Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.07.2015, 00:21   #21
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Hakan Özmert, fizik olarak hazır değil ancak verimli bir oyuncu ilk 11'i zorluyacak bir oyuncu.

Beykan, yeni transferler içerisinde en çok onu beğendim, alt yapısından yetiştiği takımdan gönderilmek zorunda kaldı ve düzgün antrenman bile yapmadan maça çıktı, buna rağmen iyi oynadı ileride çok iş yapacağının sinyalini verdi.

Setkus, Petkoviç'den sonra yaşadığımız Korcan, Ertuğrul, Nihat, Kamenar, Atilla'nın defalarca yaptığı tipik Sivasspor golü yedi. Çokda eleştirmemek gerek ilk maçı, ilk defa bu defans oyuncuları ile oynuyor biraz daha beklemek gerek.

Erkan KAŞ: Fizik olarak hiç hazır değil sanki kampa dün katılmış, karabükspor ile birlikte fizik olarak da alt lige düşmüş gibiydi, yinede genç yaşı ve teknik bilekleri ile Sergen Hoca'dan şans bulacaktır.

Orhan Gülle, Tam anlamıyla kazma bir ön libero, bu kadar saçma ve gereksiz faul yapmayı nasıl beceriyor anlamıyorum, Fenerbahçe onun yüzünden 3 - 4 tane duran top şansı yakaladı, Yiğit İncedemir, Adem Koçak, Hakan, Özmert, Mehdi, Hakan Arslan ve son olarak Gaspar İniguez'de geldikten sonra Orhan Gülle'nin orta alanda değil oynamak kadroya gireceğine ihtimal dahi vermiyorum.

Ziya Erdal ve Fatih Çıplak çok savruk oyuncular o kadar dağınıklar ki bu sezon çok başımızı ağrıtacaklar. Fatih'i Ptt 1. Lig'den çok takım istiyor kiralık verip pişmesini sağlarsak mükemmel olur, ayrıca Trabzon eski milli futbolu İshak ile yolları ayırmak üzere makul bir ücrete transfer edersek duran topları kullanma daki sıkıntımız gider hemde çok faydalı olur.

Yönetime'de değinmeden geçemeyeceğim düşük bütçe ile iyi takım kurmak için çok çaba harcıyorlar buna yürekten inanıyorum ama sezonun ilk maçı ve rakip Fenerbahçe olmasına vede özellikle stada giriş ücretsiz olmasına rağmen bu tribünler dolmuyorsa, lig başladığında tribünlerde 5 - 10 bin arası bir taraftarın olacağının işareti gibi... Biraz bütçeyi sıkarak taraftarı memnun edecek 1 forvet oyuncusu alınırsa hem taraftar hemde takımın güveni artacaktır...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.07.2015, 00:26   #22
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gaspar drenthe ve birde forvet belki saglam bi sol bek
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2015, 00:34   #23
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Besyo_cu abiye katiliyorum , sadece Orhan Gülle konusunda sunu eklemek istiyorum ,, Ön Libero bölgesinde bencede cok kötü ,ama Gaspar in gelmesiyle , Sergen Yalcin onu biraz önce hatta forvet arkasi oynatacagini düüsnüyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.07.2015, 00:41   #24
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Izleyemedim maci cunku d-smartim yok .
Sadece soylenene gore bize daha cok transfer sart gibi.

1 sol bek, 1 sol acik, 1 sag acik, 1 santrafor.
yani kafadan rahat 4-5 iyi oyuncu sart.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.07.2015, 00:49   #25
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Setkus u kim izlemişse derhal squad ekibinden kovulmalı.Hiç bir hava topuna mdahale etmedi.Hiçbir refleksini de görmedik.Mümkünse gönderilmeli.Bir iki topa hamle yapsa belki düzelir derdik ama maalesef çuval transfer etmişiz.Kondüsyonerimiz iyi bu sene o çok önemli.Yenilerden Beykan da bir ışık var.H. Özmert kadroyu zorlar.Atıfı bu maçta görenler almazlar.bu da bu maçın en olumlu tarafıydı bence.Hızlı forvet ve gerçek 2 orta saha lazım bize.Hala Ademle oynayacaksa takım,alkışlıyoruz,yönetimi milletce alkışlıyoruz ne diyeyim
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2015, 00:58   #26
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Setkus u kim izlemişse derhal squad ekibinden kovulmalı.Hiç bir hava topuna mdahale etmedi.Hiçbir refleksini de görmedik.Mümkünse gönderilmeli.Bir iki topa hamle yapsa belki düzelir derdik ama maalesef çuval transfer etmişiz.Kondüsyonerimiz iyi bu sene o çok önemli.Yenilerden Beykan da bir ışık var.H. Özmert kadroyu zorlar.Atıfı bu maçta görenler almazlar.bu da bu maçın en olumlu tarafıydı bence.Hızlı forvet ve gerçek 2 orta saha lazım bize.Hala Ademle oynayacaksa takım,alkışlıyoruz,yönetimi milletce alkışlıyoruz ne diyeyim
Burda herkes Mirante yi tercih etmisti ama maalesef Yonetim setkusu transfer etti.
Ben iyi kaleci oldugunu dusunmuyorum.
Ertugrul bundan iydir.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2015, 01:00   #27
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu takıma iniguez, sol açık ve forvet katıldığında iyi bi takım olabiliriz. ancak şu kaleci transferinde doğru adım atamadık gibime geliyor. şu parmanın kalecisini takıma kazandırmak gerekirdi.
Alt 15.07.2015, 01:18   #28
dicanio
Acemi Yiğido

39 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 dicanio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kalecimiz belki ilk macin verdigi bir urkeklikle oynadi benim gozume carpan hatalari yan toplarda sıkıntıli gibi, ayaklarini iyi kullanamiyor hakan ozmert kadirinin birazdaha one oynayan versiyonu erkan kas ikinci yari biraz kipirdadi ama eksikleri cok takimda hazir olarak godunen futbolcular cicinho- batuhan -costa olarak gordum kanatlarimiz hic calismadi takima bir sol kanat-on libero -forvet ve taraftari heycanlandiracak topu ileri taşıyacak 10 numara pozisyonunda bir oyuncu takviyesi sart
dicanio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.07.2015, 01:30   #29
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maça misafirlerim geldi Fenerbahçeli oldukları için mecbur Fener tribününe götürdüm. Şuna saygı duyduğumu bu sitede daha önce izah ettim ve birçok kişiyle tartıştığım da olmuştur; isteyen istediği takımı tutabilir bunda serbestler sonuçta herkesin özgür iradesi var ve bu spor sonuçta eyvAllah! ama sivaslı olduğu halde maç boyu sivassporumuza ana avrat küfreden ergenler vardı ve bunların sayıları oldukça fazlaydı. Bikaçını azarladım üstüne yürüdüm akıllı olun diye ama 5 dk sonra yine aynı şeyi tekrarladılar arkadaşlarım da artık napsak faydası olmayacağını söyleyerek stadı terkettik. İşin özeti benim bu gelecek nesilden umudum tamamen kesildi sivassporumuzu destekleyen son jenerasyon galiba bizleriz bu zamanların kıymetini bilelim!!!
Alt 15.07.2015, 01:32   #30
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu kaleciyi transfer solentileri varken bi arkadas yotubede video yayinlamisti, izledim 6 dk lik videoda butun toplari sektirdi bu nedir arkadas dedimdi bu aksam gordukki top ssektirme hastaligi var bu adamda, erkan kas orhan gulle bilmem ne bunlar bu takimin topcusu degil arkadas bugun burda solemek isterim biz super ligden biktik sanirim eski heycan yok ,bugu ligdeki takimlara baktim kim duser diye,1.sivas,2.caykur rize,3.antep yada kasimpasa.... kimsd kusura bakmasin boyle takimda yonetilmez boyle transferde yapilmaz..bazilariniz belki diyecekki lig baslamadan cehennem tellalari basladi gene diyecek ama durum ortada agalar, hedefin yoksa yani bu kadroyla ilk 5 e oynayamayacagin besbelli ,ilk bese oynayamiyosan demekki dusmemeye oynarsin, kaldiki gecen seneki kadromuz batuhandan halen medet umuyoruz)) hakkimizda hayirlisi
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MeD_Turc'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ağırlıyor, değerlendirelim, fbahçeyi, maçı, yiğido

Seçenekler Arama
Stil