Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Diğer Sporlar > Diğer Sporlar

Diğer Sporlar Diger Sporlar

Seçenekler Arama Stil

"Boğazın Boğası" "Gladyatör"e karşı!
Alt 04.07.2008, 12:01   #1
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt
Pfeil "Boğazın Boğası" "Gladyatör"e karşı!

"Boğazın Boğası" "Gladyatör"e karşı!
"Boğazın Boğası" lakaplı Sinan Şamil Sam, IBF (Dünya Boks Federasyonu) Avrupa Şampiyonluğu unvan maçında "Gladyatör" lakaplı İtalyan boksör Paolo Vidoz ile yarın akşam Ankara´da karşı karşıya gelecek.
3.7.2008

Maçın yapılacağı Büyük Anadolu Oteli’nde düzenlenen basın toplantısına Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli, boksörler Sinan Şamil Sam ve Paolo Vidoz, Arena Box Promotion Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öner, Sam’ın antrenörü Karsten Röwer ve federasyon yöneticileri katıldı.

Federasyon başkanı Caner Doğaneli, Sinan Şamil Sam’ı 11 yaşından beri tanıdığını belirterek, "Sinan bizim yavrumuz. Türkiye’deki tüm kategorilerde şampiyonluk kazandı. Her şeyini çok iyi tanıyorum. Rakibine bakarsak ayakları üzerine basan, sert yumrukları olan tehlikeli bir boksör. Kaliteli bir maç olacağını düşünüyorum. Her ikisine de başarılar diliyorum" dedi.

"Boğazın Boğası" lakaplı boksör Sinan Şamil Sam ise kariyeri boyunca çok sayıda şampiyonluk yaşadığını ifade ederek, "Avrupa ve dünya şampiyonlukları kazandım. Yarınki maçı da kazanmak istiyorum. Bu maç için çok çalıştım. Büyük mesafeler katettik. Sakatlığım da yok. Bu unvan maçını alarak benim üzerimde emeği olan herkese teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

Konuşmasına Türkçe "Merhaba Türkiye" diyerek başlayan İtalyan boksör Paolo Vidaz da rakibinin gücünün farkında olduğunu söyledi.

"Gladyatör" lakaplı Vidaz, Sam’ın büyük bir boksör olduğunu vurgulayarak, "Türkiye’nin en iyisi. Ama ben de bu maçı kazanmaya geldim. Artık yaşlandım, ancak hazırlığımı da ona göre yaptım" ifadelerini kullandı. Basın toplantısı sonrasında tartıya çıkan iki boksör daha sonra basın mensuplarına poz verdi.

İKİ BOKSÖR ARASINDAKİ 2. RANDEVU
34 yaşındaki Sinan Şamil Sam ile 37 yaşındaki İtalyan boksör Paolo Vidaz, ikinci kez karşı karşıya geliyor. 1997 yılında İtalya’nın Bari kentinde düzenlenen Akdeniz Oyunları’nda karşılaşan iki boksör arasındaki maçı Paolo Vidaz kazanmıştı.

Kariyerinde 34 maça çıkan ve yalnızca 4 kez rakiplerine boyun eğen Sam, yarın saat 19.00’da, Büyük Anadolu Oteli’ndeki karşılaşmada Vidaz’dan rövanşı almak için mücadele edecek.

Bu arada yarın yapılacak organizasyonda olimpiyat gümüş madalyalı Atagün Yalçınkaya ile Rus Vladislav Sagalarov, Yakup Sağlam ile Ukraynalı Alexander Subin, Mustafa Karagöllü ile Letonyalı Andrei Tolstihs, Mahir Oral ile de yine Letonyalı Jurijs Boreiko karşılaşacak.

Kaynak : Fanatik Gazetesi
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: "Boğazın Boğası" "Gladyatör"e karşı!
Alt 04.07.2008, 12:02   #2
nuri_58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 931 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt
Standart --->: "Boğazın Boğası" "Gladyatör"e karşı!

bu haber dünün haberi. maç bugün olacak...Sinan Şamil SAM'a başarılar...
Alt 10.07.2008, 21:04   #3
nuri_58
Usta Yiğido

maç berabere bitmişti....kimse yorum yapmamış......
Alt 10.07.2008, 21:15   #4
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Nuri maç bittikten sonra açsaydın etkili olurdu
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2008, 10:49   #5
nuri_58
Usta Yiğido

Sam Avrupa Şampiyonu
Sinan Şamil Sam, Avrupa Boks Birliği tarafından ağır siklette Avrupa Şampiyonu ilan edildi.
17.7.2008

Ankara’da 4 Temmuz’da İtalyan rakibi Paolo Vidoz ile berabere kalan Türk boksör Sinan Şamil Sam, bağlı olduğu Hamburg kentindeki Arena şirketinin sahibi Ahmet Öner’in itirazı üzerine Avrupa Boks Birliği (EBU) tarafından ağır siklette Avrupa Şampiyonu ilan edildi. Sinan böylece, Avrupa Şampiyonluğu kemerini koruyarak, profesyonel boks yaşamında ikinci kez Avrupa Şampiyonu oldu. Ahmet Öner, puan hakemlerinden birinin kararını maçtan sonra Sinan’ın aleyhine çevirdiği gerekçesiyle itirazda bulunmuştu. Hakemin hatasını kabul ettiği, bunun üzerine EBU’nun Şam’ı resmen Avrupa Şampiyonu ilan ettiği bildirildi.
Alt 18.07.2008, 11:04   #6
emremoni
Yiğido

emremoni - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 emremoni FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eed şampiyon sinan .......................
emremoni isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emremoni'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.07.2008, 11:05   #7
bhdr5858
Yiğido

bhdr5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 48 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 bhdr5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

abi bu çok eski sinan boksu bıraktı
bhdr5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2008, 11:14   #8
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Son haber Sinan boksu bırakmadı. Avrupa Prof. Boks fedarasyonu itirazı değerlendirdi ve Sinanın haklılığına karar verdi. Sinan son berabere biten maçta hakeminde yanlış puan vermesini onayladığı için galip ilan edildi. Bu kararla Sinanımız boksa geri döndü...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil