Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kurtuluş Reçetesi
Alt 05.04.2016, 09:35   #11
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kurtuluş Reçetesi

Bu iş reçeteyle olacak iş değil iğnesi serumu hatta ameliyatı lazım ki bir şeyler düzelsin
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2016, 10:02   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Bu saatten sonra sivasspor un ligde kalabileceği puan alması çok zor hatta mucize gibi bir şey onun için gelecek yılın hazırlığı yapılmalı iyi bir teknik direktör ile anlaşma yapılmalı takıma faydası olmayan yerli yabancı oyuncular gönderilmelidir iyi ve genç bir takım ile yeni Stadyum da tekrar süper lige çıkmak için taraflarında desteğini alarak yeni bir sezona başlamak gerekir diye düşünüyorum ama yönetim ne yapar nasıl hareket eder bilemeyiz,
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 10:36   #13
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Teknik direktör değişirse belki + bundan sonraki maçlarda hep yönetim istifa seslerini duyacağımız için yönetiminde takıma karşı tavır alması muhtemel ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2016, 10:43   #14
Çılgınlar58
Yeni Yiğido

Çılgınlar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Çılgınlar58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

************lütfen dikkat mutlaka okuyunuz*****
genç kardeşlerim abilerim bırakın hala umut dağıtmayı ligin son sırasındaki eskişehir bile üzerimize çıktı dün farklı birşey yapayım dedim lig tv nin android uygulamasından son 5-6 sezonun sonuçlarına baktım koyu fanatik birisi olarak 2 arkadaşız ve biz şunu düşündük biz süperligde son 5 sene de nasıl kalmışız nasıl bir kurtuluşumuz olmuş dedik ve hayretler içinde kaldık 5 6 senedir görmeyen yönetime laf etmek istemeyen kardeşim 30+yaş oyuncuları sen ben ne de taraftar aldı ibrahim akına hasan kabzeye hele hele birde mesut hocaya laf sokacağınıza yönetime en başta da başkana kızın sebebi ise ortada süperlig tarihimizde neredeyse yaptığımız bütün transferlerin neredeyse tamamına yakını beleş gelmiş oyuncular kimse bana demesin şampiyon olmuş bir altyapımız var nerede kaçtanesi kadroya girdi demiyorum bakın as takımla antrenmana çıktı sivas bursa maçından önce hamza hoca birşey söyledi hamzo hocayı asla sevmezdim ama takdir ettim tek birşey söyledi başarıyı ben altyapımdan oyuncu ayırt etmeden as kadromla antrenmanlara çıkartmam oldu ve başarı böyle gelir dedi çok doğru söyledin hocam alt yapıyla as takımı kaynaştıracaksın ki zamanı geldiğinde alt yapın dan aldığın oyuncu acemilik hissetmesin. soruyorum size arkadaşlar şampiyonluğa oynadığımız sene de hiç kimsenin cebine girmeyen paralar bizim cebimize girdi ve ertesi sene yine paramız yok ama borcumuzda yok denildi beleş oyunculara bonservisi elinde olan oyunculara sarıldılar nereye gitti o paralar soruyorum sizlere???? ve son olarak hocaya ibrahimi ve hasanı oyuna kurtarıcı olsun diye oyuna sokuyor diye kızmayın başkanınız gitti messiyi aldıda mesut hocamı hasanı ibrahimi oyuna soktu varmı oyuncun önce onu söyle bırakın bu işleri mesut hoca başkana silahmı çekti beni alacan yoksa vururum seni dedi ne suçu var bu adamların birde kimse dikkat etmiyor roberto carlos takımdan gitti yarım saat geçmeden sergenle anlaşıldı ne ara anlaştın ne ara para konuştun ne ara düşündü sergen bu adam hiç tuvalete gitmedimi sergen gitti yarım saat geçmeden fanatik yazdı okan buruk sivassporda diye ne ara anlaştın ne ara para konuştun ne ara karar verdin okan gitti yine yarım saat geçmeden fanatik yazdı mesut bakkal sivasspora hayırlı olsun diye yazdı ne ara aradın ne ara konuştun ne ara anlaştın kimse bunu sorgulamıyor arkadaşlar ptt ye düşeriz hiç sorun yok yine yeni stadyumda 25 bin kişiyi de doldururuz hiç sorun değil ama yönetimin beleş oyuncu politikasını bırakıp artık kendine çeki düzen vermesi lazım bu takım alt yapıya önem vermesi lazım oyuncu cıkarmayacaktın da neden altyapıya önem verip tesis yaptırdınız arkadaşım yazıklar olsun ya sinirden başıma ağrılar girdi......
Çılgınlar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgınlar58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 12:23   #15
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Çılgınlar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
************lütfen dikkat mutlaka okuyunuz*****
genç kardeşlerim abilerim bırakın hala umut dağıtmayı ligin son sırasındaki eskişehir bile üzerimize çıktı dün farklı birşey yapayım dedim lig tv nin android uygulamasından son 5-6 sezonun sonuçlarına baktım koyu fanatik birisi olarak 2 arkadaşız ve biz şunu düşündük biz süperligde son 5 sene de nasıl kalmışız nasıl bir kurtuluşumuz olmuş dedik ve hayretler içinde kaldık 5 6 senedir görmeyen yönetime laf etmek istemeyen kardeşim 30+yaş oyuncuları sen ben ne de taraftar aldı ibrahim akına hasan kabzeye hele hele birde mesut hocaya laf sokacağınıza yönetime en başta da başkana kızın sebebi ise ortada süperlig tarihimizde neredeyse yaptığımız bütün transferlerin neredeyse tamamına yakını beleş gelmiş oyuncular kimse bana demesin şampiyon olmuş bir altyapımız var nerede kaçtanesi kadroya girdi demiyorum bakın as takımla antrenmana çıktı sivas bursa maçından önce hamza hoca birşey söyledi hamzo hocayı asla sevmezdim ama takdir ettim tek birşey söyledi başarıyı ben altyapımdan oyuncu ayırt etmeden as kadromla antrenmanlara çıkartmam oldu ve başarı böyle gelir dedi çok doğru söyledin hocam alt yapıyla as takımı kaynaştıracaksın ki zamanı geldiğinde alt yapın dan aldığın oyuncu acemilik hissetmesin. soruyorum size arkadaşlar şampiyonluğa oynadığımız sene de hiç kimsenin cebine girmeyen paralar bizim cebimize girdi ve ertesi sene yine paramız yok ama borcumuzda yok denildi beleş oyunculara bonservisi elinde olan oyunculara sarıldılar nereye gitti o paralar soruyorum sizlere???? ve son olarak hocaya ibrahimi ve hasanı oyuna kurtarıcı olsun diye oyuna sokuyor diye kızmayın başkanınız gitti messiyi aldıda mesut hocamı hasanı ibrahimi oyuna soktu varmı oyuncun önce onu söyle bırakın bu işleri mesut hoca başkana silahmı çekti beni alacan yoksa vururum seni dedi ne suçu var bu adamların birde kimse dikkat etmiyor roberto carlos takımdan gitti yarım saat geçmeden sergenle anlaşıldı ne ara anlaştın ne ara para konuştun ne ara düşündü sergen bu adam hiç tuvalete gitmedimi sergen gitti yarım saat geçmeden fanatik yazdı okan buruk sivassporda diye ne ara anlaştın ne ara para konuştun ne ara karar verdin okan gitti yine yarım saat geçmeden fanatik yazdı mesut bakkal sivasspora hayırlı olsun diye yazdı ne ara aradın ne ara konuştun ne ara anlaştın kimse bunu sorgulamıyor arkadaşlar ptt ye düşeriz hiç sorun yok yine yeni stadyumda 25 bin kişiyi de doldururuz hiç sorun değil ama yönetimin beleş oyuncu politikasını bırakıp artık kendine çeki düzen vermesi lazım bu takım alt yapıya önem vermesi lazım oyuncu cıkarmayacaktın da neden altyapıya önem verip tesis yaptırdınız arkadaşım yazıklar olsun ya sinirden başıma ağrılar girdi......
Bukadar uzun lafın kısası yönetim gidecek yerine vizyon sahibi bir yönetim gelecek.
Alt 05.04.2016, 12:49   #16
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Ne reçetesi ? yazılacak reçete mi kaldı?
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 13:06   #17
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Evet durumumuz iç açıcı değil, ama düşme hattında olan rakiplerimizin durumu da bizden iyi değil, dirençli olan, kenetlenerek moral ve motivasyonunu üst seviyede tutan takim her zaman avantaj sağlar. Düştük, PTT 1. ligde mücadele edeceğiz, bizi kimse kurtaramaz gibi çığirtkanlık, takımın ve taraftarın moralini bozar ve rakip takımlara hizmet eder, bu tip olumsuz yorumlar zati boş olan tribunleri hepten boşaltır, boş tribünde futbolcuların kazanma ve mücadele azmini kırar.
Sevgili yiğidolar, hiçbir zaman Yüce Yaratandan ümit kesilmez, yeter ki, taraftar tribünleri doldurarak, futbolcularda en güzel şekilde mücadele ederek, teknik heyette rakipleri iyi analiz ederek, yönetimde galibiyet primleri ile, her kes üzerine düşen görevi en güzel şekilde yapsın. Gerisi Taktiri ilahi.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2016, 14:29   #18
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 311 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bugüne kadar dillendirmeyip sustuk, sustum ama bence kurtuluşumuzun reçetesi aşağıdaki değişikliklerle olacaktır.

