Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Masum değiliz...
Alt 29.02.2016, 09:14   #1
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Masum değiliz...

-Eeee çekirge geldiğimiz nokta itibarıyle artık ihalenin birilerine kalma vakti yaklaşmışmıdır artık.
-Ne ihalesi üstad, lig bitiyor takım küme düşüyor kale direklerini yeniden fahiş fiyata birilerine mi yaptıracaklarmış.
-Yaw çekirge boşver ihaleyi fesadı, takımın düşüşü sebebiyle diyorum. Birilerinin canı acırmı?
-Bu birilerinin taraftar olacağı aşikar üstadım.
-Sende haklısın yaa.. Yarın Mecnun Başkan gider Fenerbahçe alt yapıyla ilgili bir yerde direktör olur, raconunu orada keser. Mesut hoca diğerleri gibi 6 aya kalmadan bir takım bulur. Futbolcular zaten illa takım bulur.
-Bulur mu diyorsun üstad?
-Gene haklısın çekirge, bu futbolculardan bir çoğunu bir Süperlig ekibi almaya almazda onlarda bizimle beraber PTT'ye düşerler.
-Peki sorumlu kim üstad?
-İşte ihale taraftara kalıyor ama taraftar da bunu haketmiyor değil çekirge. Bak ligin bizim adımıza final maçlarından birisi stadda 2650 adam var.
-E önceki haftadan cezalıydılar üstad, sende ortalığı kırıp geçirme istersen?
-Çekirgeeee, önceki hafta stadda ne yaptılar bilmiyorum ama nasıl Spartalı bozması topçu o kırmızıyı gördü haftaya yok diye püskürüyorsak, taraftarda kırmızıyı görmeyecek. Birde o taraftar kırmızı gördü, 300.000 nüfuslu şehirde 6000 kişi taşın altına elini koymaz mı?
-Sonraki sorumlu kim üstad?
-Sonraki sorumlu en büyük sorumlu. Başkan.
-Aman diyim üstad bu yazıyı okuyanlardan, başkan istasyonda VOLTA atıyor git derdini anlat diyenler çıkabilir. Sen kalender adamsın kendine yazık etme.
-Aman be çekirge ölmüş eşşek kurttan korkmazmış, bu saatten sonra kurttan mı korkacağız. Ama başkan başka yazının konusu.
-Derdin kimle üstad? Kime kafayı taktın
-Bakkal Mesud Amca'ya...
-Hayır mı?
-Bak çekirge adamın yüzünde umut görüyorum. Ameliyat masasındaki hastaya hem kalp masajı yapıyor hemde umut saçıyor.
-Eee daha ne yapsın adam üstad?
-35 yaşındaki topçuları kurtarıcı diye saha sürmesin çekirge. Yorulduysa Tanase, çıkarsın daha da oyuncu almasın. Dün İbrahim AKIN oyuna hiç girmese en kritik yerde 10'a yakın topu alıp rakibe teslim etmezdik. Koşmaktan aciz adamları bize çare diye sunmasınlar çekirge. Texeira ve Tanase'nin yapamadığı hangi işi yapmış Kabze ve İ.Akın
-Taraftar küme düşerken bile olsa savaşan oyuncu görsün istiyorsun yani üstad
-Allahına gurban çekirge. 35 liklerden bize fayda yok. Düşerken bile savaşarak düşelim.
-Yazı uzamadı mı üstadım. Bizim halk uzun yazıyı görünce kaçar.
-Haklısı çekirge burda yazarken kaç sayfa oldu diye bakamadığımdan yardırdım gidiyodum.

Selametle...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 16 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Masum değiliz...
Alt 29.02.2016, 10:25   #2
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Masum değiliz...

