Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Yeni hoca, yeni sinerji ve son umut...
Alt 06.02.2016, 11:41   #1
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Yeni hoca, yeni sinerji ve son umut...

Geçen hafta ki Eskişehirspor maçının neden bu kadar bizleri yaraladığını dün ki maçı izleyince daha iyi anladım. Takımda inanç ve özgüven kaybolmuş durumda, neredeyse pozisyon bulamadan rakibe tepki veremeden maçı bitirdik. Bu saatten sonra Okan hocanın oyuncular üzerinde bir etkisinin kaldığına inanmıyorum. Yönetim bugün gerekli adımları atmalı ve okan hocayla yolları ayırmalı. Okan hoca yerine de yine stajyer hocalar aranmamalı. Başta Bülent Uygun olmak üzere Ertuğrul Sağlam, Ersun Yanal gibi kendini ispatlamış hocalardan birini takımın başına getirmeli.

Tek tek baktığımızda kaliteli bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Ancak alınan sonuçlardan sonra oyuncularda özgüven ve birbirine inancın kalmadığı da bir gerçek. Artık son şansımızın yeni bir hoca ve yeni bir sinerji ile bu takımı ayağa kaldırmak olduğuna inanıyorum. İnşallah bizlerde taraftar olarak bu hafta ki Ç.Rizespor maçı için kenetlenmeliyiz ve tüm tepkilerimizin üstünü örtmeliyiz. Önce yeni bir hoca sonra sahada kendine güvenen bir oyuncu grubu ve onların arkasında olan inanmış bir taraftar grubu. İnşallah Ç.Rizespor maçı bunların başlangıcı olur ve bu senede bu ligin takımı olmaya devam ederiz.
Cevap: Yeni hoca, yeni sinerji ve son umut...
Alt 06.02.2016, 11:49   #2
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Yeni hoca, yeni sinerji ve son umut...

Çok Doğru bir yazı.

Gönülden yazdığın için tebrik ederim. Yeni bir hocayla bu sinerji yakalanır buna yürekten inanıyorum. Bu sezon bir şekilde geçilmeli. Seneye Takım yeniden yapılanmalı. Bu Yönetiminden, Hocasına, Futbolcusuna kadar.

Artık taraftarda da her sene ligde kalma savaşı vermekten psikolojik olarak etkilendi. Takımdan her geçen gün soğudu. Artık herkes te aynı fikir oluşmaya başladı. Düşelimde kurtulalaım.

Bakın İlhan Cavcav ' a bunak dediğimiz yaşlandı dediğimiz adam takımı ligden tutmak için kaç tane teknik direktörü kovdu.

Bizim de böyle bir Başkan' a ihtiyacımız var. Adam Kulubün geleneklerini önde tutup kendisini hedef adam haline getirmeyi göz önüne alıp ligde kalmayı garantiledi nerdeyse.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı fatihcan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 12:03   #3
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni Hoca + Dolu stat = Galibiyet
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Sivasli010'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 12:45   #4
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

okan hoca dün sivasspor miadını doldurdu. zaten topcuların ruhsuz oluşundan belliydi hele de adem denen topçunun. önunde adam gidiyor da takip makip ettiği yok. dün tüm topçular hocayı göndermek için bilerek mücadele etmediler havası vardı sivasspor da bu da çok igrenç bir durum. hocayı göndereceğiz diye bir şehrin hayalleri umutları sevinçleri ile oynuyorlar. geçen hafta beykan ilerizekalısının yaptığı gibi.
ligde kalalım inş bir şekilde seneye çogunu temizlemek lazım.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 12:48   #5
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

