Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: CEZA'lıyız....
Alt 18.02.2016, 17:55   #11
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: CEZA'lıyız....

Alıntı:
alacakaranlik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allah aşkına bu küfür olayı nedir ya. Zaten adamlar bizi dogramak için her fırsatı değerlendiriyor biz de kendi dilimizle ellerine koz veriyoruz. Ceza cok hem de cok ağır ama ne olur dikkat edelim bizde... yazıktir günahtır....
Gardaşım; burada söğmeyi (küfür demiyorum) sende bende hepimiz tasvip etmiyoruz. Burada bahsi mevzu olan şey çifte standart.. Adamlar Türkiyenin varlığına birliğine askerine Allahına kitabına ne varsa söğecek pısırıp dinleyeceksin, ondan sonra da yavşak bir hakem atayıp taraftarı galeyana getirene ceza vermeyecek sadece söğmesi ''i***e h***m olan taraftarın alayını budayacaksın.

Ulan bana deyinsene bir tarafım yemiyor. Altına da imza atmışlar Avukat bilmem ne diye.

Yazıksınız yazık...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2016, 18:33   #12
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Cezaya bayagi sasiranlar olmus, bende bu sasiranlara sasiriyorum.
i. hakem diye dakikalarca bagirisan ve tv bile sesi kisasarsa, tabii ceza gelir.
Küfür ile bir yere varilmaz. Küfür bir protesto sekli degildir ve olmalali. Ben agzima küfür almam. Küfür acizliktir.

@adres58 Galiba A(hm)edspor'u kast ediyorsun ama onlarda ceza aliyor. En son olarak fb macinda seyircisiz oynama cezasi aldilar. Ondan öncede 6 defa ceza almislar..

Tff ye kizacaginiza bence taraftari bilinclendirin. i. hakem yerine daha kreatif bir protesto söylemi bulunmali.
Alt 18.02.2016, 19:06   #13
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivas dışında yaşayan sivaslılara fazlasıyla iş düşüyor kendi adıma maça gelmeye çalışacağım
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mehmet ATEŞ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2016, 19:37   #14
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

pasoligle ilgili düşüncelerimde yanılmadım. malum bankaya müşteri bulma amacıydı buna da ulaştılar. insan haklarına aykırı bir durum. suçu kim işlediyse ceza ona verilmeli. elektronik bilet deyip pasolig dayatanlar bu kul hakkıdır bunda bilin istedim bu hakkı da ödeyemezsiniz. sözde elektronik bilet olacaktı da kim küfrettiyse o ceza ödeyecekti de. geçiniz bunları.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2016, 20:03   #15
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
suçu kim işlediyse ceza ona verilmeli.
bazi statlar 5 bazilari 10 bazilari 50 BIN kisi ile doluyor.
küfür oldugunda kimin küfür ettigini, kimin "türkü" söyledigini, kimisinin agzindan cit bile cikmadigini nasil tespit edeceksin bunu aciklar misin`?

kisi basina 1 kamera olmayacagina göre careyi blok cezelandirma ile bulmuslar. bu ceza yine eskiye oranla iyi. eskiden seyircisiz oynama cezasi veriliyordu.
simdi ise A kisi ceza aliyor ama onun yerine B kisi maca gidebiliyor
Alt 18.02.2016, 20:06   #16
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu haber çok kötü oldu, Sivassporun özellikle kendi evindeki maçları kazanması için mutlaka taraftar desteğine ihtiyacı varken böyle bir cezayı Sivasspor taraftarına reva görenleri kınıyorum, Lanetliyorum....

Bugüne kadar genellikle hep Sivassporun oynadığı oyunu kritik etmiştim, aslında taaa şampiyonluğa oynadığımız yıldan beri TFF'nin, MHK'nin başında bulunan şahıslar Sivassporun üstüne oynadığını BİLİYORDUM da ŞİMDİ açık açık söylüyorum; biz boşuna yavşak hakemler listesi yapmadık.

TFF adam olsun da adam gibi hakem yetiştirsinde, kimsede küfretmesin, paso ligle ilgili düşüncelerim bellidir, pasolig şiddeti ve küfürü önlemek maksadıyla çıkarıldığı külliyen uydurmadır, TROLLER huylanmasın diye detaya girmiyorum, güya kim küfrettiyse sadece o şahıs cezalandırılacaktı?

Tüm taraftarları cezalandırmak acizliktir,
Zulümdür,
Haksızlıkdır,
Faşizimdir... İnsanlarımız elinden geldiğince kombine alıp dağıtıp takımına katkı yapmaya çalışırken, PFDK'nin böyle bir ceza vermesini kasıtlı buluyorum.

Ben öyle bikaç pozisyonda i.. hakem diye bağrılmasına, böyle büyük ceza verilmesini; Hukuksuzluk,
Haksızlık,
Şerefsizlik olarak görüyorum...

Böyle 1 cezanın verilmesi için, o taraftarların sahaya dalması, hakemlere, güvenlik güçlerine fiili saldırıda bulunması, rakip taraftarlara saldırması filan gibi eylemde bulunması lazım.