Taraftarın şampiyonluğa oynadığımız dönemlerden itibaren çeşitli hataları var. Gerçi başka bir yerde olsa daha farklı sorunlar da olabilirdi ama özellikle sosyal medya ve bazı mecralarda Sivassporluluğa yakıştıramadığım örnekler görüyorum. Son birkaç yıldır taraftarımızın yaptığı hataları konuşmak lazım ama bunu sene sonuna bırakmayı uygun görüyorum. Ne de olsa şu anda halen bir yarışın içindeyiz.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.02.2016, 11:14   #3
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Kaleminize sağlık, devamını bekliyoruz.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KIZILCAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2016, 07:57   #4
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kaleminize sağlık, devamını bekliyoruz.
Eywallah kardeşim...
Alt 01.03.2016, 20:09   #5
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
-Eeee çekirge geldiğimiz nokta itibarıyle artık ihalenin birilerine kalma vakti yaklaşmışmıdır artık.
-Ne ihalesi üstad, lig bitiyor takım küme düşüyor kale direklerini yeniden fahiş fiyata birilerine mi yaptıracaklarmış.
-Yaw çekirge boşver ihaleyi fesadı, takımın düşüşü sebebiyle diyorum. Birilerinin canı acırmı?
-Bu birilerinin taraftar olacağı aşikar üstadım.
-Sende haklısın yaa.. Yarın Mecnun Başkan gider Fenerbahçe alt yapıyla ilgili bir yerde direktör olur, raconunu orada keser. Mesut hoca diğerleri gibi 6 aya kalmadan bir takım bulur. Futbolcular zaten illa takım bulur.
-Bulur mu diyorsun üstad?
-Gene haklısın çekirge, bu futbolculardan bir çoğunu bir Süperlig ekibi almaya almazda onlarda bizimle beraber PTT'ye düşerler.
-Peki sorumlu kim üstad?
-İşte ihale taraftara kalıyor ama taraftar da bunu haketmiyor değil çekirge. Bak ligin bizim adımıza final maçlarından birisi stadda 2650 adam var.
-E önceki haftadan cezalıydılar üstad, sende ortalığı kırıp geçirme istersen?
-Çekirgeeee, önceki hafta stadda ne yaptılar bilmiyorum ama nasıl Spartalı bozması topçu o kırmızıyı gördü haftaya yok diye püskürüyorsak, taraftarda kırmızıyı görmeyecek. Birde o taraftar kırmızı gördü, 300.000 nüfuslu şehirde 6000 kişi taşın altına elini koymaz mı?
-Sonraki sorumlu kim üstad?
-Sonraki sorumlu en büyük sorumlu. Başkan.
-Aman diyim üstad bu yazıyı okuyanlardan, başkan istasyonda VOLTA atıyor git derdini anlat diyenler çıkabilir. Sen kalender adamsın kendine yazık etme.
-Aman be çekirge ölmüş eşşek kurttan korkmazmış, bu saatten sonra kurttan mı korkacağız. Ama başkan başka yazının konusu.
-Derdin kimle üstad? Kime kafayı taktın
-Bakkal Mesud Amca'ya...
-Hayır mı?
-Bak çekirge adamın yüzünde umut görüyorum. Ameliyat masasındaki hastaya hem kalp masajı yapıyor hemde umut saçıyor.
-Eee daha ne yapsın adam üstad?
-35 yaşındaki topçuları kurtarıcı diye saha sürmesin çekirge. Yorulduysa Tanase, çıkarsın daha da oyuncu almasın. Dün İbrahim AKIN oyuna hiç girmese en kritik yerde 10'a yakın topu alıp rakibe teslim etmezdik. Koşmaktan aciz adamları bize çare diye sunmasınlar çekirge. Texeira ve Tanase'nin yapamadığı hangi işi yapmış Kabze ve İ.Akın
-Taraftar küme düşerken bile olsa savaşan oyuncu görsün istiyorsun yani üstad
-Allahına gurban çekirge. 35 liklerden bize fayda yok. Düşerken bile savaşarak düşelim.
-Yazı uzamadı mı üstadım. Bizim halk uzun yazıyı görünce kaçar.
-Haklısı çekirge burda yazarken kaç sayfa oldu diye bakamadığımdan yardırdım gidiyodum.

Selametle...

Bu yazı uzun değil ki...Aksine kısa olmuş hemde çok kısa ...Daha neler var neler ..Amaaaa!!!!!! aması var vallah var billah var.Kısa olmuş usta valla kısa olmuş ....Eline sağlık ustam.
Alt 01.03.2016, 22:12   #6
izmirliyigido
Gast

Çok güzel tespitler. Serdar kardeşimize teşekkürler..

Gerçekten üzücü bir durumdayız. Köşeyi dönsek ölüm, düz gitsek hayat ama, düz gidecek, düz götürecek bir şeylere ihtiyaç var. Ne yapsak, ne etsek bir türlü galip gelemiyoruz. Galibiyet alamıyoruz ya da almıyoruz..

Sanki bile bile ladese gidiyoruz, uçuruma gidiyoruz. Elbirliğiyle SİVASSPOR'umuzu ateşe atıyoruz, karanlığa gömüyoruz bir daha çıkmamak üzere. 38 yıl bugünleri özlemle bekledik, 11 yıldır süper ligdeyiz. Kötü günlerimizde oldu ama burada bulunmanın gururunu yaşadık hep.

Şimdi ise uçurumun eşiğindeyiz, düz gitsek kurtulacağız ama futbolcu, taraftar, hatta yönetim elele verdik takımı aşağıya atıyoruz.. Yazık çok yazık..

Bir 38 yıl daha bekleyecek ömrümüz yok. Yol yakınken sadece 7-8 maç kazanıp ligde kalmak varken en zoru seçmenin anlamsızlığını anlayamıyoruz.

Yetiş başkan !..

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 13:40   #7
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bu yazı uzun değil ki...Aksine kısa olmuş hemde çok kısa ...Daha neler var neler ..Amaaaa!!!!!! aması var vallah var billah var.Kısa olmuş usta valla kısa olmuş ....Eline sağlık ustam.
Eyvallah gardaş...
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.03.2016, 09:48   #8
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Serdar63972 Yazınız çok güzel devamını özellikle daha sonraya bıraktığınız Başkan ve ''yönetim'' konusunu dört gözle bekliyoruz.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2016, 10:10   #9
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
rezi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Serdar63972 Yazınız çok güzel devamını özellikle daha sonraya bıraktığınız Başkan ve ''yönetim'' konusunu dört gözle bekliyoruz.
Eywallah kardeşim... Tam 2 ay önce yazılmış bir yazı... Yaklaşık 6 maç öncesinden... Güncellensin dedim...
Alt 27.04.2016, 10:32   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sevgili Serdar kardeşim, güzel bir yazı olmuş, en çok biz taraftarları eleştiren, ''iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır'' misali yapmış olduğunuz, '' Birde o taraftar kırmızı gördü, 300.000 nüfuslu şehirde 6000 kişi taşın altına elini koymaz mı?'' şeklindeki eleştiriniz her şeyi çok güzel anlatmış. Biz taraftarlar eleştirmeye gelince üstümüze yok, ama tribünleri doldurun deyince ortada yok.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değiliz, masum