Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hepimizin utanacağı bir mağlubiyet aldık
Alt 06.02.2016, 00:36   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hepimizin utanacağı bir mağlubiyet aldık

Nasılki orhan gülleye,hakana hiç kızmadımsa,okan buruğuda kızmıyorum,benim kızdığım hoca diye okanı bu takıma getirenleredir,takımını küme düşürmüş,o takımınTARAFTARININ beduualar ettiği oyuncuları kurtarıcı diye takıma dolduran zihniyetedir kızgınlığım,hasan kabzeyi kurtarıcı gören,35 lik i öztürkle sezonu bitirmek isteyen zihniyetedir kızgınlığım,ormanı geçene kadar ayıya dayı demeyen ,çok ihtiyacımız olduğu halde ümiti afetmeyenleredir,batuhan gibi ahlak yoksulu birine bel bağlayıp takımı forvetsiz oynatıp %80 küme düşürenleredir ,sivasspor tarihinde böyle rezil bir maç yoktur ,skora takılmıyorum ben,fb de 4 yedi futbolda bunlar var ,olacakta,ortada futbol adına olumlu 1 tek şey yoktu be,koca 90 dakikada rakip kaleye çektiğimiz şut yok şut ,utanmaya gerek yok ,eğer yarın sabah istifa etmezsen ozaman utan ,yaw nekadar pişkin bir halkız biz,elin japonu,izmit körfezinde köprüden halat koptu diye,sorumlu benim diye intihar ediyor,bir japon bakan hakkında kesinleşmemiş bir suç iddası oldu diye adam hüngür hüngür ağlayıp görevini bırakıyor,başka bir ülkede 2 tana zibidi kavga edip birbirini bıçaklıyor, başbakanı ,emniyet müdürü filan komple istifa ediyor biz nasıl bu kavgayı engel olamadık diye,ROMANYADA yangın çıktı diye hükümet komple istifa ediyor ,adam gelmiş sivassporda 11 maçta 2 galibiyet almış ,takım ivme kazanamamış,daha halaa lagada lugaaa yapıyor ,ayıp yaw olmadı ,yapamadın çek git artık daha ne sümsünüyon be adam, git herkes başının çaresine baksın İSTİFA ET!
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 01:01   #12
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

izlediğim en kötü maçlarımızdan birisiydi. yalnız bu barış efendiye diyeceğim tek şey var o ilk dakikadaki pozisyon kırmızı karttı hacı. maçın başı diye mi vermedin sivasa yapıldı diye mi vermedin bilemem... bu arada mağlubiyet için falan demedim bunu en kötü maçımızdı. ama o harekette kırmızı karttı be
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 01:28   #13
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Maçı 65 den 2-3-5 oynadık.Yine de hiç pozisyona girememizi boşver,sürekli ceza sahamızda oynadılar.Futbol tarihinde nadir görülmüştür.Amatör liglerde falan olmaz yani.Top kaybı istatistikleri rekor seviyededir muhtemelen.

Okan bey de utandığını söylüyor zaten.

Ben yönetimin utanç duygusu seviyesini merak ediyorum şimdi.

Aslında gecen seneden beri yönetimde basiret ve idrak sorunu vardı. En son 35 lik H.Kabzeyi takıma dinamizm getirsin diye zor ikna ettiğini söylediğini hatırlarsınız Mecnun beyin. Tek tek hangi futbolcuları neden alamadığını açıklaması ne idi öyle. Lucescunun önerdiğini de alamamışlar hem de.Eşler ve çocuklar beğenmiyormuş Sivası o yüzden transfer yapamıyor muşuz.Kısır futbolcu alaydınız o zaman.Çoluğu çocuğu olmayan.Hele son hamle.Futbolcu almışlar ama transfer amacı ile yapmamışlar bu transferi.

Haa bi de İbrahim in emmoğlusunu aldık.
Bu arada da sürekli bir fakir edebiyatı.Yok efendim seyirci maça gelmiyormuş.Yok forma almıyormuş.Geçen seneki yayın geliriniz 38 trilyon lira idi.Hiç bir klup stat geliri ile idare edilmiyor ki zaten.Yine de belki de en çok seyirci ortalaması olan kluplerdendir eminim Sivaspor.
Futbolcuları serbest bırakıyorsunuz kimse almıyor.Düşünün artık.
Bide aralarında para toplayıp transfer yapmışlar.Siz zaten böyle amatör olduğunuz için takım bu halde.Muhasebeciniz varsa klupde demez mi kardeşim hiç öyle şey olur mu diye.Gerçi bir muhasabeciniz olup herhangi bir muhasabe tutulduğunu da düşünmüyorum klup de.

