Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kuddusi'yi Maça Çıkarmam
Alt 16.03.2012, 18:41   #41
gokhanbayrak
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gokhanbayrak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kuddusi'yi Maça Çıkarmam

Alıntı:
Hedef58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

bu forma cuddusiye çooook yakışıyor.

çünkü forma güzel
gokhanbayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.03.2012, 23:36   #42
SVS_5858
Acemi Yiğido

SVS_5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SVS_5858 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
belki de bu mesajım buradaki çoğunluğun hoşuna gitmeyecek fakat ben bir Trabzonsporlu olarak, tüm içtenliğimle objektif olarak yorum yapacağımı belirtmek istiyorum.

sitede nerdeyse 2 haberden 1 tanesi kuddusi ve trabzonspor içerikli. arkadaşlar Allah aşkına yapmayın.
ne yani Volkan Şen kırmızı görmedi diye mi sivas yenildi?
Volkan'a gelip arkadan kasti müdahele eden futbolcuya kırmızı gösterse kim ne diyebilirdi?
açıkçası ben izlerken, inşallah kırmızı vermez dedim. çünkü kırmızı verse de kimse niye verdin diyemezdi. ama benim açımdan ağır olurdu. zira bence ya ikisine de sarı vereceksin, ya ikisine de kırmızı. burada hakemlik yorumu çıkar ortaya. kaldı ki ayağı ile ittirdi volkan, bir tekme ya da basma olsaydı, sakatlanmaya yönelik yorum yapmaz direk kırmızı verirdi.

bir de ofsayt bayrağı konuşuluyor. benim öyle direk gol pozisyonu olacak hatırladığım bir bayrak yok. eneramonun bir pozisyonu vardı ama hem çaprazdı, hem kaleye uzaktı, hem de bu bayrak yardımcı hakem tarafından kaldırılmıştı hatırlatmak isterim.

amaçları ts yi kayırmak olsaydı, burak'ın golü ofsayt ile kesilmezdi. zira ayaklar aynı hizadaydı, burak'ın vücut biraz önde kalıyordu. hiç kimse neden kaldırmadın diyemezdi. zira saniselik bir olaydı.

bu sene hakem hatalarıyla karşılaşmış olabilirsiniz. biz de çok karşılaştık. bir çırpıda 10 puan sayabilirim size.

ama hata herkese oluyor. siz bir yandan şike ile ilgili olarak başkanınızın içeri girmesi, kalecinizin içeri girmesi vs. gibi durumlarla karşı karşıya kalmanıza rağmen, hakkınızda şikeci denilmesini asla kabul etmediniz. bu kadar delile rağmen, kesinleşmeden (haklı olarak) hiçbir şekilde damga yemek istemediniz, bunu etik bulmadınız.

fakat gelmiş burda, yoruma açık bir kırmızı kart pozisyonu yüzünden kuddusi'yi yerin dibine soktunuz çıkardınız, ts forması giydirdiniz falan.

oysa ki sizin sorgulamanız gereken durum, neden öne geçiyoruz da sonra yeniliyoruz şeklinde olmalı.

bunlar boş işler arkadaşlar. siz ilk yarı kaleye bile gelemediniz. ikinci yarı ts fazla çıkınca, bir kaç kontra girişiminiz oldu. altı pastan golü atamayan eneramonun orta sahada kalkan ofsayt bayrağından medet umar oldunuz.

lütfen arkadaşlar, bu şekilde olmaz.

ben feneri sahadan sildiğiniz maçı dehşet ve hayretle izledim. böyle top oynayan bir takım nasıl olur da 2 golde kalır ve sonrasında 4 gol yer dedim. bence sorgulanması gereken şey budur. yoksa hakem hatası herkese yapılıyor. en nihayetinde iyi futbol her şekilde kazanır.

fazla uzağa gitmeye gerek yok. geçen yıl ki tabloya bakarsanız anlayabilirsiniz aslında.

önümüzde maçlarda başarılar diliyorum.

iyi forumlar...
sen volkanın pozisyonuna yoruma açık diyorsan ben senin hem objektifliğinden hemde futbol bilğinden süphe ederim dünyanın her yerinde kırmızı kart o pozisyon sen biraz objektif bakmayı öğren önce sonra gel burda objektif olun de
SVS_5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SVS_5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2012, 23:48   #43
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Eper zamandır bu sitedeyim başka takımların taraftarı gibi körü körüne bir fikir etrafında birleşmez Sivassporlular.Bu aslında bir artıdır bence. Çünkü her zaman doğru bildiğini ifade eder. Bütün hakem hocalarının kırmızı kart dediği pozisyonu pek de yorum açık değildir. Ayrıca Eneramo'nun pozisyonunda 2 metre geriden çıkmasına rağmen ofsayt çalması affedilebilir bir hata değil. Ancak zaten Sivas taraftarı Trabzon'un golündeki ofsayttaki hata konusunda hakeme yüklenmiyor.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2012, 09:20   #44
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 976 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
@ gokhanbayrak

