Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!
Alt 12.12.2007, 19:32   #61
Güner
Usta Yiğido

Güner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 552 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 870 Güner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yokGüner Fazla söze gerek yok
Standart --->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!

Bizim hep kaybettiğimiz bu. Doktor olacak birisi sistemimiz yüzünden öğretmen oluyor öğretmen olacak birisi de doktor oluyor. Hıncal aga sen de spor yazarı olacak biri değilmişsin ama sistemin kurbanı olmuşsun. Yol yakınken vazgeç kendi özüne dön diyeceğim ama yolun yakınlığı da kalmamış karambolden meşhur olanlardansın kendini gündemde tutmak istiyorsan başka kapı ara. Melih Gökçek konuştu sen ne cevap verebildin ona! Git seninle uğraşanla uğraş. Sana gol atanlara sen gol at. Bu işi zaten bilmiyorsun bırak git kendine bol renkli bi fular mağzası aç 90 dakika diye program yapıyon ama 9000 dakikadır aynı fuları takıyon. Erkek adam fular takmaz

Benim Bülent Hocamıza naçizane tavsiyem bu adama karşılık vererek onun düştüğü duruma düşmemesidir. Seni bilen biliyor hocam. Böyle karambole spor yazarı olan bi sürü adam var. Onların derdi spora katkı sağlamak değil kendini meşhur etmek için polemik yaratmak. Bunlar seni yüceltir onlar ağlasın dursun orda!
Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2007, 19:40   #62
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 920 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick

laf yok hocamıza KISKANANLAR CATLASIN YARILSIN
Alt 12.12.2007, 19:40   #63
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Hıcal Uluç u birazda ben gıdıklasam nasıl olur arkadaşlar... Hıncal Uluç =Kendini Gazeteci diye yıllardan beri kendine küfür ettiren... Hıncal Uluç=Emin Çölaşan istirahata çekilince yazar zirvesine yerleştiğini savunan gaflet yoksunu... Hıncal Uluç=Spordan anladığını sanan ve bir külübün kapısından tekme yiyip bacasından girmeye kalkan zavallı şamaroğlanı... Hıncal Uluç=Kadın programına katılıp yemek trifi veren ama yumurta kırmasını bilmeyen zavallı... Hıncal Uluç=Müzik dehası (peh peh peh) Tango Cazz bildiğini zannedip fular giyip caka satan entel zonta... Hıncal Uluç=Nice eski hakemler yorum yaparken onların aksini savunan 0,5 kalem uclu kendini bilmez yorum üstadı... Hıncal Uluç=Eski Fransız usülü Shnitselli Makarna... Hıncal Uluç=Manken sever sübyancı (senin reklama ihtiyacın yok peh peh peh) Hıncal Uluç=Olur olmaz herşeye zıplayan ukalalık yapmaya kare as olan pipolu Kabasakal (ne kadar uymuyorsada) Hıncal Uluç=Helsinborg antrenörü bizim Samiyen de şansımız yok derken kıs kıs gülen ama sonucu görünce Kalliye saldıran futbol sefaleti... Hıncal Uluç= Heyy Hıncal Uluç yıllardır Türk futbolunda olduğunu sanıyorsun ama ne çirkefliklerin döndüğünü bilmiyorsun Hani şu 8-0 lar.. Hani 16 dakikalar (anlarsınya) Unutmaki Bülent Hoca futbolun dışından değil taaaa menzilinden gelen bir insan.. Hiçmi bir şey bilmiyor. Demekki bişiler biliyorki (Aynı bizler gibi) konuşuyor. O Bülent Hoca boynuna fular takıp Sivas sokaklarında gezmiyor. Adam gibi adamlarla uğraşma git Galatasaray mezunluğunu başka kapıda ara. Yoksa Helsinborg u uğurladığınız gibi Trömsö uçağına bay bay ettiğin gibi öle dımdızlak bırakırlar seni. Gerçi sen yine anlamazsın ama neyse... İşallah şampiyonluk Sivasdaki son maça kalırda sende izlemey gelirsin. Sivas a değil. Hiltonda Lobide... Saygılar Yiğido Kardeşlerime... Saygılar Bülent Hocam a.. Bu arada Bülent Hocam sen bizim herşeyimizsin... Saygıyla eğiliyoruz..

