Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Play-Off için Varyasyonlar !..
Alt 02.04.2012, 11:30   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Play-Off için Varyasyonlar !..

Koca bir sezonu son haftaya bağladık ya, bizim futbolcularda ki stres bu maçı elimizden bir kuş gibi uçurur gider. O yüzden hiç boşuna stres yapmaya, dellenmeye, bağırıp-çağırmaya, kızmaya, küfür etmeye kalkışmayın. Lig bizim için İstanbul BBSK maçının 58. dakikasında bitmiştir. Hepimize geçmiş olsun. Bu bir sitem değil, kehanet değil.

Sabah işe geldiğimden beri oturdum tüm maçları önüme koydum. İşte o maçlar şunlar;

ESKİŞEHİRSPOR - MERSİN İY
FENERBAHÇE - ANTALYASPOR
SAMSUNSPOR - SİVASSPOR
İSTANBUL BBSK - G.BİRLİĞİ
BURSASPOR - G.ANTEPSPOR

Bu maçları çeşitli varyasyonlara yükledim. Yok Antalya mağlup olursa ne olur, yok Samsun galip olursa ne olur? Yok İBB berabere kalırsa ne olur, yenerse ne olur? Yok Gaziantepsor yenerse ne olur, berabere kalırsa ne olur? Hepsine hepsine baktım.

Bizim Play-Off'a kalıp daha çok PARA KAZANMAMIZ için mutlaka galip gelmemiz lazım. GAZİANTEPSPOR'da deplasmanda BURSASPOR'u yenerse, O zaman şu an için gerçek rakiplerimiz olan İSTANBUL BBSK ile ESKİŞEHİRSPOR'un puan kaybetmeleri lazım.

Yok berabere kalırsak bu sefer GAZİANTEPSPOR'da deplasmanda BURSASPOR'u yenerse (ki kesinlikle yenecek), o zaman GAZİANTEPSOR'da devreye giriyor, ESKİŞEHİRSPOR'un galip gelmesi durumunda, İSTANBUL BBSK'in puan kaybetmesi bile işe yaramıyor.

Biz berabere kalırsak, o zaman GENÇLERBİRLİĞİ ve BURSASPOR mutlak suretle galip gelmeleri lazım, ESKİŞEHİRSPOR kazansa bile biz Play-Off'a kalıyoruz..

Biz berabere bile kalsak GAZİANTEPSPOR galip gelse, İSTANBUL BBSK ile ESKİŞEHİRSPOR'un 1 puan almaları bile bizi devre dışı bırakıyor.

Yani netice de, ne olursa olsun galip gelmemiz lazım. Buna da gücümüz yeter mi, YETER !... Ama buna SAMSUNSPOR müsaade eder mi? ETMEZ !.. Çünkü, Can derdindeler.

Buna FUTBOLCULAR müsaade eder mi? ETMEZLER !... Çünkü TATİL derdindeler...

Buna Rıza hoca müsaade eder mi? ORASI SORU İŞARETİ işte !... ??????

Elimizde ki değeri kaybettikten sonra EL'den medet umarsan işte böyle açıkta kalırsın. BELKİ de HOCAMIZIN ve FUTBOLCULARIMIZIN İSTEĞİ BU DOĞRULTUDAYDI !... Onu da bilemeyiz.

.
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Play-Off için Varyasyonlar !..
Alt 02.04.2012, 11:46   #2
acizk
YASAKLI ÜYE

43 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 acizk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Play-Off için Varyasyonlar !..

Grosicki ve eneramo yüzde bir milyon eminim ligin erken bitmesini istiyorlar.Bu benim oynadıkları oyundan çıkardığım varsyım olmasının yanında önemli sayılabilecek derecede bir de duyum var.
acizk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda acizk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2012, 11:49   #3
acizk
YASAKLI ÜYE

herkes eteğinde ki taşı döksün akardaşlar. ben doluyum bütün kinimi kusacağım. lig içinde olumsuz etkilememk adına hep sustuk ama yanlış yaptık. hafatlardır saha içerisinde ruh gibi gezen Grosickiye taraftar olarak bi ültimaton bir uyarı verikmi, taparlanması yönünde mesaj gönderdikmi hayır. biz ne yaptık her seferinde buraya buraya grosicki buraya, iki gol attımı, iki hareket yaptımı oooo gorscki ooo grosicki, bu durumda taraftar olarak payımız çok yüksek
Bu Konuda acizk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2012, 11:49   #4
ZARALI_ENGIN
Acemi Yiğido

ZARALI_ENGIN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZARALI_ENGIN ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bence sivassporun derdi playofflara kalmak degil
antalyanin düsmesini istiyor sivasspor
türkiye kupasindan kisa yoldan isi götürmek.
gidelimde nasil olursa olsun farketmez.
ZARALI_ENGIN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2012, 11:52   #5
acizk
YASAKLI ÜYE

iyi günde yanındaydım kötü gündede sivasımın yanındayım lakin gerçekleri dillendirmek lazım.Bence taraftar kültütrü ve organizasyonu anlamında ligde en son sıralardayız hatta bana göre en son sıradayız. galipken oratalığı yıkan malüpken suspus olan bir taraftarımız var tam lazlar gibi ters bi durum malesef. ayağa kalktığımızda otur canım otur bişey göremiyorum diyen ihiyarlarla kavga etmekten gına geldi. son 2 maçta ordu ve belediye maçında bu nedenle insanlarla kavga ediyorum diye maça gitmedim.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı acizk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2012, 11:53   #6
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Doluya koysan almıyor boşa koysan dolmuyor.

Dünki maçlardan sonra Bizlerde şaşırdık,Takımda şaşırdı,Rıza hocamız'da şaşırdı.

Play-Off'a kalmayı gerçekten istiyorsak bu maçı almalıyız.
Yok kalmayalım diyorsak gelecek paraları elimizin tersiyle iteceğiz Play-Off'u unutacağız..
Ben önce Sivasspor'un menfaatleri'ni düşünürüm alalım bu maçı kalalım Play-Off'a...
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2012, 11:55   #7
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Biz maci kazanacak gucteyiz samsun can hali ile saldiracak biz kontradan gol buluruz playoffda 4 takim var biris bu hafta puan kaybetse playoff dayiz kritik maclarda takimimiz iyi futbol oynuyor ve kazanmasini biliyor ornek gecen sene oynanan konya maci 80 dakika 10 kisi oynadik ve yendik bu mactada ayni sekilde gececek sonunda gulen taraf biz olacagiz
Alt 02.04.2012, 12:04   #8
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAZAMIYORUM OKUYAMIYORUM VE VARYASYON FALAN GÖRMEK İSTEMİYORUM GÖZÜMÜN ÖNÜNE ANTEP MAÇI GELİYOR ORDU MAÇI GELİYOR FENER MAÇI GELİYOR GELİYOR DA GELİYOR SİNİRİMDEN DİŞLERİM SIZLIYOR TAMAM ABARTMAMAK LAZIMDA BAŞKA SEVDAMIZ MI VAR Kİ BOŞVEREYİM ASABİBABA ASABİ ANLAYACAĞINIZ HEM DE ÇOOOOKKKKKKK
Alt 02.04.2012, 12:07   #9
ZARALI_ENGIN
Acemi Yiğido

ZARALI_ENGIN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZARALI_ENGIN ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

cok enteresan bir macta olabilir...
egerki oyuncularimiz istekli olurda bir yamuk yapmazlarsa...
ilk golü samsun atarsa 1-0 in üstüne yatarlar, eger olurda ilk golü sivas atarsa
4-5 tane atariz gibime geliyor.
ama yukaridada dedigim gibi sivassporun maci almak istegi olduguna inanasim gelmiyor.
ZARALI_ENGIN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2012, 12:10   #10
eneskeskin
Acemi Yiğido

22 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 474 eneskeskin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu ortamda futbola odaklanmak çok zor ama ben yine de oynanacak maça ilişkin bi yorum getirmek istiyorum Samsunspor'un Belediye gibi etkili adamları yok Uğur ve Serdar aslında vasatın altında ama maalesef her maçta büyük umutlar bağladığımız Grosicki Eneramo Pedriel ve hatta Erman onlardan da kötü oynuyorlar. Eğer Samsun ilk yarıda erken bir gol bulursa bu bizim için 'HÜSRAN' olur ve kapanan savunmayı hiç bir şekilde açamayız. Ama tersi olur ve biraz da şansımızın yardımıyla gol bulabilirsek çıkacağımız kontr-ataklarla ikiyi bulma şansımız artar, zaten küme düşmemeye oynayan takım kendi sahasında daha fazla strese girer ve maçtan kopar. İnşallah Sivasspor 'kendisi için' gerekeni yapar ve maçı kazanır başkalarını kurtarmak bizim işimiz değil, Sivasspor'un ve Sivas'ın kendisinden başka dostu yok....
eneskeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eneskeskin'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
icin, playoff, varyasyonlar

Seçenekler Arama
Stil