Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivas gözünü kararttı
Alt 23.12.2015, 07:16   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivas gözünü kararttı

Sezonun ilk yarısında hedefinin çok uzağında kalan Yiğidolar, ikinci yarıya bomba gibi girecek. Başkan Mecnun Otyakmaz, transfere en az 15 milyon TL ayırdı. Hedefteki ilk iki isim ise Mersin'in yıldızları Nakoulma ve Welliton...

Okan Buruk yönetiminde takımı ayağa kaldırmak isteyen Sivasspor’da yönetim düğmeye basıyor. Kırmızı-Beyazlılar sezonun ikinci yarısına bambaşka bir kadroyla girmenin planlarını yapıyor.

Takımın ikinci devre lige damga vurmasını isteyen Başkan Mecnun Otyakmaz, transfere 15-20 milyon TL’lik büyük bir bütçe ayırmaya hazırlanıyor ve ilk kez yönetim transferi teknik heyetin inisiyatifine bırakıyor. Okan Buruk’un istediği isimleri ise FANATİK açıklıyor: Nakoulma ve Welliton... Mersin İdmanyurdu’nda iki sezondur ortaya koydukları performansla lige damga vuran oyuncular için kesenin ağzı açılacak.

Sözleşmesi bitiyor

Nakoulma’nın sezon sonunda sözleşmesi sona erecek. Bu durumu lehine kullanmak isteyen Yiğidolar oyuncunun 650 bin EURO olan yıllık ücretini ödeyip bu transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor. Mersin’de mutlu olmadığını menaceri aracılığıyla paylaşan Burkina Faso’lu yıldız da kariyerine Sivas’ta devam etme fikrine sıcak bakıyor.

Yaklaşık 7 milyon TL

Kasımpaşa’nın da radarında olan Welliton’da da durum pek farklı değil. Oyuncunun Akdeniz ekibiyle sözleşmesi iki yıllık. Ancak alacaklarında yaşadığı sorun nedeniyle kulübü FIFA’ya şikayet etmek üzere. Bu da Sivas’ın elini güçlendiriyor.

7milyon TL’lik bir maliyetle her iki oyuncunun da Yiğido olması bekleniyor. Sivasspor bu iki oyuncu haricinde hücum hattına iki takviye daha yapacak.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivas gözünü kararttı
Alt 23.12.2015, 07:26   #2
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 950 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sivas gözünü kararttı

Pek inanmiyom ama bekliyip görecez
Alt 23.12.2015, 08:01   #3
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ne 15-20 milyonluk bütçe inandırıcı geldi. Ne de iki tooçunun 7 milyon olması. Kardeşim masa başından haber yapıyorsunuz bari usturuplu yapın
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2015, 08:24   #4
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

bana da çok inandırıcı gelmedi ama şaşıp yanılıp bunlardan bir tanesi bile olursa süper transfer olur
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2015, 08:41   #5
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezon başında takımı yanlış kurarsan,3 kuruş için iyi adam yerine ,nerde takımını küme düşürmüş ,gereksiz ,bitik futbolcuları takıma yığarsan ,devre arasında böyle yumurta kapıya dayandımı kesenin ağzını açmak zorunda kalırsın,kaldıki o doldurulan futbolcuların hiçbiri daha paralarını çıkartmadı [setkus,j.boye, kone hariç],üstelik bu oyuncularda bedava oynamıyor herbirinin yıllık maaliyetleri enaz 2 3 trilyon ,yazık bu kulübün parasına ,adı geçen 2 oyuncuya 7 milyon tl ödemek akıllara zarar ,kendi takımlarına ne vermişki ,ligin dibindeler bizim gibi,elbetteki bireysel olarak iyi oyuncular,bu parayı gözden çıkartıktan sonra hem genç ,hemde daha kalitelisi alınabilir,böyle haberlere inanmıyorum,elalem bu paraya takım kuruyor be,haaa nediliyorsaki,yaw şimdi biz yine gidip oldoni moldoni buluruz,iyisimi bildiğimiz ,ligi tanıyan adamları alalım o başka ,okandanda ne ligde, nede transferde bi cacık olacağını sanmıyorum, böyle kötü futbol oynamak için takımın başında hoca olmasına gerek yok,bundan daha kötü kadroyla sivasspor bu ligin en iyi futbolunu oynayıp yeniliyordu.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.12.2015, 09:08   #6
dicanio
Acemi Yiğido

39 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 dicanio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

34 muammer58 transferi sen yap olmazsa okan hocanin nesini begenmiyosun anlamadim elindeki magzeme bu bundan daha iyisini bu kadroyla kimse yapamaz Nakoulma ve wellitonu begenmiyosan ya futbolu cok uclarda yasiyosun sivassporu buyuk butceli Avrupa takimlariyla karistiriyosun yada kusura bakma futboldan anlamiyosun bu iki adamda suan alinabilecek en iyi oyuncular varsa baska tavsiyen dinleyelim
dicanio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı dicanio'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.12.2015, 09:09   #7
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İnananlar

İnanmayanlaR

Karar : .............................. ........................

ARtık boşluk doldurmaca oynayacağız....
Alt 23.12.2015, 09:27   #8
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Yine fanatik haberi, yutmadan gargara yapın.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2015, 09:55   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
dicanio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
34 muammer58 transferi sen yap olmazsa okan hocanin nesini begenmiyosun anlamadim elindeki magzeme bu bundan daha iyisini bu kadroyla kimse yapamaz Nakoulma ve wellitonu begenmiyosan ya futbolu cok uclarda yasiyosun sivassporu buyuk butceli Avrupa takimlariyla karistiriyosun yada kusura bakma futboldan anlamiyosun bu iki adamda suan alinabilecek en iyi oyuncular varsa baska tavsiyen dinleyelim
Terbiyesizliğin luzumu yok,senin futbol bilgin sana, benimki bana,önce okuduğunu bi anla ,elbetteki eldeki malzemeyi bende görüyorum,bu malzemeyle sivasspor galibiyetleri kaçırıp yeniliyor yada berabere kalıyordu,okanın nesini begeniyorsunki anlatta bende bilgi sahibi oluyum,nakulma ve veliton haberine inanmıyorum,velevki doğru haber ,bu 2 futbolcuya 7 trilyon verilmesini doğru bulmuyorum,bu paralar ne senin babanın parası, nede kulüp yönetiminin babasının parası ,yıllardır zaten bu kulübün parası çarçur ediliyor ve hersezon düşme hattından kurtulamıyoruz,şimdi çok iyi biliyorsan gel sen kulübü yönette dersin,bu karabükten alınan oyuncular alınırkende eleştirmiştim ,yaw bunların hayrı olsa takımlarını küme düşürmezlerdi dedim,senin gibi futbol frofesörleri beni eleştirmişti ,alişte ne faydaları olduysa ,kim haklı çıktı?çok süper oyuncular olsa mersin sondan 2.olmazdı ,senin gibilere göre ben futboldan anlamıyorum ,bidaha böyle ukalalık yapma oku geç ,insanın canını sıkma
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.12.2015, 10:02   #10
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Gözünü karartmasın dört açsın Sivasspor; Fanatik'liğin lüzumu yok.En az 4 tane sağlam adam almaz isek işimiz yaş.KOSANOVİÇ mesela süper bir sol bek keşke alabilsek keza Vedat Muriç hem çok genç 94lü iyi bir santfor.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
gözünü, kararttı, sivas

Seçenekler Arama
Stil