Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bakkal: Son dakika golü ile yıkıldık
Alt 20.09.2010, 09:39   #81
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bakkal: Son dakika golü ile yıkıldık

M.Bakkal demiş ki : "Son dakika golü ile yıkıldık", doğru söylemiş, yıkımı hazırlayan arttcı sarsıntıları göremedin mi sayın hoca.E,,Şehir oyuncu değişimleri ile sanki glou bır an önce atmak istiyordu, sen ne yaptın neden o değişimler karşısında hamlelerini doğru yapmadın.neden takım 2.golu bulmak için uğraş vermedi.sonuç hep böyle hüsran.hocanın düşünmesi gereken şu: süperligde sivas sporu çalıştırmaya başladığı andan beri kaç maçı kazandın, buna bir bak.bir galibiyet yanlı hatırlamıyorsam o GS maçı.diğerleri ne beraberlik ve mağlubiyet.hocam, kadronun alternatifi olmalı, yer garantisi olmamalı, forvete değişim şart.M.Yıldız yedek çıksın, yerine diğerlerine şans ver.yedekleri yedek koltuğunda köreltme, onlara da şan ver ki kendilerini bulsunlar.takım içinde tatlı bir rakabet başlat ki oyuncuların amacı olsun.manisa maçını da kaybedersek hocam ne yazıkkı size veda etme günü kapıyı çalacak.ama biz bunu en son eylem olarak görüyoruz,ilk amaç manısayı yenip kendine gelmek.
Alt 20.09.2010, 09:46   #82
01011984
Acemi Yiğido

42 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 01011984 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ayna26 sana kesinlikle katiliyorum artik yedekdekilere sans verilmeli adamlar moralsiz moralsiz oturuyor kenarda mehmet bey kossada kosmasada hep ilk 11
bu baska hangi takimda var, soruyorum size!!! hic biryerde böyle birsey yok!!!
01011984 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2010, 10:10   #83
muhteşem58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 muhteşem58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın bakkal yine gerçekleri görmek istemiyor. iyi oynamayı bırakın iyi defans yapmayı bile beceremedik bu maçta. Sanki takım ligin son haftalarını oynuyormuş gibiydi.Maçın hakkı zaten beraberlikti. bu maçı kazanmak için hazırlanmış bir takım görüntüsü yoktu malesef...
muhteşem58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2010, 10:12   #84
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu kadroyu Mesut hoca mı yaptı acaba.Adama bizi ligde tutacak bir kadro yap ama parasız dersen adamda ne yapsın en beleş oyunculardan bizi ligde tutabilecek adamları aldı.Yedeklerimiz çok zayıf,kadromuz alternatifsiz.Hocayı ne diye suçluyorsunuz anlamıyorum ki.Adamın elindeki malzeme bu kadar adama malzeme vermiyorsunuz ama en güzel yemekleri yapmasını istiyorsunuz.Yok böyle birşey.Sanki yedekte oyunu değiştirecek adam var da onu niye almadı,bunu niye almadı diyorsunuz.Yav kadronun tamamı ne ki Allahaşkına.Hocanın hiçmi hatası yok evet var.Mehmet in yanına Saurezi koymalı yada Mehmeti biraz dinlendirmeli,Cihan ı yedek tutup Ceyhun U 90dk oynatmamalı.Başka hoca gelsede birşey yapamaz.Bu malzemeden et sote çıkmaz,eğer gelecek adam sihirbaz değilse
kardeşim yönetimin hatasıda var ama transfere gerek yok diyen mesut hoca değilmi iyi bir hoca nasıl olurda 4-5 maçtır verim alamadığı bir oyuncuyu ısrarla oynatır yaa hatıra gönüle işmi yapılıyor yoksa eğer öyleyse hepten yandık desene hatıra gönüle iş yapan sürekli kaybeder tamam kadro kısıtlı bizde biliyoruz ama elinde olanı bi denesin yavv kadroda forvet olarak bi mehmet yıldızmı var ayrıca bu taider,suarez,ibarhim şahin ve bir kaçtane daha böyle hocadan şans bekleyen oyuncular var bu oyuncular nerdeler yaa niye bir maçta olsa şans vermiyo bide onları denesin yav ölürmü nasıl olsa öylede kaybediyoz böylede eğer takım oynayamıyorsa revizyona gidecen ilk onbirini değiştirecen odamı olmadı başka bir ilk onbir dene işte hoca bunu yapmıyor bu yüzden bütün dikkatleri üzerine çekiyor bence puan kayıplarının en büyük nedeni mesut hocadır
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2010, 11:06   #85
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

