Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!
Alt 19.05.2011, 11:47   #51
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!

İşin neresinden bakarsanız bakın Bu durum son derece akıllıca yapılmış birşeydir. çıkar işi ben kombinemi satacam takımı satmış olacam he. Boşverin ya. Sanki bu kombineyi alırken son maçı hesaba katarakmı aldık.
Yiğiter kardeşim.Bırakalımda sivas ekonomisi biraz canlansın Sivasımıza 4 5 trilyon para girdisi olsun
Alt 19.05.2011, 11:47   #52
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1135 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Eyüp5825 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Valla gardaş ben onu bunu bilmem önümdeki resmi yorumluyorum size, şampiyonluğa oynadığımız sezon başka şehirde yaşıyordum görevim nedeniyle, kahvehanelerde maçları izlerken arkadaşlar Sivasspor'un amma sesiz sedasız taraftarı var, tiyatro izler gibi maç izliyor, şampiyonluğu haketmiyorlar gibi şeyler diyorlardı. Haklılar veya yanlışlar bilemem ama ateşli bir taraftarımız olmadığımız için bizi şampiyon etmediler, sahipsiz buldular. Biletlerin hepsini bize verseler ne olacak, adamlar parayı bastırıp almayacaklar mı elimizden? Hata bizde kabullenelim, Sivas'ta herkese Sivassporluluk bilincinin aşılanması gerekli.
İstanbul takımalarını yenmenin zevki her zaman farklıdır..Onları yendikçe Sivas sevgisi daha güçlenir içinde..Bu maç yeni nesillere birşey anlatmak için güzel fırsattı..Haa maç daha oynanmışdeğil,belki bakarsın yeneriz,çelme takarız..Ama gelişen olaylar,bunu göstermiyor..Yanılmayı çok istiyorum..
Alt 19.05.2011, 11:50   #53
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lanet olası Fener'in şampiyonluğunu asla istemiyorum..Onların bizim stadımızda şampiyonluk kutlaması sahneleri aklıma gelince çok üzülüyorum..Trabzonspor taraftar olarak iğrençleşti iyice Sivas'a karşı..Bu yüzden ilk başlarda o iğrenç Trabzon tarafatrı şaöpiyon olacağına Fener olsun diyordum zira başka seçenek yok..Ama bugün maalesef kulüp olarak,tarafatr olarak büyüme yolunda muhim bir sınavı kaybettik.
Ben dünde bugünde ters yorumlar yapmam şahsen.TS FB derken burda azınlıkta olsak SİVASSPORLUYUZ diyorduk.Bir uyarı yapılmıştı 3-5 kişi tarafından.Sen yöneticisin sitede.Takip edilensin veya sempati duyulansın.Örneklerini düzgün verirsen seviniriz.Konuyu kapattım.Muhabbeti biliyorsun.Yani çok mutluyum şuan...Doğru yolu tekrar bulman sevindirici.Ben konuyu kapattım.Ama cevap verme hakkın var.Sen bilirsin.ALLAHA EMANET OL(UN)

Feneri övenlere bak çark ettiler(bu geneldir.kişiye değil kişilere)
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda merkez-2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2011, 11:54   #54
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

