Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Tokatspor Maçı
Alt 14.08.2016, 22:45   #21
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Tokatspor Maçı

Öncelikle bu tür maçları lig için ölçü kabul etmiyorum,enazından kendi kalemimizdeki bir takımla oynasaydık takım için daha güzel fikir sahibi olurduk,2.lig klasman grubu takımına karşı bile varlık gösteremedik,koca 45 dakkada doğru dürüst pozisyonumuz yok,oyundüzeni ,şablonu yok,karambole oynayıp dağlara taşlara orta yaptık,takımı yönlendirecek ,kilidi açacak 10 numara yok [atıfın benzeri],forvetlerde iş yok,kanatlar işlemiyor,yeni transferlerden leondradon başka faydası olacak kimseyi göremedim,genel olarak takımı lige hazır görmedim,oynayacağımız takımlar tokattan 2 tik daha güçlü,genel olarak sivassporda 1 kanat oyuncusu,10 numara eksikliği,golcü eksikliği,kaleci eksikliği gördüm,açıkçası hayal kırıklığına uğradım,dediğim gibi bu maçı ölçü almıyorumda ,setcusu,cicinyoyu,atıfı çok arayacağız ,stadın zeminini beğenmedim,bildiğin patates tarlası,trübündeki seyirciler umarım lig başladığındada böyle gelirler,12 binseyirci bu lig için iyidir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.08.2016, 22:51   #22
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Bu takima jughurta hamroun gibi oyuncu sart.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.08.2016, 23:20   #23
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

macı tv 58 seyrettım ancak su nu gordumtakım hala bır bırını tanımıyor pas hatası cok rakıp 2 lıg takımı ve sıvas spor ılk 10 dakıka ve son 10 dakıka oyun oynadı onun dısında hıc pas yapmadı desek yerınde ayrıca korcan hala ayını korcan yedıgı gol cok acemıce hıc kendını yetıstırmıyor hafta sonu mac oynayacagız hala ılk on bır bellı degıl hoca butun oyunculaarı sahaya surdu ne dıyelım allah yardımcımız olsun ınsaallah super lıge cıkarız
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.08.2016, 23:28   #24
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takım ilk dakikalarda çok coşkulu başladı ama dakika 27 itibariyle düştük ta ki 85 e kadar. En hazır isimler Boye, Ziya, Kerim Avcı, Ergin Keleş, Hakan Arslan, Oumari, Burhan idi bana göre. On liberoda bir tek Yiğit iyi. Adem sadece dönüyor aynı Adem. Galip hiç ama hiç iyi oynamadı umut da vermedi hayırlısı artık göreceğiz. Hasan Hatipoglu inanılmaz heyecanlıydı. Leandrinho'nun son vuruşları ne kadar iyiyse pas trafiği de o kadar zayıftı. Beykan daha iyi olacak. Barrales de istekli oynadı ancak ne pas cikarabilen vardı ne de aralara kaçtığını gören. Takımda herkes yan ya da geri pas yapmaya çalışıyor. Burhan'ın asistten evvel topu öne alışı muhteşemdi. Kaleci sorunu var, Tunahan kısa ama Korcan'dan iyi gibi. Umarım en doğru kadroyu buluruz. Şu takım aralara ve dikine oynamayı öğrensin çok gol atar.
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erhan 10'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.08.2016, 01:13   #25
aofpsycho
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aofpsycho FAZLA SÖZE GEREK YOKaofpsycho FAZLA SÖZE GEREK YOKaofpsycho FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maç hakkında açılıştır, hazırlıktır eksiklerimizi görmüştür hoca, ben bu takıma güveniyorum, lakin taraftar gruplarının kendine gelmesi lazım, geçen sene gördüğüm saçma tartışmalarla insanları stattan kaçıran değilde, güzel eğlenceli tezahüratlarla bizleri coşturacak bir gruba ihtiyaç var, Cidde'n bu konuda 5-6 senedir bu şehirde bir kaç maç hariç taraftar gruplarının etkisini görmedim, aksine sağındaki solundakine grubuna güvenerek küfredenleri tokat atanları gördüm, bence kişilerin kendine çeki düzen vermesi gerekiyor, bugünün en hoş görüntüsü bana göre sahaya atılan bir pet şişe vardı bunu atana tepki gösterilmesiydi, bizler dengesiz veya kötü bir şehri temsil etmiyoruz, önümüzde bir sürü maç olacak hakemler çok yanlış düdükler çalacak, inşallah sahaya atlayan dangozlar olmaz, unutmayın ki bu şehir Anadolu'ya (Bursaspor'un şampiyonluğunun ayak sesleri 4 eylül'den çıktı, bildiğimiz Sivasspor gayet fair play kuralları içinde hareket eden bir taraftar ve takımdır..
aofpsycho isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı aofpsycho'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.08.2016, 01:28   #26
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Kim tutacak Sivassporu bu Sivasspora yakışmayan ligde.... çok merak ediyorum..Ligler başlamadan net konuşuyorum...Sivasspor açık ara bu ligi zirvede bitirip hak ettiği ligde Türkiyenin süper liginde hak ettiği Şampiyonluğu yaşayacaktır...Ben buna kalpten inanmış bir insan olarak şüphesiz bilnçli pozitif öngörüyle yazıyorum...Aslında düşmesi bile imkansız ve yanlıştıta...sistem sistem olmadığı için arslanı kediye boğdurdular....Eywallah deyip çıkıp hesabını soracağız....Bizim düştükten sonra çıktığımız yıl b jımnastıkı 3-0 yendiğimizde futbolcularımızın giydiği tişörtte HESABI GÖRDÜK yazıyordu...Eminim Sivassporumuzda hesabı görecektir...Tık derecesinde kuşkum yoktur buna...
Alt 15.08.2016, 13:48   #27
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***Adem in düzeleceği yok gibi,sol acık zaten hıc bir zaman olmadı,kaleci 5 yıldır yok,Golcu aranıyor,SAHA tarla gibi cimlerİde sanki 4 eylül ün eski çimleri,Koltuk renkleri cok kötü ***İNŞLH Bu ay içinde hepsi düzelir***
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
maçı, sivasspor, tokatspor

Seçenekler Arama
Stil