Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gerçek Sivassporluları Görmek İstiyoruz..
Alt 09.12.2012, 01:50   #41
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gerçek Sivassporluları Görmek İstiyoruz..

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Federasyon zaten firsat bekliyor bizi yok etmek icin bu olay onlarin ekmegine yag sürdü.Bu güne kadar Sivasspor kulübü en ufak seylerden dahi federasyona ödemedigi ceza kalmadi.Bu olayin takimimiza verecegi zarari maddi olarak degil ,manevi olarak bize geri dönecek.Dikkatini bir seye cekmek istiyorum.Karabük deplasmanindan sonra ilk ic saha macimiz Elazig ve sezonun ilk maci G.Antep´le gene icerde.Bu maclari seyircisiz veya tarafsiz bir sahada oynarsak takimimiz bundan ne kadar zarar görür umarim tahmin ediyorsundur.Keskin sirke küpüne zarar verirmis.Bir sehrin sportif gelecegini taraftar olarak gözmü yummaliyiz.Umarim kamera kayitlarindan ortaya cikarirlarda ,BJK´nin yaptigi gibi atan kisi hakkinda suc duyurusunda bulunarak,ortaya cikacak milyonlarca zarari o kisiye ödetirler .Ödiyemedigi taktirde karsiligi hapis cezasi.Bunu BJK yapti,seyirci hasilati ve tüm zararlari seyirciden kanunu yoldan talep etti.Son olarak sana birsey hatirlatmak istiyorum.Federasyon üzerimize yillardan beri oyun oynamak istedi,adeta yanlisimizi kolladi.Iste ellerine firsat gecti.Br kac gün bekle sonuclarinni Federasyondan duyacaksin.Cok kötü ceza kapida bizi bekliyor.Tamda takim kötüye giderken oluyor bunlarin hepsi.
Ben ceza olamayacagı görüsünüde tasıyorum. O pozisyonda Eboe kulaklarını tuttu vs bişeyler yaptı. Saniyesindede hemen topu kullanıp takımını ataga kaldırdı. Yüz ifadesinden numara yaptıgı anlasılıyor. Buna ilave olarakta Galatasaray galip geldigi için bu tarz bir konu gündeme gelmedi. Her hangibir sikayette olmadı. İnsallah benim düsündügüm gibi olur. Aksi takdirde ceza bize pahalıya patlayabilir.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2012, 01:58   #42
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
velibircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tamam bütün dediklerinde haklısın.Ama benim demek istediğim çok farklı birşeydi.Neyse uzatmaya daha gerek yok olan olmuş inşallah en az zararla çıkarız
Bu isin az zarari yok.Bu macdan sonra ,yani alinan bu yenilgi inan umurumda degil.Tamam aldigimiz yenilgi beni cok derinden etkilemistir hatta üzmüstür ama o maytap sahaya atilmamaliydi.Maytapin izleri Sivaspor´da cok derin olacaktir.Sivasspor düsmanlarina gün dogdu. O atilan maytapin milyonlarca insanin seyrettigi bir macda atilmasi ve bununda benim sehrimde ,taraftari oldugum bir takimda ceryan etmesi cok üzücü bir olay.Ben 54 yasina yakinda girecegim.Bu takim(Sivasspor)bir defa küme düserse,inan bana bir daha süperlige cikamaz.Iste Kocaeli,Sakarya ve Adana takimlari bunlara örnek.Adana takimlarindan bir tanesi belki bu yil süperligle kucaklasacak ama kac yil aradan sonra.O sanaiye ragmen yillarca cikmayi basaramadilar.Süperlig kurtlar sofrasi.PTT ligi ise cok daha kötü.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2012, 02:10   #43
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben ceza olamayacagı görüsünüde tasıyorum. O pozisyonda Eboe kulaklarını tuttu vs bişeyler yaptı. Saniyesindede hemen topu kullanıp takımını ataga kaldırdı. Yüz ifadesinden numara yaptıgı anlasılıyor. Buna ilave olarakta Galatasaray galip geldigi için bu tarz bir konu gündeme gelmedi. Her hangibir sikayette olmadı. İnsallah benim düsündügüm gibi olur. Aksi takdirde ceza bize pahalıya patlayabilir.
Bu olay Galatasaray´i degil ,dogrudan Federasyonu baglar.Federasyon bizim hata yapmamizi bekliyordu bu amacina ulasti ve ulasacak.Bu yenilgiden cok, hakkimizda cikacak ve aleyhimize olacak bu karar bizim elimizi kolumuzu baglayacak.Sporcuya atilan yanici bir madde ille onu yaralamasi söz konusu degil,burada birfiil yaralamaya yönelik tesebbüs var ,buda suc teskil ederki bu da bizim acimizdan cok kötü sonuclar dogurabilir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2012, 02:19   #44
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu olay Galatasaray´i degil ,dogrudan Federasyonu baglar.Federasyon bizim hata yapmamizi bekliyordu bu amacina ulasti ve ulasacak.Bu yenilgiden cok, hakkimizda cikacak ve aleyhimize olacak bu karar bizim elimizi kolumuzu baglayacak.Sporcuya atilan yanici bir madde ille onu yaralamasi söz konusu degil,burada birfiil yaralamaya yönelik tesebbüs var ,buda suc teskil ederki bu da bizim acimizdan cok kötü sonuclar dogurabilir.
Oyuncu söz konusu degilse GS taraftarıda aynı malzemeleri kullandı ve polis kameralarında bunlar mevcuttur sanırım. Maytapı kullanmayan taraftar toplulugu yoktur hiç bir ülkede. O zaman onlarada ceza gelmesi gerekir. Burda olay direk oyuncuyla baglantılı. O maytaplar her macta atılıyor. Bu zamana kadarda hiç bir kulube bu yönde ceza gelmedi. Bu konuda federesyon nasıl karar verecek bakarız. İnsallah bi ceza gelmez. Gelirsede oyuncu yüzünden gelmiş olur ve tabi o kendini taraftar yerine koyan kendini bilmez birinin sayesinde gelir.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2012, 13:26   #45
''Samed58''
Yiğido

''Samed58'' - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 ''Samed58'' FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporu desteklemiye gelen taraftarlarimiza helal olsun !!!
''Samed58'' isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ''Samed58'''a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.12.2012, 15:02   #46
YGTayfa
Acemi Yiğido

YGTayfa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 488 YGTayfa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şuan hala sinirden patlıyorum hem şehrini satanlara hemde istanbul yalakalarını sevindiren futbolculara ve rıza hocaya..
Alt 09.12.2012, 15:07   #47
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

hem sahaya yabancı madde atacaksın hemde sivassporu seviyorum diyeceksin o maddeyi atan *****memleketine ihanet eden biridir ceza geldigi zaman kınamı yakacaksınız tabi adamın cebinden çıkmadıgı için atıyor ne varsa eline geçeni asıl cezayı olayları çıkarandan alacaksın ki parayı daha stadlarda olay yabancı madde atılıyormu

Etiketler
gerçek, gÖrmek, sivassporluları, İstiyoruz

Seçenekler Arama
Stil