Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Anketimiz: Transferleri nasil buluyorsunuz ?
Yeterli 110 33,03%
Vasat 148 44,44%
Lig başlayınca belli olur 75 22,52%
Katılımcı sayısı: 333. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferleri nasil buluyorsunuz?
Alt 13.01.2016, 08:17   #31
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Transferleri nasil buluyorsunuz?

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konuyu ben açmayı düşündümde ,resim yüklemeyi bilmediğim yada beceremediğim için vazgeçtim, başlığın transfer edilen oyuncuların resimleri ve adlarıyla açılması görsel açıdan daha iyi olurdu,bunu site yönetimi yapsa memnun oluruz,TRANSFER edilen oyuncular hakındaki görüşlere gelirsek, HASAN KABZE=yaşı dezavantaj olsada ,tecrübesi ve fırsatçı olması,cezasahası dışından iyi şut çekmesi,asist yapmayı sevmesi sivaslı olması avantajolacaktır,1.5 yıl anlaşılmasıda normal ,ara transferde bundan iyisi olmaz enaz 2 maç kazandırır ,ETSAZ HUSEİN=Tanımıyorum ,videolarındanda birşey anlamadım,umarım iyi olur,aziz yıldırımın referansıyla alındığı söyleniyor,hakkındaki basındaki yorumlar olumlu,bunlar biraz moral veriyor kapalı kutu inşallh iyi olur.CRistian TanaSE=adını dahaönce duymuştum ancak,sivasspora gelince biraz daha ilgilendim,eski hocamız muhsin ertuğralın olumlu düşünceleri,haginin olumlu not vermesi,daha önce birçok takımın isteyip alamaması vs vs moral oldu,videolara göre gerçekten kaliteli oyuncu aldık diyebilirim,videolardaki kadar oynasın kafii ,atıfın yükü azaldığı gibi performansıda artacaktır.DAvid TExeira=videolarına bakıp değerlendirirsek ,son vuruşları ve tek vuruşları iyi olan oyuncu,araya iyi kaçıyor,istatistikleri öyle çokda kötü değil,tek başına forvete çare olmasada faydalı olacağını ümit ediyorum,hakkındaki daha önceki olumlu yazılarda iyi oyuncu olduğunu gösteriyor,
JOAN OUMARİ=Alman 2. ligi de olsa iyi transfer sayılabilir,yine videolarına bakarak yorum yapacak olursam ,stoperlerde olması gereken önsezi [rakipten 1 sn önce düşünüp hamle yapmak]fazlasıyla var,hava toplarındada iyi,topları dan dun çıkartmıyor olumlu pas olarak kullanıyor,ağır stoper değil ,ziyanın arkasını toplayacak gibi duruyor, elbetteki tüm transfer edilen oyuncuları kısa videolarına bakıp değerlendirmek olmaz,asıl değerlendirmeyi maçlar başlayınca göreceğiz,umarım hepside iyi çıkar .sadece tanese tutsa yeter ,hepside kalitelerini sahaya yansıtırsa sivassporun 1 2 maç haricinde yenileceğini sanmıyorum,ilk 10 içinde ligi bitiririz ,genel olarak yapılan transferlerden memnunum ,emeği geçen herkese teşekkür ederim,ara transferde bundan iyisi şamda kayısı
yok hagi olumlu not vermiş yok aziz yıldırımın refaransıyla alınmış bizim yöneticilerne yapıyormuş bu arada merak ettim sivasspor kulübüne şöyle saglam bir de sportif teknik direktör lazım
Alt 13.01.2016, 08:44   #32
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni transferler oldukça iddialı
Antalya kampına katılan sonYiğidolar, FANATİK aracılığıyla iddialı mesajlar gönderdi:Her şey Sivas için... - Sivasspor
Sivasspor’un yeni transferleri resmi sözleşme imzaladıktan sonra dün takımın Antalya’daki kampına katıldı.
Almanya 2. Lig ekiplerinden FVS Frankfurt’tan alınan stoper Oumari’nin yanı sıra son olarak Amerika MLS’te Dallas forması giyen David Texeira FANATİK’e açıklamalarda bulundu.
Uruguaylı Texeira, “Türkiye’de hedefleri olan bir kulübe geldim. Burada önemli yıldızların oynadığını zaten biliyordum. Benden beklenen gol katkısı sağlamak. Amacım Sivasspor’un başarısı” dedi.
Lübnan asıllı olan ve Türkçe de bilen Oumari ise, “3.5 yıl boyunca Sivasspor’da oynayacağım. Hedefim burada iz bırakmak. Takımı bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtarmalıyız” diye konuştu.

