Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 05.04.2010, 23:46   #41
badger5858
Acemi Yiğido

52 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 466 badger5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Çok özlemiş böyle oynayan takımı çooook...Bütün bir sezon neredeydiniz?
Başta Mesut Hoca olmak üzere tüm takım mükemmeldi.Sadece ilk yarıdaki Erman çok vasattı, onun haricinde ufak tefek hatalar dışında herkes iyiydi...Ayrıca özellikle kale arkasındaki taraftar desteği de görülmeye değerdi.
İnşallah haftaya da gayseri'yi yeneriz ve bank asya kabusundan bir an önce uyanırız.
badger5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2010, 23:53   #42
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Maçın yıldızı diyemem ama en faydalı fuybolcusu Kadir'di. Faruk ve Kamanan oyuna girdikten sonra takım canlandı.. Hayrettinin istenmeyen sakatlığından sonra Faruğun oyuna girmesiyle belkide takdiri ilahi maç döndü..Stat doluydu ama seyirciydik yine..ama güzel böyle devam..
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 00:15   #43
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1335 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Maçın Yıldızı Kimdi : ?Kadir; Defans bloğu ile ileri oyuncularının arasında geçiş görevini mükemmel organize etti. Burada tek sıkıntımız defansımızın savruk ve heran hata yapmaya meyilli olması keşke biraz daha formda olsalarda bol bol gol pozisyonuna girsek demekten kendimi alamıyorum. ama gerçektende geç form tuttu Kadir ama bugün güzel bir oyun çıkardı. Tebrik etmekde bize düşer. Keita; Diri sağlam ama biraz pas hatasını aza indirgerse süper bir orta saha oyuncumuz olacak. Devre arasında gelen en reel oyuncu bana göre. Artısı ise kiralık olmayışı. Takım oyununa yavaş yavaş katkıda bulunmaya çalışıyor. Daha iyi olacak. Mehmet Yıldız; Daha hazır değil özellikle il devre şok yemiş Alabalık gibi döndü dolaştı ama ikinci devre silkelendi ve golünü attı. Sahanın her tarafında o görünmese bile varlığı yetiyor. Rakibe basmasını didişmesini savaşmasını göresimişiz. Helal sana kaptan. Hayrettin; Çok üzdü beni ama oyunu ile değil geçirmiş olduğu o anki durumu ile. Ama iyi niyetli oynuyor yüreği ile oynuyor, içimizden biri artık yer tutmalarda biraz olsun eski Hayro olmaya başladı. Bir pozisyon kaçırdı alanı bomboş kaldı, onun haricinde hata yapmadı. Geçmiş olsun Hayro58... Kamanan; Ben burdayım diyor ama artık şanssızlıktanmı yoksa kadroya az girmesindenmi bir türlü yenemiyor bu durumu. Hocamız ona görev verecek üzerine titriyor ama bir eksiklik var onda çözülecek biliyorum O uyanırsa devlerin hepsi hortlayacak. Sadece rakipleri geçmede sıkıntı yaşıyor ama tek vuruşlarda çok iyi bunu zaten biliyoruz. Daha iyi Yannick, daha iyi... Faruk; oda girdikden sonra sahanın iyisiydi. Bir şeyler yapmaya çalıştı ve golde payı çok büyüktü. Alternatif olmayı hiç dert etmiyor. Çünkü 2. dönüşü bu takıma. Bunu da iyi kullandı. Sedat; Burada onu seçiyorum. Hala gereksiz agresiflik yapıyor hala hatalı paslar veriyor hala gereksiz top sürüyor yada ayağında top bekletiyor. Ama o yürekliliği yokmu öldürüyor beni. Onsuz olmaz bu defans ah birde çok agresif olmasa. Helal sana cesur yürek. Abdurrahman; Onu bir an Shaqtar maçında ki gibi gördüm. Hemen ileriye dikine oynamak istiyor. Çok güzel ileri çıkışları oldu ama ger dönüşleri biraz daha hızlandırmalı. O bizim için çok önemli bir oyuncu.

