Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 10. Yıldönümü
Alt 22.05.2015, 22:29   #11
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 10. Yıldönümü

evet acısıyla tatlısıyla on yıl olmuş.

herkes sarıyer maçını yazmış. ben de oradaydım. yaşım yirmiydi, gençtim, saçımda beyazlar yoktu. :( şimdi yaş olmuş otuz. yolun yarısı eder. Allah imanlı kuranlı ölüm nasip etsin.

onuncu yıl anısına bir gol videosu paylaşayım:

https://www.facebook.com/SivassporTa...0/?pnref=story

mesut bakkal'ın beraberlik serisiyle ligde kaldığımız sezon. kadronun çoğu efsane kadroya mensup. zaten golü atan da mehmet yıldız.

acısı da güzel, tatlısı da... ama tatlısı daha güzel. tatlısı bol nice on yıllara...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2015, 23:21   #12
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha nice 10. yıllara inşallah... Her ne kadar taraftarımız çoğu zaman "artık şampiyonluk kovalamıyoruz, düşmemeye oynuyoruz" diye şikayet etse de, takımımızın en büyük başarılarından birisi de ligde kalıcı olmaktır. Zira şu an ligde mevcut olan takımlardan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Gençlerbirliği ve Gaziantepspor'dan sonra biz geliyoruz. Diğer bütün takımlar bizden sonra lige çıktı, düştü, bişeyler oldu. 10 yıl dile kolay, az değil. Şu an 15 yaşında olan bir Yiğido, "ben kendimi bildim bileli bizim takım Süper Lig'de" diyebilir.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2015, 00:08   #13
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

herkes sarıyer maçını yazmış. ben de oradaydım. yaşım yirmiydi, gençtim, saçımda beyazlar yoktu. :( şimdi yaş olmuş otuz. yolun yarısı eder. Allah imanlı kuranlı ölüm nasip etsin.

mesut bakkal'ın beraberlik serisiyle ligde kaldığımız sezon. kadronun çoğu efsane kadroya mensup. zaten golü atan da mehmet yıldız.

acısı da güzel, tatlısı da... ama tatlısı daha güzel. tatlısı bol nice on yıllara...
O zaman ki ruh olsaydı şimdi neler yapıyorduk, stad full, oyuncuların kendine güveni tam, gevelemiyorlar, her an gol atabilecek gibi paslaşıyorlar, mesele bu, bir de bence bu sene uzaktan şut çekme problemimiz bize pahalıya mâl oldu, tam olarak istatistiklere bakmadım ama isabetli şut oranımız epey düşük olabilir, diğer sezonlara göre ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2015, 00:47   #14
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ah ah cok ozledim iste bu videodaki o ortami o sivassporu
Bu kac senesiydi acaba ?
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2015, 00:56   #15
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Soyözen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha nice 10. yıllara inşallah... Her ne kadar taraftarımız çoğu zaman "artık şampiyonluk kovalamıyoruz, düşmemeye oynuyoruz" diye şikayet etse de, takımımızın en büyük başarılarından birisi de ligde kalıcı olmaktır. Zira şu an ligde mevcut olan takımlardan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Gençlerbirliği ve Gaziantepspor'dan sonra biz geliyoruz. Diğer bütün takımlar bizden sonra lige çıktı, düştü, bişeyler oldu. 10 yıl dile kolay, az değil. Şu an 15 yaşında olan bir Yiğido, "ben kendimi bildim bileli bizim takım Süper Lig'de" diyebilir.
Çok güzel bir tespit olmuş özellikle son cumleniz
ligde devamlılık sağlanırsa alttan gelen yeni nesil aksi bir yönlendirme olmadıkça Sivasspor ü tutacak demektir

Allah kimseye bu takımın küme düştüğünü göstermesin, Şampiyonluklar yasatsin
Alt 23.05.2015, 01:03   #16
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

10.yılımız 58.sezona denk geliyor inşallah ligde ilk dörte girip. Türkiye kupasını da müzemize götürürüz.

Sivasspor için çalışan, malzemecisinden futbolcusuna kadar herkese teşekürler.

Gün geldi eşinden çocuklarından işinden sağlığından özgürlüğünden fedakarlık eden büyük başkan MECNUN ODYAKMAZ bu başarı bu onur bu guru senin sana ne kadar teşekür etsek azdır.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NöOReaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2015, 02:59   #17
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Bu güzel Tarih dolu yazıyı okudum ve çok duygulandım ve Vaybee dedim en önemlisi Sen çok yaşa Sivassporum dedim.

Öyle içten yazılmışki gerçekten emin olun , sivaslı olmasaydım yine etkilenirdim. Gurbetciyim Türkiyede yaşamıyorum 've hayatımda bir Resmi maça Sivas-Mersin 3-3 bitmişti. Rıza hoca döneminde 've Attıf Chahechouhe 2.Haftada Sivasspor adına ilk resmi golünü atmıştı , diğer gollerimi Kara Boğa Eneramo kaydetmişti 've hic unutmuyorum Hakem Serkan Çınar birsürü hatalı karar vermişti 've bir duran toptan ilginç goller yemiştik Ben Yahya Mersinli oyuncu canımızı cok yakmışti , 've 3-1 öndeyken maç 3-3 beraberlikle sonuşlanmıştı.