kaynak:fanatik
Alt 13.01.2016, 09:17   #33
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yok hagi olumlu not vermiş yok aziz yıldırımın refaransıyla alınmış bizim yöneticilerne yapıyormuş bu arada merak ettim sivasspor kulübüne şöyle saglam bir de sportif teknik direktör lazım
İnsanların büyük çoğunluğu kendinden üstün,kendine akıl verecek , kimsenin olmasını istemez,bu hem türklerin huyudur ,hemde dünyadaki milyonlarca insanın huyudur,öyle X 1 adamı, sportif direktör yapıp,bülente ,sergene,okana ,r.carlosa direktörlük yaptıramayız,bunedenle,daha önceki sportif direktör denemeleri fiyaskoyla sonuçlandı,ancak şöyle olabilir ki ,oda çok zor görünüyor,futboldan,futbolcuda n,anlayan,dünya futbolunu takip eden ,kafasında futbolcu envanteri olan tam keşfedilmemiş yüzlerce futbolcu ,bunları transfer sezonunda hocaya tavsiye edecek ,yönetimde yer alacak 1 kişi yönetime girerse olur,ayrıca öyle tavsiye edenlerede kızmamak lazım,bugün ülkemizde evlenen milyonlarca insan, onun bunun tavsiyeleriyle evlenmiştiryoksa bilmemne dağının ardındaki köydeki ,dünya güzeli kızı kim görüpte alacak 1 örnek vermek gerekirse,ankaragücüne emenike tavsiye ediliyor,antrenmanlara filan çkarıyorlar,yöneticiler beğeniyor, ancak hoca beğenmiyor,yolluyorlar,karabük başkanına tavsiye ediliyor,başkan bu çocuğu al zarar etmezsin diye ,bizde oynayamaz belkide sizde iş yapar diye ,20 bin $ paraya gidiyor,o emenike karabüğü ligde tuttuğu gibi, takımına 9 milyon € kazandırdı ,aynı şey bizede olabilir,futbolcuların yaşı genç ,kazandıkları paranın 4 5 katını kazanmak ellerinde,neden olmasın diyelim.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2016, 11:53   #34
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 331 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İlk eksiğimiz olan iyi bir bitirici yani forvet almadıkça alınan tüm futbolcular boş gibi gözüküyor. İyi orta sahalar asistçiler hatta takıma bir 10 numara kazandırmış olabiliriz ama gol atamayınca bu adamlar da boş yere fiyatlarını düşecek. Yazıkk
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kagansenbas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.01.2016, 12:55   #35
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

çok iyi.............
Alt 13.01.2016, 20:31   #36
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 331 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yok mu yeni forvet haberi falan... sağlam forvet gelmedikçe şu an ki konumumuzdan uzaklaşamayız. bilgisi olan arkadaşlar bizlerle de paylaşırsa seviniriz
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2016, 23:40   #37
BSMM 1964
Yiğido

BSMM 1964 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 BSMM 1964 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu giden 6 oyuncu ne verdi sivassporuma kocaman bir O gelen oyuncular bunlardan iyi olacak ki ben inanıyorum 2 -3 maç sonra takıma tam adapte oldularmı seyir zevki güzel golleri sıralayan takım olacağız aatıfında yükü hafiflemiş olur. takımımızı ben ilk yarıdan daha iyi buluyorum inşaallah yanılmam.
BSMM 1964 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.01.2016, 10:30   #38
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

amaç ligde kalmak ise yeter fazlasına gerek yok zaten busaatten sonra başka hedef olmaz amaç Avrupa ise sezon başında ona göre transfer yapılması lazım.
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.01.2016, 10:50   #39
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Takımın bütün hücum yükü Aatıf'ın üstündeydi, Aatıf'ı kilitlemeyi başaran her takım bizden puan ya da puanları rahatlıkla alır nitelikteydik fakat yapılan Tenase ve Hussain transferleri nokta atışı olmuştur ki forvete alınan David Texeira da hızlı orta sahayı düşününce başarılı bir transferdir. Hasan Kabze transferine ilk söylenti çıktığından beri karşıydım, hala da karşıyım. Özellikle açıklamalarında değindiği "Baba toprakları" konusu beni iyice kızdırıyor. Madem baba ocağını o kadar iyi biliyordun da daha önceki yıllarda bu takıma asıl katkıyı sağlayabileceğin zamanalrda bu takım sana talip olmuşken niye gelmedin baba ocağına, diye sormazlar mı adama? Neyse daha fazla sinirlenmeden defansa geçeyim. Oumari bana göre tam bir kapalı kutu fakat fiziği hiç fena değil, umarım o da fayda sağlar takımımıza.

EDİT : Ayrıca süper lige çıktıktan sonra yaptığımız transferlerin en sağlamları hep devre arası transferler olmuştur. Bu geleneğimiz umarım bu transfer dönemi için de geçerli olmuştur ve uzun yıllar katkı sağlayacak nokta oyuncular almışızdır.

Konu ReFRaCToRY tarafından (14.01.2016 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir..
ReFRaCToRY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ReFRaCToRY'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.01.2016, 11:21   #40
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takımın bütün hücum yükü Aatıf'ın üstündeydi, Aatıf'ı kilitlemeyi başaran her takım bizden puan ya da puanları rahatlıkla alır nitelikteydik fakat yapılan Tenase ve Hussain transferleri nokta atışı olmuştur ki forvete alınan David Texeira da hızlı orta sahayı düşününce başarılı bir transferdir. Hasan Kabze transferine ilk söylenti çıktığından beri karşıydım, hala da karşıyım. Özellikle açıklamalarında değindiği "Baba toprakları" konusu beni iyice kızdırıyor. Madem baba ocağını o kadar iyi biliyordun da daha önceki yıllarda bu takıma asıl katkıyı sağlayabileceğin zamanalrda bu takım sana talip olmuşken niye gelmedin baba ocağına, diye sormazlar mı adama? Neyse daha fazla sinirlenmeden defansa geçeyim. Oumari bana göre tam bir kapalı kutu fakat fiziği hiç fena değil, umarım o da fayda sağlar takımımıza.

EDİT : Ayrıca süper lige çıktıktan sonra yaptığımız transferlerin en sağlamları hep devre arası transferler olmuştur. Bu geleneğimiz umarım bu transfer dönemi için de geçerli olmuştur ve uzun yıllar katkı sağlayacak nokta oyuncular almışızdır.
Hasan Kabze yi yanılmıyorsam bir kere istemiştik. Tabii hafızalarımda yanılmıyorsam. Nasip bugüne imiş lakin yaş olarak gecikmiş bir transfer... O zamanlar Kazan, Montepiller gibi takımlar devreye girmiş Avrupa macerası diye sineye çekmiştik (yanılmıyorsam) Şimdi bizde öyle yada böyle bize canını dişine takarak oynaması gerekiyor. Bu takımın şu anda David Texeria nın durumuna göre kadroda kendisine yer bulma durumu mevcut. Bakınız İbrahim Öztürkte geldiğinde veryansın etmiştik. Şimdi gayet memnunuz. Cicinho gibi kendini kabul ettirdi. Kızmayalım, inşallah Hasanda onlar gibi çıkar diye bekleyelim. Ayrıca Tanese ve özellikle Hüseyinden umutluyum. Dediğiniz gibi Aatıfın yükünü hafifletip daha rahat alan bulacaktır. Oumariyi ben son Mönşüngılahbah (diyemiyom ismini) maçında çok beğendim. Riskli oynamıyor müdahelelerde geç kalmıyor ve oyuna giriyor, servis yapabiliyor. Geldiği takım belki alman ikinci liginin vasat üstü takımı olabilir ama benim performans olarak hoşuma gitti ve en hazır oyuncu olarak gördüm. İnşallah yanılmam. ayrıca dikkat çeken bir noktada gönderilmesi istenen Çağatayın performansı oldu. Beni oldukça etkiledi. Bindirmeleri, özgüveni, yaşına rağmen rahat tavırları gayet iyiydi. Diğer gençlerimizde(sonradan oyuna giren) iyiydi ama Çağatay daha hoş oynadı. Galata maçında Cicinhonun cezalı olması o mevkiye hazırlandığını düşüncesi doğdu bende...

Dediğiniz gibi devre arası transferlerinde genelde başarılıyız. Tabii istisnalar hariç...

Bakalım Cumartesi günü bu kadroda kim oynayacak ve nasıl bir görüntü çizecek. Doğrusunu söylemek gerekirse çok meraklıyım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
buluyorsunuz, nasil, transferleri

Seçenekler Arama
Stil