Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçın Ardından
Alt 10.05.2009, 20:36   #141
pirkinikli 58
Yeni Yiğido

pirkinikli 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 pirkinikli 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçın Ardından

ben bu adamı sevdiğim kaadar kimseyi sevmezdim ama artık bnim için hiç bir önemi kalmadı . onun için en hayırlısı bülen hoca byby diyelim sana .içinde fener aşkı olan biriyle devam etmek istemiyoruzzz...
pirkinikli 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 20:42   #142
mdeniz58
Acemi Yiğido

mdeniz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 mdeniz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

mehmet yıldız kart çezalısı iken Sivasspor en güzel maçlarını oynadı ve hepsinide kazandı.
bülent Hoca.......
m.yıldız takımı bozuyor
m.yıldız oynayamıyor
m.yıldız bitmiştir
BIRAK ARTIK BU İNADI, İŞİNE BAK.........m.yıldızı satacağım diye bir ŞEHRİN İNANCINI KIRMA.
Son 3 hafta kaldı m.yıldız oynadıkça hiç bir maçı biz kazanamayızzzzzzzz
mdeniz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 01:09   #143
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bülent hoca ikitane almamiz gereken , iki maci kaybettkki bu maclar en kolaylariydi , asil maclar bundan son basliyor, sen ki eger o kaybettimiz iki maci alsaydin yüzde yüz sampiyon olacaktik , kafayi yememek elde degil yaziklar olsun sana , milyonlarca sivaslinin hayallerini yaktin yiktin , bizi rezil ettin , senki galatasarayi yenmis bi takimla feneri yenmis bi takimla , bu kadar basit hatalar yapamazsin , yaparsan bunun bedelini cok agir ödersin , egerki elini sen sivasspor taraftarini kaale alsaydin , az bile olsa bizlere kulak verseydin simdiye sampiyonlugumuzu ilan etmistik , sen bu kafayla hic bir takimi sampiyon edemezsin , kendine geeeeeellllllllllll , kendine gelllllllllll, birak su oynayamayan oyuncularda israr etme , onlara senin cocuklarin gibi muamele etme , takimda rekabet yarat rekabettt yarat, rekabet olmayan bir takimin sampiyon olmasi imkansizzzzzzzzzzz imkansizzzzzz, kulak ver bana beni dinle , yazdiklari mi oku ve kendine gelll
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda vedat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.05.2009, 01:26   #144
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

NE YAPTIN BÜLENT HOCA SENNİN İYİNİYETİN DEN ŞÜPEMYOK AMA TOPCULAR HÜSRAN BİLİYORMUSUN DEMİŞTİNKİ BİRAVUÇ ANADOLU İNSANI İŞTE ONLARIN HAYELLERİ YOKOLDU BÜYÜK BİR İHTİMAL ŞÜNKÜ ARTIK BU PASTAYI YEDİRMEZLER BİZE
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 07:52   #145
sgulturk
Acemi Yiğido

sgulturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 sgulturk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent hocam emeğin büyük Allah razı olsun.
1 Belediyesporla 10 maç yapalım hepsini kazanırız. Bu kesin.
2 Hoca son iki maçta inanılmaz hata yaptı. Antepde ortasahası kuvvetli top çevirebilen takımın bizi nasıl salladığını gördün. Buna rağmen aynı hatayı tekrar ettin
3 bu maça eski düzenimizle neden çıkmadık
4 artık mehmetin ikinci yarıda alınması gerekir. çok şansverildi. baliliyi gerçekten unutmuşuz.
Sağlık olsun sivas rüyasında gçemiş geleceğinde ulaşamayacağı günler yakalamıştı. ama herhalde bu iş bitti.
ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOKKKKKKKKKKKKKKKK
sgulturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 08:00   #146
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein

bumu taraftarlık bumu sivas aşkı bumu gönülden sevmek.hemen hemen bütün yorumlarda takımı ve bülent hocamızı yerden yere vuruyorsunuz.daha düne kadar liğden düşmeyelim derken bugun onların sayesinde zirveye oynayan bir takıma sahiphiz.biz kulüp olarak büyük olamadıgımız gibi seyirci olarakda asla ve asla taraftar olamadık.bir iki yenilgiyle hemen asıyoruz kesiyoruz ama destege gelince bi şey yok.begenmedigimiz trabzonspor bizle oynadıkları maçtan ağır bir yenilgiyle ayrıldıkdan bir hafta sonra kendi evlerinde oynadıkları maçta havanında yağmurlu olmasına rağmen tıklım tıklım tribünlere karşı maçını oynadılar.ve hiç şampiyonluk şanşları kalmamışken hatta ve hatta 2lik şansları bile yokken.ama taraftarı ne yaptı kötü gününde yanında oldu.sonuç 2 hafta sonra tekrar potaya girdiler.hemde bugun şamiyonlugun en büyük adaylarından biri konumuna geldiler.bizler yapıcı olmak zorundayız.bizler onların en kötü günlerinde yanlarında olmalıyız destek olmalıyız.onlar bizlere parayla pulla yaşatılmayacak kadar güzel günleri yaşattılar inşallahta yaşatmaya devam edicekler.her zaman destek tam destek diyenler nerdesiniz.hadi hep beraber takımımıza destek olalım birlik olalım.
daha her şey bitmiş degil tam aksine lider olmamamız furbolcuların üzerindeki stresi azaltıcaktır.fıkstur avantajı hala bizde hep beraber birlik olursak mutlu sona ulaşırız.ulaşmasak bile canları sağolsun bizleri buralara onlar getirdi.onların sayesinde bugun şampiyonluk hesapları yapıyoruz.özellikle söylüyorum bakın ŞAMPİYONLUK hesapları yapıyoruz küme düşmeye degil o yüzden lütfen hep beraber olalım destek olalım yapıcı olalım.
bir şeyi başarmak çok zordur ama kaybetbmek çok kolaydır.
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 10:12   #147
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın bülent uygun,
yaptıkların için teşekkürler.yok saymıyoruz emeklerini.Emeklerini yok sayan sizin son maçlardaki taktiğiniz.,boş sözleriniz.
hadi antepde hava sıcaktı.maç gündüzdü.sivas kendi evin.gece maçı oldu üstelik.
hani takımı okuyan bilimsel çalışmaların vardı.Bence yok da işte söylüyordun.Olsa idi görürdük.
mentor tuttuk dediniz iyi ki tutmuşsunuz.Ya tutmasa ne olurmuş halimiz.
bak açık söyleyeyim.ben kombine bileti olan birisiyim.maraton b f 57 numaramda.eskişehir maçında,ankara ve antalya maçında takımın oyun şeklini gördüm.hepsinde de son 15 dakikalarda çıktım.fener maçını gördüm.ondada son 15 dakikada çıktım
aslında kombine kartını size postalamak istedim.Son maçlarda da gelmiyorum.kartımla başkalarını gönderiyorum.Trabzon maçına gelmedim.ibb ye gelmedim yani.
oyun şekliniz zevk vermiyor.hücüm futbolunu beceremiyorsunuz.artık savunmayıda dağıttınız.gizeminiz bozuldu.deşifre oldunuz.çeneniz düştü.
artık umutlar başkasının başarısızlığına kaldı.Fenere,galatasaraya kaldı.
siz zaten gs-bjk maçına havele etmiştiniz şampiyonluğu.evet üç hafta kaldı.üçünüde alacaksınız.diğerlerininde tökezlemesini bekleyeceksiniz.trabzonun ne günahı vardı.ibb ye yenilecektinizde.vara onlar olaydı.şampiyon.hiç değilse anadolu takımı idi.
açık olarak söylüyorum.sivasın söke söke almamadığı başkalaraının yanlışlıkları ile gelen bir sivasspor şampiyonluğu beni çokda fazla mutlu etmiyecektir.sevineceğim.Bir sivaslı olarak.Ama içten değil.Buradan açık söylüyorum.birinci olamayacaksak yine dördüncü olalım.Avrupayıda bu oyun anlayışı ile kladıramayız.Meydaya oynayarak,medya ile dalaşarak,oynaşarak sivastan bir yerlere uzanmada basamak gibi görülmek hiçde hoşuma gitmiyor.
ben inanıyorum ki,fener kupayı almadığı takdirde sivas 60 da duracaktır.fener bizim önümüze geçmesi için.çarşamba göreceğiz.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 10:34   #148
medya58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 medya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mdeniz58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mehmet yıldız kart çezalısı iken Sivasspor en güzel maçlarını oynadı ve hepsinide kazandı.
bülent Hoca.......
m.yıldız takımı bozuyor
m.yıldız oynayamıyor
m.yıldız bitmiştir
BIRAK ARTIK BU İNADI, İŞİNE BAK.........m.yıldızı satacağım diye bir ŞEHRİN İNANCINI KIRMA.
Son 3 hafta kaldı m.yıldız oynadıkça hiç bir maçı biz kazanamayızzzzzzzz
aynen katılıyorum arkadaşım sana mehmet yıldız oynadıkça bu takım galip gelemez ne dir bu mehmet yıldız inadı anlayamıyorum
medya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 10:37   #149
medya58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 medya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