1) Aaatif Chahechouhe yedek yerine Etzaz Hüseyin oynayacak. Hiçbir takımda hiçbir futbolcunun topla bu kadar oynamasına, ezmesine son vuruşlarda takatsiz kalmasına göz yumulamaz. Herkes istemeden de olsa topu Aaatife vereyim derken ileride Texeira gereken pasları alamıyor. Tek tek pozisyonları izleyin Texeira'ya doğrudan pas atılmıyor. Ondan sonra da negatif propaganda yapılıyor: Golcümüz yok diye. Ben Etzaz'in derin paslarla Texeira'yı sürekli gol pozisyona sokacağına inanıyorum.

2) Cicinho yerini Çağatay Çeken'e bırakmalıdır.
3) Tanase kesinlikle ilk onbirde oynatılmalıdır.
4) Beykan Şimşek yedek kalmalıdır.
5) Setkus kalemizi korumaya devam etmelidir.
6) John Boye yedek kalıp İbrahim Öztürk oynatılmaldır.
7) Takım savunma ağırlıklı oynayıp rakip ceza sahası önünde sürekli pas yaparak uygun pozisyonda topu Texeira'ya aktarmalıyız.

İdeal 11 im şudur.

Setkus
Çağatay Çeken - İbrahim Öztürk- Qumari - Emre Öztürk
Yiğit İncedemir- Mehdi Taouil
Burhan Eşer - Etzaz Huseyin - Tanase
David Texeira

Sivasspor sonsuza kadar kalbimizdedir.

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasspormysoul'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 15:21   #19
EBK0658
Acemi Yiğido

22 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 EBK0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sezon sonu falına baktım
g.antep 34 - 35 puan
sivas 34 - 35 puan
kayseri 33 - 34 puan
eskişehir 32 -33 puan
m.i.y 28 - 29 puan görün bakın sivas düşmeyecek antep düşer sivas yine düşmez
EBK0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EBK0658'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 18:17   #20
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Biz reçete devrini atlattık artık ameliyat şart !

Etiketler
kurtuluŞ, reçetesi