Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İbrahim Öztürk Sivasspor'da
Alt 28.12.2014, 16:03   #11
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İbrahim Öztürk Sivasspor'da

bu adamı futbolcu diye alıyorsa Sergen Yalçın o zaman nasıl oluyor da Krasiç'i neden yönetim anlaştık demesine rağmen kabul etmiyor anlamıyorum. Sergen'in yaptıkları bana hiç mantıklı gelmiyor tam klasik yerli hocalar gibi (Yılmaz vural, Hikmet Karaman, Mesut Bakkal gibi) işler yapıyor. Takıma bakınca Cicinho artık eskisi kadar ileri çıkmıyor belli ki Sergen o kadar çıkma demiş, duran topları (kornerler ve frikikleri) de artık Kadir kullanıyo küme de düşeriz yakındır
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2014, 16:14   #12
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

futboldan anlayan da yorum yapıyor, anlamayan da yorum yapıyor. tabi demokrasi var, saygı duyarız ama saçmalayanlar olunca yine de dayanamıyorum!

hedefimiz ligde kalmak mı? tabii ki evet. o halde ibrahim devre arasında alınabilecek en iyi defans oyuncularından birisi.

yönetime laf atan vatandaşlar var. bu yönetim gitse aday olacak başkan bulunmaz be! cebinizden üç kuruş verip maç gitmezsiniz, lisanslı ürün almazsınız. sonra varsa yoksa yönetim şöyle yönetim böyle. hadi lan... önce kendinize bakın bir.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2014, 16:19   #13
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cemahmety Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu adamı futbolcu diye alıyorsa Sergen Yalçın o zaman nasıl oluyor da Krasiç'i neden yönetim anlaştık demesine rağmen kabul etmiyor anlamıyorum. Sergen'in yaptıkları bana hiç mantıklı gelmiyor tam klasik yerli hocalar gibi (Yılmaz vural, Hikmet Karaman, Mesut Bakkal gibi) işler yapıyor. Takıma bakınca Cicinho artık eskisi kadar ileri çıkmıyor belli ki Sergen o kadar çıkma demiş, duran topları (kornerler ve frikikleri) de artık Kadir kullanıyo küme de düşeriz yakındır
Gardas Cicinho bugün macta kustu rahatsizdi.. o yüzden Kadir kullandi diye düsünüyorum. Bu Sergen Hocamizin ilk lig maciydi. Carlos olsa 4-5 yerdi en az. Bir puana sükretmek lazim. Karabük macinda hepimiz bir galibiyet görecegiz ins. Zamanla hersey düzelir. Krasic üstelik uzun süredir top oynamadi. Uyun sorunu yasariz gece hayatina düskündür. Ibrahim Öztürk Kayserli uyun sorunu yasamaz.
Alt 28.12.2014, 16:21   #14
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haberini kaynağı sağlam o zaman ..Hadi bakalım hayırlı olsun...
Alt 28.12.2014, 16:30   #15
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bal liginde daha ucuz futbolcular mecnun beye duyurulur
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2014, 16:34   #16
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI

Ibrahim öztürk suan alinabilinecek en iyi stoperlerden birisi, ben sahsen sene basinda Yalcini istemistim fakat bizim pinti yônetim fiyatta anlasamisti..
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda furky.b'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2014, 16:39   #17
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ÖNCE bu sitede salak salak yorum yazıp milletin asabını bozup tahrik eden salaklara söylüyorum, önce herkes edebini adabını bilecek katılmasada, herkesin fikrine saygı duyacak ,krasici begenmeyip ,serdar kesimalı begenmeyip,ibrahimtoramanı göndermeye çalışıp ibrahim öztürkün gelmesine bayram eden malın, değil futbol bilgisinden zekasındanda şüphe ederim ,yönetim eleştirilmez ,hesap sorulmaz değildir,bu kulüpte kimsenin babasının çiftliğide değildir,sivassporun içinde bulunduğu durum ağırlıklı olarak yönetim hatasıdır bunuda tüm taraftar biliyor,yönetimin yalakçılığını yapacam diye komik olmamak lazım ,eleştiri,ikaz olacak dikkaate alırlarsa tabi ,kimsede sanki bu kulübe heray para yatırıyormuş gibi,herhafta lisanslı ürün alıyormuş gibi hermaçına gidiyormuş gibi takımın sahibi konuşup ona buna laf sokmasına gerek yok,terbiyesizliğin luzumuda yok ,bunlarla aynışehrin insanı olacağıma yunanlı olmayı tercih ederim ,bu döl israfı gerizekalı kişiler belli zaten ,herkes haddini bilecek ,beni küfretmediğim halde İftirayla haksızşekilde küfür etti diye yasaklı yapanlar , gerekli ikazları yapacak yapmazsalar beni tekrar kıyamete kadar yasaklı yapsınlar, sitede takımda sizin olsun ,sığır kadar değeri olmıyanlarla aynı ortamda olmak istemem
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2014, 19:04   #18
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ÖNCE bu sitede salak salak yorum yazıp milletin asabını bozup tahrik eden salaklara söylüyorum, önce herkes edebini adabını bilecek katılmasada, herkesin fikrine saygı duyacak ,krasici begenmeyip ,serdar kesimalı begenmeyip,ibrahimtoramanı göndermeye çalışıp ibrahim öztürkün gelmesine bayram eden malın, değil futbol bilgisinden zekasındanda şüphe ederim ,yönetim eleştirilmez ,hesap sorulmaz değildir,bu kulüpte kimsenin babasının çiftliğide değildir,sivassporun içinde bulunduğu durum ağırlıklı olarak yönetim hatasıdır bunuda tüm taraftar biliyor,yönetimin yalakçılığını yapacam diye komik olmamak lazım ,eleştiri,ikaz olacak dikkaate alırlarsa tabi ,kimsede sanki bu kulübe heray para yatırıyormuş gibi,herhafta lisanslı ürün alıyormuş gibi hermaçına gidiyormuş gibi takımın sahibi konuşup ona buna laf sokmasına gerek yok,terbiyesizliğin luzumuda yok ,bunlarla aynışehrin insanı olacağıma yunanlı olmayı tercih ederim ,bu döl israfı gerizekalı kişiler belli zaten ,herkes haddini bilecek ,beni küfretmediğim halde İftirayla haksızşekilde küfür etti diye yasaklı yapanlar , gerekli ikazları yapacak yapmazsalar beni tekrar kıyamete kadar yasaklı yapsınlar, sitede takımda sizin olsun ,sığır kadar değeri olmıyanlarla aynı ortamda olmak istemem
Önceki mevzu nedir bilmiyorum " önce herkes edebini adabını bilecek katılmasada, herkesin fikrine saygı duyacak"yazmıssınız

"herkes edebini adabını bilecek" yazmıssınız,Mesajınızda küfür var.
Önce "herkesin fikrine saygı duyacak" yazmıssınız ardından "her şu futbolcuyu bu futbolcuyu beğenenin m*lın futbol bilgisinden zekasından şüphe ederim yazmıssınız." bu nasıl bir tezat.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2014, 19:26   #19
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
citothehan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardas Cicinho bugün macta kustu rahatsizdi.. o yüzden Kadir kullandi diye düsünüyorum. Bu Sergen Hocamizin ilk lig maciydi. Carlos olsa 4-5 yerdi en az. Bir puana sükretmek lazim. Karabük macinda hepimiz bir galibiyet görecegiz ins. Zamanla hersey düzelir. Krasic üstelik uzun süredir top oynamadi. Uyun sorunu yasariz gece hayatina düskündür. Ibrahim Öztürk Kayserli uyun sorunu yasamaz.
İnşallah durum Cicinhonun rahatsızlığıyla alakalıdır kardeş yoksa burada çok önemli bir zihniyet sıkıntısı yaşamayız Sergen hocayla
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2014, 19:31   #20
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hoşgeldin ibrahim senden ümitliyim Ahmet şahbazdan daha kötü olacak değilsin ayrıca agresif bir oyuncu olmaz bizim efendi efendi top oynayan arkadaşları haraketlendirir ayrıca bonservisi ile gelmen ayrıca sevindirici şimdiye kadar kiralık katillerden bişey alamadık.

Etiketler
sivassporda, transfer, İbrahim, İbrahİm, İlk, Öztürk

Seçenekler Arama
Stil