İlk golünüz ofsayttı. Buyur resime bak. Volkan'a kırmızıyı verse 10 kişi kalıyordunuz.Biz atamadığımız golleri değil bunları tartışıyoruz ANLADINMI.!!!
Kimin gardaşı ya
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigidolar06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2012, 17:45   #45
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Erman Toroğlu ve Bünyamin Gezer i takdir ediyorum.Bu ülkede sahada yapılanları olduğuı gibi aktarıp yorum yapan dürüst adamlar bunlar.Sivassporumuz bu sezon hakemler sahada gördüklerini çalsalar belki de ilk 4 e girmeyi şimdiden garantilemiştik.
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mnt3'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2012, 18:09   #46
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

olan sivasspor'a oldu,kuddusı yıne mac yonetecek,hakemlık yapacak
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2012, 20:42   #47
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o soyisim sana hiç yakışmıyor kuddusi
Alt 18.03.2012, 12:31   #48
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu gibi taraf tutan hakemlere federasyonun bilhassa MHK´nin görev vermemesi gerekir.Bir kac tanesinin hakemligini iptal edeceksinki digerlerininde akillari baslarina gelsin.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 13:04   #49
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Sivasla ve Sivaslılarla bir kez daha gurur duydum şu yorumları görünce. Sivasta kime sorsanız ilk nefret ettiğiniz takım trabzon der. Buna rağmen bir trabzonlu geliyor ve fikrini rahat rahat beyan ediyor, kötü bir tepki almıyor. Bunu trabzonluların sitesinde yapmanız imkansız. çünkü yorum yapamazsınız.
ADAMLIK , İNSANLIK, YİĞİDOLUK BU İŞTE ....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2012, 13:30   #50
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
belki de bu mesajım buradaki çoğunluğun hoşuna gitmeyecek fakat ben bir Trabzonsporlu olarak, tüm içtenliğimle objektif olarak yorum yapacağımı belirtmek istiyorum.

sitede nerdeyse 2 haberden 1 tanesi kuddusi ve trabzonspor içerikli. arkadaşlar Allah aşkına yapmayın.
ne yani Volkan Şen kırmızı görmedi diye mi sivas yenildi?
Volkan'a gelip arkadan kasti müdahele eden futbolcuya kırmızı gösterse kim ne diyebilirdi?
açıkçası ben izlerken, inşallah kırmızı vermez dedim. çünkü kırmızı verse de kimse niye verdin diyemezdi. ama benim açımdan ağır olurdu. zira bence ya ikisine de sarı vereceksin, ya ikisine de kırmızı. burada hakemlik yorumu çıkar ortaya. kaldı ki ayağı ile ittirdi volkan, bir tekme ya da basma olsaydı, sakatlanmaya yönelik yorum yapmaz direk kırmızı verirdi.

bir de ofsayt bayrağı konuşuluyor. benim öyle direk gol pozisyonu olacak hatırladığım bir bayrak yok. eneramonun bir pozisyonu vardı ama hem çaprazdı, hem kaleye uzaktı, hem de bu bayrak yardımcı hakem tarafından kaldırılmıştı hatırlatmak isterim.

amaçları ts yi kayırmak olsaydı, burak'ın golü ofsayt ile kesilmezdi. zira ayaklar aynı hizadaydı, burak'ın vücut biraz önde kalıyordu. hiç kimse neden kaldırmadın diyemezdi. zira saniselik bir olaydı.

bu sene hakem hatalarıyla karşılaşmış olabilirsiniz. biz de çok karşılaştık. bir çırpıda 10 puan sayabilirim size.

ama hata herkese oluyor. siz bir yandan şike ile ilgili olarak başkanınızın içeri girmesi, kalecinizin içeri girmesi vs. gibi durumlarla karşı karşıya kalmanıza rağmen, hakkınızda şikeci denilmesini asla kabul etmediniz. bu kadar delile rağmen, kesinleşmeden (haklı olarak) hiçbir şekilde damga yemek istemediniz, bunu etik bulmadınız.

fakat gelmiş burda, yoruma açık bir kırmızı kart pozisyonu yüzünden kuddusi'yi yerin dibine soktunuz çıkardınız, ts forması giydirdiniz falan.

oysa ki sizin sorgulamanız gereken durum, neden öne geçiyoruz da sonra yeniliyoruz şeklinde olmalı.

bunlar boş işler arkadaşlar. siz ilk yarı kaleye bile gelemediniz. ikinci yarı ts fazla çıkınca, bir kaç kontra girişiminiz oldu. altı pastan golü atamayan eneramonun orta sahada kalkan ofsayt bayrağından medet umar oldunuz.

lütfen arkadaşlar, bu şekilde olmaz.

ben feneri sahadan sildiğiniz maçı dehşet ve hayretle izledim. böyle top oynayan bir takım nasıl olur da 2 golde kalır ve sonrasında 4 gol yer dedim. bence sorgulanması gereken şey budur. yoksa hakem hatası herkese yapılıyor. en nihayetinde iyi futbol her şekilde kazanır.

fazla uzağa gitmeye gerek yok. geçen yıl ki tabloya bakarsanız anlayabilirsiniz aslında.

önümüzde maçlarda başarılar diliyorum.

iyi forumlar...
Yorumunda gördüğüm tek objektif şey "objektif" kelimesi..Attığınız gol,Burak'ın golü vb milimilik pozsiyonlar,kaçabilir.Ancak hakemin gözü önünde tekme atan futbolcu kırmızı görmüyorsa o maçta ince ayar vardır vardır arkadaş.Bunu istisnasız tüm yazarlar söylüyor.Sen tarafsın,ben tarafım ikimiz de taraflı yorumlar yapıyoruz diyelim,peki ya onca yazar..? Biz 3-0'dan maç veririz,kale önünden 100 tane netkaçırırız,bunalr kimseyiilgilendirmez,kendim ettim kendim buldum derim.Ama hakemin böyle bir hakkı yok!O pozsiyonda Volkan kırmızı görse,Trabzon'un alacağı en çok,taş çatlasa beraberlikti,o da taş çalasa diyorum.İlk 4 için müthiş bir ayar yapıldı..Geçen haftaki maçı biz alsaydık,ki maç oraya dğru gidiyordu,aramızda 3 puan kalıyordu ve Trabzon çok zorlu,bizse çok daha kolay bir fiktüre giriyorduk..Bu riski alamazlardı,ayarı yaptılar!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
çıkarmam, kuddusiyi, maça

Seçenekler Arama
Stil