ne var bunda ben onu anlamadım herhalde pahalı yapacaklar çünkü biliyolarki fbliler akın edecek siz hala boş boş konuşuyosunuz
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 11:57   #55
Yiğiter
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1135 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
merkez-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben dünde bugünde ters yorumlar yapmam şahsen.TS FB derken burda azınlıkta olsak SİVASSPORLUYUZ diyorduk.Bir uyarı yapılmıştı 3-5 kişi tarafındanSen yöneticisin sitede.Takip edilensin veya sempati duyulansın.Örneklerini düzgün verirsen seviniriz.Konuyu kapattım.Muhabbeti biliyorsun.Yani çok mutluyum şuan...Doğru yolu tekrar bulman sevindirici.Ben konuyu kapattım.Ama cevap verme hakkın var.Sen bilirsin.ALLAHA EMANET OL(UN)
Gelişen olaylar,insanların fikrini kısmen ya da tamamen değiştirebilir..Ben hep gelgitler yaşadım Trabzon mu Fener mi diye..Beni yakinen tanıyan herkes iki takımdan da nefret ettiğimi,Sivas'ı ve Sivasspor'u ne kadar sevdiğimi bilir..Ben bir öğretmenim,her yanım yeni nesil Sivaslı dolu..Onlara Sivasspor ve Sivas sevgisi aşılamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum..Ama maalesef yeni nesil de Sivassporu tutmuyor..Bülent Uygun şampiyonluğa giderken,Fener'e maç satmasaydı bugün biz şampiyon bir takımdık,ve yeni nesil Sivasspor'u tutacaktı..Ama yok yok yok..Bizse bugün olmuş hala Fener'e stat veriyoruz,Sivaslılar girmesin onlar içerde kutlama yapsın diyoruz..Zor dostum zor..1 trilyon para alacağız diye,yeni nesillerin Sivasspor sevgisine darbe indirdik..
Alt 19.05.2011, 12:05   #56
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lanet olası Fener'in şampiyonluğunu asla istemiyorum..Onların bizim stadımızda şampiyonluk kutlaması sahneleri aklıma gelince çok üzülüyorum..Trabzonspor taraftar olarak iğrençleşti iyice Sivas'a karşı..Bu yüzden ilk başlarda o iğrenç Trabzon tarafatrı şaöpiyon olacağına Fener olsun diyordum zira başka seçenek yok..Ama bugün maalesef kulüp olarak,tarafatr olarak büyüme yolunda muhim bir sınavı kaybettik.
Hayret birşeysin gardas. 3 trilyonluk geliri klüp yerine karaborsacıların kazanmasına razı isen, Sivassporluuğundan şüphe duyarım. feneri seviyorsamda ********in tekiyim. Hepsinin canı cehenneme
Alt 19.05.2011, 12:11   #57
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kimlik kontrolü yapılmalı. Kimliğinde Sivas yazmayan hiç kimse bizim tribünlere alınmamalı!
ben yanımda oturan olası bir golde sevinebilecek adi bir fenerliyle yanyana oturmak istemiyorum.
eğer yanımda bir densiz fenerin golüne sevinirse orası karışır!
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 12:23   #58
Yiğiter
Usta Yiğido

Alıntı:
astaravisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kimlik kontrolü yapılmalı. Kimliğinde Sivas yazmayan hiç kimse bizim tribünlere alınmamalı!
ben yanımda oturan olası bir golde sevinebilecek adi bir fenerliyle yanyana oturmak istemiyorum.
eğer yanımda bir densiz fenerin golüne sevinirse orası karışır!
Trabzon'a yapıldı bu uygulama,Fener'e de yapılabilirdi.
Alt 19.05.2011, 12:27   #59
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

neyse olan oldu artk bundan sonra yapacak bisey yok birbirimizi krmadan bu haftanin keyfini cikaralim takimimiza destek verelim takimimizi kucuk dusurmeden elestirilerimizi yapalm herkes kendi takimini tutsun biz sivassporu fb liler fbyi tsliler tsyi iyi olan kazansn
Alt 22.05.2011, 04:09   #60
Cencinli
Yeni Yiğido

Cencinli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Cencinli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu konu üzerinden yönetime yüklenenlere klübün anahtarını versen ertesi yıl küme düşürürler takımı, ligi 2.bitirdiğinizde alacağınız naklen yayın geliri ile 14.sırada bitirdiğinizde alacağınız gelir arasında milyon dolarlarlar fark var, bu şekilde bu bütçe açığı kapatılmış oluyor, takımınızı gerçekden seviyorsanız maddi açıdan kuvvetli olmasını istemek zorundasınız.
Cencinli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Cencinli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
cevap, rezilliğe, simdi, sorumlular, versin

Seçenekler Arama
Stil