Maçın en kötüsü kimdi : ? Akın; Onu çok seyrettim bugün. yüreğimizi ağzımıza getirdi. Kaleciliğin kitabını yazar ama sadece çizgi üzerinde değil. Biraz ileri çıkıp müdahelelerde bulunması lazım. Üzerindeki bu ürkekliği atması lazım. O zaman ilk golüde yemezdik Son pozisyonuda yaşamaz en az 40 saniyede topu ileri sürebilirdik. Buda bir gol pozisyonu demek. oş yeme riskimizde var ama Rijkard sağolsun bu oyun sistemi ile biize atmaları zordu. Neyse Akın bu Akın değil. Biz ona güveniyoruz. Erman; Onu bir kaç defa korner atarken gördüm. Başkada yok. Ne oluyor anlamadım. Kardeşşş sen şike yapmadın artık kafandan at o olayları. Kumaşın sağlam iyi oyuncusun bizim için önemlisin. Bunu bilesin.

Maçta göze çarpanlar : ? Seyircimiz muhakkakki. Hem sahip çıkıyor hemde tribünleri dolduruyoruz. Çok güzel çok güzel. Ayrıca Arda efendi gol atınca bizi mort etti ama yiyincede kendi Morardı. Bu yüz hali FIRT dergilikti. Gülmedim değil.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? Biz küme düşmeyeceğiz. Düşmeyeceğiz. Yeterki böyle oynayıp defansda daha az hata yapalım yeminle konuşuyorum yenemeyecğimiz takım yok. Ah defans vah defans..

Bakkal'ın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?Hocamızın kalitesi ve özellikle oyuna müdahaleleri tartışılmaz. Bizi motive eden hoca lazım. İzlanda da bile yanardağ patladı. Bizede bir ateşleyici lazımdı İşte en önemli meselemizde bu. Ne dedi maçtan sonra ''İyiki gelmişim, Pişman değilim.'' Demekki oyuncuları tanıyor vede güveniyor. Hadi hep böyle hocam hep böyle...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.04.2010, 00:19   #44
fedayi
Yiğido

106 Mesajına 152 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 fedayi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence bütün oyuncular ellerinden geleni yaptı hepside güzel oynadı bu başarılarının devamını diliyoruz yanlız yasinin defansta hataları sürüyor akın bugun biraz pasifti.erman efendi etkisiz eleman gibiydi.bu büyük başarıda gs ye sampıyonluk yolunda büyük bir taş koyduk kayseri maçında aynı başarıyı gösterip 3 puanımızı alalım
fedayi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 00:20   #45
vahit5834
Acemi Yiğido

15 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 474 vahit5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben şimdiye kadar böyle güzel maç seyretmedim saldıran sivas top oynayan sivas karşılayan gs tebrikler sivasa:
vahit5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 00:24   #46
sivaslimete
Tecrübeli Yiğido

sivaslimete - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 263 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 sivaslimete Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hep böyle oynayin canimizi VERELIM.
Alt 06.04.2010, 00:39   #47
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1030 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

mükemmel bir maçtı ...

bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 00:48   #48
captain5858
Acemi Yiğido

18 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 captain5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçı stadta izledim maçın başında sivasspor bank asyaya diye pankart açanların maçın sonunda sesleri kesildi. şimdi sırada diyarbakır için bi taraflarını yırtan kayseri var.onlarında seslerini kestikten sonra bjk.
captain5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 01:14   #49
bozkurt187
Tecrübeli Yiğido

bozkurt187 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

88 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 bozkurt187 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu Macata takima gercekten cok inaniyordum ve beni bu aksam cok mutlu ettiler hic korkmadan cok mücadeleci bir sekilde oynadilar ve hak ederek bir puan aldik, bence 3 puanida hak etmisti. Sahadaki bütün ivasporlu futbolcular iyi oynadi ama Orta sahada Keita süperdi toplari biraz daha iyi kullansa dahada iyi olur. Ermandan pek bekledigimi bulamadim, birazda savunma dikkatli olursa ligde kaliriz.
bozkurt187 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 01:14   #50
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bu sezon ilk defa adam akilli bir mac seyrettik macta yenilirken bile kimse takima kisilere kizmiyordu cünkü takim sahada yigido gibi mücadele ediyor rakibi sahayi dar ediyordu.dk 90 da gelen golde ilac oldu resmen.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil