Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 10.06.2011, 21:42   #581
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

bu arada gencler kasimpasanin teknik direktoru fuat capa ile anlasmis

kaynak sporx
Alt 10.06.2011, 21:44   #582
yigido_ersin58
Acemi Yiğido

yigido_ersin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 yigido_ersin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

neyi bekliyoruz anlamış değilim bu politika ile ne yapmaya calışıyoz anlam veremıyorum dusmek için can atıyoz gıbı sankı m.yıldız gıdıyo bu takımdan yerıne gıdıp beleş işe yaramaz bı forvet alınacaksa gercekten yazık
yenıden 5 tl kampanyası yapsınlar bızım ıstedıgımız oyuncu alsınlar madem para yoksa bu ne ya karsıyaka dan transfer yapıyoz ilk 5 hedeflıyoz karsıyaka play offa bıle kalamamış takım bu nasıl bı iş anlamış değilim mersin idy. transferlerını gordukçe utanıyom tamam faty transferı super bız bu kalıtede oyuncular ıstıyozzz lütfen yönetım lütfen boyunumuz yeteri kadar eğildi
yigido_ersin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido_ersin58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2011, 21:46   #583
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Fransızca - tespit edildi dilinden Türkçe diline çeviri

Az Pazartesi günü yükümlülüğünün önceki gün yaptığı Bordeaux Nicolas Maurice-Belay 'da da Nancy ve Sivasspor (Türkiye) yaklaştı bagaj almak için belirli, Francis Gillot o broached olmadığını söyledi tabi yeni liderlik ile.

Francis Gillot (Bordeaux teknik direktörü)
Maurice-Belay için, hiçbir şey kesin var, bir sürü getirebilir bir oyuncu. O Sochaux uzatmak vermedi, ben kulüp şekilde değiştirdim eğer belki düşündüğünü söyleyerek başka bir kulüp ile yaptığı nihai imza gecikme için sordum. Biz Bordeaux, biz ele alınmamıştır işgücüne ona gerekirse Bugün, ben bilmiyorum.

VR ile Söyleşi, Bordeaux (Yazma Football365.fr)
+++belay ın son durumu
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.06.2011, 21:49   #584
HALIL
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

translates google cok kotu ceviriyo ben bile anlamiyorum

ama galiba sivas maurice bellay ile hala gorusuyo arada orduda var ceki be aradan ordu baska oyuncu mu yok ciktiniz kene gibi yapistiniz biz sizden once ilgileniyorduk

hayalkafe neredesin
Alt 10.06.2011, 21:53   #585
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

bak belay eğer gelmezsen fatyi satmış olursun iki yüzlülük yapma orduspor kim bence ordu bu oyuncunun tırnağını alamayacak yönetimimiz biraz bastırsa bu adamı alırız vee tabili faty gardaş devreye girerse
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2011, 21:55   #586
HALIL
Usta Yiğido

Alıntı:
58 SiVaSıM 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bak belay eğer gelmezsen fatyi satmış olursun iki yüzlülük yapma orduspor kim bence ordu bu oyuncunun tırnağını alamayacak yönetimimiz biraz bastırsa bu adamı alırız vee tabili faty gardaş devreye girerse
bence yonetimi email bombasina tutmamiz lazim ancak oyle anlarlar
Alt 10.06.2011, 21:56   #587
midnight58
Acemi Yiğido

midnight58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 midnight58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

orduspor a hayırlı olsun twitterıda yapana helal olsun hepsi çıkıyor 5 saat önce ceyhun galatada dediler ve son dakika geçiyor ligtv gs de tweet ı olanlar search yapsınlar <<<vona1453>>> orduda haberci sanırım baskanları sölemiş braganın sag bekini ve belay ı aldık dior obir sene belay iyi oynarsa canım yanar onu diyeyim...tweet olmayanlar sölerlerse foto cekip korum şuanda meşgulum kusura bakmayın doğruluyanlar çıkar zaten BU ARADA BELAY KONUSUNUN ÜSTÜNDE ÇOK DURDUK BIRAKALIM BENCE...
midnight58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.06.2011, 21:58   #588
HALIL
Usta Yiğido

Alıntı:
midnight58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
orduspor a hayırlı olsun twitterıda yapana helal olsun hepsi çıkıyor 5 saat önce ceyhun galatada dediler ve son dakika geçiyor ligtv gs de tweet ı olanlar search yapsınlar <<<vona1453>>> orduda haberci sanırım baskanları sölemiş braganın sag bekini ve belay ı aldık dior obir sene belay iyi oynarsa canım yanar onu diyeyim...tweet olmayanlar sölerlerse foto cekip korum şuanda meşgulum kusura bakmayın doğruluyanlar çıkar zaten BU ARADA BELAY KONUSUNUN ÜSTÜNDE ÇOK DURDUK BIRAKALIM BENCE...

neden her transfer uzuluyoruz hep husrana ugruyoruz hep tramva geciriyoruz

omotoyossi tshabalala ve belayunutamicam bu kaziklari siz?
Alt 10.06.2011, 22:00   #589
midnight58
Acemi Yiğido

midnight58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 midnight58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neden her transfer uzuluyoruz hep husrana ugruyoruz hep tramva geciriyoruz

omotoyossi tshabalala ve belayunutamicam bu kaziklari siz?
AHAHH YÖNETİM BİZİ DUYSA YAV ŞU BELAY ÇOK İYİOLURDU HALA VİDEOLARINI İZLİYORUM ARIYORUM AMA VONAFATİHİ DUYDUKTAN SONRA BELAYDA YATTI GİBİ ADAMLAR BRAGANIN SAĞ BEKİNİ ALIYORLAR YHAVF AMA BELAYI İNŞ ORDUYU BEĞENMEZDE KAÇAR GELİR
midnight58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.06.2011, 22:07   #590
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

01:06
sabanoh:
ama her elestirime
sabanoh:
demek istemezdim bende
aturk_5834:
şudur
aturk_5834:
ama sanada tavsiyem
01:05
aturk_5834:
ben forumda kimseyi tanımıyorum tanımadığım insanlar için öyle söyleyemem
sabanoh:
bende
aturk_5834:
yok şimdi öyle söyleme
aturk_5834:
o yüzden şimdi söylenen şu geldi şu gitti okuyup geçiyorum
sabanoh:
her didigine inaniyor
01:04
sabanoh:
ama bu forumda çok fazla af edersin enayi var
aturk_5834:
kulup resmi sözleşmeyi imzalamadığı sürece cıkan transfer haberlerinin hiçbirine inanmıyorum
sabanoh:
bende
sabanoh:
biraz da pronostic yapiyor
aturk_5834:
ben kişilerle ilgilenmiyorum
01:03
aturk_5834:
belki dğru belki yalan bazılarıyla görüşülüyor anlaşılamıyor bazıları gerçekleşiyor kimisi uydurma cıkyor

BU MESAJI BANA FORUMDAN BİR ARKADAŞIM GÖNDERDİ, YANİ SOHBET SAYFASINI DİREKT KOPYALAYIP GÖNDERMİŞ DÜN GECE KONUŞULANLAR BUNLAR..KONUŞMAYA DİKKAT EDİN VE BİZİ SUÇLAYAN BU ARKADAŞIN YAKLAŞIMINI VE GERÇEK NİYETİNİ GÖRÜN...

Bu arada transferler ilgili 2-3 güne kadar sağlam bilgiler geçecek elime...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan

Seçenekler Arama
Stil