Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Gaziantepspor Kazanır. 25 12,69%
Sivasspor Kazanır. 123 62,44%
Berabere Sonuçlanır. 49 24,87%
Katılımcı sayısı: 197. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gaziantepspor 0-2 Sivasspor..ikinci devre
Alt 28.01.2015, 18:05   #41
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Gaziantepspor 0-2 Sivasspor..ikinci devre

Bu Sivasspor, bu Antepi Ligdede yener.
Ibrahim Akin cok iyi oynuyor ve yerinde bir transfer olmus. Burhan Eser artik kulubeye mahkum olur. Onun disinda Ibrahim Òzturk - Umit da uyumlu olmus.
Eneramo bence gittikce form tutacaktir. Aydin sonradan oyuna girmesine ragmen 2. gölün asistini yapti ve forma yarisinda bende varim dedi.

Ibrahim Toramanin orta sahada oynamasini anliyamadim ve hic kosmuyor zaten. Bana göre baska kanat oyuncu transferi yapilmamalidir, sadece orta sahanin göbegine oyunu cift yonlu oynuyacak bir oyuncu lazim.
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı furky.b'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.01.2015, 19:09   #42
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
furky.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu Sivasspor, bu Antepi Ligdede yener.
Ibrahim Akin cok iyi oynuyor ve yerinde bir transfer olmus. Burhan Eser artik kulubeye mahkum olur. Onun disinda Ibrahim Òzturk - Umit da uyumlu olmus.
Eneramo bence gittikce form tutacaktir. Aydin sonradan oyuna girmesine ragmen 2. gölün asistini yapti ve forma yarisinda bende varim dedi.

Ibrahim Toramanin orta sahada oynamasini anliyamadim ve hic kosmuyor zaten. Bana göre baska kanat oyuncu transferi yapilmamalidir, sadece orta sahanin göbegine oyunu cift yonlu oynuyacak bir oyuncu lazim.
G.Antep´in Balikesir kadrosun´dan sadece 3 kisi vardi ilk onbirde.Bu yüzden o macda cok tedbirli olmamiz lazim.Beni o macda tek düsündüren Aatif´in kaybettigi toplarin kalemizde tehlike yaratmasi.

Pazar günü belki Da Costa´yi orta sahaya cekip onun yerine I.Öztürk´ü oynatabilir.Aslinda Sergen hoca bugün mutlaka takimi sakladi.Pazar günü baska oynayacaktir.I.Akin´in hizli olusu bizim icin bir avantaj.Biz biraz disimizi SIKIP G.Antep´i orada yenmis olsak biz cok rahatlariz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Gaziantepspor 0-0 Sivasspor..ilk devre
Alt 28.01.2015, 21:43   #43
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gaziantepspor 0-0 Sivasspor..ilk devre

Alıntı:
teknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocanın eli değmiş. Ama kesinlikle orta sahaya kaliteli bir defansif önlibero lazım.Hızlı hücum, topla iyi adam. İbrahim AKIN iş yapar, i.öztürk iş yapar, kupadan bizene . biz lige bakalım. DÜŞMEYECEĞİZ İNŞALLAH.
Kupadan bizene olmaz kardeşim bir çok kişi bir şeyler yazmış bende idda ediyorum o ortasaha gelsin bu sivas kupada finale kadar yürür. Kadro genişliği olarak bir çok takımdan daha iyi durumdayız herkes ligde formdan düşerken bizim 2 tane kaliteli as kadro çıkaracak gücümüz var artık. Bu takım ligde de kalır kupadan da avrupaya gider. İsterseniz poliyannacılık diyebilirsiniz buna ama 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alan bir takım var toparlanma sürecinde takım ve oyuncular istekli oyunlarına dönmeye başladılar.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı umitfidan'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Gaziantepspor 0-0 Sivasspor..ilk devre
Alt 28.01.2015, 22:16   #44
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Gaziantepspor 0-0 Sivasspor..ilk devre

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kupadan bizene olmaz kardeşim bir çok kişi bir şeyler yazmış bende idda ediyorum o ortasaha gelsin bu sivas kupada finale kadar yürür. Kadro genişliği olarak bir çok takımdan daha iyi durumdayız herkes ligde formdan düşerken bizim 2 tane kaliteli as kadro çıkaracak gücümüz var artık. Bu takım ligde de kalır kupadan da avrupaya gider. İsterseniz poliyannacılık diyebilirsiniz buna ama 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alan bir takım var toparlanma sürecinde takım ve oyuncular istekli oyunlarına dönmeye başladılar.
Bu gecenin en cesaretli ,en mantikli yorumu bu olsa gerek.Su ana kadar bu sitede yazilanlar cizilenlerin ne kadar takimimiza zarar verdigini adeta göz ardi ettik.

Neresinden bakarsaniz bakin bu yönetimin 10 yillik tecrübesi var bu ligde.Zaman zaman hatalari olmustur.Tabiki herkes hata yapar.Günlerden beri herkes bir transfer rüyasina dalmisti, taki bu olay bugünki maca kadar sürdü.Sivasspor´un yenmesinden dolayi simdi bizde bir gevseme ve rahatlama oldu.

Sivasspor´un kadrosu genisledi artik kim formayi hakediyorsa forma ona verilmeli.Aatif´in mütemadiyen calima girmesi ve top kaybetmesi ve kaybettigi her topun kalemizde tehlike yaratmasindan artik hosnut olmadigimizi belirtmeliyiz.

Önümüzdeki mac gercekten cok önemli ve hata götürmeyecek cinsten.Aatif bu takima yararli olmak istiyorsa tek top oynasin.Dikkati cekilsin ve gücünü ikili mücadeleler yerine 90 dakikaya yaysin.Oyun icerisindeki hatalar azaldikca biz kendimizi buluruz gibime geliyor.

Biz toplum olarak tez canliyiz herseyin aninda olmasini istiyoruz.Takim icerisindeki hatalar minimum sevyeye cekilir ve suan itibariyle eksik yerlere oyuncuda alinirsa Sivasspor´un her iki kulvardada kosacagina inaniyorum.Kupada yolumuza devam ederken önce su karanliktan bir kurtulalim.Biz bu oyuncu kadrosuyla oraya yakismiyoruz.Sonrada kupadan Avrupa neden olmasin.Ama bunun icin transfer sart...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.01.2015, 23:13   #45
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

Tebrikler ,yolu acik olsun ,insallah ligde iyi sonuclar alarak tehlike bölgesinden bir an önce kurtuluruz.
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.01.2015, 01:22   #46
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aydının o ara paslarını özlemiştik bu sezon ilk maçında ilk asistini yaptı kendisini kutlarım hem bizim hemde oyuncular için 3 puan iyi oldu..tv de yorumlarında izlediğim kadarıyla sergen da costayı ben olsam asla ortasahaya koymam diyodu..ama ibrahimin defanstaki perfomansı sonrası nasıl karar verir bilemedim.bide bu maç mehdinin nerede oynaması gerektiğini gösterdi diye düşünüyorum mehdi lig maçındaki gibi asla 10 numara pozisyonunda oynamamalı bugünkü pozisyonunda oynatılmalı..lig maçındada antepden 3 puanla gelebileceğimizi düşünüyorum 3 puan bizi çok rahatlatır
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
devre, gaziantepspor, gaziantepsporsivasspor, sivassporikinci, sivassporilk, ztk

Seçenekler Arama
Stil