Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

-->: Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?)
Alt 07.05.2008, 07:33   #61
alaybeyi
Acemi Yiğido

alaybeyi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 alaybeyi Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?)

Bakın gördünüz mü dostlar? Sevgili Yiğidolar!
SİVAS'TA OTURAN NİŞANTAŞI ÇOCUKLARI YAVAŞ YAVAŞ HOPLAMAYA BAŞLADILAR!
Dedik ya!... Lafımız muayyer ve ortadadır üzerine uyan alır giyer! Giyenleri görüyorsunuz...
Dostluk kardeşlik spor ahlakı edebiyatı yapıyorlar...
Sonra da birilerini söz sanatı yapmakla itham ediyorlar... Ne büyük bir garabet bu...
Alıntı:
zor ve çatışma ortamına müsayit bi başlık olmuş.
Bırakın bu politik ağızları; burası siyaset meydanı değil, bir taraftar forumu ve bu başlıkta taraftar içindeki varolan bazı çıkıntıları ifşa ediyor okadar!...
Alıntı:
şimdi öyle bi durum var ki iki tarafta haklı, iki tarafta haksız. (2 tarafa bölmek istemezdim ama konu başlıgı öyle)
Burada hak aramak gibi bir derdimiz yok, zira hak un değirmenlerinde olur. Dediğim gibi taraftar içindeki bazı yanlışlıklara parmak basma derdindeyiz. Bir taraftar her zaman takımının galibiyetini ister. Takımının galip gelmesi FB'ye yarayacak diye beraberlik arzulanmaz. Bunu açık açık ifşa edenlerle uğraşın. Bunlar politik ağızlar, burada popülizm yapmayın. Zira sizi tespit edecek TV kameraları yok emeğiniz zayi olur sonra...
Alıntı:
şimdi sivasspor 1.lige çıkalı 3 yıl oldu. bu kısa bi zaman dilimi.bazı arkadaslar diyo ki sivasspor 1. lige cıktı, tuttuğunuz istanbul takımlarını unutun!! bi gönülde 2 sevgili olmaz falan filan.
diğer tarafta da doğdugundan beri bi istanbul takımını tutan sivaspor 1.lige cıkmasıyla sivasspor'a olan desteğini de arttıran taraftar kitlesi.(ki ben de bunlardan birisiyim.)
YANLIŞSINIZ YİNE BAY YANLIŞ!
Kimseye tuttuğun takımı bırak SivasSpor'u tut diyen yok!
Bizim dediğimiz ezeli rakiplerinizle olan rakabetiniz de yenilgi sonrası SivasSpor'u sığınma limanı olarak kullanmamanız!
Bu kadar basit!
Alıntı:
bence 2 grupta birbirine saygı duymalı. (dediğim gibi 2 grup yok aslında. burda herkes sivaslı sivassporlu) böyle sert üsluplar kullanarak hiçbiyere varamayız. tam tersine geriye düşeriz. ipler çözülür kutuplaşmalar başlar. çok mu paranoyağım? hayır. buna son örneğimi verip mesajımı bitirmek istiyorum.
İşine geldiğinde SivasSporlu
işine geldiğinde BJK'li, işine geldiğinde FB'li, işine geldiğinde GS'li olanlara saygı duymam ben!... Duymak isteyen duysun.
Ve her zaman o tiplere takılacak bir sıfat bulunur bu forumlarda
Alıntı:
kaba üslup kullanan arkadaslar var. konu başlıgı ise sivaslıları kutuplaşmaya götürecek cinsten.
şehrimizin provakasyonla kutuplaşmayla ne hale geldiğini daha 15 yıl önce gördük. sivaslıların yanlış tanındığından şikayet ediyoruz. fakat hala birbirimize saygımız yok. bence takımını değiştirmeyenlere kafa yoracağımıza, nasıl hoşgörülü olabiliriz onu öğrenelim. saygılar..
Üfffff.....!!!! Baydı artık bu siyaset ayakları! Yeter artık ya!!!
Burası SivasSpor taraftar Sitesi... Şimdi burada bahsettiğimiz riyakarlıkla 15 Yıl evvel Sivas'ta olmuş ve hala kimin neden yaptığı belli olmayan bir provakasyon sonrası meydana gelen üzücü olaylar nedeni ile Sivas'lıyı aba altından sopa göstererek tehdit etme alışkanlığınızdan vazgeçin.
Burası ne Madımak oteli ne de burada Aziz Nesin rolünü üstlenmeye meraklı birisi var!
siz burada anlatılmak istenileni iyi anlayın yeter.
kimbilir belkide anlayırsunuz fakat olayı inatla başka mecralara çekmek niyetindesiniz.