Muhasabeci varsa şu muhasabeyi bi açıklasa da hem muhasebeciyi hem klubun muhasebesini görsek.Klüp binasını çiftlik şeklinde design etmeleri de boşuna değilmiş demek ki.

Aldığınız yere bırakacaksınız klubü.Ne acı.Keşke itibarınızı düşünüp zirvede falan bıraksaydı yönetim klubü.Ya da hazır geçen sene küme düşmemişken.

Ya bizim görebildiğimizi göremeyecek kadar futboldan anlamıyorlar ya da bırakamıyorlardır belki yönetimi.İlk şık daha ağır basıyor şimdilik benim için.
Sezon başından beri dediğimi yapın şimdi bari.Takımı Cici ye bırakın yardımcılığını Belediye takımının teknik direktörüne verin.

Bu utançla Okan kendini toplayamaz ki takımı toparlasın.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 01:41   #14
sivassporhersey
Acemi Yiğido

sivassporhersey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 sivassporhersey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımda ne sistem var ne bişey. Topu alıyorlar alan adama ne yaklaşıyorlar ne bişey bak dikkat edin her topta adamlar elini kolunu kaldırıyor gelin diye Aatıfı demiyorum bak aman yanlış anlaşılmasın Aatıfa laf yok her türlü topu yiyor o pas vermekten aciz hep bana hep bana oynuyor. Top rakipteyken adamlara 1 tane pres yapan oyuncu yok adamlar her yerde rahat rahat paslaşıyorlar neden iyimi topçuları var iyimi çalıştılar hayır sebep; ruhsuz Sivasspor topçuları.

Bizim bide kenarda duran ota b.ka gülen bi teknik sorumlumuz var sen şu takıma hiçmi antrenmanda bişey demiyosun ya top sendeyken şunu yap sen açık yakala paslaşın ne biliyim bişey ya bişey bu nedir ya. Sergen varken iyi oynayıp yenilip berabere kalıyoduk takım hepten gitti ya Allah için oyuncu değişikliği yapmayı bilmeyen bi teknik sorumlu şu takımdan gitsin artık be ''OKAN BURUK İSTİFA'' !!!!!
Alt 06.02.2016, 09:41   #15
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

hiç bir varlık gösteremediğimiz rezil bir duruma düştüğümüz süper lig tarihimizin en kötü maçını en önemli maçımızda oynamamız daha neler neler sayarız buralardan nasıl ayağı kalkılır bilinmez bu mücadele gücü içimizde ki inancıda çürüttü sanırım kendimizi ptt 1.lige hazırlamamız gerekiyor içeride izleyeceğimiz maçlar son süper lig maçları olabilir.
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 09:47   #16
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

bence istifa etmesin. simdi bu giderse yonetim emre belezoglu'nu hoca diye getirir.

anlamiyorum taraftarin yeni hoca istegini. ya cidden ligde kalabilecegimizi dusunen var mi???
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 10:03   #17
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben taraftar olarak kendimden utaniyorum yonetim ve futbolculara bisey soylemeyecegim. Me demek istedigimi anlamak icin gercek taraftar olup edeplice dusunebilirsiniz gercek taesftar ne ya da aveupaya bakin. Okan gitmeli hemfikirm sizinle
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 10:09   #18
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Utanmakmı hadilan sende siz utanılacak bir şey yapmadınızki utanmazlık yaptınız utanmazlık halen buradaysanız
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 10:16   #19
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Paso ligi bahabahane yönetimin boynuma vuran sivasspor taraftarı maç seçen sivasspor taraftarı ana avrat küfreden sivasspor taraftarı 3 sezondur ee iste takım dusuyo soveceksin mecnun gaz verip yine calistiracagini zannedeneksin azililik aklınızdan silinmeli. Bir insandan bahsediyoruz vurup kirip calistiraxagin android telefon ve vurdurup yitecegin mekanik bir varliktan degil
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 10:54   #20
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Hala bekliyoruz istifa haberlerini...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aldık, hepimizin, mağlubiyet, utanacağı

Seçenekler Arama
Stil