Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Böyle Ruhsuzlari Nerden Topladiniz Takima
Alt 10.11.2009, 10:24   #21
ÇATAYAZBUZGIŞ
Acemi Yiğido

ÇATAYAZBUZGIŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 ÇATAYAZBUZGIŞ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Böyle Ruhsuzlari Nerden Topladiniz Takima

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yönetim işin ciddiyetinin farkında değil galiba...

hayrettine 100 milyar ceza versen daha mı iyi olacak,

ersen martine 500 milyar ceza versen gol mü atacak,

yasine ceza versen defans mı yapacak....

hayrettini kayseri maçında tekrar tekrar izleyin, rakip geliyor bizim hayrettin ......... dönüyor, adam basıyor çalımı, sonrası malum, ulan hiç mi futbol bilgin yok senin, kapasiten bu kadar mı, topa basacağın yerde, adamın ayağına dalacağın yerde kıçını dönüyorsun, bu kadar mısınız be.... sol kanat resmen otoban oldu...

yasin desen varlığı yokluğu belli değil, adam emek vermiyor, savaşmıyor, sedatın yarısı kadar yüreği olsun, bu hallere düşmezdik...

ersen derseniz bu adamın tek bir maç faydası olmadı takıma hoca da yönetim de hala bu adama şans veriyor, ulan küme düşürecek bu sığırlar bizi, siz hala neyin peşindesiniz...

ceza meza istemiyoruz arkadaş, bu üç futbolcu bu kulübün kapısından bir kez daha girmemeli, adım atmamalı...

süresiz kadro dışı bırakılmalı bunlar, veya sözleşmeleri feshedilmeli....

bakın diğer futbolcuların da moral motivasyonunu bozuyorlar, hiç olmadık anda bu öküzlerden birisi sayesinde gol yiyoruz, sonra diğer garibanlar uğraşsınlarda çıkarsınlar....

yazık ya..... abdurrahmanın, sedatın, musanın, kamananın, ibrahim dağaşanın emeklerine yazık... gollerden sonra bu yiğitlerin yüz ifadesi, o çaresizlik görüntüleri beni kahrediyor, üzülüyorum, bu takım için gerçekten savaşanların yaşadığı çersizliğe üzülüyorum, arkadaşlarının emeklerine ihanet edenlere üzülüyorum

vallahi yazık billahi yazık....

ligde kalma adına son çaremiz son işimiz belli....

bir, hayrettin, ersen, yasin... üçü de kovulmalı....

iki, ilk yarıda en az 15 puana ulaşmalıyız....

üç, ligde kalmak istiyorsan evinde puan kaybetmeyeceksin arkadaş, iki hafta sonra oynayacağımız bjk maçı buna dahil....

dört, deplasmanlarda ölümüne savunma yapıp, bir puan koparmanın peşinde olacaksın...

beş, devre arasında paraya kıyıp, borca girip, çok ama çok sağlam iki defans, bir orta saha, bir de forvet alacaksın....

altı ve son görev taraftara... bülent denen yaratığa sonsuz güvenerek, takımı katlettirerek hayatının hatasını yapan yönetime sonuna kadar destek olacaksın... başka çıkar yol yok... yönetim de yukarıda saydığımız önlemleri alacak...

BU ARKADAŞ futboldan gerçekten anlıyor bu bahsettiği şeyler aynen yapılmalı..
arkadaşımız SİVASSPORUN reçetesini çıkarmış...sağol gardaşım benim.
ÇATAYAZBUZGIŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2009, 10:33   #22
muhendis58
Acemi Yiğido

muhendis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muhendis58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ARKADAŞLAR YÖNETİM TRANSFER YAPAMIYOR BİZ TELEFONLA YARDIM HATTINI FAALİYETE GEÇİRİP YASİNİN YERİNE TARAFTAR OLARAK TRANSFER YAPALIM NE DERSİNİZ ALSINLAR YASİNİN YERİNE İYİ BİR STOPER TARAFTAR ÖDESİN PARASINI NE DERSİNİZ
muhendis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2009, 10:47   #23
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 812 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bedava sirke baldan tatlıdır hesabı yapıp elimizde topçuları satıp yerine sokaktan adam topladılar halimiz ortada allah yardımcımız olsun
Alt 10.11.2009, 11:59   #24
kemalk58
Acemi Yiğido

23 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kemalk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yönetim işin ciddiyetinin farkında değil galiba...

hayrettine 100 milyar ceza versen daha mı iyi olacak,

ersen martine 500 milyar ceza versen gol mü atacak,

yasine ceza versen defans mı yapacak....

hayrettini kayseri maçında tekrar tekrar izleyin, rakip geliyor bizim hayrettin ......... dönüyor, adam basıyor çalımı, sonrası malum, ulan hiç mi futbol bilgin yok senin, kapasiten bu kadar mı, topa basacağın yerde, adamın ayağına dalacağın yerde kıçını dönüyorsun, bu kadar mısınız be.... sol kanat resmen otoban oldu...

yasin desen varlığı yokluğu belli değil, adam emek vermiyor, savaşmıyor, sedatın yarısı kadar yüreği olsun, bu hallere düşmezdik...

ersen derseniz bu adamın tek bir maç faydası olmadı takıma hoca da yönetim de hala bu adama şans veriyor, ulan küme düşürecek bu sığırlar bizi, siz hala neyin peşindesiniz...

ceza meza istemiyoruz arkadaş, bu üç futbolcu bu kulübün kapısından bir kez daha girmemeli, adım atmamalı...

süresiz kadro dışı bırakılmalı bunlar, veya sözleşmeleri feshedilmeli....

bakın diğer futbolcuların da moral motivasyonunu bozuyorlar, hiç olmadık anda bu öküzlerden birisi sayesinde gol yiyoruz, sonra diğer garibanlar uğraşsınlarda çıkarsınlar....

yazık ya..... abdurrahmanın, sedatın, musanın, kamananın, ibrahim dağaşanın emeklerine yazık... gollerden sonra bu yiğitlerin yüz ifadesi, o çaresizlik görüntüleri beni kahrediyor, üzülüyorum, bu takım için gerçekten savaşanların yaşadığı çersizliğe üzülüyorum, arkadaşlarının emeklerine ihanet edenlere üzülüyorum

vallahi yazık billahi yazık....

ligde kalma adına son çaremiz son işimiz belli....

bir, hayrettin, ersen, yasin... üçü de kovulmalı....

iki, ilk yarıda en az 15 puana ulaşmalıyız....

üç, ligde kalmak istiyorsan evinde puan kaybetmeyeceksin arkadaş, iki hafta sonra oynayacağımız bjk maçı buna dahil....

dört, deplasmanlarda ölümüne savunma yapıp, bir puan koparmanın peşinde olacaksın...

beş, devre arasında paraya kıyıp, borca girip, çok ama çok sağlam iki defans, bir orta saha, bir de forvet alacaksın....

altı ve son görev taraftara... bülent denen yaratığa sonsuz güvenerek, takımı katlettirerek hayatının hatasını yapan yönetime sonuna kadar destek olacaksın... başka çıkar yol yok... yönetim de yukarıda saydığımız önlemleri alacak...
HOCAM AYNEN KATILIYORUM .....AMA CEZA KONUSUNA SANA KATILMIYORUM...BİZLER TARAFTAR OLARAK SABIR EDİYORUZ..EMİNİMKİ ONLAR BİZİM KADAR ÜZÜLMÜYORLAR..
BOŞU BOŞUNA KART YİYENE VERECEKSİN PARA CEZASINI ;ADAMLAR ZATEN OYNAMIYOR. YUKARDA SAYDIĞIN KİŞİLER..

YENECEK OLSALAR AMA PRİM ALACAKLAR.
YENİLİNCEDE BİZ CEZASI OLMALI BENCE..

O KADAR KOLAY OLMAMALI.ADAMLARA TRANSFERDE ÇUVALLA PARA VERİLDİ; BEYFENDİLER BOŞ ÇIKTI.. OLURMU SENCE ; BU KADAR KOLAYMI PARA KAZANMAK... O KADAR PARA VARDIDA ; NEDEN OTOBÜS ALMAK İÇİN SMS KAMPANYASI DÜZENLENDİ.NEDEN ?
VERECEKSİN
CEZAYI HOCAM.
ADAMLAR YENİLDİ.4-2 FARK YEDİK.. BİRDE ÜSTÜNE ÜSTLÜK 4 GÜN TATİL VAY BE...KİMDE VAR BU KADAR KEYİF HOCAM SEN SÖYLE...
ALLAH İÇİN SEN SÖYLE ,ÇALIŞMAK VARKEN NE TATİLİ....YENSEK TAMAM DİYECEM .HAK ETTİLER TATİLİ DİYECEM.AMA ODA YOK FARK YEDİK OTURDUK..BENCE BAZI ŞEYLERİ ARTIK YÖNETİM ELE ALMALI..BİZ YÖNETİMİ VE BAŞKANIMIZA VE HOCAMIZA GÜVENİYORUZ.

ALLAH BİZLERE YANİ TARAFTARLARA SABIR VERSİN.
kemalk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2009, 21:10   #25
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sivas mi bunlari buluyor, bunlarmi sivasi buluyor dogrusu anlamis degilim...korler sagirlar birbirini agirlar
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
böyle, nerden, ruhsuzlari, takima, topladiniz

Seçenekler Arama
Stil