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!
Alt 12.12.2007, 20:01   #64
çılgın-sedat
Tecrübeli Yiğido

çılgın-sedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 çılgın-sedat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!

bana bak hınçal denen duzenbaz kimnse bulent hocanın hakkında konuşamaz
zoruna gıttmesiiiiiiiiinnnn
alayına sivas
ölumune sivas
inadına sivas
vallahi istedemzdim ben o zaman TESKEREE

mekan ŞIRNAK
88/2
çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!
Alt 12.12.2007, 20:18   #65
çılgın-sedat
Tecrübeli Yiğido

çılgın-sedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 çılgın-sedat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!

Alıntı:
Deliilyasliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar BÜLENT hocaya kimse dil uzatamaz ligin son haftasında evimizde oynayacagımız maca bir pankart hazırlamayı dusunuyoruz.dEstek verirseniz seviniriz.
ben sana mesaj olarak gonderdim kardeş
vallahi istedemzdim ben o zaman TESKEREE

mekan ŞIRNAK
88/2
çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2007, 20:32   #66
İ_N_F_İ_A_L
Yiğido

İ_N_F_İ_A_L - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 İ_N_F_İ_A_L FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen runter --->: BU LAF KAN ÇIKARTIR!

bülent hocanın futbol hayatını değerlendirelim;futbolcu,menaj er,spor yazarı,teknik direktör yani her kademede bulunmuş bir futbol adamı demek ki bildikleri var .ayrıca hıncal efendi bülent hocanın bildiklerini sende çok iyi biliyorsun eminim ki.fazla dalaşma sonra reklam olursun.
Alt 12.12.2007, 20:34   #67
xremix
Yiğido

xremix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 xremix Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

SİVASDAN MAÇ SATIN ALACAK ADAM DAHA ANASININ KARNINDAN DOĞMADI,BUNU İDDİA EDENLERE SADECE HOŞT DERİM,DEĞİL İ.MELİH G.BUSH GELSE SİVASDAN MAÇ SATIN ALAMAZ,BİZİM YÖNETİCİLER,TEKNİK KADRO VE FUTBOLCULARMIZ ONURLU ŞEREFLİ VE EN ÖNEMLİSİ YİĞİDODUR,BÖYLE SPEKÜLASYONLAR ŞAMPİYONLUK YOLUNDAKİ TAKIMIMIZA TAŞ KOYMA ÇABALARI,AMA SİVASSPOR CAMİASI HER ŞEYE GÖĞÜS GEREREK TÜRKİYEYE FUTBOL DERSİ VERECEK...
xremix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2007, 20:43   #68
SVS_5858
Acemi Yiğido

SVS_5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SVS_5858 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

hıncal uluç yine haddini aşan açıklamalarda bulunmuş ben onun bu açıklamalarını yaşlılıgına baglıyorum kendisi ne dedigini pek bilmiyor zaten ben onun futboldanda anlamadıgını düşünüyorum bıraksın artık bu işleri çekilsin köşesine gündem yaratmaya çalışmasın
SVS_5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2007, 21:22   #69
Alihan Celik
Yeni Yiğido

Alihan Celik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Alihan Celik Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sayin Hincal Uluc, Bülent Hocanin ne dedigini ne demek istedigini nasil anlayamiyorsunuz hayret, Bak sen camur at izi kampanyasi baslatiyorsun ama Bizim birlik ve beraberligimizi bozamaya GÜCÜNÜZ YETMEZ BIZIM SIVASTA
Alihan Celik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2007, 21:54   #70
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

hıncal hocanın bu açıklamasına sivasspor yönetimi ve sivasspor kulup başkanı mecnun odyakmaz ve bülent hoca gereken açıklamayı yapar hıncal hoca bu kelime kan çıkarır diyorya bende şunu diyorum akacak kan zaten damarda durmaz
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla