Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü
Alt 05.01.2014, 17:46   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü

değerli hemşerimiz rıza çalımbay hocanın kızı ayça kardeşimize ömür boyu mutluluklar diliyorum,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 17:50   #12
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca sivasspor a hizmet etti başarılı olamadı ve gitti o bizim hemşerimizdir sevmeye biliriz ama gereksiz eleştiriyede gerek yok.sitede bu gibi kısır tartışmaların kimseyede faydası yok.biz işimize bakalım maça gidelim lisanslı ürünler alalım takımımızı her platformda destekliyelim bize düşen budur eski hocaları eleştirmek anlamsız..çifte ben mutluluklar dilerim.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı pover58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 18:18   #13
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kimseyle gereksiz yere polemiğe girmek istememde,haksızlığa karşıda sessiz kalmak doğru olmaz ,öncelikle rıza hoca burdaki birçok kişiden daha fazla sivaslı ve sivassporludur,sivassporun enzor zamanlarında erdal keser ve bjk li necdeti ve daha birçok ünlü oyuncuları sivasa getirip açılışta hazırlık maçında oynattı,ayrıca rıza hocanın kardeşide bu formayı terletti ,rıza hocanın sivassporda başarısız olduğunada inanmıyorum,rıza hoca en zor dönemde elini taşın altına soktu,siperlihe çıktığımızdan beri en ümütsiz olduğum zamanda sivasspora kazandırdığı groseçki ,eneramo ,navratil ,rada gibi oyuncular büyük katkı yapıp sivassporu ligde tutmuştur,ertesi sezonda onca hakem katliamına rağmen sivasspor avrupayı hakettiği halde gidememiştir,son sezonunda yine okadar hakem hatasına rağmen izleyenlere zevk veren futbol oynatmıştır,belki bikaç kaliteli futbolcu alınsa ve hakemler puanlarımızı çalmasa başka olabilirdi,eğer sivasspor bu ligde mücadele ediyorsa ve şuan ligde üst sıradaysa en az r.carlos kadar hakkı vardır,eleştirdiğimiz yönleride oldu ,inatlaşması ,bazı oyuncularda ısrar etmesi,vs vs ..bu tür tartışmaların burda bu konu başlığı altında tartışılmasının yeri yoktur,insanları bülocu ,rızacı ,r.carlosçu diye fişlemenin, odönemdeki şartlara göre başarılı olmuş hocaya başarısız damgası vurmanın mantığı yoktur,rıza hocayla yediğim içtiğim yada tanışmışlığımız yoktur ,ancak böyle mesnetsiz şekilde suçlanmasına aşşağılanmasına gönlüm razı gelmediği için sivasspora yaptığı iyilikleri hatırlatma gereği duydum,adamın babasının ayağı kesildiğinde geçmiş olsun demek yerine yaw çek git babanın yanında kal diyenler oldu,adamın kızı evleniyor, şunu bunu bırakıp mutluluklar dilemek gerekiyor,ailesine kızlarına mutluluklar diliyorum kendinede 2.yarıda başarılar diliyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 18:18   #14
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
tfd5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğru çok ayıp benim yaptığım sivassı sivassporu kötülemem gerek yada CANIM SİVASSPORU terkedim beşiktaş yada galatasaray demem lazım yada fener adamın dibi carlos fener sizi isterse ne yaparsınız dediğinde hayırlısı ama önce sivas dediyse doğru carlosta bende nankörüm
Helalsin kardeşim yürekli mesajından dolayı seni tebrik ediyorum
işte gerçek SİVASLI VE SİVASSPORLULUK böyle 3 büytülmüşleri tutan yalaka SİVASLILAR öz görsünde ibret alsın bu yazından
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2014, 19:13   #15
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah bir yastıkta kocatsın
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eurovision'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2014, 19:23   #16
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tfd5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen benim güzel memleketimi her mikrofonda kötüleyeceksin,Sivasspor ile sözleşme imzaladıktan sonra beşiktaş beşiktaş diyeceksin böyle bir mutluluk haberinde seni kutlayacağım maalesef bu kadar değil ama kızına mutluluklar dilerim çünkü babasının vefasızlığı onu etkilemez sensiz Sivasımızda Sivassporumuzda daha güzel buraya futbolcu gelmez diyordunuz ya istersen bu busede kadroya bir bak
Çok ayıp çok! Elin yabancısına gösterdiğiniz hoşgörünün yarısını kendi insanımıza gösterseniz???
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Poyrazcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 19:27   #17
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Poyrazcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok ayıp çok! Elin yabancısına gösterdiğiniz hoşgörünün yarısını kendi insanımıza gösterseniz???
Elin yabancisi "kendi insanimiz" kadar kötülemedi Sivasimizi. Calimbayin diger vukuatlarina deginmeyecegim bile...
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 19:29   #18
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kimseyle gereksiz yere polemiğe girmek istememde,haksızlığa karşıda sessiz kalmak doğru olmaz ,öncelikle rıza hoca burdaki birçok kişiden daha fazla sivaslı ve sivassporludur,sivassporun enzor zamanlarında erdal keser ve bjk li necdeti ve daha birçok ünlü oyuncuları sivasa getirip açılışta hazırlık maçında oynattı,ayrıca rıza hocanın kardeşide bu formayı terletti ,rıza hocanın sivassporda başarısız olduğunada inanmıyorum,rıza hoca en zor dönemde elini taşın altına soktu,siperlihe çıktığımızdan beri en ümütsiz olduğum zamanda sivasspora kazandırdığı groseçki ,eneramo ,navratil ,rada gibi oyuncular büyük katkı yapıp sivassporu ligde tutmuştur,ertesi sezonda onca hakem katliamına rağmen sivasspor avrupayı hakettiği halde gidememiştir,son sezonunda yine okadar hakem hatasına rağmen izleyenlere zevk veren futbol oynatmıştır,belki bikaç kaliteli futbolcu alınsa ve hakemler puanlarımızı çalmasa başka olabilirdi,eğer sivasspor bu ligde mücadele ediyorsa ve şuan ligde üst sıradaysa en az r.carlos kadar hakkı vardır,eleştirdiğimiz yönleride oldu ,inatlaşması ,bazı oyuncularda ısrar etmesi,vs vs ..bu tür tartışmaların burda bu konu başlığı altında tartışılmasının yeri yoktur,insanları bülocu ,rızacı ,r.carlosçu diye fişlemenin, odönemdeki şartlara göre başarılı olmuş hocaya başarısız damgası vurmanın mantığı yoktur,rıza hocayla yediğim içtiğim yada tanışmışlığımız yoktur ,ancak böyle mesnetsiz şekilde suçlanmasına aşşağılanmasına gönlüm razı gelmediği için sivasspora yaptığı iyilikleri hatırlatma gereği duydum,adamın babasının ayağı kesildiğinde geçmiş olsun demek yerine yaw çek git babanın yanında kal diyenler oldu,adamın kızı evleniyor, şunu bunu bırakıp mutluluklar dilemek gerekiyor,ailesine kızlarına mutluluklar diliyorum kendinede 2.yarıda başarılar diliyorum
Arkadaş!
Değerli yorumuna katılıyor, seni tebrik ediyorum...
YİĞİDO'ya işte bu yakışır!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Poyrazcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 22:20   #19
SANCAKTAR
Acemi Yiğido

