Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

--->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 03.02.2007, 17:16   #31
HALIL Y.EKECIK
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HALIL Y.EKECIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

YA ARKADASLAR BENDE BIR BASKA KONU UZERINDE SIZDEN HABER ALMIYA CALISACAGIM BIZIM SIVASIN TELEVIZYONU NEDEN YAIM YAPMIYOR BU NEKADAR SIVAS ICIN KOOOOOOSKOCA BIR AYIP DEYILMI ABI SIVASIN YARISI KADAR OLMIYAN ILLERIN TV SI VAR DA BIZIM NEDEN YOK BEN FRANSADA OTURMAKTAYIM BIZIM MACLARI TV VERMEDIGIBIDE YORUMLARIDA YAPILMIYOR AMA BIZIM TV MIZ OLSADA BIZDE TAKIMIMIZIN SONUCUNU VEDE HABERLERINI IZLESEKDE YURT DISINDAKI TUM SIVASLILARA DAHA IYI BIR SIVASIMIZA YONLENDIRICI OLMAZMI SIVASIN ILGILI MAKAMLARINA SESLENIYORUM LUTFEN HERKESI GOREVE DAVET EDIYORUM BIZDE KENDI TV MIZDE SIVASIMIZIN VE DE SIVAS SPORUN HABERLERINI IZLEMEK ISTIYORUZ
HALIL Y.EKECIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2007, 17:24   #32
HALIL Y.EKECIK
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HALIL Y.EKECIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Ausrufezeichen --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

Alıntı:
HALIL Y.EKECIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YA ARKADASLAR BENDE BIR BASKA KONU UZERINDE SIZDEN HABER ALMIYA CALISACAGIM BIZIM SIVASIN TELEVIZYONU NEDEN YAIM YAPMIYOR BU NEKADAR SIVAS ICIN KOOOOOOSKOCA BIR AYIP DEYILMI ABI SIVASIN YARISI KADAR OLMIYAN ILLERIN TV SI VAR DA BIZIM NEDEN YOK BEN FRANSADA OTURMAKTAYIM BIZIM MACLARI TV VERMEDIGIBIDE YORUMLARIDA YAPILMIYOR AMA BIZIM TV MIZ OLSADA BIZDE TAKIMIMIZIN SONUCUNU VEDE HABERLERINI IZLESEKDE YURT DISINDAKI TUM SIVASLILARA DAHA IYI BIR SIVASIMIZA YONLENDIRICI OLMAZMI SIVASIN ILGILI MAKAMLARINA SESLENIYORUM LUTFEN HERKESI GOREVE DAVET EDIYORUM BIZDE KENDI TV MIZDE SIVASIMIZIN VE DE SIVAS SPORUN HABERLERINI IZLEMEK ISTIYORUZ
SIVASTAKI BASINDA BASKALARI ICIN CALISIYOR GALIBA YOKSA SIVAS SPORDAN HIC OLMASSA TRESFER HABERLERINI VEREMEZLERMI BU NASIL BIR BASIN ANLAYISI COOOOOK UZULUYORUM AMA BENIM ELIMDEN GELEN HIC BIR SEY YOKKI YOKSA HER GAZETENIN BAS SAYFASINDA SIVAS SPORUN HABERLERINI YAZARIM AYNI SIMDIKI SIVAS SPOR HARICI HER TAKIMI NASIL YAZIYORLARSA OYLE YAZARDIM
HALIL Y.EKECIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 03.02.2007, 18:06   #33
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1014 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

Alıntı:
arkadaşım pazartesı gunleri akşam sivas kanalları program yapıyor tartışıma programı izliyebilirsin
Alt 03.02.2007, 18:24   #34
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
SIVASTAKI BASINDA BASKALARI ICIN CALISIYOR GALIBA YOKSA SIVAS SPORDAN HIC OLMASSA TRESFER HABERLERINI VEREMEZLERMI BU NASIL BIR BASIN ANLAYISI COOOOOK UZULUYORUM AMA BENIM ELIMDEN GELEN HIC BIR SEY YOKKI YOKSA HER GAZETENIN BAS SAYFASINDA SIVAS SPORUN HABERLERINI YAZARIM AYNI SIMDIKI SIVAS SPOR HARICI HER TAKIMI NASIL YAZIYORLARSA OYLE YAZARDIM
Halil bey,Sivasspor hakkında en son haberleri öğrenmek için www.sivasspor.com 'u sürekli takip etmenizi öneririm.Ayrıca Sivas da yerel basının çalışmaları yetersiz olduğu için-Eraydın AYTEKİN,Kemal ÇAĞLAYAN hariç-her an bilgiye ulaşmanız zor.Fransa da yaşadığınız için Sivas ve Sivasspor hakkında haber sahibi olmak istiyorsanız www.sivassrt.com adresini takip edebilirsiniz.İnternet üzerinden sürekli canlı yayın olduğu için pazartesi akşamı yayınlanan spor programında Sivasspor hakkında en son gelişmeleri izleyebilirsiniz.Saygılar...
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2007, 20:20   #35
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Halil bey ayrıca www.yeniulke.net ve www.bizimsivas.net adreslerinden de Sivas ve Sivasspor hakkında bilgi edinebilirsiniz.Saygılar...
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2007, 11:29   #36
BAŞARDIK
Acemi Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 BAŞARDIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ABDULLAH YİĞİT SİVASSPOR İÇİN İYİ ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR.YAZILARI GÜZEL.AYRICA SİVASSPORU UNUTMUYOR SİVASTA BASIN.BEN BÖLE DÜŞÜNÜYOM.
BAŞARDIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.2007, 11:58   #37
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1256 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

YA ZATEN BASIN OLMASA SİVAS BÖYLE İYİ TANINIRMIYID ARKADAŞLAR BASININSA KATKASI VAR BENCE
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.09.2007, 13:08   #38
em-re_58
Acemi Yiğido

em-re_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 618 em-re_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
eyuphan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YA ZATEN BASIN OLMASA SİVAS BÖYLE İYİ TANINIRMIYID ARKADAŞLAR BASININSA KATKASI VAR BENCE
katılıyorum sana
______________________________ ______________________________ _____
em-re_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil