Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: UEFA'dan Sivasspor'a Soruşturma
Alt 21.05.2014, 21:25   #11
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt
Standart Cevap: UEFA'dan Sivasspor'a Soruşturma

SPORX.COM @sporx · 45 dk.
SON DAKİKA! UEFA, Eskişehirspor ve Sivasspor'a şike davası kapsamında disiplin soruşturması başlattı.

SPORX.COM @sporx · 39 dk.
Eskişehirspor ve Sivasspor hakkında karar 2-3 Haziran'da Nyon'da yapılacak toplantıda belli olacak. Bir UEFA sopası daha kapıda.

SPORX.COM @sporx · 38 dk.
UEFA Disiplin Soruşturması'nı duyururken yine 'Sıfır Tölerans' ifadesini kullandı.

SPORX.COM @sporx · 36 dk.
UEFA: "Adı şikeye karışmış kulüplerin UEFA organizasyonlarına katılımı konusunda hassasiyetimiz devam edecek."

SPORX.COM @sporx · 31 dk.
UEFA, talimatnamelerdeki maddelere dikkat çekti ve bu maddelerde soruşturmalarda bulunanlar için men kararı verme yetkisinin altı çiziliyor

SPORX.COM @sporx · 25 dk.
UEFA'nın sezonun bitmesi ve tablonun oluşmasının ardından açtığını duyurduğu soruşturma sonrası kulüplerimize men cezası vermesi bekleniyor.
Alt 21.05.2014, 21:26   #12
AmiRaLL
Yiğido

104 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 AmiRaLL Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cas, Mecnun Başkanı aklayan kararı vermişti, ayrıca Sivasspor - Fenerbahçe maçı için de şike teşebbüs' de kalmıştır diye karar verdi yani özetle Fenerbahçe yönetimi Sivasspor maçını şike yapmaya çalışmış bu olay da tek taraflı olduğu için Sivasspor'a ceza gelmesi imkansız.

Cas nihai kararı verdi ve Mecnun Başkan aklandı, Uefa en ufak bir şüpheye yer vermemek için dava açmak zorunda davanın sonucu belli Sivasspor Uefa'ya KATILACAK aksi bir sonuç çıkma ihtimali bile yok...

Kimse gereksiz yere gerginlik yaşamasın, bu dava normal bir prosedür.
hay agzina saglik gardas bizim insanlardada var ortaligi karistirma yani...biraz bilincli taraftar olsalar boyle olmuyacakk.. tesekkur ederim bilmeyenleri aydinlattigin icin
AmiRaLL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı AmiRaLL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2014, 21:26   #13
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Acaba Sergen haberleri bunun için mi çıktı
Alt 21.05.2014, 21:29   #14
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

uefa basın sözcüsü sivas şubeleri yine piyasaya çıkmış atıp tutmaya başlamışlar..çünkü bu şahısların tek derdi sivassporun bu uyduruk senaryoyla lekelenmesi ve özellikle de mecnun başkanın kulüpten uzaklaştırılması ben ve benim gibi düşünen birçok arkadaş da bunu defalarca yazmıştı..

neyse gelelim konuya: casın açıklanan gerekçlei kararından sanırım bu ceza meraklısı arkadaşların haberi yok..o kararda yani son mercide mecnun başkan yani bu kulubün başı aklandı, fb sivas maçı şike değil şikeye teşebbüs ŞÜPHESİ kapsamında değerlendirildi...geldiğimiz noktada nerdeyse fb nin men cezasının bile dönme ihtimalleri konuşuluyorken sivas ceza alacak diye anonslarda bulunanların beklentisi de şaşılacak bişey değil, zira bu arkadaşlar hep böyle zamanlarda fırsat kollayan tipler....

soruşturma açılacağını ben de bekliyordum zira bu işin prosedürü bu çünkü geçen sene sivas ve eskişehirin avrupa olayı yoktu bu sene var ve soruşturma açıldı..ama bu açıldı diye ceza alınacağı anlamına gelmez, hele ki casın son gerekçeli kararları iyi okunur VE ANLAMAK İSTENİRSE ceza mı gelir ya da bazıları yine ceza umuduyla 1-2 ay daha mı yazar çizer o zaman görürüz...
UEFA' dan Şok Soruşturma !
Alt 21.05.2014, 21:38   #15
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart UEFA' dan Şok Soruşturma !

UEFA, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor ve Eskişehirspor'a şike davası kapsamında disiplin soruşturması başlattığını açıkladı.

Şikede sıfır tolerans ilkesini benimseyen ve maçın sonucuna doğrudan veya dolaylı olarak etkide bulunan kulüplere cezai yaptırımda bulunma kararı alan UEFA, bu tutumu kapsamında Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor ve Eskişehirspor'a disiplin soruşturması açtı.