Onun dışında ilk kez Sivasspor kampıni ziyaret etmiştim daha doğrusu Hollanda'da sezon başı Go Ahed Aegles ile yaptığımiz hazırlık müsabakası gözlenlemiş 've izlemiştim. Bu donemde dünya Yıldızı Roberto Carlos görmek 've Sivassporlu emekçi 've yeni gelen Cicinho, Da Costa , Burhan Eşer 've hazırlık macında denenen Mehdi Taoil i görmek de nasip olmuştu. 've Aatıf , Grosicki, Ziya Erdal yani kısaca Roberto Carlos'un ilk döneminde kadroda olan herkesi hem görmüştüm 've neredeyse herkesle hatıra fotorafı cektirdim , yani Nihat Sahin 've Murat Göksu , 've Domingo Lopez dışında herkesle nasip olmuştu.

Ve geç transfer edilen Djebbour , Aydın Karabulut 've Utaka ile fotoğraf cekilemedim.

Çok güzeldi 've Sohbetler ettik. En cok kaleci Borjan. Aatif Chahechouhe , Ziya Erdal ve Abdulkadir Özgen le muabet ettim ve ikinci yarı saha kenarına indim Ahmet Aras in yanına oturmuştum. Tabi bu müsabakanın amatör sahada oynanması benim işimede gelmişti , cunki Go Ahed takımı uzun yıl aradan sonra ilk kez 1 lige cıkmış kendi stadyumlarında inşaat varmış.

Almanlara halen soruyorum en beğende efaane oyuncular Kim diye yüzde 70 şi Roberto Carlos diyor. Legende yani efsane.

Ve büyük başkan sayesinde onunla da fotoğraf cekilebildim. Yani Meçnun başkana sahip cıjın Sivasspor'a aşık olunuz.

Kücúkken 11 yaşlarında Ligtv ve Trt den Sivasspor maclarını hep takip ederim halende ediyorum. Birtek İsmail Kartal dönemini hatırlamiyorum.

İnşallah göruntuler vardir o güzel dönemin.

Vee en sonda Sivasspor'u bu sene 4 Eylül de Gaziantep BŞB ve Mersin IY ile oynadığımiz Cumhuriyet Kupasına gidebildim.

Eyyy Sivasta yaşayanlar, eyy yakın yerde yaşayanlar , eyy İstannbulki Sivas haydi lütfen stadyumları dolduralım, Sivasspor'a sahip cıkalım, ve aşık olalım kırmızı beyaz rengimize, unutmayalım gelmişi geçmişi . Herkese nasip olmaz Süper lig , lütfen takıma değer verin. Hep beraber birlik beraberlik içinde büyük Taraftar olduğumuzu gösterelim. Bu güzel takım sevilmez mi beee.

Ben 19 yaşındayım elimden geldiği kadar herzaman destekliyorum. Sivasta olduğumda Lisanslı ürünleri alıyorum.

Ben Almanyada Sivasspor'umu temsil ediyorum, lütfen Yiğidolar seneye Stadyumu doldurun ve Sivassporumuz daha diri daha güclü daha güçlü olsun. Bu takımın sampiyonun olması için 3. Büyütülmüş sımarık takımlardan vazgeçin tek takım tutun oda kimliğinizde yazan Sehrin takımı Sivasspor olsun. Avrupada okadar Sivaslï var onlar için Türkiyede Sivassporumu temsil edin ve bizlerde Uefa Kupalarında Sampiyonlar liginde Göz bebeğimiz Yiğodoları Sivasspor'u Avrupada destekleyelim.

Tek Aşk Sivasspor, tek takım Sivasspor .
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2015, 10:37   #18
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle süperligdeki 10.yılımızın 100.yıl olarak devam etmesi dileğiyle kutluyorum,bunca yıllık sivasspor tarihinde acı tatlı yaşadığımız birçok hatıralarımız olmuştur,bu takımın süper lige çıkana kadar neler çektiğini çok iyibilirim,3.lig batağından süper lig kapısına kadar getiren osman seçilmiş beye ayrıca teşekkür ederim,mecnun başkanımızada takımı ortada bırakmayıp ,sahip çıktığı ,süperlige çıkarttığı,bize şampiyonluk heyacanları,avrupa kupalarına katılma heyecanı yaşattığı için teşekkürederim,hernekadar 4 5sezon tehlike yaşasakda kurtulmayı bildik ,2.ligdeki taraftar potansiyeli ile şimdiki taraftar potansiyelini kıyasladığımızda ,2.lig kategorisindeki taraftar heyecanını ,desteğini,takımına olan sevgisini ,tutkusunu özlüyorum,istanbulda alisamiyen stadını 25 bin kişiyle fulleyip ,dışarda 5000 kişinin kaldığı,kadıköydeki sarıyer maçında ,stadın yarısını doldurduğumuz ,inönü stadında 33 000 kişiyle oynadığımız maçı,karagümrük maçında olimpiyata 35 bini aşkın taraftarla destek olduğumuz ,manisa maçında 25 bin kişiyle oynadığımız maçı ,darıcada 4 000 bini aŞKIN taraftarla destek olduğumuz,şampiyonluğa oynadığımız gs ye kaptırdığımız sezon ankara sincan stadında 5000 kişiyle ankarada seyirci rekoru kırdığımız maçları ,unutamıyorum ,aradan geçen yıllarda seyirci potansiyelimiz artacağına dahada düşmesi,3.ligdeki diyarbakır,kocaeli,sakarya,erz urum,zonguldak gibi şehirlerde ,20 30 bin kişinin destek olup süper ligdeki sivassporun 2 3 bin kişiye oynaması ,bu şehrin insanları için utanç kaynağı olsa gerek,sivassporun kıymetini bu şehrin insanları,ister sivasda ,ister diğer şehirlerde ve ülkelerde yaşayanlar, çok iyi bilmelidir,sivasspor küme düştüğünde kıymetini bilselerde fayda etmez ,nice 10 yıllara diyor,yeni sezonda başarılar diliyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
yıldönümü