tek suçlu mesut hoca ben lig başlamadan ulusal sitelere bu takımın yetersizliğini devamlı yazıyordum bazı taraftarlarımız beni şiddetle eleştiriyorlardı hatta lig başladığı zaman beni yazdıklarımı hatırlatıyorlardı hatta bu siteye tartışmaya davet ediyorlardı ben takımın transerleri yetersiz bu kadro şampiyonluğa oynayan kadro değil dedikce o arkadaşlar inadıma bu kadronun şampiyon olacağını yazıyorlardı bana yazılarımın ağır sivri dilli olduğunu ligin 5 haftasında görüşeceğini yazan sevgili arkadaşları sitelerde göremiyorum bu sitede olduğunu başka isimle yazdığını biliyorum yine söylüyorum okuyorsan bu takımdan hiç bir şey olmaz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2010, 12:04   #86
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

yapmayın dostlar daha moral bozmayın, takım fena değil geçen yıla göre çok iyi daha iyi olacak, biraz hoca değişikliklerde geçe kalıyor sanki , zita neden yok mesele çok iyi oynuyordu
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ccey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.09.2010, 14:51   #87
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

haftaya telafi ederiz lafını duymak artık ağır geliyor
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
görünen köy
Alt 20.09.2010, 21:03   #88
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart görünen köy

degerli yigidolar görünen köy kilavuz istemez demis atalarimiz, yaqni demek istiyorumki er yada gec teknik hoca degisikligine gidilecek ,tabi ileriki haftalarda mesut hoca hepimizi sasirtip ve üst üste 6-7 galibiyet alldirmazsa takima, benimde görüsüm bunun gerceklesecegi yönünde olasi bi teknik hoca degisiklignde kimi tercih etmesi lazim sivassporun bize kim fayda saglar kminle basarili oluruz, hoca degisikligi cözüm olurmu kac hafta beklenmeli degisiklige gitmek icin veya ne olursa olsun sezon sonuna kadar hocayla devam edilmelimi

cevaplarinizi bekliyorum
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: görünen köy
Alt 20.09.2010, 21:23   #89
zaral
Yiğido

zaral - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 zaral FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: görünen köy

[SIZE="4"]Bu hocanın Sivasspor'umuzun hedefleri altında ezileceğini biz geçen sezon söylemeye başlayınca felaket tellalı ilan edilmiştik. Fakat maalesef zaman korktuğumuz oldu ve bize o gün tepki gösterenler bizim geçen sezon dediklerimizi tekrarlamaya başladı. Yine geçen sezon yapılan bir hata daha tekrar ediliyor. Muhsin Hoca da boşu boşuna ısrar eden ve takımı felakete sürükleyen yönetim şimdide aynı hatayı bakkalda yapıyor. Daha zaman varken yönetimi ve Başkanımızı radikal kararlar almaya davet ediyorum. Hoca değişikliği ile başlayacak bu kararların devre arası transfer politikamızada yansıması dilekleriyle.[/SIZE]
zaral isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda zaral'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: görünen köy
Alt 20.09.2010, 21:49   #90
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: görünen köy

hadi be ne kadar komik oluyorrsunuz hic gülecegim yoktu

baska isinizmi yok?hemen oldu olasi her macta hoca degistirin haftada bir yönetimin degistirin ayda birde baskan degistirin günlük düsünmek kimseye yarar getirmez
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bakkal, dakika, golü, görünen, kÖy, yıkıldık

Seçenekler Arama
Stil