Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

--->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ
Alt 29.01.2008, 19:14   #21
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ

Alıntı:
Diyarbekir21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım 7 milyon olmakla sanki ne oluyor?hocanız diyor saha lazım bu saha olmaz alttan ısıtmalı felan 7 milyon sayınız?sms 7 milyon sayınız?dernekleriniz harika 7 milyon sayınız?türkiyede tutkunluğunuzla sö ettiriyorsunuz 7 milyon sayınız?statlar full 7 milyon sayınız?vs yani sayı ile değil yürek işidir bunlar

enişteniz

VaLLa üzüLerek söyLüyorumki hakLısın yerden göğe kadar bizim övünmek neyimize hiç bir zamanda sayımızLa övünmedim övünmemde çünkü bir çoğu gereksiz adam emin oLL..
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 19:15   #22
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

YA ARKADAŞALAR BAKIN SMS KAMPANYASI TABİ BAŞARISIZ OLUR KONTÖRLÜLERİ ALMAZSAN YURTDIŞINI HESABA KATMAZSAN SONUÇ DOĞAL.O YÖNDEN ELEŞTİRİLERİ KABUL ETMİYORUM ZATEN TÜRKİYEDE NE KADAR FATURALI HAT KULLANAN VAR VE BUNLARIN NE KADARI SİVASLI?ONA GÖRE YORUM YAPIN BİDE BİZ KİMSEYE BİŞİ DEMİYORUZ ADAM GİBİ ELEŞTİRİYORUZ.ÇIKIP ZİCO ŞİMDİ MAÇTAN BİRGÜN ÖNCE BEN GALATASARAYLIYIM DESE NE OLUR?ARKADAŞLAR BİZ BÜYÜK KULÜPSEK ONA GÖRE YOK UFAK KULÜBÜZ BAŞIMIZDAKİ NE DERSE DOĞRUDURSA ONA GÖRE.BİDE BİR SORU ALLAH AŞKINA YA TRABZON TEKNİK DİREKTÖRÜ BÖLE DESE NE OLUR HADİ ONUDA GEÇTİM PATAGONYASPOR HOCASI.TAMAM HOCAMIZ FENERDE OYNAMIŞTIR AMA SİVASI YÖNETİYOR FENERİ TUTUYORSADA SÖLEMESİN BİZİ YARALAMASIN.AMAN NEYSE BEN KİME ANLATIYOMKİ.BEN SİVASSPOR 3. LİGDEDE OLSA TUTARIM Kİ TUTUYORDUM,BİZ KİMSENİN NE ARKABAHÇESİOLALIM NEDE GÖLGESİNE SIĞINALIM.DİYECEKLERİM BU KADAR HALA YANLIŞ ANLIYORSANIZ HALA İTİRAZ EDİYORSANIZ DİYECEK BİŞEYİM YOK.
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatihada58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2008, 19:17   #23
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Diyarbekir21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizde biri battığı zaman akrabalar birleşir kmite yapılır bizim sülalleden düşmüş adam demesinler zavallı demesinler adam sattı demesinler felanca sülalesi adamı sahipsiz bıraktı demesinler aç susuz evsiz barksız kaldı demesinler diye komite başkanı seçilir mecburdur her kes yardım etmeye o iflas etmiş yada durumu olmayana ve birleşilir omuzlara alınır yükseltilir gereken neyse yapılır eğer yardım yapmayanlar varsa ne cenazesine nede düğününe nede beyramına gidilir
Bizdede arkasından birde tekme atarLar yetmezmiş gb baksana 7 MiLyon diye geçindiğimiz Sivas Lının 15.000 sms var ben neyLeyim bu Sivas LıLarı ben neyLeyeyim Demek hayat tecrübeymiş biz neLer ettik bu insanLar uğruna ne projeLer yapmak hedefimizdi Ama Frene basma vakti bugünLere nasipmiş...
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 19:19   #24
omer58
Yiğido

