Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI
Alt 26.08.2007, 15:14   #1
ErdalGüler
Usta Yiğido

ErdalGüler - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 838 ErdalGüler isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI

Bilindiği gibi sivassporumuz birbirini izleyen yılların ardından büyük bir mücadele örneği göstererek 1. lige çıktı. Bunun sonucu olarakta istanbullu sivaslılar olarak sivassporu daha yakından izleme imkanı bulduk. Fakat ikinci ligde iken istanbulda olan maçlara hatta ve hatta istanbul yakınında olan maçlara bile koşa koşa giderken bu tarftar nedne Süper ligdeki Sivasspora gereken desteği vermiyordu.

bunun cevabınıda bir nebze olsun bulduk, bunun cevabı 3 Büyüklerde gizliydi, çünkü 3 büyüklerle yapılan maçlarda hep bir eksiklik vardı taraftarımızda, ama istanbulda diğer takımlarla oynarken sivasspor oldukça fazla oluyorduk tribünlerde. Demek ki sivaslılar 3 büyüklere olan futbol aşkını sivasspora tam olarak verememişti. Aslında fenerbahçe, beşiktaş, galatasaray tribünlerindede olsa sivasımızın yenmesini istiyordu, gönlü hep sivastan yanaydı ama bir türlü kopamıyordu 3 büyük denen sevdasından...

Ama artık buna bir son vermeli ve özüne dönmelisin, duy bu çağrıyı ve kulak ver, sen kimsin, nereden geldin, kalbin kimin için çarpıyor bunu sor kendine ve inan kalbin seni götürecek Sivasımın sivassporumun içerisine, gel katıl bize, sivassporu kalbinde seviyorsun biliyoruz, ama bunu gösterelim tüm herkese açalım yüreğimizdeki sivasspor sevgisini kanıtlayalım tüm Türkiye'ye...

Gel katıl bize Sivasspor bizim, Kalbin sivassporluysa, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray tribünlerinde bile kalbin sivasspor için atıyorsa, ne arıyorsun orada gel katıl bize sivassporumuza ver desteğini, yüreğini dinle yeter uzaklara gitme yüreğin ne diyor sivaslım yüreğin ne diyor, memleketlim, hemşerim gardaşım yüreğin ne diyor, sen gurbettesin kalbin Sivasımda sivassporumda o zaman ne bekliyorsun gel katıl bize,
uzaklara gitme kalbinde 2 takım olacaksa hiç olmasın 2 takım, olacaksa hep sivasspor olsun birinci, Gururluysan sivaslıyım diye, guruluysan sivassporumuzdan yapma böyle, birinci sivasspor olsun gönlünde, tek o olsun gönlünde, Sivassporla gurur duyuyorsan, tutma başka takımı yıkma kalbindeki sivasspor sevdasını...

Gel katıl bize Sivasspor bizim...
Gel katıl bize Sivasspor hepimizin...

İstanbuldaki tüm sivaslı hemşerilerimizi sivassporumuzu desteklemeye bekliyoruz.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ OLARAK TÜM SİVASLI HEMŞERİLERİMİZİ SİVASSPORU DESTEKLERKEN GÖRMEK İSTİYORUZ...
BUNUN İÇİN TÜM HERŞEYE DERNEK OLARAK HAZIRIZ.

BU KONUDA BİR KAMPANYANIN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPARAKDA SİVASSPORUMUZA DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ.
--->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI
Alt 26.08.2007, 15:39   #2
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart --->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI

Ama artık buna bir son vermeli ve özüne dönmelisin, duy bu çağrıyı ve kulak ver, sen kimsin, nereden geldin, kalbin kimin için çarpıyor bunu sor kendine ve inan kalbin seni götürecek Sivasımın sivassporumun içerisine, gel katıl bize, sivassporu kalbinde seviyorsun biliyoruz, ama bunu gösterelim tüm herkese açalım yüreğimizdeki sivasspor sevgisini kanıtlayalım tüm Türkiye'ye...

tamamiyle katılıyorum
Del Piero isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Del Piero'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI
Alt 26.08.2007, 15:45   #3
ademgoze
Usta Yiğido

ademgoze - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

215 Mesajına 367 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 ademgoze isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart -->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI

erdal abiye katılıyorum birlik olma zamanı
ademgoze isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ademgoze'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2007, 15:46   #4
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Standart --->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI

Alıntı:
ErdalGüler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bilindiği gibi sivassporumuz birbirini izleyen yılların ardından büyük bir mücadele örneği göstererek 1. lige çıktı. Bunun sonucu olarakta istanbullu sivaslılar olarak sivassporu daha yakından izleme imkanı bulduk. Fakat ikinci ligde iken istanbulda olan maçlara hatta ve hatta istanbul yakınında olan maçlara bile koşa koşa giderken bu tarftar nedne Süper ligdeki Sivasspora gereken desteği vermiyordu.

bunun cevabınıda bir nebze olsun bulduk, bunun cevabı 3 Büyüklerde gizliydi, çünkü 3 büyüklerle yapılan maçlarda hep bir eksiklik vardı taraftarımızda, ama istanbulda diğer takımlarla oynarken sivasspor oldukça fazla oluyorduk tribünlerde. Demek ki sivaslılar 3 büyüklere olan futbol aşkını sivasspora tam olarak verememişti. Aslında fenerbahçe, beşiktaş, galatasaray tribünlerindede olsa sivasımızın yenmesini istiyordu, gönlü hep sivastan yanaydı ama bir türlü kopamıyordu 3 büyük denen sevdasından...

Gel katıl bize Sivasspor bizim, Kalbin sivassporluysa, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray tribünlerinde bile kalbin sivasspor için atıyorsa, ne arıyorsun orada gel katıl bize sivassporumuza ver desteğini, yüreğini dinle yeter uzaklara gitme yüreğin ne diyor sivaslım yüreğin ne diyor, memleketlim, hemşerim gardaşım yüreğin ne diyor, sen gurbettesin kalbin Sivasımda sivassporumda o zaman ne bekliyorsun gel katıl bize,
uzaklara gitme kalbinde 2 takım olacaksa hiç olmasın 2 takım, olacaksa hep sivasspor olsun birinci, Gururluysan sivaslıyım diye, guruluysan sivassporumuzdan yapma böyle, birinci sivasspor olsun gönlünde, tek o olsun gönlünde, Sivassporla gurur duyuyorsan, tutma başka takımı yıkma kalbindeki sivasspor sevdasını...

Gel katıl bize Sivasspor bizim...
Gel katıl bize Sivasspor hepimizin...

İstanbuldaki tüm sivaslı hemşerilerimizi sivassporumuzu desteklemeye bekliyoruz.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ OLARAK TÜM SİVASLI HEMŞERİLERİMİZİ SİVASSPORU DESTEKLERKEN GÖRMEK İSTİYORUZ...
BUNUN İÇİN TÜM HERŞEYE DERNEK OLARAK HAZIRIZ.

BU KONUDA BİR KAMPANYANIN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPARAKDA SİVASSPORUMUZA DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ.
ÇOK GÜZEL OLMUŞ ERDAL KARDEŞ

GEL ARTIK SİVASLIM TAKIMINA ŞEHRİNE SAHİP ÇIK
Alt 26.08.2007, 16:40   #5
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivaslilar takiminiza ve sivasa sahip cikalimm,,,,,,,,,,,,
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda cenk5821'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI
Alt 26.08.2007, 16:42   #6
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI

aslında böyle bir çağrının bile yapılması o kadar komik ve saçma ki..sivaslı sivassporu tutar ama dikkat edin sivaslı tutar diyorum...vesselam
Alt 26.08.2007, 17:22   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Pfeil -->: İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNDEN İSTANBULLU SİVASLILARA ÇAĞRI

