve cok top kapiyor ve rakibin paslarini kesiyor ve asil gorevi de bu. Sadece topu ayaginda fazla tutmasa daha iyi oynar bence. Eskiden Erman abisi vardi ve cogu topu ona verip kurtuluyordu

Belki bu durum performansini yukseltir Kadir efendi, hadi goster kendini gardas
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2014, 17:39   #4
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Geçen yıl Grosicki Rıza hocaya aynı serzenişte bulunmuştu ve haklıydı ama futbolcular hocalarının kararlarına saygı göstermek zorundalar. Hoca bir şey biliyor ki seni oyundan çıkarıyor bunu saha içinde hocayla tartışmak yerine antrenmanda yada sonrasında hocaya söylersin orada konuşursun sahada böyle davranman kesinlikle kabul edilemez. Kaldı ki her maç aman aman bir futbol oynamıyorsun hatta bizi çıldırttığın maçlar bile oluyor. O yüzden bu konuyu daha fazla dillendirmen çok yersiz ve gereksiz.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2014, 17:46   #5
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Adamım

Tabiki futbolun doğasında, içeriğinde bu gibi şeyler var. Erman Kılıç yuvayı terkettiğinde takımdan ayrılacağını düşünmüştüm. Ve üzülmüştüm. Ama baktım ki sen Sivassporla özdeşleşmiş bir futbolcu olmuşsun. Takma böyle şeylere. Hem Adem senden yaş olarak büyük. Senin Sivasspora vereceğin daha uzun yıllar mevcut. Yeterki performansından bir şey kaybetme. Özellikle son hafta harika bir oyun çıkardın. Topa bastın, şut çektin, pres yaptın, pas attın her şeyi yaptın. Pazuband dediğin nedirki. Seni biz zaten gönüllerin kaptanı yapmışız.

Takılma böyle şeylere, seni seviyoruz be gardaşşş...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2014, 17:56   #6
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunlar futbolda çok normal şeyler Kadir'in oyundan alınınca o anki hırsıyla sinirlenmesi de Carlos'un takım kaptanlığını Adem'e vermesi de bunlar futbolun içinde hep var önemli olan bu insanların takım içinde bir birine saygı içinde camiaya hizmet etmesidir ki Kadir zaten bu işi kafasında hiç büyütmemiş bunlar normal şeyler diyor. Yani bu konuda her şey yolunda gibi görünüyor.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2014, 20:38   #7
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

5 senedir emek veren sensin ve gercek Kaptan`da sensin.
Pazubandi cokta önemli degil. CAPTAIN FOREVER!!!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Has Sivas`li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2014, 20:53   #8
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadir seviyorum seni hiç kafana takma senin o hırsın o iyi kalbin mütevazi kişiliğin bize yetiyor şuan eminim bu mesajları okuyorsun yapacak çok şey var bu takımı Avrupa'ya götürelim sende bu taraftarda bunu hakediyor fakir şehrin gönlü zengin insanları dualarımız sana yeter.BÜyük Kaptan
Alt 15.04.2014, 21:07   #9
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Kaptan olan kisi takimini yakip sahada eksik birakmaz.Kaptan önce takiminin menfaatleri dogrultusunda hareket eder,oysa Kadir her an her saniye kart görmeye hazir bir asker gibi.Bu sekilde kendisiyle beraber takimida yakiyor.Takim arkadaslarina örnek olacak yasantisi , karekteri ve saha ici davranislariyla.Teknik direktörüne posta koyarsan disari aldi diye elindende kaptanlik böyle ucar gider.Kolay gelsin sana Kadir kardes....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2014, 21:12   #10
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadirin o davranışı doğru değildi.Üstelik bunu bütün Türkiye gördü.Kameralar ısrarla bunu çekerek gösterdiler.Böyle olunca Kadire bir ceza kesilmeliydi ve oldu.Eminim tepkisini hocaya kameralar önünde göstermeseydi böyle bir durum olmazdı.Ama Kadir sinirlerine hakim olamadı.

Ama Kadir kaptan olmasanda bu takımın taraftarın sevdiği birisin.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alınması, alınmasına, avrupa, beni, hedefimiz, kaptanlığın, sürüyor, üzdü, Üzüldüm

Seçenekler Arama
Stil