Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

!...LÜTFEN...!
Alt 24.01.2016, 09:55   #1
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart !...LÜTFEN...!

Hayırlı sabahlar Yiğido abilerim, kardeşlerim. Hepimizin tasarrufu şudur ki bugün tarihimizin en önemli maçlarından birine çıkıyoruz yine. Eğer bu maç bu kadar önemli ise sahaya futbolcuları tek başına göndermek taraftarlığa sığmaz, Yiğido olmaya hiç sığmaz. Gurbette yaşayan bir kardeşiniz olarak sizden rica ediyorum lütfen durumu olan, müsait olan herkes bugün stada gitsin. Eskişehir'de oynanan ve 4-2 yenildiğimiz maçta düğünü iptal edip stada gelenler vardı. Lutfen biz de üstümüze düşeni yapalım. Bu takım düşerse bir daha çıkarmazlar bunun bilincinde olalım. Uyan Sivaslı, uyan Yiğido. Ne başka Sivas var ne de başka Sivasspor.
Cevap: !...LÜTFEN...!
Alt 24.01.2016, 10:06   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: !...LÜTFEN...!

Sizin gibi, olaylarin idrakinda olan yigidolar oldugu muddetce düşmeyeceğiz Allahin izniyle...

Her zaman oldugu gibi bugunde yerimizdeyiz...
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 10:24   #3
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yiğido Kayseri'den Sivas'a sırf maça girmek için geldim. Lakin yanımda gelecek hiç bir tanıdık bulamadım. Yazık. Insanlar daha passolig almamış ve bu önemli maçta Sivassporumuzu yalnız bırakmayı seçiyorlar. Peki soruyorum yiğidolar sizlere bu şehir bu insanlar süper ligi hak ediyor mu ? Stadyumda maç başına 5 bin kişi dahi gelmiyor. Sonra da boş yapıyorlar. Sivasspor öyle Sivasspor şöyle. Yazık çok yazık...
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı DeSalvo58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2016, 10:36   #4
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DeSalvo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğido Kayseri'den Sivas'a sırf maça girmek için geldim. Lakin yanımda gelecek hiç bir tanıdık bulamadım. Yazık. Insanlar daha passolig almamış ve bu önemli maçta Sivassporumuzu yalnız bırakmayı seçiyorlar. Peki soruyorum yiğidolar sizlere bu şehir bu insanlar süper ligi hak ediyor mu ? Stadyumda maç başına 5 bin kişi dahi gelmiyor. Sonra da boş yapıyorlar. Sivasspor öyle Sivasspor şöyle. Yazık çok yazık...
Al benden de o kadar ...
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erhan 10'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2016, 11:57   #5
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Yerinde çok doğru bir konu olmuş. Sana katılmamak ne mümkün. zaten bir haftadır gerek sitemizin yönetim kadrosundan gerek basından gerek işadamlarımız ve büyüklerimizden bu maç için oldukça yoğun bir zaman oldu. Hem gençlerimize bilet imkanı (kombine) sağladık. Hemde bulunduğumuz konumun ve durumun farkındalığını idrak ettirdik.

İnşallah bu saatte sonra iş sahaya kaldı. Elimizden geleni yaptık, mikrofon 4 eylül Stadyumunda....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2016, 12:25   #6
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet millet ne başka siva nede başka SİVASSPOR var öyleyse soguk sıcak demeden stada hadi bol şans hadi yigidom esese fark bekliyorum hadi bir kötü gidişin sonu şahlanışın başı bu maç çok önemli hadi yigidom fırtınalı havada fırtına gibi es ve eskişehri tarihinin en farklı skoru ile yen ve tarihe geç hadi yigidom gün bugün vakit bu vakit hadi yigidom galibiyete aç taraftarı mutlu etmene ramak kaldı hadi yigidom son sözü henüz söylemedik sahada hem hakem furyasını hem rakibini yenme zamanıdır hadi yigidom ist. büyütülmüş hakem ve federasyon tarafından sürekli desteklenen en başta gs ve bjk olmak üzere anadolunun yigit evlatlarını şaibe ile yenen haysiyetsiz ve gurursun camiaya ders vermenin tam zamanı.hadi yigidom şahlanmanın tamda zamanı.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
lütfen

Seçenekler Arama
Stil