Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İlk Yarı da Yiğido Gençlik..
Alt 28.12.2011, 03:43   #11
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: İlk Yarı da Yiğido Gençlik..

Sizlerde olmasanız stadın cenaze evinden bir farkı kalmayacak.Küçük bir eleştirim olacak affınıza sığınarak; sayısal olarak çok azsınız,grubun büyümesi için çalışma yapmalısınız bence.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı muhsin koçak'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2011, 07:40   #12
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Genelde en ateşli taraftar grupları kale arkalarında olur.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2011, 07:44   #13
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

her zaman ki gibi çok iyisiniz..bizde elimizden geldiğince gelip size katılıyoruz...ancak şu küfür olayını bitirmek lazım, bu bazen gruba gölge düşürüyor....umarım sayınız gittikçe artar....maratona geçmeniz çok iyi oldu , çünki kapalı olduğu için ses daha gür çıkıyor....
Alt 28.12.2011, 09:40   #14
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence türkiye liginde en pasif grubuz. hem sayı hem organize bakımından . kalagrafi hazırlayamıyoruz bestelerimiz çok az .. kimse bana kızmasın ama ben bizim grubu hiç beğenmiyorum.. meydan da toplanıp dawullar birlikde istasyon caddesini inleterek gelmemiz lazım . heyecan gelmesi lazım tek olmamız lazım ilk önce kawgayı bitirmemiz lazım . hemen hemen her maçda grub içinde kawga çıkıyor. bide en önemlisi yöneticilere sözümüzü geçirmemiz lazım. ne gerekiyorsa karşılamaları lazım.. teşekkür ederimm..
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ünisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2011, 11:03   #15
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Köklü bir geleneği ihya ettiniz canlandırdınız maratona geçerek.Çünkü eskiden beri en sıkı taraftar o tribünde otururdu.Bir de kalearkası her zaman dolmadığı için pek iyi durmuyordu grup.Hem böyle maratona bi enerji veriyorsunuz.B enim sivas dışından naçizane gözlemim bu,yanlış değildir umarım.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2011, 12:56   #16
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ünisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence türkiye liginde en pasif grubuz. hem sayı hem organize bakımından . kalagrafi hazırlayamıyoruz bestelerimiz çok az .. kimse bana kızmasın ama ben bizim grubu hiç beğenmiyorum.. meydan da toplanıp dawullar birlikde istasyon caddesini inleterek gelmemiz lazım . heyecan gelmesi lazım tek olmamız lazım ilk önce kawgayı bitirmemiz lazım . hemen hemen her maçda grub içinde kawga çıkıyor. bide en önemlisi yöneticilere sözümüzü geçirmemiz lazım. ne gerekiyorsa karşılamaları lazım.. teşekkür ederimm..

Türkiye liginde bizden sayı olarak az olan gruplar da var ancak sesimiz tv ye yeterince gitmiyor bunun nedeni maraton tribünün üzeri kapalı ama diğer statlardaki gibi değil çok yüksekten kapatılmış ve arka tarafta boşluk var ikincisi tv kamerasına uzak ve bulunduğumuz yerin yakınında bi mikrofon yok bundan az ses gidiyor..

beste olarak tribünlerde söylenen belli başlı besteler vardır onların hepside maçta yapılıyor..

Atatürk Anıtının orada toplanıp şen şakrak stada gidiyoruz kareografi ve meşale şovlarını bu sezona kadar çok sık yapıyorduk ancak bu sezon pek yapmadık ama ikinci yarı İnşallah bu tür etkinliklere devam edeceğiz..

kavga olayına gelince ufak tefek bazı maçlarda tartışmalar olabiliyor bu bir çok tribünde olan bir şey bunu da minimum a indirmeye çalışacağız...
Alt 28.12.2011, 13:05   #17
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

eski yerini çok çok daha güzlidi . bu yeni yerinizde adeta yok olmuşsunuz . çünki bizler gurbetteki yiğidolarız tv den iziliyoruz .. siz sölemseydiniz yiğidogençlik kapandı zannediyurudm.. eski yerizne gecin
Alt 28.12.2011, 13:09   #18
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
gangster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar "her zaman ki" gibi gayet iyiydiniz,emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.Ancak iki husus çok dikkatimi çekiyor.Aynı saate gelmeyen hemen hemen bütün maçları izlediğim için özellikle belirtmek istiyorum.

Birincisi; maçın ilk yarısında çok organize olan grup ikinci yarı sayı olarak çok azalıyor.Nedenini öğrenmek isterim.

İkincisi; ligtv yayını ile ilgili.Birçok takıma göre çok daha iyi bir tribüne sahip olmamıza rağmen bunu ses olarak televizyon yayınına aktaramıyoruz.En az taraftarı stada çeken Antalyasporun bile daha çok sesi yayına yansıyor.Özellikle Samsun maçında 90 dk şirinleri dinlemek zorunda kaldık.Bunun nedeninin kameraların lokasyonu ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Diğer statlara nazaran seyircinin kameralara en uzak kaldığı stat bizimkisi.Bunu örgütlü bir biçimde ligtv ye veya yönetimimize bildirerek en azından bir mikrofon yerleştirilmesini sağlayabiliriz.Böylelikle emeğinizin karşılığını daha fazla almış olursunuz diye düşünüyorum.
dedidklerinde çok haklısın sana katılıyorum..

2.yarıda azalmasının sebebi arkadaşların bazıları tribünde yeni olduğu için belli bir dk dan sonra yorulup kaytarıyorlar ancak zamanla bu sorununun tamamen olmasa bile kısmen çözüleceğine inanıyorum..
Alt 28.12.2011, 13:26   #19
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Taraftar gurubu olmasa stad sessiz kalacak, çekirdek çıtlama sesini bastıran bu guruba teşekkür etmek gerek.Daha organize olunmalı, gurup içi etkileşim ve birlik sağlandıktan sonra stad içindeki diğer seyircilerin de gurubla birlikte hareket etmesinin sağlanması gerek, bunun da yönetimin vereceği destek ile olacağı kanaatindeyim.Küfür olayının da taraftar gurubunca kaldırılması gerek, küfre gerek olmadan tezahüratla tepki verilebilir.
Alt 28.12.2011, 14:39   #20
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ygdgnçlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Türkiye liginde bizden sayı olarak az olan gruplar da var ancak sesimiz tv ye yeterince gitmiyor bunun nedeni maraton tribünün üzeri kapalı ama diğer statlardaki gibi değil çok yüksekten kapatılmış ve arka tarafta boşluk var ikincisi tv kamerasına uzak ve bulunduğumuz yerin yakınında bi mikrofon yok bundan az ses gidiyor..

beste olarak tribünlerde söylenen belli başlı besteler vardır onların hepside maçta yapılıyor..

Atatürk Anıtının orada toplanıp şen şakrak stada gidiyoruz kareografi ve meşale şovlarını bu sezona kadar çok sık yapıyorduk ancak bu sezon pek yapmadık ama ikinci yarı İnşallah bu tür etkinliklere devam edeceğiz..

kavga olayına gelince ufak tefek bazı maçlarda tartışmalar olabiliyor bu bir çok tribünde olan bir şey bunu da minimum a indirmeye çalışacağız...
gardaşım bana sitem ederek konusmussun biraz yorum yapmamızı istemişsiniz bende yorum yaptım sitem edilecek birşey yok. bide ben öle stada gelmeyen biride değilim kimse öyle anlamasın . içeride ki bütün maçlarına geldim ve hepsinde de maratonda yerimi aldım ... ben benim gördüğüm eksikleri yazdım bide tv kamerası uzak değil gardaşım bizlerin içinde olacak değil ya. bide kavga olayına gelince ufak tefek bazı maçlarda kavga oluyo diyosun da hemen hemen her maçda tartışılıyor. neyse ben gördüklerimi söyledim inşalllah çok güçlü taraftar grubu oluruz .. teşekkür ederim...
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gençlik, yarı, yiğido, İlk

Seçenekler Arama
Stil