Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Sivaslı Atıf
Alt 24.07.2012, 11:47   #1
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivaslı Atıf

Kırmızı-Beyazlılar'ın yeni transferi Atıf Chahechouhe de geleneği bozmadı, ilk röportajını FANATİK'e verdi: Teknik bir futbolcuyum ve kolay gol atıyorum. Futbol oynamak adına huzurlu ve çok iyi bir kulübe geldim. Bundan sonrası bana ait

Sivasspor’a transferi gerçekleştiğinde ‘Yeni Alex’ yorumları yapıldı. Kamp dönemi boyunca izlediğimiz Atıf Chahechouhe için ayağında mıknatıs var dersek yalan olmaz. Kırmızı-Beyazlılar onu Bulgaristan Ligi’nde Burgas formasıyla keşfetmiş ve renklerine bağlamış. Zor bir lige geldiğini biliyor ama tutturursa Sivasspor’un Alex’i olur. Yiğidolar’ın bu kalitede pasör ve gol vuruşları iyi olan bir oyuncuya ihtiyacı vardı. İsterseniz bu girişten sonra biraz da Atıf’ı kendi ağzından dinleyelim...

Nancy’de şans bulamadı
“Nancy genç takımında futbola başladım. Oradan Sedan’a gittim ve bir yıl amatör oynadım. Yeniden Nancy’e dönüp profesyonel oldum. İlk sözleşmemi 2009’da yaptım. Aslında 26 yaşındayım ama amatör olarak uzun süre oynadım. Bunun da sebebi Fransa Ligi’nde önemli isimler olduğu için tecrübe kazanıp profesyonelliğe geçtim. Ancak Nancy’de çok şans bulamadım ve 6 aylık kontratım vardı. Devre arası Bulgaristan’a gittim. 15 maçta 10 gol attım ve iyi bir sezon geçirdim.”

‘4 büyükleri biliyorum’
“Şimdi Sivasspor ile 3 yıllık mukavele yaptım. Türkiye’de Fransa Ligi’nde Musa Sow ve Dia’yı tanıyorum. Ayrıca 4 büyük takımı da biliyorum. Sivas’ta kışın çok sert geçtiğini söylediler. Ancak geldiğim yerlerde de soğuğa alışığım, bir sorun olmaz. Takımda Faty ve Kadir Fransızca konuşuyor. Öncelikle onlarla iyi anlaşıyorum. Fakat tüm takım arkadaşlarım bana çok büyük bir yakınlık ve destek gösteriyor.”

Artıları ve eksileri
“Teknik bir futbolcuyum. Ofansif futbolu seviyorum ve forvet arkası oynuyorum. Kolay gol atabiliyorum, son vuruşlarım iyi. Eksik gördüğüm yönüm defansif özelliğim. Bu eksiğimi de geliştireceğim. Artılarımdan biri de topa giderim ve bir adım sonrasını düşünürüm. Özellikle hareket halindeyken gol atmayı seviyorum. Serbest atışlarda ise zaten Erman Kılıç var, bana gerek yok. Genelde sağ ayağımı ve dışını çok iyi kullanırım. Hücumda temiz ve bitirici hamleler yaparım.”

Hedefini açıkladı
“Hedefim Sivas’taki performansımla Fas Milli Takım’a gitmek. Futbolda bir idolüm yok. Ancak Zidane bence çok büyük bir futbolcuydu. Bugün ise Ronaldo ve Mesut Özil’i söyleyebilirim. Sivasspor’da en çok hoşuma giden misafirperverliğiniz. Müslüman bir ülkede olmak da benim için huzur verici. Ayrıca kültürünüzü de çok beğeniyorum. Açıkçası futbol oynamak adına huzurlu bir ortam ve çok iyi bir kulübe geldiğimi biliyorum. Artık bundan sonrası bana ait.”

Fanatik
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivaslı Atıf
Alt 24.07.2012, 11:58   #2
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivaslı Atıf

Adam gibi adam futbolcu dedigin boyle olcak birazda sukretcek sikayet degil taraftarin gonlunden taht kurdun aatif
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58g0kberk58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2012, 12:13   #3
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Fanatik yine tahrik edici sorular sormuştur her zaman yaptıkları gibi. sivas soğuk zorlanmayacan mı, 3 büyüklere ne zaman gidecen? vs. ama Aatıf düşmemiş hemen. helal sana NEW YİĞİDO.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2012, 13:02   #4
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Futbol oynamak isteyene burası cennet fakat aklı başka yerlerde olanlar burada barinamiyor inşallah futbol oynamaya gelmisizdir ve başarılı olursun
Alt 24.07.2012, 13:14   #5
YİĞİDO EMİR 58
Yiğido

YİĞİDO EMİR 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 YİĞİDO EMİR 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu adam taraftarın sevgilisi olur demedi demeyin süper topçu bilekleri muhteşem alexten bile iyi alex yavaş bu hızlı
YİĞİDO EMİR 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YİĞİDO EMİR 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2012, 13:14   #6
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

helal olsun ...
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2012, 13:43   #7
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Öncelikle Tunc Kayaci'Ya Röörtajindan dolayi tesekkür ederim.

Gelelim Atif'e , Atif beni cok mutlu etti Sivasspor'a gelmekle!

Kendisi iyi bir Futbolcu ve o Sivassporumuzun en sevilen ismi olacaginida inaniyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2012, 13:45   #8
ardich
Acemi Yiğido

21 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 455 ardich FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atıf yerine denediğimiz önceki futbolculardan fayda sağlayamadık ama bu sefer biraz farklı galiba ama alex deyip boşa gaza gerek yok o kadar iyi ise bu kadar zaman neredeymiş.takımımızın defans hattı iyi olmasa da iyi bir forvetle hucüm yönü en kuvvetli takımlardan biri oluruz
ardich isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ardich'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2012, 13:49   #9
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ardich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Atıf yerine denediğimiz önceki futbolculardan fayda sağlayamadık ama bu sefer biraz farklı galiba ama alex deyip boşa gaza gerek yok o kadar iyi ise bu kadar zaman neredeymiş.takımımızın defans hattı iyi olmasa da iyi bir forvetle hucüm yönü en kuvvetli takımlardan biri oluruz
Evet okadar iyi , kim bilir daha dünyada okadar iyi Yildizlar varki ,kimsenin bilmedigi tanimadigi özellikle Güney Amerika'da , Afrikada öyle Yildiz gelecegi vadeden Futbolcular varki Ruhunu bile duymuyoruz!

Yani her iyi olan Oyuncu illada büyük Takimda olmai lazim degil , ama senin dedigin gibi cok fazla konusmayada gerek yok izleyip görüz de havalara ucmak daha iyi!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2012, 13:51   #10
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Sivaslı Atıf

Fas asıllı Fransız futbolcu denmişti. Ama burada Fas milli takımı hedefim diyor ?

Uyruk olarak Fas'lı mıdır Atıf ?
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atıf, sivaslı

Seçenekler Arama
Stil