Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Herkesten yardım istiyoruz
Alt 08.02.2016, 14:04   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Herkesten yardım istiyoruz

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'da, istifa eden Okan Buruk'un ardından göreve getirilerek takımın başındaki ilk idmanına çıkan teknik direktör Mesut Bakkal, kırmızı-beyazlı ekibin kritik bir durumda olduğunu, el birliğiyle bu sıkıntılı günlerin aşılabileceğini söyledi.

Bakkal, antrenman öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yeni görevinin Sivasspor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Kritik bir durumdayız

Sivasspor'da 2010 yılında görev yaptığını ve takımın o dönemde kümede kaldığını anımsatan Bakkal, "İyi izlenimler ve dostluklar bırakıp ayrıldığım kulübe 5 sene sonra seve seve geldim. Durum itibarıyla herkesin bildiği gibi kritik bir durumdayız. Ben burada sadece liderim ve tek başına bir şey yapamam. Burada herkesin, özellikle taraftarın desteğine ihtiyacımız var" dedi.

Taraftardan, sıkıntılı günleri aşmak için destek beklediklerini dile getiren Bakkal, şunları kaydetti:

"Bu saatten sonra hepimizin Sivasspor için, şehir için kenetlenmesi gerekiyor. Burada herkesten yardım istiyoruz, özellikle Çaykur Rizespor maçıyla tribünlerin dolması, o coşkuyu beraber yaşamamız ve galibiyette her zaman olduğu gibi onların payının olmasını canı gönülden istiyorum. Oyuncularım ve ben bir yola baş koyduk. Kulüp inanılmaz bir kulüp zaten. Zamanında her şeyi ödeyen, yapan ve hiçbir sorun yaratmayan bir kulüp ve yönetim var. Bununla birlikte herkesin, özellikle çok şahsiyetli duran yerel medyanın ve taraftarın ne olursa olsun iyi bakmasını istiyorum. Böyle olunca da bu takımın hak ettiği yere çok çabuk geleceğine inanıyorum."

Çok kaliteli ve iyi bir kadroya sahip olduklarına ve oyun anlamında sıkıntı yaşamayacaklarına dikkati çeken Bakkal, "Sadece biraz ayağa kaldıracağız, hep beraber olacağız. Her şeyden önce samimi duygularımızı performansa yansıtmamız gerekiyor" diye konuştu.

Buraya gelirken anlaşmam 15 dakika sürmedi

Sivasspor'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten ve yönetime teşekkür eden Bakkal, "Buraya gelirken anlaşmam 15 dakika sürmedi, hem bana hem camiaya hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Antrenman

Teknik direktör Bakkal yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen ve koşuyla başlayan antrenman, pas çalışmasıyla devam etti.

Antrenmana, Almanya'da kasığından ameliyat edildiği bildirilen Erkan Kaş ile önümüzdeki günlerde yurt dışında kıkırdak ve dış menisküs operasyonu geçireceği öğrenilen Djakaridja Kone katılmadı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Herkesten yardım istiyoruz
Alt 08.02.2016, 14:12   #2
kadir00058
Acemi Yiğido

kadir00058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

42 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 393 kadir00058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Herkesten yardım istiyoruz

Öncelikle hayirli Ugurlu olsun Mesut hocamiz. Insallah öyle veya böyle zorda olsa ligde kaliriz. Benim merak ettigim konu hicbiyerde bulamadim. Sözlesme süresi ne kadar? Insallah sezon sonuna kadar anlasmisizdir. Eger ligde tutsa dahi bizi, baska Teknik Adamla yola devam edilmesinden yanayim. Yeni Stadyumuzda Bülent Uygun veya Ertugrul Saglam Gönlümden gecen isimler. Tekrardan yapilanma genclestirme ve Avrupa Hedefiyle bulusmak ümitleriylee...
kadir00058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 14:21   #3
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hayırlı ve uğurlu olsun Mesut hocam. Ben İnşaallah ligde kalacağımıza inanıyorum. Sizin yardımınızla ve özellikle futbolcuların gayretiylee,seyircinin de desteğiyle bu işi hep birlikte başaracağız. Ama özellikle iş futbolcularda hocaaammmmmmmm....!!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.02.2016, 14:31   #4
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Hayırlı Olsun Hocam Hoşgeldin...

2010 yılında göreve geldiğinde Sivasspor bana göre daha zor durumdaydı çünkü kadro kalitesi şuana kıyasla çok daha kötüydü. Muhsin ERTUĞRAL'dan görevi devraldığında kadroda futbolcu olduğuna inanmanın zor olduğu Lucian Aubey, Nabil Taider, Ferhat Bıkmaz, Bruno Zita, Suleymane Kaita, Yasin Çakmak, İbrahim Şahin gibi isimler vardı... Bu transferlerin çoğu da Maalesef Muhsin ERTUĞRAL'ın afkira'dan getirdği çöp isimlerdi...

Konuyu çok fazla dağıtmadan özetle, 2010'a kıyasla şimdi çok daha iyi kadromuz var. Mesut BAKKAL'ın ilk açıklamalarıda çok pozitif yönde bir enkaz devraldım edebiyatı yapmadan geçmişi konuşmadan geleceğe umut dolu mesajlara vererek ilk antrenmana çıkmış...

Çaykur Rizespor Maçına dolu tribünlerle öz güveni geri kazanma maçı olarak çıkmamız lazım ve inanıyorum ki İnşallah bu maçı hemde farklı bir skorla kazanacağız.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2016, 14:36   #5
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hayirli olsun Mesut Hoca. 2010'da takimi devraldiginda son 6 veya 7 mac kalmisti, suan halen 14 macimiz var.
Form tutturabilirsek ve birazda sansimiz yaver giderse 3-4 haftaya cok sey degisir. Yanliz takimin bir an önce toparlanip ayagi kalkmasi lazim. Osmanli macinda sahadaki oyuncularin bile artik ümidi kalmamisti. Umarim Mesut Hoca takimi atesleyebilir, takima hirs katar.
Alt 08.02.2016, 14:53   #6
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Ekibi çok güzel Mesut hocanın.İyi olacak inşallah.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2016, 14:55   #7
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Sosyal medyada ilk antreman görüntüleri gördüm gerçekten etkilendiğimi söylemeliyim. Tüm futbolcuların başını okşuyor kısada olsa sohbet ediyor. Bizim takımın belkide ihtiyacı olan noktaları bunlarmıdır bilinmez ama şu bir gerçekki Rize maçında çok büyük bir taraftar desteğine ihtiyacımız var... Bunu sağlamalıyız...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2016, 18:21   #8
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***öncelikle HAYIRLI OLSUN ,cok iyi bir kadromoz var inşlh düzgün insan mesut HOCAMIZ la gerekli puanları toplarız.şimdi destek zamanı, Rize macında boş koltuk bırakmamız gerekir.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 18:22   #9
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesut hoca insallah iki taraf icinde hayirli olur bu sezon ligde kalirsak önclikle yönetimin degismesi lagzim yoksa bu kirizler devam eder cünkü simdiki yönetim futboldan transferden anlamiyor yoksa kac sezondur ayni seyler yasanmazsi
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 18:30   #10
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle gool yememeyi basarmaliyiz kadromuz aslinda iyi oynatmayi bilmeli insallah el birligiyle ligde kaliriz
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
herkesten, istiyoruz, yardım

Seçenekler Arama
Stil