UEFA'nın resmi sitesinden yapılan açıklamada cezai yaptırımlara ilişkin detaylı bilgi verilmezken, Eskişehirspor ve Sivasspor hakkında kararın 2-3 Haziran'da Nyon'da yapılacak toplantıda belli olacağı ifade edildi.

AVRUPA TEHLİKESİ KAPIDA!

UEFA resmi sitesi aracılığıyla yaptığı söz konusu açıklamada, talimatnamelerdeki maddelere dikkat çekerken, bu maddelere dayanarak soruşturmalarda bulunanlar için men kararı verme yetkisinin altını şu ifade ile çizdi;"Adı şikeye karışmış kulüplerin UEFA organizasyonlarına katılımı konusunda hassasiyetimiz devam edecek."

UEFA' nın vereceği karar merakla bekleniyor.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2014, 21:39   #16
anilolcay
Yiğido

anilolcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

146 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 anilolcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
uefa basın sözcüsü sivas şubeleri yine piyasaya çıkmış atıp tutmaya başlamışlar..çünkü bu şahısların tek derdi sivassporun bu uyduruk senaryoyla lekelenmesi ve özellikle de mecnun başkanın kulüpten uzaklaştırılması ben ve benim gibi düşünen birçok arkadaş da bunu defalarca yazmıştı..

neyse gelelim konuya: casın açıklanan gerekçlei kararından sanırım bu ceza meraklısı arkadaşların haberi yok..o kararda yani son mercide mecnun başkan yani bu kulubün başı aklandı, fb sivas maçı şike değil şikeye teşebbüs ŞÜPHESİ kapsamında değerlendirildi...geldiğimiz noktada nerdeyse fb nin men cezasının bile dönme ihtimalleri konuşuluyorken sivas ceza alacak diye anonslarda bulunanların beklentisi de şaşılacak bişey değil, zira bu arkadaşlar hep böyle zamanlarda fırsat kollayan tipler....

soruşturma açılacağını ben de bekliyordum zira bu işin prosedürü bu çünkü geçen sene sivas ve eskişehirin avrupa olayı yoktu bu sene var ve soruşturma açıldı..ama bu açıldı diye ceza alınacağı anlamına gelmez, hele ki casın son gerekçeli kararları iyi okunur VE ANLAMAK İSTENİRSE ceza mı gelir ya da bazıları yine ceza umuduyla 1-2 ay daha mı yazar çizer o zaman görürüz...
Kardeş farkındaysan haberle ilgili yorum yapmadım UEFA sayfasında ne paylaşmışsa onu buraya aktardım. Beni tanımazsın sen, çünkü ne paylaştığım bir şeyy vardır ne de yorum yaparım çok uzaktan uzağa sitenin içindeyimdir. O yüzden yersiz ithamlarla kalbimi kırma. Sivassporun ve Mecnun Başkanın kötülüğünü isteyerek bu haberi paylaştıysam da en adi ŞEREFSİZİMDİR. Bir haberde de polemik çıkmasın dişimi kıracağım.
anilolcay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı anilolcay'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: UEFA' dan Şok Soruşturma !
Alt 21.05.2014, 21:40   #17
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: UEFA' dan Şok Soruşturma !

Hayırlısı diyelim. İnşallah tamamen yırtarız artık bu konudan. Tersi bir karar çok olumsuz olur bizim açımızdan.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2014, 21:41   #18
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
anilolcay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş farkındaysan haberle ilgili yorum yapmadım UEFA sayfasında ne paylaşmışsa onu buraya aktardım. Beni tanımazsın sen, çünkü ne paylaştığım bir şeyy vardır ne de yorum yaparım çok uzaktan uzağa sitenin içindeyimdir. O yüzden yersiz ithamlarla kalbimi kırma. Sivassporun ve Mecnun Başkanın kötülüğünü isteyerek bu haberi paylaştıysam da en adi ŞEREFSİZİMDİR. Bir haberde de polemik çıkmasın dişimi kıracağım.
kardeşim bu yazıda hedef aldığım kişi asla ve asla sen değilsin diğer konuda adı geçen ilgili şahsiyetleri kastettim...onlar kendilerini çok iyi biliyorlar zaten aynı mesajı o konuya da yazdım..yani senlik bir durum yok, yanlış anlaşılma için kusura bakma kardeşim...
Alt 21.05.2014, 21:45   #19
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu normal bir prosüdür.Son 5 yıl içinde sike ile ilgili en ufak bir şüphe olan takıma soruşturma açılır.CAS davasında aklandık zaten sıkıntı olacağını zannetmiyorum.Endişeye gerek yok.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2014, 21:48   #20
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bişey çıkmaz rahat olun
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
dan, korcan, sivasspora, sivassporu, soruşturma, uefa, uefadan, yakacak, şok

Seçenekler Arama
Stil