omer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 omer58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
alperen5841 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BİZ SİVASLILAR OLARAK BUNLARIN HİÇ BİRİNİ HAK ETMİYORUZ. YENİLİNCE TAKIM YENİLDİ YENİNCE BİZ YENDİK. TARAFTAR TARAFTARLIĞI BİLMİYOR. MAÇ İZLEMEYE GELİYOR TİYATROYA GELİR GİBİ 5 DAKİKA TEZAHURAT SONRA SUS. BÜYÜK TAKIM TARAFTARLARI GOL LERİ GÖRMÜYOR SADECE EYLENMEYE GELİYOR TAKIMINI DESTEKLİYOR SONUÇ NE OLURSA OLSUN BUDA SİZE Bİ TİYO OLSUN. BU TAKIMIN OYUNCUSU DEĞİŞİR, HOCASI DEĞİŞİR, BAŞKANI DEĞİŞİR. TARAFTARI DEĞİŞMEZ.MAÇI HEP BERABER KAYBETTİK HERKES KABUL ETSİN. Bİ MAÇ KAYBETTİK DİYE HOCA VE BAŞKAN MAÇI SATTI MECZUPLUKLARI YAPILIYOR.RAKİP TARAFTAR VE OYUNCULARA KÜFÜR ETMEYİ KAVGA ETMEYİ TARAFTARLIK SANIYOR.(BU İNSANLAR BÜYÜK İHTİMALLE PSİKOLOJİK RAHATSIZLAR)
YERİ GELİNCE YİĞİDOYUZ, SİVASLIYIH GARDAŞ YOK 7 MİLYONUZ MANGALDA KİMSEYE KÜL BIRAKILMIYOR İCRATA GELİNCE 15-20 BİN ZOR TOPLANIYOR. YOK İSTANBULDA BİLMEM KAÇ TANE SİVASLI VAR. YOK KARDEŞİM YOK 15 BİN SİVASLI VAR İSTANBULDA
TAMAM BAZI HATALAR YAPILMIŞ OLABİLİR BU KADAR İLGİLİ VE İLGİSİZ İNSANIN İŞİ YOK OYUNCULARIMIZLA BİRİLERİNİ GELİP MORAL VERMESİNE ARKANIZDAYIZ DEMESİNE GEREK YOK BUNLARIN HEPSİ İCRATLA OLUR.GERÇEK DESTEKLE OLUR. LAFLARI HERKES KONUŞUR.
BİZ ŞAMPİYONLUK İSTEMİYORUZ HOCAM VE BAŞKANIM UEFA DA İSTEMİYORUZ. ÇÜNKÜ HAK ETMİYORUZ.
YİĞİDOYSANIZ GÖRELİM
(FENER MAÇINIDA KAYBETMEYİ HAK ETMEDİK AMA FUTBOLDA OLUYOR BÖYLE ŞEYLER)
aynen katılıyorm çok doğru konuşmuşsun
omer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ
Alt 29.01.2008, 19:29   #25
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1016 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ

ya ben anlamıyorum takıma destek olmak tezahurat yapmak takımı desteklemek inanın maç seyretmekten çok çok zevkli ama bizim taraftar bunun farkına varamıyor inş. birdun bunun farkına varar
Alt 04.02.2008, 12:57   #26
ethembey
Yiğido

ethembey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 ethembey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yensek de yenilsekde takımımın yanındayım
ethembey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.02.2008, 13:06   #27
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 930 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

takımımızın sonuna kadar arkasındayız..
Alt 04.02.2008, 13:09   #28
svs_çapkın_58
Yiğido

svs_çapkın_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 svs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISI

ALPEREN5841 arkadaş bizim takımımız herşeyi hak ediyor şampiyonluğu da avrupa kupalarına katılmayı da hak ediyor ewet dediğin doğru olabiir ama yani herkes takımını desteklesin yenilince takımın hakkında ii şeyler söylesin moral versin ama allaha şükür takımımız hiç bir maçta seyircisiz kalmıyor gelemeyenlerinde elbet bir sorunu vardır tabiki bu ülkede para kolay kazanıolmıo insanlar zor geçiniyor yani bu durumda herkes maça gelemeyebilir ama takımımız hiç bir maçta taraftarsız kalmıyor elbet gelemeyenlerinde kalbi sivassporla oluyordur.sana şu konuda katılıyorum takımımız yenilince takım yenildi bu takımda iş yok,yenince takımımız yendi süpersin bee diyorlar bunların olması yanlış bişey taraftarlık böyle olmaz helede sivasspor taraftarlığı böyle olmaz lütfen taraftarlarımız takımımızın biraz daha arkasında dursun..
svs_çapkın_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda svs_çapkın_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.02.2008, 13:29   #29
tekniker58
Yiğido

tekniker58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 tekniker58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

arkadaşlar hepinizi ağzına sağlık. benim o kadar maça gitmişliğim var tamamına olmasada. maçlarda elimden geldiği kadar destek vermeye çalıştım.fakat 2004-2006 yıllarında takımdan ayrı kaldım. okumak için. şimdiye kadar en iyi desteğimiz arkadaşlarla bu son fener maçında oldu. ama oynanan futbol karşısında belli bir süre sonra sustular tabiki onlarda benden çok istiyorlardı sivassporun fener'i yenmesini bende dahil olmak üzere fakat oyuna hakemin kararlarıda karışınca. hiç iyi olmadı. herkes kafasında bu soruya cevap aradı neden böyle oldu. neden ümitler yıkıldı. oysa sivassporun kendine has oyunuyla o gün orda fener'i yenerdi. fakat olmadı. o kadar güzel oyuna rağmen sivas isteneni veremedi.Bu neden böyle oldu.

bundan sonra destek geri çekilmez. arkadaşlar ne kadar da bir daha maça gelmem desede şahsen ben geleceğim. yanlızca gelmek isteyen olursa geliriz.beraber. benden destek devam edecektir.
tekniker58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tekniker58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2008, 16:33   #30
ramazan altun
Yeni Yiğido

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ramazan altun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YENSEKTE YENİLSEKTE SİVASLIYIZ ,TARAFTARIMIZA SELAM SİVASA DEVAM
ramazan altun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bunlari, etmİyoruz, hak