Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!
Alt 27.08.2012, 12:41   #1
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!

Siz de benim gözlemlediklerime dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama, ben teknik direktör olsam Doğa Kaya'yı daha 20. dakikada oyundan alırdım. Biz tribünden 10 kişi oynadığımızı görüyoruz da Rıza hoca nasıl görmüyor anlamak mümkün değil.Şimdi Doğa'nın yaptığı ve yapmadıklarına değineyim;

Sahada deli dana gibi bir o tarafa bi bu tarafa ne yaptığını bile bilmeden koşup durdu. Aatıf ve Pedriel bile ondan daha çok defans yaptı. Dikkat ettim bir çok pozisyonda top rakipteyken Doğa bey de olanları izlerken, diğer futbolcularımız gelip kapıp aldı topu rakipten. Doğa ise izlemeye devam. Gidiyor rakip futbocunun önünde duruyor, o da Doğa'nın yanından çok kolay bir şekilde geçip gidiyor. Allah aşkına bu mu defans, futbol bu mu ya??? Pasları desen (hoş ayağına top deymedi pek ama) bir kaç tanesi dışında hep olumsuz. Bunlar yaptıklarıydı.

Yapmadıklarına gelince; özellikle duran toplarda dikkat edin herkes bir adam alırken o ortalarda bomboş ayakta uyuyordu. .Bir de diğer arkadaşlarına eliyle koluyla komutlar veriyor, peki sen ne işe yararsın Doğa efendi???

Mehmet Nas senden bin kat iyi be. Rıza hocam ne olur bu adamı ya düzelt. ya da hiç oynatma. Dünkü maçın gizli katleticisi bence Kesinlikle Doğa'dır.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!
Alt 27.08.2012, 12:47   #2
eneskeskin
Acemi Yiğido

22 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 474 eneskeskin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!

sizi bilmem ama ben doğayı beğendim keşke kadir de biraz onun gibi oynasaydı özellikle ilk golü çok kolay attırdık, hakem biraz daha standartlara yakın olsaydı o kadar fazla faul çalınmazdı ama hakem gercekten çok yetersizdi, daha önce kaç maç yönetti bilmiyorum ama süper lig ayarında oldugunu düşünmüyorum
eneskeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eneskeskin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.08.2012, 12:53   #3
poolat58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

kadir iyi maç çıkardı bu maçta. ama kötü yönü rakipten kaptığı topları olumlu kullanamadı. ama en azında bir çok top çaldı. doğa ise hiç ama hiç birşey yapmadı. resmen 10 kişi yine iyi bir skor aldık diyorum
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 12:53   #4
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Doga zaten rıza hocanın torpili ile oynuyor transfer döneminde alınacak en son futbolcuydu gitti aldılar ha birde erhan var rıza hocayı tebrik ediyorum kendi gibi kapasitesiz adamları takıma topladı oyunda düzgün müdahalede bulunmadı kenardan izlemekle yetindi
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı infial§'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 12:53   #5
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Doğa Kaya niye oynar erhan güven ne iş yapar siz taraftarmısınız teknik adam mı?Bırakın herkes kendi işini yapsın.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 12:56   #6
poolat58
Usta Yiğido

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğa Kaya niye oynar erhan güven ne iş yapar siz taraftarmısınız teknik adam mı?Bırakın herkes kendi işini yapsın.
sen devam et böyle.
biz haklı olduğumuz ve takımımızın zararına olduğunu gördüğümüz şeyleri eleştirip ve dile getirmekten çekinmeyiz.
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 13:03   #7
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Siz futbolcu olmadığınıza göre tabiiki Doğa oynayacak.Eleştirileride haksız buluyorum.Mersin maçında başlarda sert başlamasına rağmen sonradan toparladı oynadığı oyunu ve güzel bir maç çıkarttı bence Doğa.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58_SEMİH_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 13:07   #8
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla bana göre herkes şartlanmış Doğa ile Erhan kötü oynuyacak diye iyi oynasadalarda kötü oynuyolar görüyosunuz bence ikiside kötü oynamıyor doğa 2 maçta toplam 10 top çalmıştır işide bu zaten kadirin ilk zamanlarındaki gibi koşmak top çalmak ve başarıyla yapıyor.Erhan stoperde oynayıp oynayabileceği en iyi futbol bu zaten adama göre beklenti içinde olmak gerekli.
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 13:10   #9
yi6ido
Acemi Yiğido

yi6ido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 yi6ido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bunuda kıvanca benzeteceksiniz...
yi6ido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yi6ido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.08.2012, 13:12   #10
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1482 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Erhan yine savunmada çok yönlü oynuyo stoper sağ bek ve libero gibi ama doğanın bir varlık gösterdiğini görmedim bi oraya bi buraya koştu sadece belki henüz uyum sağlayamamış olabilir inşallah kısa sürede kendini toplar

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
doğa, kaya, nasil, oynar

Seçenekler Arama
Stil