Alıntı:
sizin ayrıcalığınıza gelince o da karşı tarafı anlama kabiliyeti olmaması. kısacası hoşgörüsü engelli olmanız diyelim. insanları basit şeylerle mi değerlendiriyorsunuz. hem de forumda çoğu kişinin saygı duyacağı bi yaştayken.
gercekten cok acı mesajlar var bu forumda.
Eğer altı sayfayı okuduktan sonra anlama kabiliyetsizliği arıyorsanız ve bu kelamları yazan sizseniz uzağa gitmeyin ve aynaya bakın. Anlama kabiliyeti kıt olan insanı orada göreceksiniz.
Alıntı:
insanlarımız ya anlamamak için elinden geleni yapıyor ya da gerçekten bazı şeyleri anlamak istemiyor.ÖLMEK VAR DÖNMEK YOK sözü bir spor müsabakasına yakışmayacak bir söz.Artı ister öl ister dön kimseyi ilgilendirmez ilgilendirmemeli de.Bizim size gösterdiğimiz hoşgörüyü sizin de biz NİŞANTAŞI ÇOCUKLARINA (!) göstermenizi bekliyoruz ve sivaslılar arasında ayrım yapmamanızı istiyoruz
Saygı bekleyenler saygı duyulacak işler yapmak zorundadır!
Kaç kere dedim bir Burhan Altıntop tipi var...
Nişantaşılı olmadığı halde Nişantaşılı pozlarına bürünür ve ne kadar komik duruma düştüğünün kendinden başka herkes farkındadır. Ve ona kimse ama hiç kimse saygı duymaz.
İşte Sivas'lı olduğu halde bir başka takımı tutmak ta bununla eş değerdir benim gözümde.
Ve onun için SİVAS'TA OTURAN NİŞANTAŞI ÇOCUKLARI tabirini uygun gördüm.
Nüfus Cüzdanında SİVAS yazdığını bile bile bu tiplere kimse FB, GS, BJK yı tuttukları için saygı göstermezler.

Şimdi buradan bir kez daha tekrarlamak istiyorum!
Bütün bu olumsuz imaja rağmen hala eski takımını tutmak isteyebilirsiniz!
Ona da eyvallah...
Ama ezeli rakiplerinizle olan rekabetinizde takımınızın mağlubiyeti sonrası DELİKANLI GİBİ gelecek bütün alay ve dalga geçmeleri bizzat göğüslemeyi göze almalısınız. YOk ben takımım yenildiğinde SivasSporlu olur bu dalgaları o gün için savuştururum diyorsanız. Bunun adı riyakarlıktır. Hele Hele o takımınız SivasSpor ile maç yapmaya geldiğinde SivasSpor'u bırakıp takımınızın formasını giyerek misafir takım tirübününden takımınızı desteklemeniz .............????? artık adını siz koyun!
alaybeyi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2008, 07:49   #62
alaybeyi
Acemi Yiğido

Alıntı:
arkadaşım hala hainler diye bahsediyorsunuz.Burada asıl hainler sivası , sivaslıları NİŞANTAŞI ÇOCUKLARI ŞEKLİNDE bölmeye çalışanlardır.
İnsanlar neden kimsenin düşüncülerine saygı duymayı bilmiyor.
Bilmemesi de ayıp değil , ayıp olan neden öğrenmek için gayret göstermiyor.
Evet hain biz olduk.
Galibiyet FB nin işine yarar diye beraberlik arzu ettiğini açık açık ifşa edenler bu ithamı yapabiliyor... PES!!!!!
beyefendi hangi düşünceye saygı duyacağım????
Sırf senin sevdiğin GS şampiyon olacak diye senin yaptığın ikiyüzlülüğe mi saygı duyacağız. Açık açık SivasSporun puan kaybetmesini arzula ve gel burada SivasSporluyum edebiyatı yap.
YOK ÖYLE YAĞMA
Böyle bir duruma burada hiç bir Sivaslı ve SivasSporlu saygı göstermez.
En azından ben saygı göstermem.
Burada HÜMANİST felsefenin savunuculuğunu yapmıyoruz.
Burası taraftar forumu!!!! Burada,
Asıl ayıp olan SivasSporun puan kaybetmesini dilemektir bence.
http://www.sivasspor.com/index.php?o...=4474&Itemid=1 bak senin düşüncenin sivasspora getirisi bu
--->: Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?)
Alt 07.05.2008, 14:57   #63
ShaLaLa
Acemi Yiğido

ShaLaLa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ShaLaLa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?)