SANCAKTAR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 SANCAKTAR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok güzel yazmışsınız tebrikler,
içimizdeki dünyaya her zaman siyah beyaz bakan,haksız eleştiri yaparak kendi güdülerini dışarı vuran,klavyeden sallamayı seven bazılarınada yazınız kapak olsun...
Rıza hoca zor zamanda zor bir görevi gerçekleşmiştir,
kendisinin bu mutlu gününü tebrik eder ,gelin ve damata bir ömür boyu mutluluklar dilerim..
SANCAKTAR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SANCAKTAR'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2014, 22:22   #20
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Bende rıza hocanın kızına mutluluklar diliyorumbfakat rıza hoca için yapılan eleştirileride doğru buluyorum. Şunu herkes adı gibi bilsin. tamam rıza hoca Sivaslı bizden birisi dedik,ama o hiç bir zaman Sivaslı gibi davranmadı,özellikle parasını alırken. Carlos rusyadan gelirken yarı yarıya fedakarlık yaptı,rıza hoca ne yaptı? her ağzını açtığında yu futbolculara,yada taraftara,yada Sivasa salladı. Kimse Sivasa gelmek istemiyor filan diyordu ama dünya çapında yıldızlar geldi Sivas'a ayrıyetten,real madridde oynamış sisinyo'nun (Sivas dünya kulübü seviyesinde) demeside kapak olsun!!
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çalımbayın, gÜnÜ, mutlu

Seçenekler Arama
Stil