Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İstifa Etti..
Alt 21.12.2014, 12:11   #21
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Carlos İstifa Etti..

Roberto Carlos u çok seviyoruz seviyorduk ama maalesef takıma zarar veriyordu artık.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 12:11   #22
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Carlos kendini riske etmeyeceği için problem çıkarıp kaçmak isteyecektir.Şimdiden önlem alsınlar.2. yarı planlarını şimdiden yapsınlar.Aykut Kocaman la temasa geçsinler ve hemen bir transfer politikası oluştursunlar.Geç kalırsak işin şakası olmayabilir.

Bu yazıyı 26-10-2014 de yazmışız.Bence gözümüz aydın.Şimdi Orhan Kaynak ile bile devam edebiliriz.Takım kondüsyonu arttırılmalı.1 gercek forvet ve 3 orta saha lazım.Da Costa Atıf ve kalırsa Cici dışında yabancı kontenjanını boşaltalım.3 sağlam orta saha gelmeli.Sergen menejer olarak gelsin.Futboldan anlıyor.2. seçeneğim H.Şaş.Korcan,Ziya,Da Costa,Ümit,H.Arslan,Musa,Atıf, Kadir,Burhan kalsın, bu takım iskeleti üzerine takım kurulsun.
Korcan(Ertuğrul)

Ziya Da Costa Transfer(Ümit) Cici(Transfer)Fatih

Transfer(Kadir) Transfer(H.Arslan)
Burhan(Musa) Atıf Transfer(Mehdi) Transfer(Gelirse Aydın)

Transfer(Ahmet)
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 12:16   #23
beko35
Yiğido

beko35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 394 beko35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İstifa etmesinin sebebi : hakem hatalarından ve elindeki transfer raporunu yönetime verdi yönetim ne yaptı hepsini çöpe attı yönetim yoksa carlos crisantusa çok mu meraklı batuhana çok mu meraklı carlos bunların hiç birini istemedi ?
beko35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı beko35'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 12:16   #24
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Carlos´u tüm dünya tanirda,Faruk Tasseten ve Erdal Sarilar´i kim taniyor.Keske yönetimdeki bu iki sahis istifa etseydide derin bir NEFES alsaydi tüm SIVASSPOR camiasi.

Carlos´un ayrilmasi gecen sezon basi yapilan transferlerdi,keske Carlos o transferleri görünce görevi kabul etmesedi kendisi istifa etseydi.

Artik bizde süperlig takimlari gibi bizans oyunlari yapar olduk.Süperligdede baskanlar istifa öncesi arkandayiz derler sonra istifasini verirler.Sirf kendilerini kamuoyu önünde sucsuz göstermek icin.

Ey yönetim gecen sene aldiginiz 8 cengaver varya onlari bu Sivasspor taraftari unutmuyor.Carlos topu 3 cerceveden iceri sokamayan futbolcuya yeterli sabir bile gösterdi.

Yolun acik olsun Carlos,Sivas senin degerini bilmedi.

Türkce´de güzel bir atasözümüz var,derki;"Gelen gideni aratir".

Bu yönetim gecmisten hic bir zaman icin ders almadi bundan sonrada alacaga benzemiyor.Devamli günü kurtarmaya yönelik idealler pesindeler,Sivasspor´un gelecek 5 yili onlari suanda ilgilendirmiyor....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 12:23   #25
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

bu yıla dair ümidim kalmadı. ihanet içindeki oyuncuların yerine hocayı göndermeyi tercih eden yönetim tebrikler vizyon sahibisiniz gerçekten.

carlos kumaşını geçen yıl gösterdi. sivas için çok büyük kazançtı,renkti,nimetti..

bu yıl üstüste gelen sakatlıklar,cezalara oyuncuların gruplaşması da eklenince, sezon başı yapılan kötü transferle belimizi doğrultamadık.

sivasa başarıya aç oyuncu lazım. toraman,batuhan transferleri zaten gidiş yönümüzü göstermişti. carlosun da gidişi ile artık önümüzdeki yıl maçları trt de izlemeye hazırlanmalıyız.

2 hafta daha sabredip devre arası doğru transferlerle yine yukarıya tırmandıracaktı carlos. teptik bu fırsatı. ve bu başarıya aç,hırslı,düzgün insanı kaybettik.

hepimize geçmiş olsun. sadece sivasspor değil sivas da küme düştü bugün. 21 aralık en kısa gün olsa da sivasın en acı ve en uzun kara günü olmuştur.
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı myway'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 12:23   #26
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1004 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yalnış karar!!! Devre arasına kadar alınabilecek tüm puanalar alınıp transfer yapmak gerekiyordu! Tabi bu yönetimin ne kadar işine gelir düşünmek lazım.
Takım ne maç kazanabiliyor,ne gelir elde edebiliyor.Bu durumda Carlos gibi yüksek maliyetli bir hoca yerine hadi aslanım hadi koçumla futbolcu gazlayacak süper lig gezgini ucuz hocalardan birini alarak hadi şansıma ne çıkarsa bahtıma yapılacak belli ki.Çok yazık oluyor Sivasspor'a.
Ama yönetime suç bulan her hemşerim(ben de dahil) aynaya bakarak bunları söylemeye hakkım var mı acaba,ben bu takım için ne yapıyorum ki diye de bi kendilerini sorgulasınlar!Bu şehire takımına sahip çıkmaktan aciz bizlere senelerdir haketmediğimiz bir lütuf yaşattırılıyordu. İnşallah en kısa zamanda yine haketmediğimiz bu güzellikleri yaşayabiliriz.
Carlos'un gönderilmesi büyük bir yönetim fiyaskosu,yazık olacak..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 12:24   #27
şehrisivas
Yeni Yiğido

5 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazık çok yazık.Demekki birilerinin ki içinde hayin topçularda var,vicdanları rahatmı acaba.
şehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 12:25   #28
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Yönetim her zaman hocanın yanında yer almayı bilmelidir. kalenin önünden tolu gole çeviremeyen önündeki topa vuramayan futbolcu müsvettelerine ne gibi önlem aldın. futbolcu hocayı istemediği zaman oynamıyor ne önlem aldım. sen dünyada klasmana girmiş bir muhsin ertuğralı getirdin. antremanlar ağır diye futbolcu oynamadı ve sen hocayı gönderdin. hangi futbolcuya ceza verebildin. hangi futbolcuya karşına alıp rest çekebildin. hakemler her hafta hakkını yedi seni sildi attı çıkıp ne diyebildin. bir yönetim iyi bir kaleci bulamayacak kadar basiretsizmi kardeşim. hatanız çok hatanız. hata hocada değildi üzüldüm carlosa çok üzüldüm çok..
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 12:25   #29
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bu milleti anlamak çok zor ,haftalardır aykut kocaman dediler konyaya gitti,2 maçta 10 gol yediler,hikmet karaman dediler rize yine yeniliyor tek artısı takımı arada hücüm ettiriyor,yılmaz vural diyorlar ,siz yılmaz vuralın kim olduğunu biliyormusunuz?düşürdüğü takımların sayısını biliyormusunuz?hayal edin golleri kaçırınca r.carlos efendilğinden anca yedek kulubesini yumrukluyor,yılmaz vural sahaya girip utakayı yumruklar ,düşünebiliyormusunuz bu adam atıfı dövmüş,ertuğrulu tekmelemiş ,cicinyo gibi adamı tekmelemiş ,bu adamımı sivasa layık görüyorsunuz ?yazıkki ne yazık
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 12:25   #30
izecson_ea
Acemi Yiğido

izecson_ea - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

70 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 izecson_ea Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

En son gidecek adam gitti varya adam fener macında klübede yaşadığı duygular takım için elinden ne geldiyse yaptığını gösteriyor lanet olsun yönetimin cimriliğine bu takım düşerde yönetimde istifa ederse en büyük namuzsuzluğu yapmış olurlar
izecson_ea isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı izecson_ea'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
asla, carlos, etti, seni, unutmayacağız, İstifa

Seçenekler Arama
Stil