Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Sene Şampiyon Anadoludan
Alt 19.04.2009, 01:49   #41
Guerilla61
Yeni Yiğido

Guerilla61 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Guerilla61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu Sene Şampiyon Anadoludan

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasımın istisnasız her maçına gittim..
Sizin dilinize dolayıp durduğunuz şu "61. dakika küfürlerine " hiç şahit olmadım!
Bu kadar paranoyak olmayı bırakın!
TV'de duyduğumu kesin ve net olarak hatırlıyorum, eğer bunlar doğru değilse birilerinin LİG TV'ye söyleyecek bir çift sözü olmalı diye düşünüyorum. Ama bence asıl paranoya ne kadar sevmesem de Lig TV'nin Sivasspor maçlarının 61. dakikalarında bize küfür içeren bir ses kaydını kullanması olurdu...
Guerilla61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2009, 12:08   #42
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Guerilla61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bilmukabil kardeşim, biz olamazsak buyursun Beşiktaş olsun... İyi güzel bize kızıyorsunuz ama öncelikli dinlemeniz gereken bazı şeyler var ve dikkat etmeniz gereken bazı şeyler, bugün Konyaspor maçında maç boyu küfür yediniz, birincisi şu anda Anadolu'nun puan cetvelinde en üstte yer alan takımı bir Anadolu deplasmanında sırf anti-Bizans uğruna bu kadar küfür yemez, işte tam bu noktada oturup düşünmeniz gerekir ki biz nerde yanlış yapıyoruz?

1- Halen daha Sivas'ta çoğunluk Sivasspor'u tutmuyor.
2- Şampiyonluk maçları oynadığınız şu günlerde dahi taraftar suspus maç izliyor, çünkü stadın çoğunluğunu taraftarınız değil sempatizanlarınız oluşturuyor.
3- Halen şehrinizde Bizans'ın köpekleri formalarıyla rahatça dolaşabiliyorlar, Sivasspor taraftarından zerre çekinmiyorlar ki Ankara'da, Bursa'da, Konya'da, Antalya'da, İzmir'de ezikler şehrin takımlarını sevmeseler de akıllı olmak zorundadırlar...
4- Takımınız ve hocanız oldukça itici.

Aslına bakılırsa takımınız TSL'ye çıktığı ilk sene büyük bir sempatim vardı, hatta geçen sene Sivas'a maç için geldiğimde bile, o dönemde bir Sivasspor kaşkolu da almıştım meydandaki satış yerinizden. Fakat aradan geçen süreden ve geçen haftalarda 61. dakikada duyduğum toplu küfürlerden sonra çevremde gördüğüm birçok Bizans taraftarı Sivaslı'dan sonra şampiyon olmanızı istememe düşüncem Sivas'a karşı bir nefrete dönüştü ne yazık ki...

Son olarak; geçen sene olduğu gibi yine geliyorum kentinize ve şöyle söyleyeyim geçen sene sadece C.Ü'deki çocuklarca doldurulan o tribüne bu defa binlerce kişi girmeye çalışacak ve büyük ihtimalle dışarda kalacak Trabzonspor taraftarı sizin tribünden bilet almayı deneyecek. Size tavsiyem ya biletleri maç gününe kadar bitirin ya da dikkat edin tribünde yanıbaşınızda Trabzonspor taraftarları olabilir.

yazına kısmen katılıyorum fakat size gore bır avuc da gozuksek degıl sizden Allahdan baska kımseden de korkmuyoruz ve de korkmuycaz...gıne soyleyım buyukluk sadece sampıyon olmakla olmuyor...
Alt 19.04.2009, 12:43   #43
azgeç
Acemi Yiğido

33 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 azgeç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

konya-kayseri-trabzon dışında inanırım buna bu sene şampiyon anadoludan lafına
Alt 19.04.2009, 15:33   #44
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1135 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
TV'de duyduğumu kesin ve net olarak hatırlıyorum, eğer bunlar doğru değilse birilerinin LİG TV'ye söyleyecek bir çift sözü olmalı diye düşünüyorum. Ama bence asıl paranoya ne kadar sevmesem de Lig TV'nin Sivasspor maçlarının 61. dakikalarında bize küfür içeren bir ses kaydını kullanması olurdu...
Sen duyduğunu iddia ediyorsun bense hem duyduğumu,hem gördüğümü hem yaşadığım şeyi iddia ediyorum..
Alt 19.04.2009, 15:46   #45
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 900 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

Ne zamandır maçlara gidiyorum ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Bırak Trabzona küfretmeyi taraftarın kendi takımına tezahürat yaptığı nadirdir.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ŞAMPİYON İÇ ANADOLUDAN
Alt 26.04.2009, 00:36   #46
m.murat
Acemi Yiğido

15 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 m.murat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart ŞAMPİYON İÇ ANADOLUDAN

BU SENE SAMPIYON ANADOLUDAN DIYE SÖYLÜYORDUK. ARTIK BU SAATTEN SONRA SAMPIYON İÇ ANADOLUDAN. SEVEN SEVMEYEN HERKES KABULLENMEK ZORUNDA. SAMPIYONLUGA NEDE GUZEL YAKISIYOR. BENIM GUZEL MEMLEKETIM.
m.murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.04.2009, 01:44   #47
Nippes54
Yeni Yiğido

2 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Nippes54 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sakarya yanında saldır Sivassss!
Alt 26.04.2009, 02:46   #48
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

[SIZE="5"]az kaldı.çok az kaldı.sabredin.bir rüya gerçekleşmek üzere.[/SIZE]
Alt 26.04.2009, 08:26   #49
Hispano
Yeni Yiğido

1 Mesajına 3 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 550 Hispano FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sivasspor'lu oyuncular çirkef arkadaş, çok sert oynuyorlar, ölümüne dalıyorlar ve üstüne üstlük efeleniyorlar bir de!

Çoğumuzun hatırlamadığı fakat büyüklerin her daim anlattığı şampiyon olan kadrodan birinin lakabına bakıyorum mesela: Dozer Cemil... bu lakabı yumuşak, efendice, rakibi incitmeden pres yaparak v.b davranışlarla oynayarak almamıştır değil mi? Hadi günümüze dönelim ben dahil forumda herkesin en çok sevdiği oyuncu Egemen'dir belki. Neden? Nedeni aynı Sivas'lı oyuncular gibi yürekten, sert,cesur ve kazanma hırsıyla oynamasıdır. Karşıdan bakınca bize çirkeflik görünen yıllar evveli 'Anadolu ruhuyla oynayan, İstanbul dükkalığına son veren' kadronun o zamanlar yaptıklarının günümüzdeki hali olmasın sakın?

Sivasspor'un teknik direktörü çirkef arkadaş! Kulübede kuduruyor resmen, görmedin mi daha geçenlerde camı çerçeveyi indirdi adam yahu

Çoğumuzun hatırlamadığı fakat büyüklerin her daim anlattığı şampiyon olan kadronun başında 3 kez şampiyon olurken Özkan Sümer vardı sanırım. Özkan Hoca'yı yaşı kemale ermişken genç veya minik takımın başında idman yaptırırken görmüştüm bir keresinde. Sayın Sümer'i tanıyan tanır o ufacık çocuklara bile bağırıp çağıran küfreden adam sizce şampiyon olduğumuz yıllarda kulübede kuzu kuzu oturup etrafa gülücükler mi saçıyordu???

Efendim Sivasspor özelikle içerdeki maçlarda hakemler tarafından kollanıyor, taraftar baskısını çok iyi kullanıyorlar v.b

Çoğumuzun hatırlamadığı fakat büyüklerin her daim anlattığı şampiyon olduğumuz yıllara dair İstanbul takımları cephesinden de anlatılan bu tür rivayetler vardır. Trabzon'a hakemlerin ayakları titreyerek geldikleri, stad girişinde silahı belinde taraftarlarca karşılandıkları ve bu psikolojiyle Avni Aker'de maç yönettikleri anlatılır mesela. Doğru veya iftiradır bilemem, yaşamadım, şahit olmadım ama diyeceğim o ki bu hakemler kolluyor rivayetleri biz şampiyon olduğumuz yıllar dahil her dönem var olmuş ligimizde, bu sene de Sivas başarılı olduğu için Sivasspor hakkında konuşuluyor bu konular.

Efendim Sivas halkı şampiyonluğa hazır değil, Trabzon'da başka takıma sempati duyulmaz, yok Sivas başkanı Fb atkısı takmış falan filan

Çoğumuzun bal gibi hatırladığı bizim içinde olmadığımız ama Fb ve Gs'nin şampiyonluğa çekiştiği seneleri hatırlayın. Bizim tribünlerimizden 'Şampiyon Cimbom' nidalarının yükseldiğini veya taraftarlarımızın Gs'den 4 gol yediğimiz maçtan sonra 'oh iyi oldu Fb şampiyon olamadı' diye sevinmelerini getirin gözünüzün önüne. Bunların hiç biri olmadı diyen var mı?

Konu başlığına cevabım bir kez daha evet. Her sene şampiyon Anadolu'dan olsun hatta! Şu Anadolu'dan çıkan tek şampiyon avuntusunu da elimizden alsınlar artık. Bir takım söke söke alsın. Yoksa bizim bırakacağımız yok. Ömrümüzün sonuna kadar şampiyonluk görmesek de Anadolu Beyi avuntusuyla göçer gideriz bu dünyadan yoksa. Transfere 25 milyon euro harcadık diyerek, 3 büyük takımın peşinde koştuğu adamı aldık diyerek, 15 bin kombine sattık diyerek v.b şeylerle şampiyon olunamayacağını 3 İstanbul takımı dışında bir takım bunların hiç birini yapmadan şampiyon olup da gözümüze soksun istiyorum evet.

Son olarak Sivasspor'un şampiyonluk yolunda kalan maçlarında başarılar diliyorum.
Arkadaşlar Trabzonsporumun en büyük taraftar sitesinden alınmış bir yazıdır..Okumanız da fayda var..
Hispano isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.04.2009, 08:33   #50
bjkli metin 21
YASAKLI ÜYE

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bjkli metin 21 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

lig kupası istanbul dışına bir tek trabzona gitmiştir yaklaşık 25yıldır da istanbul dışna çıkmamıştır bu sene inşallah sivas*a getireceğiz efsane bjk taraftarı kanaklı metin
bjkli metin 21 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anadoludan, sene, Şampiyon

Seçenekler Arama
Stil