Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Galibiyet güzel ama!!
Alt 10.11.2012, 19:37   #11
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Galibiyet güzel ama!!

ayrıca burada abdullah bey doğayı boşverin grosicki ye sövün demeye çalışmış gibi bir izlenime kapıldım inşallah yanlış anlamışımdır gazeteciler halkı yönlendirmesi gereken kişilerdir birilerine karşı kışkırtan değil
Alt 10.11.2012, 21:05   #12
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah Yiğit takmış Grosicki'ye.Adam her maç %100lük gol pozisyonuna sokuyor arkadaşlarını ama onlar atamıyor.Mesela Orduspor maçında Doğa ve Eneramo'ya ve yine Eskişehir maçında Eneramo'ya %100lük pozisyonlar hazırladı ama atamadılar.Tamam daha iyi olmalı ama Abdullah Yiğit'in abarttığı kadarda kötü değil.
Benim yazacaklarımı yazmışsın,benden çok yaşıyacaksın.Dikine karşı kaleye giden bi Ziya var bir de Kamil.Ermanı söylemeye gerek yok ; o bu takımın herşeyi..
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 22:31   #13
anatolya58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 anatolya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yahu nedir bu Eneramo,,dan cektigimiz, bu adam iyi sutlar cikartir diyolar, ama koskoca bir yalan, bu Eneramo birebirde cok etkilidir deniliyor, malesef buda bir yalan, Eneramo cok klas bir golcüymüs, buda yildizli yalan... Dogrusunu söylemek gerekirse, Eneramo, bu form grafiyle hic bir takimda ilk 11,de oynayamaz ama önemli degil, Eneramoyu sartlar ne olursa olsun 90 dakika oyunda tutacak bir Riza hocasi var.Yahu biz sezon öncesi Abdülkadiri aldik birkez olsun Abdülkadiri forvet mevkinde oynatildigina sahit olmadik, ya ermanin yerine, yada sag kanatta pedriyelin yerine oyuna dahil oldu, gerci Riza hocaya göre kim forvet kim orta saha oyuncusu bunuda anlamis degilim sirf Eneramoyu 90 dakika oyunda tutmak icin. Pedriel,den sag acik,Abdülkadirden orta saha oyuncusu yapti, böylelikle her firsatta Eneramo.dan baska forvetimiz,mi var diyen Riza hocaya buradan sesleniyorum Allah rizasi icin birak bu bizans oyunlarinida formayi hakedene ver, sözlesmesinde 90 dakika oynar diyene degil. Unutmamak gerekki Adelet herkese lazim takimin futbolcularina bunu hissetirmen laizim, Anadolumuz,da bir söz vardir, Yigidi öldür, ama hakkini yeme demisler.
anatolya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı anatolya58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 23:31   #14
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Grosickiyi de amma göklere çıkarmışsınız.Başta yorum yapan nasıl yazmışsa sonradan yazanlarda ona uymuş.Bence hiçde öyle değil.Grosicki SİVAS da ve SİVASSPOR da olmaktan mutlu değil.Tembel bir topçu.Az koşsa alabileceği toplara bile koşmuyor.Ayağına 10 top gelse 8-9 tanesini olumsuz kullanıyor.Topu önüne alıyor sürüyor,sürüyor sonra bir iki çalım,sonra ya kaptırıyor,ya da kalenin 3-4 metre uzağından aut.Bu adam biraz gayret gösterse her maç ya gol ya asist yapar.Ama hiç oralı değil.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2012, 23:52   #15
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bide uğuru küstürseler
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.11.2012, 23:55   #16
üsüyorum042
Acemi Yiğido

22 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 üsüyorum042 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

antolya58 kardesime her harfine aynen katiliyor,,gercekten bir bizans oyunu gibi riza hocanin yptigi..ins en kisa zamanda hak edene formayi veride,bizans oyunlarini birakirlar,, adam her macta dökülüyor,,ama 90 dakikasi garanti ne hikmetse... Ama adeletsizlik varsa ve yapan varsa mutlaka karsiliksiz kalmaz hoca....
üsüyorum042 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2012, 23:56   #17
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Çok güzel yazmışsın abi,bu grosiçki bizi verem ediyor. Aldığı topların çoğunu eziyor, maç içinde o kadar top alıp,o kadar hata yapan daha varmıdır. Bu millet maçı nasıl seyrediyor bilmiyorum.Grosçkiyi savunanlar gözlük taksın bu sezondaki maçlarını bi daha seyretsin belki o zaman görürler. Yav,hocası bile grosiçkiye neyin var niye böyle kötüsün diye soruyor,oda ailevi nedenlerim var,bu yüzden kötyüm,bende kendimi beğenmiyorum diyor lakin bizim tarftar grosiçkiye toz kondurmuyor.

Aptullah abi iyi yazmışsın ama eksik olmuş,Ermanı'da eleştirmeni beklerdim
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2012, 01:15   #18
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok güzel yazmışsın abi,bu grosiçki bizi verem ediyor. Aldığı topların çoğunu eziyor, maç içinde o kadar top alıp,o kadar hata yapan daha varmıdır. Bu millet maçı nasıl seyrediyor bilmiyorum.Grosçkiyi savunanlar gözlük taksın bu sezondaki maçlarını bi daha seyretsin belki o zaman görürler. Yav,hocası bile grosiçkiye neyin var niye böyle kötüsün diye soruyor,oda ailevi nedenlerim var,bu yüzden kötyüm,bende kendimi beğenmiyorum diyor lakin bizim tarftar grosiçkiye toz kondurmuyor.

Ya birakin allahaskina ya!!! Arif Erdem bugün cok güzel bir Yorum yapti ,,, Selcuk Inan Galatasaray'da , Fernandes Besiktas'da , Batalla Bursaspor'da ,ne ise Erman'da Sivasspor ooooooooooooo!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2012, 10:00   #19
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya birakin allahaskina ya!!! Arif Erdem bugün cok güzel bir Yorum yapti ,,, Selcuk Inan Galatasaray'da , Fernandes Besiktas'da , Batalla Bursaspor'da ,ne ise Erman'da Sivasspor ooooooooooooo!

Morten 58,ben Ermana kötü futbolcu demiyorum,eleştirilsinki bir an önce kendine gelsin diye yazdım,yoksa erman gerçekten süper ligin kaliteli futbolcularından
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2012, 11:26   #20
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Yav güzel kardeşim, A.Yiğit'in her yazısına avukat gibi sahiplenmekten vazgeçsen artık diyorum. Hiç mi senin fikirlerine uymayan bir yazısı yok ?

Bu arada en doğrusunu sen bilirsin sanırım. APTULLAH mu Abdulah 'mı?

Eleştirdiği ( Takıntılı olduğu ) futbolcuların formsuz olduğunu, takıma katkı yapmadıklarını her yiğido biliyor zaten. Ama asli görevi onlara form kazandırmak ve maçlara hazırlamak olan TEKNİK HEYET'i neden eleştirmezsin ? Futbolcu formunda değilse, vermezsin formayı o kadar. Onları bu halde sahaya süren Teknik heyete neden bir şey demez?
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ama, galibiyet, gÜzel

Seçenekler Arama
Stil