18 içinde topu tutup(oda tutabilirse) yere düşmekten başka sahada ne iş yapıyor.ya mehmet yıldız çok süper bni futbolcu yada biz hiç bişey bilmiyoruz
medya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 10:40   #150
muhendis58
Acemi Yiğido

muhendis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muhendis58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar öncelikle bize bu mutluluğu yaşatan SİVASSPOR a sonsuz teşekkürler daha 7-8 sene öncesine kadar nerelerde olduğumuzu unutup takıma veryansın etmek kusura bakmayın hiçbirimizin haddi değil şimdi ise yapılacak olan yense de yenilse de destek zamanıdır. eğer fikstürlere bakacak olursanız şampiyonluğun yine en büyük adayı sivasspordur. nasıl mı ?

1- cumartesi oynanacak olan maça takım çok rahat çıkıp farklı galip gelecektir. bu ise bir gün sonra oynayacak olan rakipleri strese sokarak puan kaybına neden olacaktır.

2-Ankaragücülü kardeşlerimiz yüzyılın maçına çıkacak ve beşiktaşdan puan ya da puanlar alacaktır.

3- bursanın doludizgin gelmesi galatasarayı rahatsız etmektedir.olası bir durumda galatasaray avrupayı göremeyebilir bu nedenle galatasaray beşiktaş derbisinde fenerbahçenin yaptığını görebiliriz.

4 -son hafta ya düşme potasında girecek olan denizli daha öncxe beşiktaşa yaptığını yeniden yapacaktır. tarih tekerrür edecektir. bilenler bilir 80 li yılların sonunda son hafta denizli beşiktaşdan puan alarak ligde kalmış beşiktaşda şampiyonluğu kaybetmiştir.

YANİ YUKARIDA YAZILANLARI OKUYUNCA KİME NE DÜŞTÜĞÜ BELLİDİR. BİZE DESTEK OLMAK FUTBOLCULARA İSE ŞAMPİYON OLUP OLMAMALARI ÖNEMLİ DEĞİL HEM KENDİ HEM DE ŞEHRİN ONURU İÇİN OYNAYIP 3 MAÇI DA KAZANMASI GEREK. BU BU ŞEKİLDE OLACAKTIR. VE KESİNLİKLE UMUDUNUZU KAYBETMEYİN SİVAS ŞAMPİYON OLACAKTIR.
muhendis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ardından, maçın

Seçenekler Arama
Stil