Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BJK maçına ceza....
Alt 14.02.2012, 21:56   #21
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: BJK maçına ceza....

Aynı müsabakada SİVASSPOR Kulübü hakkında, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan ihlalin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, arkadaşlar bu şekilde kayseri maçındanda uyarı almıştık aman dikkat o maç 1 bu maç 2 oldu zaten son hakkımızı herkerde biliyor aman dikkat hemşerilerim
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2012, 00:18   #22
58alp58
Yiğido

58alp58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
akkara58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iyi kurtardık şu küfür eden müpdezel taraftar gruplardan arındı mı sıkıntı kalmaz...bilete bile para vermiyorlar kulübü trilyonlarca zarara uğratıyorlar!!!
seyirciler kartopu atarken onları engellemeye çalışan bizlerdik bilip bilmeden herşeyi hemen taraftar gruplarına atıyorsunuz
58alp58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58alp58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2012, 08:28   #23
dedebey
Yeni Yiğido

20 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 dedebey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben o maçta kendimi zor tuttum maraton c idim küfür yüzünden yanımdakilerde tartıştım adama küfür etme diyom adam sanana diyor 4 kişi gurup halinde onun için adam 5-1o lira veriyor maça geliyor külübe 20 milyar ceza verdiriyor böyle seyirci olmaz olsun beee getsin gelmesin bide kartobu atnlarıda mefretle kınıyorum yiğidolara fb maçında başarılar diliyom
dedebey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dedebey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2012, 09:10   #24
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

sadece kartopuna değil ıbrahim toraman ile yaşanan olaylarda bu cezaya dahil ben maçı izledim maç başladı ıbrahime ne zaman top gelse taraftar tepki gösterdi ve 90 dakika sahada kaldı bu tepkiler de 90 dakika devam etti sonrasında maç bitti taraftarla tartıştı bir olayda bardağın dolu tarafı ve boş tarafı vardır ben bu protestoda dolu bir taraf göremedim boş tarafı ise kulübe gelen ceza eğer birisi ni protesto edeceksek bir pankart yeter 90 dakika yuhlamak oyuncuyu hırslandırir bence bu protestoları abartmamak lazım
Alt 15.02.2012, 09:36   #25
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bjk maçında kartopunu bjk lılar daha fazla attı ama ev sahibi olursan böyle oluyor işte Allahtan ceza saha kapatma olmadı buna da şükür.Taraftarın çok daha dikkatli olması gerekiyor yanındakine sahip çık yiğido.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda OzkanBaskan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2012, 11:25   #26
akkara58
Yiğido

90 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 akkara58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58alp58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
seyirciler kartopu atarken onları engellemeye çalışan bizlerdik bilip bilmeden herşeyi hemen taraftar gruplarına atıyorsunuz
kesin öyledir 120 ve 80 binlik cezalarda da öyleydiniz zaten hatta geçen sene gençler maçında koltuk kırıp sahaya atarak seyirciyi eğittin,z üstüne 80 bin tl lik ceza yedik dimi !!!! güvenlik kameralerı aracılığıyla kimin ne yaptığını çok iyi biliyorum bilmeden konuşmam emin olabilirsin bilgiyle alakalı olarak bu kadar söyleyim ötesi işime zarar verir...kusura bakmayın ama eğri oturup doğru konuşmak gerek bu grupların zarardan başka hiç bir getirisi yok umarım en kısa sürede yetkililer bu taşkınlıklara küfürllü tezahüratlara gruplaşmaya son veriri !!!
akkara58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akkara58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2012, 17:16   #27
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
akkara58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kesin öyledir 120 ve 80 binlik cezalarda da öyleydiniz zaten hatta geçen sene gençler maçında koltuk kırıp sahaya atarak seyirciyi eğittin,z üstüne 80 bin tl lik ceza yedik dimi !!!! güvenlik kameralerı aracılığıyla kimin ne yaptığını çok iyi biliyorum bilmeden konuşmam emin olabilirsin bilgiyle alakalı olarak bu kadar söyleyim ötesi işime zarar verir...kusura bakmayın ama eğri oturup doğru konuşmak gerek bu grupların zarardan başka hiç bir getirisi yok umarım en kısa sürede yetkililer bu taşkınlıklara küfürllü tezahüratlara gruplaşmaya son veriri !!!
Müsaadenizle eklemeler yapayım. İşleyiş şöyledir:
İç sahada yapılan her maçtan sonra 'il güvenlik kurulu' toplanır ve özellikle maçın stad kamerası görüntüleri yeniden incelenir, orada maçta kendini kaybeden,küfür eden,kavga eden,yabancı maddeler atan kimse ya da gruplar tespit edilir.
Ha,şu ana dek belirlenen bu kişi veya gruplar ciddi bir uyarı almamış olabilirler ama bu hiç almayacakları anlamına gelmez.
Maç seyretmeye stada gelen taraftar şunu iyi bilmelidir. Stad kapısından içeri girmesiyle artık 'SPOR YASASINA' tabidir. Buna göre örneğin hakaret içeren tezahürata katılırsa yahut sahaya girerse mesela 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezası alabilir.
Her Sivassporlu mutlaka yeni Spor Yasasını okumalı,sorumluluklarını bilip öyle maç seyretmeli.
Bir anı geldi aklıma. Geçenlerde iç sahadaki A.Gücü maçıydı galiba. Kale arkası tribünde bir emmi durmadan sahadakilere küfür ediyor. 'Emmi,yasak,ceza yersin,yapma!' diye uyarınca 'Ben sahaya bişey atmıyorum ki, niye yasakmış' diye cevap vermişti. Seyircimiz ya kanunları bilmiyor,ya biliyor başını kuma gömüyor, ya da kim görecek canım, görse de bişey olmaz diye düşünüyor ama doğru değil. İşler sarpa sarar, istenmeyen şeyler üstüste gelir, tribünde istenmeyen olaylar olursa, bir anda cezalar yağmaya başlar ve çok canlar yanar. Bu işin ceza tarafı.
Bir de insanlık tarafı var. Bir insan olarak kendimize küfretmeyi yakıştırmamalıyız bu bir. İkincisi yanımızda yakınımızdaki küfür ve yabancı madde atma olaylarına müdahale etmeli,önlemeliyiz. Hoş görmemeliyiz. Çünkü,karşıda kendi nefsini takımın önüne koymuş bir zavallıdan başkası yok. Gerçek taraftar koşullar ne olursa olsun küfretmeden tezahürat yapabilendir. Bu zayıflık değil ahlak ve insanlık sınavıdır da.
Bir de toplum psikolojisi var. Şayet işler yolunda gider de playoff iddiamız devam ederse daha çetin maçlar bizi bekliyor olacak O maçlarda başta kendimizle yapacağımız sinir harbini kazanmamız gerekecek. Zaten gergin olan tribünler bazen bir kıvılcımla alevlenebiliyor ve gözü dönen insanlar normalde yapmayacaklarını yapabiliyor. Aman dikkat diyorum!
Herkes ( ben de tabii içsaha maçlarını kaçırmayan biri olarak) önce kendini ve sonra çevresindekileri bu gözle bir daha değerlendirmeli.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bjk, ceza, maçına

Seçenekler Arama
Stil