Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!
Alt 23.05.2011, 11:18   #131
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!

Maddi kazanç uğruna Sivası Sivasporu 4 Eylülde yalnız bıraktıran, sanki deplasmanda oynayan Sivasmış gibi bir ortamın doğmasına neden olan herkese söylenecek çok şey var ama burası yeri değil.Evet şampiyon oldu FB, şimdi ne geçti Sivasın bu maçta çok para kazanmasını isteyen zihniyet, kaldık mı başbaşa.şimdi gelecek sezonda kim bu takımın taraftarı olacak, para uğruna bilet fiyatlarını uçuk fiyatlara satan yönetim mi, FB yi savunan çakma sivaslılarmı yoksa kar, kış demeden beş parası olmadan imkanlarını zorlayarak her maça gidip karşılıksız takımını destekleyen ve FB maçı öncesi küstürülen gerçek yiğidolar mı?onurlu durulmalıydı, yiğidoya yakışan buydu ama yiğidoyu çakma yiğidolar engelledi...hadi bakalım gelsin de FB ve FB severler kurtarsın bu imajı...
Cevap: BU NE SIMDI ????
Alt 23.05.2011, 11:19   #132
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: BU NE SIMDI ????

Alıntı:
fatihada58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Köylüm biz bi yerimizi yırtarken Sivas küçük fener diye birileri seviniyordu. Alın işte gerçekler gün gibi ortada. Bana kimse maval okumasın arkadaş bu yönetim bu takımın başında oldukça ne taraftar kültürümüz gelişir neden istanbul yalakası olmaktan kurtulabiliriz. 3. ligdeyken ki taraftarımıza bir bakın birde şimdiki nerden nereyeeeee alayına Sivas diyenleri alayına yem ettiler adi ********ler.
murat abi gerçekten mi, inanamıyorum???
nasıl yaparlar bunu, hemde kombine kartı olan birisine mi bunu yapıyorlar.
yazıklar olsun.
artık miğdem bulanıyor.
yalakalara sonuna kadar prim delikanlı taraftara hep azap hep azappp...
seneye görürüz taraftar taraftar taraftar diye tutuşurlar..
Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!
Alt 23.05.2011, 11:29   #133
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon maçında kimlik kontrolu yapılmıştı..Yine yapılabilirdi..
trabzon maçında kimlik kontrolü yapılmadı? ben çok bilet aldım trabzonlu arkadaşlarıma hepside sivasspor tribünlerindeydiler..
kimlik kontrolünüde neye göre yapacaksınız kimlikte hangi takımlı olduğu yazmıyor ki??
Alt 23.05.2011, 11:39   #134
aircan
Acemi Yiğido

aircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aircan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kulüp resmi olarak 8000 kişi yer verirse,onlar da gelir..Bir dünya 58 plaka,bayraklar asmış sarı lacivert,bir dünya dükkan bayrak asmış sarı-lacivert...Biz başka memlekette yaşamıyoruz,biz de görüyoruz..
benim anlayamadigim bir nokta var: Sivasspor topu topu 5-6 senedir süper ligde, ondan önce 10-15 sene boyunca 2.ligde, ondan öncesi malumunuz 3.lig amatör küme vs. vs.

Futbol u sivassporla sevmedik, ondan öncede vardi, ciktikca-yükseldikce destek artti, sivasspor sevgisi artti, ama ondan önce herkesin malum destekledigi takimlar vardi, yas itibariyle 25-30 civari ve üstü olanlar ve futbolu hep takip etmis olanlari kastediyorum tabiki.

Senin yasini bilmiyorum, ona görede net cevap verirdim ama bi bilgim yok sahsinla alakali.

Insanlarin kac takim tutacagi, futbolla ilgilenlerin birden fazla takima sempati besleyebilecegini, ve buna (moderatörde olsan, admin de olsan) karisamiyacagini bilmelisin.

Kimse kalkipta Sivas ta Sivassporda benim mülküm tribine girmesin.

Dün olanlar, olacaklar hep eskiye dayanan baglantilarin ürünü ve sonucudur.

Fenerbahce de size o halde sunu söyler,tamam, biz sizi 4-1 yenmistik vakti zamaninda ama gidip inönüde Besiktasida sizin yarariniza yenmedikmi?

Daha cok seyler yazmak isterdim elbetde ama, net olarak dün sivasda nelerin yasandigini bilmiyorum, o yüzden bos beles biseyler yazmakta istemiyorum.

Ama sizin durumunuzu mac öncesi ve mac sonrasi profil resminiz zaten özetlemisti.
Alt 23.05.2011, 13:00   #135
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
aircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim anlayamadigim bir nokta var: Sivasspor topu topu 5-6 senedir süper ligde, ondan önce 10-15 sene boyunca 2.ligde, ondan öncesi malumunuz 3.lig amatör küme vs. vs.

Futbol u sivassporla sevmedik, ondan öncede vardi, ciktikca-yükseldikce destek artti, sivasspor sevgisi artti, ama ondan önce herkesin malum destekledigi takimlar vardi, yas itibariyle 25-30 civari ve üstü olanlar ve futbolu hep takip etmis olanlari kastediyorum tabiki.

Senin yasini bilmiyorum, ona görede net cevap verirdim ama bi bilgim yok sahsinla alakali.

Insanlarin kac takim tutacagi, futbolla ilgilenlerin birden fazla takima sempati besleyebilecegini, ve buna (moderatörde olsan, admin de olsan) karisamiyacagini bilmelisin.

Kimse kalkipta Sivas ta Sivassporda benim mülküm tribine girmesin.

Dün olanlar, olacaklar hep eskiye dayanan baglantilarin ürünü ve sonucudur.

Fenerbahce de size o halde sunu söyler,tamam, biz sizi 4-1 yenmistik vakti zamaninda ama gidip inönüde Besiktasida sizin yarariniza yenmedikmi?

Daha cok seyler yazmak isterdim elbetde ama, net olarak dün sivasda nelerin yasandigini bilmiyorum, o yüzden bos beles biseyler yazmakta istemiyorum.

Ama sizin durumunuzu mac öncesi ve mac sonrasi profil resminiz zaten özetlemisti.
insanlar bir başka takım taraftarı olabilir buna birşey dediğimiz yok ki. sivasta sivaslı olup trabzonspor taraftar paketi alan adamlar var. bizm söyledğimiz sivassporu desteklerken sırf şampiyonluğa gidiyor diye fener formasını (gs yada bjk da olabiliyıor durma göre) sırtına geçirenlere lafımız. içinden atmasın o takımı bunu demiyoruz. ama bunu bu şehirde yapmasın. çevre illerden gelip burda sevinen içip gezen meşale yakan tur atanlara lafımız yok. hakları adamların zaten onlara da birşey demedik. ama öyle bir atmosfer oluştu ki biz azınlıkta kaldık. genç çocuklar formalarını montlarının içine saklamış önlerini açamıyorlar.sivas plakalı araçlar fener bayraklarıyla donatılmış. hayatında sivas lisanslı ürünü almamış adamlar fener formalarını giyip stada koşmuş. dün sivasspor diye bağıran taraftar bu maçta sonuna kadar fener diye yırtınacağım demiş vs vs işte bizi kahreden bu. bizde diyoruz ki bunları gören birisi olarak. kardeşim bir gönülde iki sevgili olmaz. ya istanbul takımlarını tut yada sivassporu.gönlünden atamıyorsan bile bunu dışarda söyleme ki yeni yetişen gençler (yeni yetişen gençlerde abilerine özenip sırtlarında rakip takım forması lay lay lomdular) sivasspor bilinciyle duruşuyla yetişsin. fenerli bjk lı yada gs li olup sivassporu eleştirme hakkını kendilerinde görmesinler. sivasspor gs şampiyon olsun yada fenere karşı bjk yı desteklerin yada ts nin hep karşında olsun diye kurulmadı. sivasspor her maçını kazanmak zeki ahlaklı sporcu ve taraftarlar yetiştirip türk ve dünya futboluna katkı sağlamak için var oldu. var olacak.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sefilix'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2011, 13:08   #136
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

pardon ama ben kimin neyi sattığını anlamadım. sanki her maçta yendiğimiz fark attığımız takıma mı yenildik, ne yönetimi ne taraftarı ne de sivaslıları suçlamaya gerek yok. delikanlı gibi oynadık, delikanlı gibi destekledik ama yenildik.

sivaslı olup da bu maçta feneri destekleyen varsa da bilin ki bunu sadece trabzon antipatisinden yapmıştır. trabzon antipatisi bile sivasspor taraftarları olduğunu gösterir. fenerin lig ortasındaki sivasla herhangi bir maçında sivaslıların feneri desteklediğini göremezsiniz ya da çok azınlıktadır. bu maçta "fener yensin" diyen sivassporlular yanlış düşündüler, öncelikleri "sivasspor kazansın" demeleri olmalıydı.. ama onlar da özünde sivassporludur.

kimseye hakaret etmeyin. kimse satılmadı kimse de duygularını satmadı.. kendi içimizde birbirimizi kırmaya hiç gerek yok.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kadirakin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2011, 13:10   #137
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

TEK KELİME YAZIKLAR OLSUN...SİVASLIYIM DEYİPTE FB Yİ DESTEKLEYEN KAREKTERSİZLERE....TELEVİZYONU İZLEDİM ORASI SİVASMI YOKSA BAGDAT CADDESİMİ KARAR VEREMEDİM.BU KADARDA OLMAZ AYIP YAHU.BURSADA MİLLET BİZLE KAFA BULUYOR.NERDE SİVASSPOR TARAFTARI DİYOR...ALAYINA İSYAN ALAYINA GİDER.
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: ne cabuk unutuldu yedigimiz tokat
Alt 23.05.2011, 13:18   #138
hanlili58
Yiğido

hanlili58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 hanlili58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: ne cabuk unutuldu yedigimiz tokat

arkadaşlar noldu kim neyi sattı simdiye kadar feneri hep yeniyormuyduk trabzon bize plaka yaptı senol güneş 6tıncı golde bile takla atıyordu yönetim neyi yanlış yaptı dogru yanlışı tüm stadı 500 tl yapacaktı
ben sahsen trabzon sampiyon olacaksa biz düşelim daha iyi ayrıca fenerlide degilim eski takımım trabzon
lazlar bi,ze yapmadıklarını bırakmadılar iki senedir ne çektiysek onların yüzünden çektik
bu fener düşmanlığı neden hangi takım bize bedava topçu veriyor ayıp
sampiyonluğa oynadığımız sene iddası yoktu gitti bjk yı yendi
sivasımız maç satmaz bizim gücümüz nede maç satalım yalandan burda bir kaç kişi racon kesiyor sivas maçına gitmeyecekmiş gitmezsen gitme
bir sezonda kazandığmızı bir maçta alacaz.arkadaslar ne cabuk unuttunuz trabzonda kaptanimiz mehmet yildizin yedigi tokati herkese saygilar
hanlili58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 13:37   #139
YeniceriEmRe
Acemi Yiğido

YeniceriEmRe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 YeniceriEmRe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporlu Olmaktan Utandırdınız Ya Helal Olsun Size . Sivasın Yüz Karaları . Allah Belanızı Versin .

Yeniçeri Ürünlerimiz
YeniceriEmRe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 13:44   #140
aircan
Acemi Yiğido

aircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aircan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
insanlar bir başka takım taraftarı olabilir buna birşey dediğimiz yok ki. sivasta sivaslı olup trabzonspor taraftar paketi alan adamlar var. bizm söyledğimiz sivassporu desteklerken sırf şampiyonluğa gidiyor diye fener formasını (gs yada bjk da olabiliyıor durma göre) sırtına geçirenlere lafımız. içinden atmasın o takımı bunu demiyoruz. ama bunu bu şehirde yapmasın. çevre illerden gelip burda sevinen içip gezen meşale yakan tur atanlara lafımız yok. hakları adamların zaten onlara da birşey demedik. ama öyle bir atmosfer oluştu ki biz azınlıkta kaldık. genç çocuklar formalarını montlarının içine saklamış önlerini açamıyorlar.sivas plakalı araçlar fener bayraklarıyla donatılmış. hayatında sivas lisanslı ürünü almamış adamlar fener formalarını giyip stada koşmuş. dün sivasspor diye bağıran taraftar bu maçta sonuna kadar fener diye yırtınacağım demiş vs vs işte bizi kahreden bu. bizde diyoruz ki bunları gören birisi olarak. kardeşim bir gönülde iki sevgili olmaz. ya istanbul takımlarını tut yada sivassporu.gönlünden atamıyorsan bile bunu dışarda söyleme ki yeni yetişen gençler (yeni yetişen gençlerde abilerine özenip sırtlarında rakip takım forması lay lay lomdular) sivasspor bilinciyle duruşuyla yetişsin. fenerli bjk lı yada gs li olup sivassporu eleştirme hakkını kendilerinde görmesinler. sivasspor gs şampiyon olsun yada fenere karşı bjk yı desteklerin yada ts nin hep karşında olsun diye kurulmadı. sivasspor her maçını kazanmak zeki ahlaklı sporcu ve taraftarlar yetiştirip türk ve dünya futboluna katkı sağlamak için var oldu. var olacak.
katildigim ve katilmadigim yerlerde var, ama tesekkür ederim cevabindan ötürü.

sivas futbola yavas yavas isiniyor, iyi birseymi kötü birseymi bilemiyorum.

ama dünki macta sivasin kazancida kaybida cok büyüktü.

biletlerden maddi kazanc, maca giremeyen sivaslilardan manevi kayip.

keske sivasda olmasaydi sampiyonluk maci.

Etiketler
cevap, rezilliğe, simdi, sorumlular, versin

Seçenekler Arama
Stil