Sivassporumuz süper liğe cıktı cıkalı istanbulda seyirci kapasitesinde büyük düşüş oldu bunun nedelerinden bir kac tanesini ben kendi adıma şöyle tespit ettim 1=.sivassporu görmek istediği yere getirdikten sonra desteğini ceknler 2=.sivassporun maclarına gitsekte olur gitmesekte olur diyip süper liğde ebedi kalacağını düşünenler.3= büyüklerden tamamıyla ayrılamayanlar {kopamıyanlar} maclara gelmiyor. 4=bilet fiyatlarının çok yüksek olmasıki bencede gecerli bir sebep olarak değerlendiriyorum aslında bunların hepsi havadan suda sebepler insanın önce memleket aşkı ağır basmalı.her macta heyecan hat safhaya ulaşmalı. sivassporun biz yiğidolara vermiş olduğu gururla göğsümüzün kabarması,kalbimizin her an şehrimizin takımıyla atması,gerekli. bu yüzdende sivasspor istanbula geldiğinde stadyumdaki bize ayrılmış yerleri doldurmalıyız.biletleri kapışarak almalıyız gerisi boş şeyler her şey sivasspor için
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.08.2007, 17:57   #8
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1191 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

gelll maca gelll stada gel bize katıl yeterkiii gelinsivaslıyımdiyen herkezzz gellllll
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.08.2007, 18:14   #9
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

saygi deger abilerim kardeslerim cok güzel bi konu....
ben hasta bi sivasliyim sivas hakkinda bi kötü söyleyen olmaz ve olamaz yanimda...ben sivasa gittigimde sivassporun orjinal forma atki sapka dergi ve kaseti cikmisdi iki tane aldim destek olsun diye... her macinada gidiyorum... ve insallah nasip olursa seneye bitane kombine almayi düsünüyorum... ve burdan yani almanyadan bi 6-7 hemserimede aldirtacam...sporda basari destekle olur milliyetcilikle olur...
ama su da bi gercek türkiyede herkes 4 büyük takim tutar...
bende besiktasliyim ama ölümüne sivasliyim....
benim icimden ne sivasi nede besiktasi almaya güc yetmez....
bazi gercekleri görelim ya... eger sivasliyim diyosa ve milliyetcilik tasliyosa bi sivasli o zaman gitsin 40 ytl versin bi orjinal sivasspor formasi alsin... kombine alsin dergi alsin bi yerden bi destegini bir kerelik degil her zaman yapsin...
iste o zaman sivasli olur... ben sivasliyim deyipte kuru kuruya milliyetcilik olmazzzzzzzzzz....
cok sükür artik stuttgardtdanda sivass severler var arabayla gitmeseydim izine ucakla direk sivasa ucacaktim...
ama sükürler olsun istanbuldan ucmak nasip oldu sivasa...
herseyden önce destek olunmali sivasa...
bu destek takim degistirerek olmaz....
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.08.2007, 18:23   #10
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

Alıntı:
özsivasli1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
saygi deger abilerim kardeslerim cok güzel bi konu....
ben hasta bi sivasliyim sivas hakkinda bi kötü söyleyen olmaz ve olamaz yanimda...ben sivasa gittigimde sivassporun orjinal forma atki sapka dergi ve kaseti cikmisdi iki tane aldim destek olsun diye... her macinada gidiyorum... ve insallah nasip olursa seneye bitane kombine almayi düsünüyorum... ve burdan yani almanyadan bi 6-7 hemserimede aldirtacam...sporda basari destekle olur milliyetcilikle olur...
ama su da bi gercek türkiyede herkes 4 büyük takim tutar...
bende besiktasliyim ama ölümüne sivasliyim....
benim icimden ne sivasi nede besiktasi almaya güc yetmez....
bazi gercekleri görelim ya... eger sivasliyim diyosa ve milliyetcilik tasliyosa bi sivasli o zaman gitsin 40 ytl versin bi orjinal sivasspor formasi alsin... kombine alsin dergi alsin bi yerden bi destegini bir kerelik degil her zaman yapsin...
iste o zaman sivasli olur... ben sivasliyim deyipte kuru kuruya milliyetcilik olmazzzzzzzzzz....
cok sükür artik stuttgardtdanda sivass severler var arabayla gitmeseydim izine ucakla direk sivasa ucacaktim...
ama sükürler olsun istanbuldan ucmak nasip oldu sivasa...
herseyden önce destek olunmali sivasa...
bu destek takim degistirerek olmaz....
bak kerdeş özgürce yazmışın doğru olanı teşekürler

Etiketler
ÇaĞri, derneĞİnden, sİvaslilara, sİvasspor, taraftar, İstanbul, İstanbullu

Seçenekler Arama
Stil