Alıntı:
Bırakın bu politik ağızları; burası siyaset meydanı değil, bir taraftar forumu ve bu başlıkta taraftar içindeki varolan bazı çıkıntıları ifşa ediyor okadar!...
alaybeyi abicim sanırım bi kaç yorumunu daha okusam sivasspor'u desteklemekten de vazgeçecem.-hoş sen de sevinirsin ya-
35 yaşındasın. aklın başında bi insansın diye tahmin ediyorum.
bana diyosun ki bırak bu politik ağızları. ama forumdakilere haricten gazel okuyanda sensin. gazel okurken de söylenileni çarpıtıyorsun.

Alıntı:
işine geldiğinde BJK'li, işine geldiğinde FB'li, işine geldiğinde GS'li olanlara saygı duymam ben!... Duymak isteyen duysun.
benim şahsen öyle bir sorunum yok.

Alıntı:
Burası ne Madımak oteli ne de burada Aziz Nesin rolünü üstlenmeye meraklı birisi var!
siz burada anlatılmak istenileni iyi anlayın yeter.
kimbilir belkide anlayırsunuz fakat olayı inatla başka mecralara çekmek niyetindesiniz.
bu bi örnekti. anlamış olacağınızı düşünmüştüm. (ayrıca şunu da belirtiyim ne aziz nesin'in görüşlerini de savunmuyorum. öyle düşünüp yorumlarınız değişmesin diye söylüyorum.)

Alıntı:
Üfffff.....!!!! Baydı artık bu siyaset ayakları! Yeter artık ya!!!
sanki forum değil mahalle kahvesi
"yeter kesin susun. heyyt. höyydd.. benim dediğim doğrudur siz ne konuşuyosunuz. siz kim oluyosunuz hainler"

*şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. böyle "basit" konulara kafamızı takacağımıza sivasspor'u daha iyi nasıl destekleriz ona kafa yormalıyız. uğur meleke bile bi yazısında ( http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=13888 )
sivasspor'a yeterinde destek verilmediğinden yakınırken siz böyle bi konu açarak -yukarda da dediğim gibi- sivaslıları istemeden de olsa bölmeye çalışıyorsun. şu forumda gerçekten kaç sivassporlu gerçek bir taraftar. siz neden bahsediyosunuz. sanki bjk gs fbyi tutanlar sadece sivasspor'u tutmaya başlasa çook daha büyük bi başarı mı gelecek. bence sivasspor'un başarısını düşünüyorsak, bu sadece 2-3 haftada bir maça gidip maçı izlemekle olmaz.(uğur melekenin dediği gibi.)
ShaLaLa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ShaLaLa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2008, 15:24   #64
MURAT SARI
Usta Yiğido

MURAT SARI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

106 Mesajına 226 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 MURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer Anblick

GERÇEKTEN OKURKEN HEM DUYGULANDIM HEMDE GURURLANDIM ELLERİNE SAGLIK BENİM DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİ YANSITIGINIZ İÇİN BENDE ÇOK İYİ BİLİYORUMKİ SİVASLI OLUPTA 3 BÜYÜK TAKIMI TUTAN....... VAR AMA BEN ONLARA NOKTA KOYDUM ALLAH ONLARI ISLAH EYLESİN BAŞKA NE DENİRKİ SİVASSPORUM SÜPERLİGDE İKEN DAHA NE GEREK VAR NİŞANTAŞLI OLMAYA ANLAYAN ANLADI SAYGILARIMLA

MURAT SARILAR MAİL ADRESİM sarilartekstil58@hotmail.com eklemek isteyen ekleyebilir bir mahsuru yok sadece ÖZ SİVASLI OLANLAR EKLESİN
MURAT SARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MURAT SARI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2008, 15:46   #65
alaybeyi
Acemi Yiğido

Alıntı:
BU LAFLARIMA,

Alıntı:
benim şahsen öyle bir sorunum yok.
ŞEKLİNDE CEVAP VERDİNİZ İSE BENİM DE SİZİNLE SORUNUM YOK. ZATEN BENİM SORUNUM YUKARDA BAHSETTİĞİM RİYAKARLIKLADIR.
VE BU YAPTIĞIM DA BİR REALİTEYE MİLLETİN DİKKATİNİ ÇEKMEKTİR.
HARİÇTEN GAZEL OKUMAK DEĞİLDİR BU.

Alıntı:
şu forumda gerçekten kaç sivassporlu gerçek bir taraftar. siz neden bahsediyosunuz.
FORUMDA KEÇ TANE GERÇEK SİVASSPORLU TARAFTAR VAR BİLEMEM AMA 90 LI YILLARDA ÜÇÜNCÜ LİGDE OYNARKEN DEPLESMANLARA GİDERKEN PEK ÇOK GERÇEK SİVASSPORLU TARAFTARLA KARŞILAŞIYORDUM.
SİVASSPORLULUĞU SON ÜÇ YILLIK SÜPER LİG TARİHİ İLE VEYA ONDAN EVVEL Kİ ÜÇ YILLIK İKİNCİ LİG TARİHİ İLE SINIRLANDIDMAMAK GEREK.
BUNA İNANIN YETERİNCE GERÇEK SİVASSPORLU TARAFTAR MEVCUTTUR İLİMİZDE.
ZATEN UĞUR MELEKENİN YAZISINDA BAHSETTİĞİ İLE BENİM BAHSETTİĞİM AYNI ŞEYLER.
HERKES LAFA GELİNCE SİVASSPORLU AMA İCRAAT GÖSTEREN YOK.
Alt 12.05.2008, 17:55   #66
murteza
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murteza FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

delikanlı adam kendi şehrinin takımını tutar
murteza isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı murteza'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?)
Alt 24.01.2009, 15:25   #67
alaybeyi
Acemi Yiğido

Standart Cevap: Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?)

Evet geçen yıldan bu yana çok zaman geçti. Geçen yılkı 3-1 lik GS mağlubiyetimizden sonra Sivas Caddelerinde arabalarına atlayıp korna çalıp turlayan Sivas'ta ikamet Eden Nişantaşı Çocukları neredeler?
Bugün şu an şu dakika onları Sivas Caddelerinde görmek isterim.
Sivassporumuzu bu galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum.
Nişantaşı Çocuklarına rağmen, Bağdat Caddesi Çocuklarına rağmen, Çarşı esnafının gönüllü Sivas Şubeliğini yapanlara rağmen Şampiyonluk yakındır!
Bu Konuda alaybeyi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2009, 15:47   #68
miroğlu
Yeni Yiğido

8 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 miroğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ALLAHINA kurban gardaş.Derdime derman sendeymiş ne diyosan aynen katılıyorum alaybeyi. ALLAH gerçek sivaslının ve sivassporlunun yar ve yardımcısı olsun.
miroğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2009, 15:53   #69
metincetin58
Tecrübeli Yiğido

metincetin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 metincetin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yine açmışlar bu konuyu sivas böyle bölücülük yüzünden gelişmiyo işte zaten duranda yoktur biz çekiyoz buranın işsizliğini pisliğini konuyu açanda muhakkak başka şehirde kalıyodur bırakında buranın işsizliğini pisliğii çekenler o kadarcıkta olsa özgür olabilsinler HAİN olmasınlar (sizin değiminizle)
Asla Vazgeçmeyiz Sivasım Senden
metincetin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2009, 16:04   #70
alaybeyi
Acemi Yiğido

Alıntı:
metincetin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yine açmışlar bu konuyu sivas böyle bölücülük yüzünden gelişmiyo işte zaten duranda yoktur biz çekiyoz buranın işsizliğini pisliğini konuyu açanda muhakkak başka şehirde kalıyodur bırakında buranın işsizliğini pisliğii çekenler o kadarcıkta olsa özgür olabilsinler HAİN olmasınlar (sizin değiminizle)
Sen geçen sene bu forumda, "2 Temmuz'u" kastederek "bütün Sivaslıları adam yakıyor" diye itham eden sonra da gelen tepkiler sonrası o mesajı silen zavallı değil misin?

Sen misin? Bu memleketi benden çok düşünen?

Ben Sivas'ta oturuyorum ve şu an da Celal Bayar caddesinde "Mavi Ay" İnternet Kafedeyim. Buyur gel konuşalım...

Geçen yıl attığınız tur zevkli idi Sivas Caddelerinde değil mi?

Hadi bugün de turlayın Sivas Caddelerini Sivas yendi ya! Zorunuza gitmiştir.

Etiketler
çocukları, nişantaşı, oturan, sivasta

Seçenekler Arama
Stil