Antalya maçında trübünlerde taş çatlasa 250 kişi ya olur ya olmaz...

Zaten passolig denen ucube hortum sistemini getirip seyirciyi tribünden uzaklaştıranlar, şimdi de böyle ceza verip, insanları hepten futboldan uzaklaştırıyorlar, insanlar para vermiş kombine almış, ne hakkın var bu insanları seyirden mahrum bırakıp cezalandırmaya....

ALLAH BELANIZI VERSİN
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.02.2016, 20:19   #17
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta Vip'de ilk küfür teşebbüsünü 'Ceza alırız' diye engellemeye çalıştım gene; 'Ne yapalım yani? Görmüyor musun? Sen öylece otur.' diye susturmaya çalıştılar. Durum 1-1 olduktan sonra ip koptu, stadın her yerinden küfür geldi.
Ben yoruldum anlatmaktan insanlar anlamadı. Her iç saha maçı yıllardır küfür edenleri engellemek için ağız dalaşına girmekten, kavga etmeye varan durumlara girmekten yoruldum.
Bireysel ne yaparsan yap, ne dersen de. Seni ilgilendirir. O malum cümle dışında tepkini başka türlü nasıl gösteriyorsan göster. 'Hakem gol,gol de ' mesela. Ama sen illa 'İ.... Hakem' dersen bile bile cezayı da yersin.
Açık söylüyorum. Sivasspor düşerse bir sebebi de bu toplu küfür edenlerdir. O küfürbazlar bunun vebalinden kurtulamazlar. Hiç savunmayın. O anda küfredenler kendi nefislerini doyurmaktan başka bir şey yapmadılar. Onlar maça gelmeyi haketmiyorlar. Küfür edenler bizi içimizden yıkanlardır. Başka bir şey demiyorum. Biz Sivassporumuz düşmesin diye üzerine titreyelim, beyler ettikleri küfürü savunsunlar. Top-lu kü-für et-me-ye-cek-sin.
Edersen takımını düşürürsün. En büyük zararı verirsin.
Çok sevdiğim maratondan küfür edenler nedeniyle bu sezon Vip'e geçtim. Ama cezadan kurtulamadım arkadaş.
Yeni stadda nasıl ederim bilmiyorum ama küfür edenlerin olmadığı bir yer bulup oradan kombinemi almam lazım.
Neden stada gelen taraftar sayısı az diyorlar. Bir kere insan eşini ve çocuklarını küfürden dolayı getiremiyor. Çocuğum bana yalvarıyor ama getiremiyorum maça. Her aileden üçbeş kişi öyle gelemiyor. Erkeklerin bir kısmı da küfür duymaya dayanamayıp gelmekten vazgeçiyor. Geriye kalan 2-3bin de stadda işte.
Bu kısır döngüyü kıramadıkça bu sene ligde kalsak da fayda yok. Stada seyirci gelmezse biz her sene aynı sıkıntıyı yaşarız.
Ya küfürsüz seyredeceksin ya da sonucuna katlanacaksın.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.02.2016, 22:13   #18
alacakaranlik58
Acemi Yiğido

alacakaranlik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 382 alacakaranlik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaşım; burada söğmeyi (küfür demiyorum) sende bende hepimiz tasvip etmiyoruz. Burada bahsi mevzu olan şey çifte standart.. Adamlar Türkiyenin varlığına birliğine askerine Allahına kitabına ne varsa söğecek pısırıp dinleyeceksin, ondan sonra da yavşak bir hakem atayıp taraftarı galeyana getirene ceza vermeyecek sadece söğmesi ''i***e h***m olan taraftarın alayını budayacaksın.

Ulan bana deyinsene bir tarafım yemiyor. Altına da imza atmışlar Avukat bilmem ne diye.

Yazıksınız yazık...
Abi demek istiyorum ki eller bir düşünecek dikkat edecekse bizler beş kere düşünüp dikkat edecegiz... demek istiyorum cifte standart var.. sahip cikanimizda yok. Bunlarin ekmegine yağ sürmelerine izin vermeyelim
alacakaranlik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alacakaranlik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2016, 22:15   #19
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İYİKİ kale arkası havuz tribünü satışa kapalıydı yoksa hiç seyirci olmayacaktı Allah'tan Oraya ceza vermemişler!!! Amaçlarını açıkça ortaya koymamislar "İNADİNA SİVASSPOR İNADİNA SİVAS SİZ DAHA COOOOK BEKLEYİN DÜŞMEYECEĞİZ."
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2016, 22:17   #20
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas'ta Antalya macinda destekleyecek 10000 yeni seyirci aranıyor Rize macini seyretmeyen tabi cezayı yanlış yorumladığım icin hiç seyirci olmayacağını düşündüm, düzelterek bunu yazdım HAYDİ YİĞİDOLAR...
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
cezalıyız, destek, dışarıdan

Seçenekler Arama
Stil