ertuğrul sağlam
ismail kartal
bülent uygun

bu üçünden biri bize bu sinerjiyi ve başarma arzusunu verir.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ofozturk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 12:50   #6
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Krdeşlerimin fikirlerine katılıyorum,artık bu hoca müsfettesinin sivasspora vereceği birşey yoktur,bu işler kalite,fizik,taktik,inanç,dest ek,özgüven,pskolojik,mantık,fe lsefe maddi güç,lobi, meselesidir,şuanda bunların hiçbiri sivassporda mevcut değil,eğer tff isteseydi 2 maçı rakipten alıp bize verebilirdi,şuan bizde korkulu rüya görmezdik,geçmişte bunun çok örnekleri var çook,geldiğimiz noktada rakiplerimiz bize 10 11 puan fark attı,3 puanlı sistemde 14 haftada matematiksel olarak bu fark kapanabilirmi?elbette kapanabilir,ancak bu hocayla değil,gençler maçı bizim için çok önemli ,inşallah rıza hoca bize bi iyilik yaparda gençleri yener,gençler kazanırsaligde kalma şansımız çok çok azalır,bu haftadan itibaren artık seyircimizde umudunu kaybetmeden herşeyi kabullenip trübünleri doldurup destek olmalı,buligden düşmeyeceğimizi,düşmek istemediğimizi tüm futbolculara inandırmalı,hissettirmeli,tesi slerden büyük coşkuyla takımı stada getirmeli,kaybedecek birşeyimiz yok,önümüzde iyi 1 fixtürvar,bu açığı kapatabiliriz,isteyen bana gülebilir,matematiksel olarak bu iş bitmeden ben umudumu sonuna kadar koruyacam ,şu saatten sonra elinde teknik direktör diploması olan herkes sivasspora katkı yapar,oda olmadı ,cicinyoyu hem kaptan, hem hoca olarak takımın başına teknik sorumlu olarak getirmeliyiz, 50 tane okan eder ,yeni hoca babasının hayrına gelmiyor kafadan 1 milyon €ister,kurtarıp kurtarmıyacağıda belli değil yönetim bu borca girmez,transferin son gününe kadar 250 bin € ya kıyıp 1 forvet almayan yönetimmi gidip kaliteli hoca getirecek ?şaşarım,anca şöyle olur,kendine güvenen 1 hoca ortalama 1 maaşla gelir takımı kurtarırsam 1 milyon € nuzu alırım derse olur,yada bu işi beleşe karın tokluğuna yapacak sivasda görev yapmış bir hoca ,yada takımın düştüğünü kabul edip ptt ligdede görev verilecek kurtarırsa kurtaracak bir hocayla anlaşılabilir,ersun hoca yada ertuğrul sağlam gelmez sanırım,bülent uygunda sezon sonu bırakır arap takımını sanıyorum,eskişehirde başarısız olan ismail kartal ikna edilebilir,rıza hocanın yardımcısı bülent albayrak sezon sonuna kadar görev alabilir,işimiz çok zor, kafam karıştı ,ALLAH bu yönetime ve taraftara kolaylıklar versin
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 12:52   #7
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ersun Yanal'a 16M çekmiş Çin eğer doğruysa gider, Bülent Uygun'un da eğer Katar'dan çok iyi teklif vermezsek ve eğer Türkiye'ye dönmeyi istemezse gelmez. Piyasada bunlar dışında iyi hocada şu anda yok ama şu anda takıma Yılmaz Vural gelse dahi bir aşama atlar, Yılmaz Hoca'nın yenilgiyi kabul etmeyen tavrı, disiplini şu an Sivas için gereken kan olabilir. Bu takım ne kaybettiyse lakaytlığı ve disiplinsizliğinden kaybetti, ipleri eline alıp Siz napıyorsunuz lan, yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda oynadığınız topa bakın diyecek adam gerekli, kimse kusura bakmasın ama disiplinin olmadığı yerde başarı gelmez ..

Ertuğrul Sağlam'ın ise bu takıma çok farklı şeyler katacağını ama isteyip istemeyeceğini bilmiyorum, çıkartıp bizi ligde kurtar risk alıyorum diyip yönetim 5-10 M yatırıp bir kumar oynayabilir hoca konusunda, tutar mı zor ama bu riske değer, nedeniyse şu zaten Ptt'ye düşersek tüm kalemlerde yarı yarıya bir düşüş gelecek, yok reklam geliriydi yok seyirci yok yayın hakkı derken, zaten kılı kılına denkleştirdikleri bütçeyi bize yedirecekler. Ha ben bu saatten sonra yönetimin de sezon sonunu bekleyip kulübü bırakması gerektiğini düşünüyorum, etik olan budur. Takımın ihtiyaçlarını görmeyip menejer oyunlarına yenilip Sivasspor'un parası doğru harcanmamış yıllardır ligde mücadele eden takım nötr durumdaysa gelir yoksa gider dengeleniyorsa demekki Sivasspor'a da bu zamandan sonra katacakları bir şey yok demektir. Kim çıkar kim çıkmaz meselesineyse kimse kafa takmasın 7 Milyon Sivaslı'dan bir adam çıkar, öyle küçümsemeyin bu işleri ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 13:02   #8
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tek çare ertugrul sağlam bu takımı diriltir ben bülent uygunun bu takıma bişey verecegini sanmıyorum hele ismail kartal degil kulube gelmesi sivasa bile girmesi sakıncalı tek çare ertugrul sağlam olmadı ersun yanal hemde yarını beklemesinler bile yoksa takım bagıra bagıra p t t ye düşüyor yönetimmm uyumaaaa
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 13:03   #9
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu konuya kesinlikle katılmakla beraber Okan hocanın hala istifa etmediğini Sergen Yalçın gibi arsızlığa verdiğini Sivasspor klubununde bundan zarar gördüğünü söylemek istiyorum. Evet matematiksel olarak şansımız devam ederken yönetim forvet arayışında olduğu gibi duyarsız ve sorumsuz birşekilde Okan in bırakmasını bekliyor sanki Nasıl bir hesap yapıyorlar bilmiyorum ama Sivasspor yönetiminde TİCARET on plana çıkmış gibi görünüyor kendisi istifa etsin zarar görmeyelim mantigiyla hareket ediyor. Bu nedenle biz taraftarların hiçe sayıldığı bir klüpte beklentilerimizi artık düşürmenin Zaman'ı geldi diyorum. Bu kulübe ne doğru düzgün td gelir nede yönetim bunun icin uğraşır Okan'ın hatrı vardır kesin Gökhan süzen gibi oda kalır... Saygılarımla tüm yigidolara selam olsun
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 13:27   #10
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI

Yönetim ISTIFA !!
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hoca, sinerji, umut, yeni

Seçenekler Arama
Stil